Hoppa till sidans innehåll

Serier och resultat

Sortera spelprogram på:

Spelprogram - P9 Sydvästra B4, vår

Spelprogram
Tid Match Spelplats
Röd text
= Ändrad matchtid 
Röda utropstecknet
= Peka på utropstecknet så visas en notering 
Widget
Hämta widgets för denna tävling
April
2021-04-11 00:00 (Inst.) Dalby GIF gul - Bjärreds IF gul
2021-04-11 00:00 (Inst.) Staffanstorp United FC vit - Kvarnby IK röd
2021-04-11 00:00 (Inst.) Lunds FF gul - Lilla Torg FF vit
2021-04-11 00:00 (Inst.) FC Bellevue röd - Hyllie IK 3
2021-04-11 00:00 (Inst.) FC Möjligheten 1 - Husie IF vit
2021-04-18 00:00 (Inst.) Bjärreds IF röd - Dalby GIF gul
2021-04-18 00:00 (Inst.) Hyllie IK 3 - FC Möjligheten 1
2021-04-18 00:00 (Inst.) Lilla Torg FF vit - FC Bellevue röd
2021-04-18 00:00 (Inst.) Kvarnby IK röd - Lunds FF gul
2021-04-18 00:00 (Inst.) Bjärreds IF gul - Staffanstorp United FC vit
Maj
2021-05-01 13:00 (Inst.) Kvarnby IK röd - FC Möjligheten 1 Bäckagårds IP plan 2 5-manna 2
2021-05-01 17:00 (Inst.) Dalby GIF gul - Staffanstorp United FC vit Dalby IP A-plan 5-manna väst 1
2021-05-02 10:00 (Inst.) Bjärreds IF gul - FC Bellevue röd Borgeby IP D-plan 5-manna 1
2021-05-02 10:30 (Inst.) Bjärreds IF röd - Lunds FF gul Borgeby IP D-plan 5-manna 3
2021-05-02 11:00 (Inst.) Lilla Torg FF vit - Husie IF vit Mariedals IP konstgräs 5-manna 2
2021-05-06 18:45 (Inst.) FC Möjligheten 1 - Bjärreds IF gul Rosengård Norra IP konstgräs 5-manna 2
2021-05-08 10:00 (Inst.) Hyllie IK 3 - Lilla Torg FF vit Hyllie IP konstgräs 7-manna 1
2021-05-08 11:00 (Inst.) Husie IF vit - Kvarnby IK röd Husiegårds IP konstgräs 5-manna
2021-05-08 14:30 (Inst.) FC Bellevue röd - Bjärreds IF röd Mellanhedens IP A-plan 5-manna 1
2021-05-09 10:00 (Inst.) Lunds FF gul - Dalby GIF gul Smörlyckans IP, konstgräs 5-manna 1
2021-05-15 10:00 (Inst.) Staffanstorp United FC vit - Lunds FF gul Staffansvallen plan 2, 5-manna 2
2021-05-15 10:00 (Inst.) Bjärreds IF gul - Husie IF vit Borgeby IP D-plan 5-manna 3
2021-05-15 17:00 (Inst.) Dalby GIF gul - FC Bellevue röd Dalby IP A-plan 5-manna väst 2
2021-05-16 10:00 (Inst.) Bjärreds IF röd - FC Möjligheten 1 Borgeby IP D-plan 5-manna 1
2021-05-16 10:30 (Inst.) Kvarnby IK röd - Hyllie IK 3 Bäckagårds IP plan 2 5-manna 1
2021-05-22 10:00 FC Möjligheten 1 - Dalby GIF gul Rosengård Norra IP konstgräs 5-manna 2
2021-05-22 10:15 Lilla Torg FF vit - Kvarnby IK röd Mariedals IP konstgräs 5-manna 1
2021-05-22 11:30 Hyllie IK 3 - Bjärreds IF gul Hyllie IP konstgräs 7-manna 1
2021-05-22 12:30 Husie IF vit - Bjärreds IF röd Husiegårds IP konstgräs 5-manna
2021-05-23 10:15 FC Bellevue röd - Staffanstorp United FC vit Kroksbäck IP konstgräs 7-manna 2
2021-05-29 10:00 Lunds FF gul - FC Bellevue röd Smörlyckans IP, konstgräs 5-manna 1
2021-05-29 17:00 Dalby GIF gul - Husie IF vit Dalby IP A-plan 5-manna väst 1
2021-05-30 10:00 Bjärreds IF röd - Hyllie IK 3 Borgeby IP D-plan 5-manna 3
2021-05-30 10:00 Staffanstorp United FC vit - FC Möjligheten 1 Staffansvallen plan 2, 5-manna 2
2021-05-30 10:00 Bjärreds IF gul - Lilla Torg FF vit Borgeby IP D-plan 5-manna 1
Juni
2021-06-03 18:45 FC Möjligheten 1 - Lunds FF gul Rosengård Norra IP konstgräs 5-manna 2
2021-06-05 11:30 Hyllie IK 3 - Dalby GIF gul Hyllie IP konstgräs 7-manna 1
2021-06-06 10:10 Lilla Torg FF vit - Bjärreds IF röd Mariedals IP konstgräs 5-manna 1
2021-06-06 10:30 Husie IF vit - Staffanstorp United FC vit Husiegårds IP konstgräs 5-manna
2021-06-06 13:00 Kvarnby IK röd - Bjärreds IF gul Bäckagårds IP plan 2 5-manna 2
2021-06-10 18:45 FC Möjligheten 1 - Lilla Torg FF vit Rosengård Norra IP konstgräs 5-manna 2
2021-06-12 09:30 Husie IF vit - Hyllie IK 3 Husiegårds IP konstgräs 5-manna
2021-06-12 10:00 Lunds FF gul - Bjärreds IF gul Smörlyckans IP, konstgräs 5-manna 1
2021-06-13 10:00 (Inst.) Staffanstorp United FC vit - Bjärreds IF röd Staffansvallen plan 3, 5-manna 1
2021-06-13 10:15 FC Bellevue röd - Kvarnby IK röd Kroksbäck IP konstgräs 7-manna 1

Postadress:
Dalby GIF - Fotboll
Box 98
24724 Dalby

Kontakt:
Tel: [saknas] Information
E-post: This is a mailto link

Se all info