Hoppa till sidans innehåll

Serier och resultat

Sortera spelprogram på:

Spelprogram - P12 Sydvästra A2, vår

Spelprogram
Tid Match Spelplats
Röd text
= Ändrad matchtid 
Röda utropstecknet
= Peka på utropstecknet så visas en notering 
Widget
Hämta widgets för denna tävling
April
2021-04-11 00:00 (Inst.) Dalby GIF blå - IF Lödde svart
2021-04-11 00:00 (Inst.) Eslövs BK - Svedala IF svart
2021-04-11 00:00 (Inst.) FC Rosengård 1917 svart - Oxie SK
2021-04-11 00:00 (Inst.) Furulunds IK gul - Malmö FF
2021-04-11 00:00 (Inst.) IF Limhamn Bunkeflo B2 - Lunds BK vit
2021-04-11 00:00 (Inst.) BK Höllviken röd - Bjärreds IF blå
2021-04-18 00:00 (Inst.) Bjärreds IF blå - Dalby GIF blå
2021-04-18 00:00 (Inst.) Lunds BK vit - BK Höllviken röd
2021-04-18 00:00 (Inst.) Malmö FF - IF Limhamn Bunkeflo B2
2021-04-18 00:00 (Inst.) Oxie SK - Furulunds IK gul
2021-04-18 00:00 (Inst.) Svedala IF svart - FC Rosengård 1917 svart
2021-04-18 00:00 (Inst.) IF Lödde svart - Eslövs BK
Maj
2021-05-01 10:00 (Inst.) Oxie SK - Lunds BK vit Oxievångs IP, konstgräs 7-manna 2
2021-05-01 11:00 (Inst.) Svedala IF svart - IF Limhamn Bunkeflo B2 Aggarpsvallen, A-plan, konstgräs 7-manna 1
2021-05-01 12:00 (Inst.) BK Höllviken röd - Malmö FF Höllvikens IP plan 2 konstgräs 7-manna 2
2021-05-01 16:00 (Inst.) Bjärreds IF blå - FC Rosengård 1917 svart Borgeby IP C-plan Konstgräs 7-manna 1
2021-05-01 17:00 (Inst.) Dalby GIF blå - Eslövs BK Dalby IP A-plan 7-manna öst
2021-05-02 11:30 (Inst.) IF Lödde svart - Furulunds IK gul Tolvans IP 7-manna
2021-05-08 11:00 (Inst.) Eslövs BK - BK Höllviken röd Husarängens IP plan 2 7-manna 1
2021-05-08 12:00 (Inst.) Furulunds IK gul - Bjärreds IF blå Ljungvalla IP B-plan 7-manna 1
2021-05-09 10:00 (Inst.) Lunds BK vit - Svedala IF svart Klostergårdens IP plan 4A konstgräs 7-manna
2021-05-09 10:45 (Inst.) Malmö FF - Oxie SK Malmö Stadionområdet Plan 10 konstgräs 7-manna 1
2021-05-09 12:00 (Inst.) IF Limhamn Bunkeflo B2 - IF Lödde svart Brovallen, Bunkeflostrand konstgräs 7-manna 1
2021-05-09 12:30 (Inst.) FC Rosengård 1917 svart - Dalby GIF blå Rosengårds IP konstgräs 7-manna 1
2021-05-15 12:00 (Inst.) IF Lödde svart - Lunds BK vit Tolvans IP 7-manna
2021-05-15 12:00 (Inst.) BK Höllviken röd - Oxie SK Höllvikens IP plan 2 konstgräs 7-manna 1
2021-05-16 11:00 (Inst.) Svedala IF svart - Malmö FF Aggarpsvallen, A-plan, konstgräs 7-manna 1
2021-05-16 12:00 (Inst.) Bjärreds IF blå - IF Limhamn Bunkeflo B2 Borgeby IP F-plan 7-manna 2
2021-05-16 12:30 (Inst.) Eslövs BK - FC Rosengård 1917 svart Husarängens IP plan 2 7-manna 1
2021-05-16 17:00 (Inst.) Dalby GIF blå - Furulunds IK gul Dalby IP A-plan 7-manna öst
2021-05-21 18:15 Furulunds IK gul - Eslövs BK Vikenplanen, Furulund 7-manna 1
2021-05-22 11:30 Malmö FF - IF Lödde svart Malmö Stadionområdet Plan 10 konstgräs 7-manna 1
2021-05-22 12:00 Lunds BK vit - Bjärreds IF blå Klostergårdens IP plan 4A konstgräs 7-manna
2021-05-23 11:30 Oxie SK - Svedala IF svart Oxievångs IP, konstgräs 7-manna 1
2021-05-23 14:00 FC Rosengård 1917 svart - BK Höllviken röd Rosengårds IP konstgräs 7-manna 1
2021-05-23 14:30 IF Limhamn Bunkeflo B2 - Dalby GIF blå Brovallen, Bunkeflostrand konstgräs 7-manna 1
2021-05-29 10:00 BK Höllviken röd - Svedala IF svart Höllvikens IP plan 2 konstgräs 7-manna 2
2021-05-29 11:00 Dalby GIF blå - Lunds BK vit Dalby IP konstgräs 7-manna öst
2021-05-29 11:00 Eslövs BK - IF Limhamn Bunkeflo B2 Husarängens IP plan 2 7-manna 1
2021-05-29 14:00 Bjärreds IF blå - Malmö FF Borgeby IP F-plan 7-manna 2
2021-05-30 13:00 IF Lödde svart - Oxie SK Tolvans IP 7-manna
2021-05-30 14:00 FC Rosengård 1917 svart - Furulunds IK gul Rosengårds IP konstgräs 7-manna 1
Juni
2021-06-05 11:00 Oxie SK - Bjärreds IF blå Oxievångs IP, konstgräs 7-manna 1
2021-06-05 12:00 Furulunds IK gul - BK Höllviken röd Ljungvalla IP B-plan 7-manna 1
2021-06-06 10:00 Lunds BK vit - Eslövs BK Klostergårdens IP plan 4A konstgräs 7-manna
2021-06-06 10:00 Malmö FF - Dalby GIF blå Malmö Stadionområdet Plan 10 konstgräs 7-manna 1
2021-06-06 11:00 Svedala IF svart - IF Lödde svart Aggarpsvallen, B-plan, konstgräs 7-manna 1
2021-06-06 14:30 IF Limhamn Bunkeflo B2 - FC Rosengård 1917 svart Brovallen, Bunkeflostrand konstgräs 7-manna 2
2021-06-10 17:45 Dalby GIF blå - BK Höllviken röd Dalby IP A-plan 7-manna öst
2021-06-12 11:00 Eslövs BK - Bjärreds IF blå Husarängens IP plan 2 7-manna 1
2021-06-12 12:00 Lunds BK vit - Malmö FF Klostergårdens IP plan 4A konstgräs 7-manna
2021-06-13 13:00 Furulunds IK gul - Svedala IF svart Ljungvalla IP B-plan 7-manna 1
2021-06-13 14:00 FC Rosengård 1917 svart - IF Lödde svart
2021-06-13 14:00 IF Limhamn Bunkeflo B2 - Oxie SK Brovallen, Bunkeflostrand konstgräs 7-manna 2

Postadress:
Dalby GIF - Fotboll
Box 98
24724 Dalby

Kontakt:
Tel: [saknas] Information
E-post: This is a mailto link

Se all info