Hoppa till sidans innehåll

Serier och resultat

Sortera spelprogram på:

Spelprogram - Div 2 Södra Götaland, herr 2021

Spelprogram
Tid Match Resultat Publik Spelplats
Röd text
= Ändrad matchtid 
Röda utropstecknet
= Peka på utropstecknet så visas en notering 
Widget
Hämta widgets för denna tävling
Juni
2021-06-05 14:00 BK Olympic - IFK Karlshamn 2 - 0 102 Lindängens IP, Malmö A-plan
2021-06-05 14:00 IFK Berga - FBK Balkan 2 - 0 225 Bergavik IP 1, Kalmar
2021-06-05 14:00 IFK Hässleholm - Kristianstad FC 2 - 0 238 Österås IP A-plan
2021-06-05 14:00 Nosaby IF - KSF Prespa Birlik 3 - 0 100 Nya Vallbjörka A-plan
2021-06-05 16:00 Sölvesborgs GoIF - Räppe GOIF 0 - 2 100 Svarta Led
2021-06-05 16:00 FC Rosengård 1917 - Eslövs BK 2 - 1 100 Rosengårds IP Huvudarenan
2021-06-05 16:30 FK Karlskrona - Hässleholms IF 3 - 1 Karlskrona IP A-plan
2021-06-09 19:00 IFK Karlshamn - FK Karlskrona 2 - 1 Vägga IP 1
2021-06-09 19:00 Nosaby IF - Asarums IF FK 1 - 1 100 Nya Vallbjörka A-plan
2021-06-09 19:00 FBK Balkan - BK Olympic 0 - 3 Rosengård, Tävlingsarena
2021-06-09 19:00 Räppe GOIF - IFK Berga 1 - 0 100 Räppevallen
2021-06-09 19:00 Eslövs BK - Sölvesborgs GoIF 4 - 3 100 Ekevalla IP, Eslöv A-plan
2021-06-09 19:00 KSF Prespa Birlik - IFK Hässleholm 1 - 2 Heleneholms IP Huvudarena
2021-06-10 19:00 Kristianstad FC - FC Rosengård 1917 2 - 1 232 Kristianstads Fotbollsarena
2021-06-12 16:00 Asarums IF FK - Hässleholms IF 2 - 2 Asarums IP A-plan
2021-06-13 14:00 BK Olympic - Räppe GOIF 1 - 1 100 Lindängens IP, Malmö A-plan
2021-06-13 15:00 FK Karlskrona - FBK Balkan 1 - 0 150 Karlskrona IP A-plan
2021-06-13 16:00 IFK Berga - Eslövs BK 2 - 1 130 Bergavik IP 1, Kalmar
2021-06-14 19:00 FC Rosengård 1917 - KSF Prespa Birlik 1 - 1 99 Rosengårds IP Huvudarenan
2021-06-14 19:00 IFK Hässleholm - Nosaby IF 0 - 0 226 Österås IP A-plan
2021-06-15 19:00 Sölvesborgs GoIF - Kristianstad FC 1 - 0 100 Svarta Led
2021-06-18 19:00 Hässleholms IF - BK Olympic 1 - 2 Österås IP A-plan
2021-06-18 19:00 Eslövs BK - IFK Hässleholm 1 - 4 Ekevalla IP, Eslöv A-plan
2021-06-19 14:00 KSF Prespa Birlik - Asarums IF FK 0 - 1 100 Heleneholms IP Huvudarena
2021-06-19 15:00 IFK Karlshamn - IFK Berga 0 - 0 Vägga IP 1
2021-06-19 15:00 Räppe GOIF - FC Rosengård 1917 2 - 1 100 Räppevallen
2021-06-19 16:00 FBK Balkan - Sölvesborgs GoIF 2 - 2 Rosengård, Tävlingsarena
2021-06-22 19:30 FK Karlskrona - IFK Hässleholm 3 - 1 100 Karlskrona IP A-plan
2021-06-23 19:00 Hässleholms IF - KSF Prespa Birlik 0 - 0 109 Österås IP A-plan
2021-06-23 19:00 BK Olympic - FC Rosengård 1917 1 - 1 10 Lindängens IP, Malmö A-plan
2021-06-23 19:15 FBK Balkan - Eslövs BK 0 - 3 Rosengård, Tävlingsarena
2021-06-23 20:00 Kristianstad FC - IFK Karlshamn 0 - 1 Kristianstads Fotbollsarena
2021-06-24 19:00 IFK Berga - Sölvesborgs GoIF 5 - 1 148 Bergavik IP 1, Kalmar
2021-06-24 19:00 Räppe GOIF - Asarums IF FK 0 - 1 100 Räppevallen
2021-06-27 13:00 KSF Prespa Birlik - Kristianstad FC 2 - 2 Heleneholms IP Huvudarena
2021-06-27 14:00 FC Rosengård 1917 - FBK Balkan 1 - 4 100 Rosengårds IP Huvudarenan
2021-06-27 16:00 IFK Berga - Hässleholms IF 1 - 1 160 Bergavik IP 1, Kalmar
2021-06-27 16:00 IFK Hässleholm - Räppe GOIF 1 - 1 280 Österås IP A-plan
2021-06-28 19:00 Sölvesborgs GoIF - IFK Karlshamn 1 - 0 300 Svarta Led
2021-06-28 19:00 Asarums IF FK - FK Karlskrona 1 - 0 100 Asarums IP A-plan
2021-06-28 19:15 Nosaby IF - Eslövs BK 0 - 2 100 Nya Vallbjörka A-plan
Juli
2021-07-01 19:00 FBK Balkan - Hässleholms IF 3 - 4 Rosengård, Tävlingsarena
2021-07-03 14:00 BK Olympic - Kristianstad FC 1 - 3 Lindängens IP, Malmö A-plan
2021-07-03 14:00 KSF Prespa Birlik - IFK Berga 2 - 3 50 Heleneholms IP Huvudarena
2021-07-03 14:00 Nosaby IF - Sölvesborgs GoIF 0 - 3 107 Nya Vallbjörka A-plan
2021-07-03 14:00 IFK Hässleholm - FC Rosengård 1917 1 - 2 265 Österås IP A-plan
2021-07-03 16:00 Asarums IF FK - IFK Karlshamn 2 - 1 500 Asarums IP A-plan
2021-07-03 16:00 Eslövs BK - FK Karlskrona 2 - 0 Ekevalla IP, Eslöv A-plan
2021-07-06 19:15 Eslövs BK - FBK Balkan 1 - 3 Ekevalla IP, Eslöv A-plan
2021-07-07 19:00 IFK Karlshamn - Kristianstad FC 3 - 2 Vägga IP 1
2021-07-07 19:00 KSF Prespa Birlik - Hässleholms IF 0 - 2 Heleneholms IP Huvudarena
2021-07-07 19:00 FC Rosengård 1917 - BK Olympic 0 - 1 100 Rosengårds IP Huvudarenan
2021-07-07 19:00 Sölvesborgs GoIF - IFK Berga 4 - 2 100 Svarta Led
2021-07-07 19:00 Asarums IF FK - Räppe GOIF 3 - 1 Asarums IP A-plan
2021-07-07 19:30 IFK Hässleholm - FK Karlskrona 0 - 2 145 Österås IP A-plan
2021-07-10 15:00 IFK Karlshamn - Räppe GOIF 0 - 1 Vägga IP 1
2021-07-10 15:00 Hässleholms IF - Eslövs BK 2 - 2 Österås IP A-plan
2021-07-10 15:00 Sölvesborgs GoIF - FC Rosengård 1917 2 - 3 Svarta Led
2021-07-10 15:00 FBK Balkan - Asarums IF FK 2 - 2 Rosengård, Tävlingsarena
2021-07-11 14:00 FK Karlskrona - KSF Prespa Birlik 3 - 1 Karlskrona IP A-plan
2021-07-11 16:00 IFK Berga - IFK Hässleholm 0 - 0 175 Bergavik IP 1, Kalmar
2021-07-31 14:00 KSF Prespa Birlik - BK Olympic 0 - 1 Heleneholms IP Huvudarena
2021-07-31 14:00 IFK Berga - Nosaby IF 1 - 0 Bergavik IP 1, Kalmar
2021-07-31 14:00 FC Rosengård 1917 - Asarums IF FK 3 - 1 50 Rosengårds IP Huvudarenan
2021-07-31 15:00 IFK Karlshamn - FBK Balkan 0 - 1 Vägga IP 1
2021-07-31 15:00 Hässleholms IF - Räppe GOIF 0 - 1 79 Österås IP A-plan
2021-07-31 15:00 Sölvesborgs GoIF - IFK Hässleholm 3 - 0 Svarta Led
Augusti
2021-08-04 19:00 BK Olympic - FBK Balkan 0 - 0 Lindängens IP, Malmö A-plan
2021-08-04 19:00 Asarums IF FK - Nosaby IF 3 - 4 Asarums IP A-plan
2021-08-04 19:00 IFK Berga - Räppe GOIF 1 - 1 275 Bergavik IP 1, Kalmar
2021-08-04 19:00 Sölvesborgs GoIF - Eslövs BK 2 - 1 Svarta Led
2021-08-04 19:00 FC Rosengård 1917 - Kristianstad FC 2 - 0 75 Rosengårds IP Huvudarenan
2021-08-04 19:00 IFK Hässleholm - KSF Prespa Birlik 4 - 1 158 Österås IP A-plan
2021-08-04 19:00 FK Karlskrona - IFK Karlshamn 4 - 0 150 Karlskrona IP A-plan
2021-08-07 14:00 Eslövs BK - Hässleholms IF 1 - 4 150 Ekevalla IP, Eslöv A-plan
2021-08-07 14:00 KSF Prespa Birlik - FK Karlskrona 3 - 1 Heleneholms IP Huvudarena
2021-08-07 14:00 FC Rosengård 1917 - Sölvesborgs GoIF 7 - 0 Rosengårds IP Huvudarenan
2021-08-07 15:00 IFK Hässleholm - IFK Berga 3 - 2 122 Österås IP A-plan
2021-08-07 15:00 Asarums IF FK - FBK Balkan 1 - 4 Asarums IP A-plan
2021-08-08 14:00 BK Olympic - Nosaby IF 3 - 0 121 Lindängens IP, Malmö A-plan
2021-08-08 17:00 Räppe GOIF - IFK Karlshamn 1 - 1 Räppevallen
2021-08-11 19:00 FK Karlskrona - Kristianstad FC 2 - 3 Karlskrona IP A-plan
2021-08-13 19:00 BK Olympic - IFK Hässleholm 1 - 1 Lindängens IP, Malmö A-plan
2021-08-14 14:00 IFK Berga - FC Rosengård 1917 0 - 2 250 Bergavik IP 1, Kalmar
2021-08-14 14:00 FK Karlskrona - Nosaby IF 1 - 3 Karlskrona IP A-plan
2021-08-14 15:00 IFK Karlshamn - Eslövs BK 0 - 5 Vägga IP 1
2021-08-14 15:00 Hässleholms IF - Kristianstad FC 2 - 0 225 Österås IP A-plan
2021-08-14 15:00 Sölvesborgs GoIF - Asarums IF FK 3 - 2 Svarta Led
2021-08-14 15:00 FBK Balkan - Räppe GOIF 1 - 0 Rosengård, Tävlingsarena
2021-08-20 19:00 IFK Hässleholm - Sölvesborgs GoIF 6 - 0 223 Österås IP A-plan
2021-08-21 14:00 Nosaby IF - IFK Berga 0 - 1 Nya Vallbjörka A-plan
2021-08-21 14:00 Asarums IF FK - FC Rosengård 1917 2 - 3 Asarums IP A-plan
2021-08-21 15:00 Räppe GOIF - Hässleholms IF 2 - 1 150 Räppevallen
2021-08-21 15:00 Kristianstad FC - FK Karlskrona 1 - 1 G:a Idrottsplatsen A-plan (friidrottsyta)
2021-08-22 14:00 BK Olympic - KSF Prespa Birlik 5 - 0 Lindängens IP, Malmö A-plan
2021-08-24 19:30 Kristianstad FC - IFK Berga 2 - 1 G:a Idrottsplatsen A-plan (friidrottsyta)
2021-08-25 18:30 IFK Karlshamn - Hässleholms IF 0 - 1 Vägga IP 1
2021-08-25 18:30 Räppe GOIF - FK Karlskrona 1 - 1 Räppevallen
2021-08-25 18:30 BK Olympic - Eslövs BK 3 - 0 Lindängens IP, Malmö A-plan
2021-08-25 18:30 KSF Prespa Birlik - Sölvesborgs GoIF 4 - 2 Heleneholms IP Huvudarena
2021-08-25 18:30 Nosaby IF - FC Rosengård 1917 3 - 0 236 Nya Vallbjörka A-plan
2021-08-25 19:00 IFK Hässleholm - Asarums IF FK 2 - 1 204 Österås IP A-plan
2021-08-28 13:00 FBK Balkan - Kristianstad FC 2 - 1 55 Rosengård, Tävlingsarena
2021-08-28 14:00 IFK Berga - Asarums IF FK 2 - 2 138 Bergavik IP 1, Kalmar
2021-08-28 14:00 FK Karlskrona - FC Rosengård 1917 2 - 1 100 Karlskrona IP A-plan
2021-08-29 14:00 BK Olympic - Sölvesborgs GoIF 2 - 0 Lindängens IP, Malmö A-plan
2021-08-29 15:00 IFK Karlshamn - KSF Prespa Birlik 0 - 0 Laxvallen IP
2021-08-29 15:00 Hässleholms IF - Nosaby IF 1 - 0 Österås IP A-plan
2021-08-29 15:00 Räppe GOIF - Eslövs BK 1 - 1 Räppevallen
September
2021-09-03 19:00 IFK Hässleholm - Hässleholms IF 0 - 3 643 Österås IP A-plan
2021-09-04 14:00 IFK Berga - BK Olympic 2 - 0 Bergavik IP 1, Kalmar
2021-09-04 14:00 Asarums IF FK - Eslövs BK 0 - 0 200 Asarums IP A-plan
2021-09-04 15:00 Sölvesborgs GoIF - FK Karlskrona 2 - 4 Svarta Led
2021-09-04 15:00 Kristianstad FC - Räppe GOIF 2 - 3 Kristianstads Fotbollsarena
2021-09-05 13:00 KSF Prespa Birlik - FBK Balkan 2 - 0 Heleneholms IP Huvudarena
2021-09-08 18:00 Asarums IF FK - IFK Hässleholm 2 - 2 Asarums IP A-plan
2021-09-08 19:00 Eslövs BK - BK Olympic 1 - 1 Ekevalla IP, Eslöv A-plan
2021-09-08 19:00 Sölvesborgs GoIF - KSF Prespa Birlik 2 - 1 Strandvallen A-plan
2021-09-08 19:00 FC Rosengård 1917 - Nosaby IF 1 - 0 100 Rosengårds IP Huvudarenan
2021-09-08 19:00 FK Karlskrona - Räppe GOIF 1 - 0 Karlskrona IP A-plan
2021-09-11 13:00 FBK Balkan - Nosaby IF 3 - 1 Rosengård, Tävlingsarena
2021-09-11 13:00 Eslövs BK - Kristianstad FC 2 - 1 Ekevalla IP, Eslöv A-plan
2021-09-11 14:00 Asarums IF FK - BK Olympic 2 - 1 Asarums IP A-plan
2021-09-11 14:00 FK Karlskrona - IFK Berga 1 - 1 Karlskrona IP A-plan
2021-09-11 15:00 IFK Karlshamn - IFK Hässleholm 2 - 3 125 Vägga IP 1
2021-09-11 15:00 Hässleholms IF - FC Rosengård 1917 1 - 1 247 Österås IP A-plan
2021-09-12 15:00 Räppe GOIF - KSF Prespa Birlik 7 - 0 Räppevallen
2021-09-14 19:00 Hässleholms IF - IFK Karlshamn 3 - 0 Österås IP A-plan
2021-09-15 19:00 Kristianstad FC - Nosaby IF 3 - 1 600 Kristianstads Fotbollsarena
2021-09-18 14:00 FC Rosengård 1917 - IFK Karlshamn 2 - 3 100 Rosengårds IP Huvudarenan
2021-09-18 14:00 Asarums IF FK - Kristianstad FC 0 - 2 Asarums IP A-plan
2021-09-18 14:00 Nosaby IF - Räppe GOIF 2 - 3 Nya Vallbjörka A-plan
2021-09-18 14:00 BK Olympic - FK Karlskrona 0 - 0 Lindängens IP, Malmö A-plan
2021-09-18 15:00 Sölvesborgs GoIF - Hässleholms IF 0 - 1 Svarta Led
2021-09-18 15:00 IFK Hässleholm - FBK Balkan 2 - 2 256 Österås IP A-plan
2021-09-19 13:00 KSF Prespa Birlik - Eslövs BK 4 - 1 Heleneholms IP Huvudarena
2021-09-22 19:00 IFK Berga - Kristianstad FC 1 - 0 Bergavik IP 1, Kalmar
2021-09-24 19:00 FK Karlskrona - Asarums IF FK 4 - 0 Karlskrona IP A-plan
2021-09-24 19:15 Eslövs BK - Nosaby IF 3 - 3 Ekevalla IP, Eslöv A-plan
2021-09-25 13:00 FBK Balkan - FC Rosengård 1917 2 - 2 146 Rosengård, Tävlingsarena
2021-09-25 14:00 Kristianstad FC - KSF Prespa Birlik 1 - 0 Kristianstads Fotbollsarena
2021-09-25 15:00 Hässleholms IF - IFK Berga 0 - 2 Österås IP A-plan
2021-09-25 15:00 Räppe GOIF - IFK Hässleholm 0 - 2 Räppevallen
2021-09-29 19:30 Nosaby IF - BK Olympic 1 - 2 Vilans IP A-plan
Oktober
2021-10-01 19:30 IFK Hässleholm - Eslövs BK 0 - 0 228 Österås IP A-plan
2021-10-02 14:00 IFK Berga - IFK Karlshamn 1 - 1 35 Bergavik IP 1, Kalmar
2021-10-02 14:00 Asarums IF FK - KSF Prespa Birlik 4 - 1 150 Asarums IP A-plan
2021-10-02 14:00 BK Olympic - Hässleholms IF 2 - 1 Lindängens IP, Malmö A-plan
2021-10-02 14:00 FC Rosengård 1917 - Räppe GOIF 5 - 0 Rosengårds IP Huvudarenan
2021-10-02 14:00 Nosaby IF - Kristianstad FC 1 - 2 238 Nya Vallbjörka A-plan
2021-10-02 15:00 Sölvesborgs GoIF - FBK Balkan 4 - 6 Svarta Led
2021-10-06 16:30 Nosaby IF - IFK Karlshamn 0 - 0 150 Nya Vallbjörka A-plan
2021-10-08 19:30 Hässleholms IF - FK Karlskrona 4 - 1 142 Österås IP A-plan
2021-10-09 15:00 FBK Balkan - IFK Berga 2 - 5 Rosengård, Tävlingsarena
2021-10-09 15:00 Räppe GOIF - Sölvesborgs GoIF 1 - 1 Räppevallen
2021-10-09 15:00 IFK Karlshamn - BK Olympic 1 - 2 Vägga IP 1
2021-10-10 14:00 KSF Prespa Birlik - Nosaby IF 2 - 5 Heleneholms IP Huvudarena
2021-10-11 19:00 Kristianstad FC - IFK Hässleholm 0 - 2 362 Kristianstads Fotbollsarena
2021-10-16 14:00 Eslövs BK - IFK Karlshamn 2 - 0 Ekevalla IP, Eslöv A-plan
2021-10-16 14:00 FC Rosengård 1917 - IFK Berga 3 - 1 Rosengårds IP Huvudarenan
2021-10-16 14:00 Asarums IF FK - Sölvesborgs GoIF 3 - 3 Asarums IP A-plan
2021-10-16 15:00 Räppe GOIF - FBK Balkan 2 - 2 Norremark 1
2021-10-17 14:00 Nosaby IF - FK Karlskrona 3 - 0 60 Nya Vallbjörka A-plan
2021-10-17 14:00 IFK Hässleholm - BK Olympic 2 - 0 150 Österås IP A-plan
2021-10-17 15:00 Kristianstad FC - Hässleholms IF 3 - 0 236 Kristianstads Fotbollsarena
2021-10-20 19:00 FBK Balkan - IFK Karlshamn 1 - 0 Limhamns IP, plan 1, konstgräs
2021-10-20 19:00 Eslövs BK - FC Rosengård 1917 1 - 1 Ekevalla IP, Eslöv A-plan
2021-10-23 14:00 Nosaby IF - IFK Hässleholm 3 - 1 300 Nya Vallbjörka A-plan
2021-10-23 15:00 Hässleholms IF - Asarums IF FK 4 - 0 142 Österås IP A-plan
2021-10-23 15:00 Eslövs BK - IFK Berga 0 - 3 Ekevalla IP, Eslöv A-plan
2021-10-23 15:00 Kristianstad FC - Sölvesborgs GoIF 3 - 0 284 Kristianstads Fotbollsarena
2021-10-23 16:00 FBK Balkan - FK Karlskrona 2 - 0 Limhamns IP, plan 1, konstgräs
2021-10-23 18:00 Räppe GOIF - BK Olympic 0 - 1 Norremark 1
2021-10-24 15:00 KSF Prespa Birlik - FC Rosengård 1917 0 - 3 Heleneholms IP konstgräs
2021-10-26 20:00 IFK Karlshamn - Sölvesborgs GoIF 2 - 1 Brunnsängen IP A-plan
2021-10-30 15:00 Hässleholms IF - FBK Balkan 4 - 0 Österås IP A-plan
2021-10-30 15:00 Kristianstad FC - BK Olympic 0 - 2 212 Kristianstads Fotbollsarena
2021-10-30 15:00 IFK Berga - KSF Prespa Birlik 1 - 0 50 Bergavik IP 1, Kalmar
2021-10-30 15:00 Sölvesborgs GoIF - Nosaby IF 1 - 2 350 Svarta Led
2021-10-30 15:00 FC Rosengård 1917 - IFK Hässleholm 2 - 0 80 Rosengårds IP konstgräs
2021-10-30 15:00 FK Karlskrona - Eslövs BK 1 - 1 Karlskrona IP A-plan
2021-10-30 18:00 IFK Karlshamn - Asarums IF FK 1 - 2 Brunnsängen IP A-plan
November
2021-11-06 14:00 Nosaby IF - Hässleholms IF 3 - 3 Nya Vallbjörka A-plan
2021-11-06 14:00 FC Rosengård 1917 - FK Karlskrona 1 - 0 104 Rosengårds IP konstgräs
2021-11-06 14:00 Sölvesborgs GoIF - BK Olympic 1 - 0 75 Svarta Led
2021-11-06 14:00 Asarums IF FK - IFK Berga 1 - 4 100 Asarums IP A-plan
2021-11-06 14:00 Eslövs BK - Räppe GOIF 2 - 1 124 Berga IP, konstgräs
2021-11-06 15:00 Kristianstad FC - FBK Balkan 2 - 2 142 Kristianstads Fotbollsarena
2021-11-07 14:00 KSF Prespa Birlik - IFK Karlshamn 2 - 5 Heleneholms IP Huvudarena
2021-11-13 14:00 IFK Karlshamn - Nosaby IF 2 - 1 Brunnsängen IP A-plan
2021-11-13 14:00 BK Olympic - IFK Berga 3 - 0 Lindängens IP, Malmö konstgräs 1
2021-11-13 14:00 Eslövs BK - Asarums IF FK 2 - 1 55 Berga IP, konstgräs
2021-11-13 14:00 FK Karlskrona - Sölvesborgs GoIF 2 - 2 Karlskrona IP A-plan
2021-11-13 15:00 Räppe GOIF - Kristianstad FC 5 - 5 Norremark 1
2021-11-14 13:00 FBK Balkan - KSF Prespa Birlik 6 - 0 Limhamns IP, plan 1, konstgräs
2021-11-14 17:00 Hässleholms IF - IFK Hässleholm 2 - 1 536 Österås IP A-plan
2021-11-20 14:00 FC Rosengård 1917 - Hässleholms IF 0 - 1 Rosengårds IP konstgräs
2021-11-20 14:00 IFK Berga - FK Karlskrona 0 - 2 Bergavik IP 2, Kalmar
2021-11-20 14:00 BK Olympic - Asarums IF FK 2 - 1 200 Lindängens IP, Malmö konstgräs 1
2021-11-20 14:00 KSF Prespa Birlik - Räppe GOIF 1 - 7 18 Heleneholms IP Huvudarena
2021-11-20 15:00 Kristianstad FC - Eslövs BK 3 - 1 100 Kristianstads Arenaområde konstgräs 1
2021-11-21 16:00 IFK Hässleholm - IFK Karlshamn 0 - 2 129 Österås IP A-plan
2021-11-21 16:00 Nosaby IF - FBK Balkan 5 - 0 100 Kristianstads Arenaområde
2021-11-27 15:00 Hässleholms IF - Sölvesborgs GoIF 1 - 0 Österås IP A-plan
2021-11-27 15:00 Kristianstad FC - Asarums IF FK 0 - 1 Kristianstads Arenaområde konstgräs 1
2021-11-27 15:00 FBK Balkan - IFK Hässleholm 0 - 3 Limhamns IP, plan 1, konstgräs
2021-11-27 15:00 Räppe GOIF - Nosaby IF 2 - 1 50 Norremark 1
2021-11-27 15:00 Eslövs BK - KSF Prespa Birlik 10 - 0 Berga IP, konstgräs
2021-11-27 15:00 IFK Karlshamn - FC Rosengård 1917 3 - 0 Brunnsängen IP A-plan
2021-11-27 15:00 FK Karlskrona - BK Olympic 3 - 2 Karlskrona IP A-plan

Postadress:
Dalby GIF - Fotboll
Box 98
24724 Dalby

Kontakt:
Tel: [saknas] Information
E-post: This is a mailto link

Se all info