Hoppa till sidans innehåll

Serier och resultat

Matchändringar - Skånes Fotbollförbund

Visa ändringar för tävling
Matchändringar
Datum Match Ändrades
P17 Div.1 2021 - Region 1
2021-11-06 13:00 IF Limhamn Bunkeflo - Varbergs BoIS FC 2021-09-22 15:57
P16 Nationell A1
2021-10-08 17:30 Trelleborgs FF - Malmö FF 2021-09-21 12:36
P16 Nationell B1
2021-09-26 16:30 GIF Nike - BK Olympic 2021-09-22 12:53
2021-10-03 15:00 FC Rödeby - GIF Nike 2021-09-20 09:07
2021-10-10 15:00 FC Rödeby - BK Olympic 2021-09-20 09:08
2021-10-31 11:00 FC Rödeby - Ystads IF FF 2021-09-22 08:19
2021-11-14 11:00 FC Rödeby - Östers IF 2021-09-22 08:18
Division 4 Herr Nordvästra Skåne
2021-10-09 13:00 Klippans Förenade FF - Marieholms IS 2021-09-21 15:14
2021-10-15 19:00 Bjärreds IF - Klippans Förenade FF 2021-09-21 09:19
2021-10-23 15:00 Västra Karups IF - Marieholms IS 2021-09-21 09:41
2021-11-13 16:00 Marieholms IS - Borstahusens BK 2021-09-21 11:35
Division 4 Herr Sydvästra Skåne
2021-10-05 19:15 Kulladals FF - Staffanstorp United FC 2021-09-20 12:59
Division 6 Herr Nordvästra B Skåne
2021-11-14 14:00 Perstorps Bälinge IK - Stattena IF 2021-09-16 14:31
2021-11-21 13:00 Perstorps Bälinge IK - Röstånga IS 2021-09-16 14:31
Division 6 Herr Nordöstra A Skåne
2021-09-24 17:30 Önnestad BoIF - Näsby IF 2021-09-21 08:18
Division 6 Herr Nordöstra B Skåne
2021-11-06 13:00 Svensköps IF - Tollarps IF 2021-09-20 12:44
Division 6 Herr Västra Skåne
2021-10-02 14:00 Gantofta IF - Häljarps IF 2021-09-21 08:32
Division 6 Herr Mellersta Skåne
2021-09-28 19:00 Harlösa IF - Askeröds IF 2021-09-20 10:36
Division 6 Herr Södra Skåne
2021-09-25 15:00 Lilla Beddinge BK - Anderslövs BoIK 2021-09-20 13:26
Division 3 Dam Sydvästra Skåne
2021-09-25 14:00 Lunds BK - Malmö FF 2021-09-20 13:44
Division 4 Dam Nordvästra Skåne
2021-10-18 19:30 Jonstorps IF FK - Ljungbyheds IF (9m) 2021-09-21 09:34
Division 4 Dam Sydvästra Skåne
2021-10-23 13:00 Skabersjö DFF - IFK Klagshamn 2021-09-16 14:03
2021-10-23 13:00 IF Limhamn Bunkeflo - Åkarps IF 2021-09-20 13:35
2021-10-30 13:00 Skabersjö DFF - Klågerups GIF 2021-09-16 14:03
2021-11-07 15:00 Skabersjö DFF - Malmö City FC 2021-09-16 14:03
Division 3 Dam B Västra höst Skåne
2021-10-07 19:15 Trelleborgs FF - Lunds BK 2021-09-21 10:06
2021-10-27 19:15 IFK Trelleborg FK - Trelleborgs FF 2021-09-22 13:44
Division 3 Dam B Östra höst Skåne
2021-09-29 19:00 Spjutstorps IF - Hörby FF 2021-09-20 10:06
Division 3 Herr B Skåne Nordöstra C höst
2021-09-27 19:00 Önneköps IF - Tollarps IF 2021-09-20 10:23
Motion Herr Mellersta Skåne
2021-10-17 18:00 Dalby GIF / Genarps IF - Torns IF 2021-09-22 15:39
Division 2 Herr Junior Södra höst Skåne
2021-10-11 20:00 Staffanstorp United FC 2 - BK Olympic 2 2021-09-21 10:51
Division 3 Herr Junior Västra höst Skåne
2021-09-30 19:30 Svalövs BK - Glumslövs FF vit 2021-09-21 15:20
P15 Skåneserie A, höst
2021-10-13 18:30 IFK Hässleholm - Kvarnby IK 2021-09-16 12:48
P15 Skåneserie B, höst
2021-09-29 19:00 Kulladals FF - Linero IF 2021-09-20 08:37
2021-10-07 18:30 Ystads IF FF vit - Hyllie IK 2021-09-20 16:02
P16 Skåneserie B, höst
2021-09-26 16:00 Bjärreds IF - Trelleborgs FF 2021-09-20 10:27
P17 Skåneserie, höst
2021-10-07 20:00 Lunds BK - Husie IF 2021-09-20 10:32
F14 Skåne, höst
2021-10-04 18:00 Ystads IF FF blå - FC Champions 2021-09-17 09:11
2021-10-06 Hittarps IK - Eskilsminne IF 2021-09-19 19:12
F15 Skåne, höst
2021-09-25 11:00 Fortuna FF Röd - Ängelholms FF 2021-09-20 11:24
2021-10-01 19:00 Ängelholms FF - FC Hessleholm Blå 2021-09-16 11:32
F16 Skåne, höst
2021-10-17 14:00 Dösjöbro IF - Furulunds IK 2021-09-19 14:57
P16 Västra, höst
2021-10-06 19:00 Båstads GIF - Brunnby FF 2021-09-22 07:39
P16 Södra, höst
2021-09-25 13:00 Lilla Torg FF - Vellinge IF 2021-09-21 11:40
2021-09-28 19:00 Gislövs IF - FC Rosengård 1917 2021-09-20 11:18
2021-09-30 19:30 Vellinge IF - Blentarps BK (9m9) 2021-09-20 10:10
P15 Nordöstra, höst
2021-10-06 18:30 Ekets GoIF - IFK Osby/Wisseltofta IF 2021-09-22 11:37
2021-10-16 10:00 Broby IF - IFK Hässleholm 2021-09-21 08:19
P15 Västra, höst
2021-09-29 18:00 Svalövs BK/Kågeröds BoIF - IK Wormo 2021-09-20 13:00
2021-10-07 18:30 IK Wormo - Höörs IS vit 2021-09-22 09:11
P15 Sydvästra A, höst
2021-09-29 19:00 BK Olympic - Kvarnby IK 2021-09-22 13:56
2021-10-23 14:00 Kvarnby IK - IF Limhamn Bunkeflo 2021-09-16 14:56
P15 Sydvästra B1, höst
2021-09-29 18:30 Skanör Falsterbo IF - Ystads IF FF (9m9) 2021-09-22 07:38
P15 Sydvästra B2, höst
2021-09-27 19:00 Åkarps IF - FC Möjligheten 2021-09-22 07:39
2021-10-03 11:00 Lunds BK - BK Flagg 2021-09-16 13:59
P15 Sydvästra C, höst
2021-10-13 19:15 Furulunds IK gul - Klågerups GoIF 2021-09-17 17:41
2021-10-15 18:30 Helsingborg Östra IF - GIF Nike 3 2021-09-20 14:00
2021-10-23 11:00 Linero IF - Lunds FF 2021-09-20 08:38
P14 Nordvästra A, höst
2021-10-03 13:00 Jonstorps IF FK - Fortuna FF 2021-09-16 09:16
P14 Nordvästra B, höst
2021-10-02 10:00 Råå IF ljusblå - Vikens IK 2021-09-22 14:23
P14 Nordvästra C, höst
2021-09-25 10:00 Förslövs IF/Västra Karups IF/Torekovs IK/Grevie GIK grön - Ödåkra IF 2021-09-21 12:04
P14 Nordöstra B, höst
2021-09-24 17:30 Vinnö IF 1 - Åsums BK 2021-09-19 14:11
2021-10-06 18:30 Ifö Bromölla IF - Kristianstad FC svart 2021-09-20 10:57
2021-10-16 13:00 Nosaby IF - Treby IF (P15) 2021-09-20 15:03
P14 Nordöstra C1, höst
2021-09-25 13:30 IFK Osby röd - IFK Knislinge blå 2021-09-20 09:20
P14 Sydvästra A, höst
2021-10-19 18:30 FC Bellevue 1 - FC Trelleborg röd 2021-09-20 14:40
P14 Sydvästra B1, höst
2021-09-25 11:00 FC Rosengård 1917 - Hyllie IK 2021-09-16 14:31
2021-10-16 10:00 FC Trelleborg grå - Oxie SK vit 2021-09-17 08:24
P14 Sydvästra C1, höst
2021-10-02 15:30 Lilla Torg FF vit - Kulladals FF 2021-09-20 13:53
2021-10-15 18:30 Klågerups GoIF - FC Bellevue 2 2021-09-17 18:27
P14 Sydöstra, höst
2021-10-16 11:00 Blentarps BK - Tomelilla IF 2021-09-20 20:46
P13 Nordvästra A, höst
2021-10-10 15:00 Helsingborg City FC - Vejby IF vit 2021-09-18 17:36
P13 Nordvästra B2, höst
2021-09-26 11:00 Eskilsminne IF blå - Höganäs BK 2021-09-20 10:29
2021-10-08 18:00 Båstads GIF vit - Åstorps FF vit 2021-09-17 16:25
P13 Nordvästra C1, höst
2021-09-29 18:00 Strövelstorps GoIF - Munka Ljungby IF 2021-09-21 16:53
2021-09-29 19:15 Skäldervikens IF - Vejby IF orange 2021-09-21 15:31
2021-10-01 19:00 Jonstorps IF FK - Klippans Förenade FF blå 2021-09-16 09:48
2021-10-03 11:00 Munka Ljungby IF - Vikens IK 2021-09-22 10:39
P13 Sydvästra A1, höst
2021-09-26 13:00 Värpinge IF röd - Eslövs BK röd 2021-09-16 10:27
2021-10-24 13:00 Värpinge IF röd - IF Limhamn Bunkeflo 2021-09-16 12:23
P13 Sydvästra B1, höst
2021-09-22 18:30 Eslövs BK - FF Atletiko Malmö blå 2021-09-16 11:07
2021-10-10 10:00 Hardeberga BK röd - GIF Nike blå 2021-09-20 15:27
P13 Sydvästra B2, höst
2021-09-27 19:00 Janstorps AIF - IFK Klagshamn 2021-09-22 16:18
P13 Sydvästra B3, höst
2021-09-23 18:30 FC Möjligheten - Husie IF vit 2021-09-20 13:47
2021-10-16 14:30 Värpinge IF vit - FC Möjligheten 2021-09-19 13:25
2021-10-18 19:00 Malmö City FC - FC Möjligheten 2021-09-21 10:40
2021-10-24 12:30 Husie IF vit - Kvarnby IK 2021-09-22 11:33
P13 Sydvästra C1, höst
2021-09-30 18:30 Limhamns FF vit - Skanör Falsterbo IF svart 2021-09-22 22:47
P13 Sydvästra C2, höst
2021-09-25 15:00 Linero IF vit - Kävlinge Harrie FF röd 2021-09-19 17:48
2021-10-16 11:00 Bjärreds IF blå - Hardeberga BK vit 2021-09-20 10:40
P12 Nordvästra B2, höst
2021-09-23 18:00 Höganäs BK - Eskilsminne IF svart 2021-09-17 15:21
2021-09-25 11:15 Eskilsminne IF blå - Vejby IF 2021-09-20 10:14
2021-09-26 12:00 Högaborgs BK - Kågeröds BoIF 2021-09-20 15:34
2021-09-26 12:30 Fortuna FF röd - Råå IF ljusblå 2021-09-18 10:25
P12 Nordvästra C1, höst
2021-09-30 18:00 Jonstorps IF FK - Hittarps IK svart 2021-09-16 09:46
P12 Nordvästra C2, höst
2021-10-09 12:00 Ekeby GIF - Teckomatorps SK grön 2021-09-22 20:48
P12 Nordöstra C2, höst
2021-09-18 10:00 Kristianstad FC blå - Hörby FF svart 2021-09-17 09:28
P12 Sydvästra A1, höst
2021-09-26 14:00 Lilla Torg FF blå - BK Höllviken vit 2021-09-20 17:40
P11 Nordvästra B1, höst
2021-09-26 13:00 Ängelholms FF vit - IK Wormo vit 2021-09-22 07:10
P11 Nordöstra B2, höst
2021-09-18 16:00 Kristianstad FC - Hörby FF vit 2021-09-17 09:28
P11 Sydvästra A1, höst
2021-09-19 13:00 GIF Nike röd - Eslövs BK 2021-09-16 19:50
P11 Sydvästra B1, höst
2021-09-25 11:30 FC Trelleborg röd - Bunkeflo FF gul 2021-09-20 09:00
P11 Sydvästra C1, höst
2021-09-18 IF Limhamn Bunkeflo B2 - Beddingestrands IF 2021-09-16 09:22
P11 Sydöstra, höst
2021-10-23 11:00 Wollsjö AIF - Brösarps IF 2021-09-22 14:46
P10 Nordvästra B1, höst
2021-09-25 13:00 Vikens IK svart - Vejby IF orange 2021-09-17 09:30
P10 Nordöstra A, höst
2021-09-18 10:00 Nosaby IF svart - Kristianstad FC orange 2021-09-18 05:21
P10 Sydvästra A1, höst
2021-10-09 10:30 Skurups AIF grön - FF Atletiko Malmö svart 2021-09-22 08:32
2021-10-10 14:30 FF Atletiko Malmö svart - IFK Klagshamn gul 2021-09-17 08:27
P10 Sydvästra C3, höst
2021-10-10 15:30 IF Limhamn Bunkeflo B3 - FC Möjligheten 2 2021-09-16 09:36
P10 Sydvästra C5, höst
2021-09-26 10:00 Anderslövs BoIK - Veberöds AIF 2021-09-20 08:50
P10 Sydöstra, höst
2021-10-10 11:00 Blentarps BK - Sjöbo IF blå 2021-09-19 13:20
P9 Nordvästra B1, höst
2021-10-02 09:00 Ödåkra IF grön - Åstorps FF vit 2021-09-21 13:31
P9 Nordvästra C3, höst
2021-09-26 10:00 Billeberga GIF - Häljarps IF vit 2021-09-20 20:04
P8 Nordvästra grp.2 höst
2021-09-25 13:00 Eskilsminne IF vit - Råå IF röd 2021-09-17 14:14
P8 Nordvästra grp.5 höst
2021-09-19 10:15 Perstorp Bälinge IK - Helsingborgs IF blåvit 2021-09-16 14:44
P8 Nordöstra grp.4 höst
2021-09-18 10:00 Kristianstad FC - Ifö Bromölla IF svart 2021-09-17 09:27
P9 Sydöstra C, höst
2021-09-28 17:45 Köpingebro IF - Öja FF blå 2021-09-22 22:41
F16 Norra, höst
2021-09-27 20:00 Husie IF - Linero IF 2021-09-22 08:22
2021-10-03 12:00 Lunds FF (9m9) - Borgeby FK 2021-09-22 23:20
F15 Nordvästra, höst
2021-09-29 18:30 Billesholms IK - Vikens IK 2021-09-21 10:40
F15 Sydvästra A, höst
2021-09-25 15:00 Uppåkra IF - BK Höllviken 2021-09-19 20:02
2021-09-29 19:00 Anderslövs BoIK/Skabersjö DFF - Glumslövs FF 2021-09-21 14:32
F14 Nordvästra B, höst
2021-09-30 18:30 Höganäs BK vit - Borgeby FK 2021-09-17 14:15
2021-10-17 10:00 Borgeby FK - Höganäs BK vit 2021-09-16 23:56
F14 Nordvästra C, höst
2021-09-28 17:15 IF Lödde F - Munka Ljungby IF 2021-09-21 09:56
F14 Nordöstra, höst
2021-09-29 18:00 VMA IK - Farstorps GoIF/Hörja IF/Röke IF (F15) 2021-09-20 11:20
2021-10-03 10:30 Åhus IF 2 - IFK Simrishamn 2021-09-21 10:49
F14 Sydvästra C1, höst
2021-09-27 18:30 Ystads IF FF - Kulladals FF 2021-09-17 09:11
F14 Sydvästra C2, höst
2021-09-25 13:00 Lunds FF - Åkarps IF 2 2021-09-18 08:29
2021-09-26 11:00 Furulunds IK - Skurups AIF 2021-09-21 08:32
2021-09-30 18:00 Uppåkra IF - Lunds BK 2021-09-17 13:26
2021-10-10 11:00 Furulunds IK - Åkarps IF 2 2021-09-22 00:36
2021-10-15 18:30 Åkarps IF 2 - Uppåkra IF 2021-09-16 16:58
F13 Nordvästra B, höst
2021-10-09 10:30 Hittarps IK röd - Råå IF ljusblå 2021-09-22 14:19
F13 Nordvästra C2, höst
2021-09-24 18:00 Billesholms IK - Billeberga GIF (7m7) 2021-09-20 17:19
F13 Nordöstra, höst
2021-09-25 12:00 Finja IF - Röke IF/Hörja IF/Farstorps GoIF 2021-09-20 12:56
F13 Sydvästra B, höst
2021-09-28 17:00 Linero IF röd - Borgeby FK 2021-09-20 11:40
F13 Sydvästra C1, höst
2021-10-17 10:30 Skanör Falsterbo IF - Hyllie IK 2021-09-21 17:02
F12 Nordvästra A, höst
2021-09-25 12:30 Helsingborgs IF blå - Jonstorps IF FK 2021-09-22 13:06
F11 Sydvästra C3, höst
2021-09-26 10:30 FC Möjligheten - Lilla Torg FF 2021-09-19 06:42
2021-10-23 11:00 Lilla Torg FF - Kulladals FF 2021-09-17 10:47
F10 Nordvästra C1, höst
2021-10-10 11:00 Klippans Förenade FF - Eskilsminne IF blå 2021-09-21 10:54
F10 Sydvästra C2, höst
2021-09-18 10:00 Svedala IF vit - FC Staffanstorp 2021-09-18 08:30
F10 Sydvästra C3, höst
FC Rosengård vit - Lilla Torg FF 2021-09-21 09:23
F9 Nordvästra, höst
2021-09-25 11:30 Vikens IK röd - Eskilsminne IF blå 2021-09-20 20:06
F9 Nordöstra B1, höst
2021-09-29 18:00 IFK Knislinge - Glimåkra IF 2021-09-22 19:26
F9 Sydöstra, höst
2021-09-26 11:00 BK Höllviken 1 - Trelleborgs FF 2021-09-18 18:37
F8 Nordöstra, höst
2021-09-26 10:30 Ifö Bromölla IF - Nosaby IF 2021-09-22 11:40
F8 Sydvästra grp.2, höst
2021-10-02 13:30 Vellinge IF blå - Kvarnby IK blå 2021-09-16 09:14

Postadress:
Dalby GIF - Fotboll
Box 98
24724 Dalby

Kontakt:
Tel: [saknas] Information
E-post: This is a mailto link

Se all info