Hoppa till sidans innehåll

Serier och resultat

Sortera spelprogram på:

Spelprogram - P10 Sydvästra B5, vår

Spelprogram
Tid Match Spelplats
Röd text
= Ändrad matchtid 
Röda utropstecknet
= Peka på utropstecknet så visas en notering 
Widget
Hämta widgets för denna tävling
Omgång 1
2021-04-11 00:00 (Inst.) IF Limhamn Bunkeflo B2 - BK Olympic 2
2021-04-11 00:00 (Inst.) Lunds BK gul - Bjärreds IF gul
2021-04-11 00:00 (Inst.) Hörby FF - Arlövs BI
2021-04-11 00:00 (Inst.) Lunds FF vit - Vellinge IF blå
2021-04-11 00:00 (Inst.) Torns IF orange - Uppåkra IF grön
2021-04-11 00:00 (Inst.) Dalby GIF vit - Furulunds IK gul
Omgång 2
2021-04-18 00:00 (Inst.) Furulunds IK gul - IF Limhamn Bunkeflo B2
2021-04-18 00:00 (Inst.) Uppåkra IF grön - Dalby GIF vit
2021-04-18 00:00 (Inst.) Vellinge IF blå - Torns IF orange
2021-04-18 00:00 (Inst.) Arlövs BI - Lunds FF vit
2021-04-18 00:00 (Inst.) Bjärreds IF gul - Hörby FF
2021-04-18 00:00 (Inst.) BK Olympic 2 - Lunds BK gul
Omgång 3
2021-06-12 09:30 Torns IF orange - Arlövs BI Tornvallen, Stångby konstgräs 7-manna 2
2021-06-12 10:00 Uppåkra IF grön - Vellinge IF blå Uppåkravallen, konstgräs 2 7-manna 1
2021-06-12 11:00 Hörby FF - BK Olympic 2 Hörby IP konstgräs 7-manna 2
2021-06-12 11:30 Lunds FF vit - Bjärreds IF gul Smörlyckans IP, plan 1 7-manna 2
2021-06-13 10:00 Lunds BK gul - Furulunds IK gul Klostergårdens IP plan 4A konstgräs 7-manna
2021-06-13 13:30 IF Limhamn Bunkeflo B2 - Dalby GIF vit Brovallen, Bunkeflostrand konstgräs 7-manna 1
Omgång 4
2021-05-01 10:00 (Inst.) Bjärreds IF gul - Torns IF orange Borgeby IP C-plan Konstgräs 7-manna 3
2021-05-01 12:30 (Inst.) BK Olympic 2 - Lunds FF vit Lindängens IP, Malmö konstgräs 7-manna 2
2021-05-02 09:30 (Inst.) IF Limhamn Bunkeflo B2 - Lunds BK gul Brovallen, Bunkeflostrand konstgräs 7-manna 3
2021-05-02 09:30 (Inst.) Arlövs BI - Uppåkra IF grön Kronetorpsvallen B-plan 7-manna
2021-05-02 10:00 (Inst.) Furulunds IK gul - Hörby FF Ljungvalla IP B-plan 7-manna 2
2021-05-02 11:00 (Inst.) Dalby GIF vit - Vellinge IF blå Dalby IP A-plan 7-manna öst
Omgång 5
2021-05-08 11:00 (Inst.) Torns IF orange - BK Olympic 2 Tornvallen, Stångby konstgräs 7-manna 2
2021-05-08 11:30 (Inst.) Lunds FF vit - Furulunds IK gul Smörlyckans IP, konstgräs 7-manna 2
2021-05-08 13:30 (Inst.) Lunds BK gul - Dalby GIF vit Klostergårdens IP plan 4B konstgräs 7-manna
2021-05-09 10:00 (Inst.) Uppåkra IF grön - Bjärreds IF gul Uppåkravallen, konstgräs 2 7-manna 1
2021-05-09 10:00 (Inst.) Vellinge IF blå - Arlövs BI Vanningens IP, Vellinge konstgräs 7-manna 1
2021-05-09 12:00 (Inst.) Hörby FF - IF Limhamn Bunkeflo B2 Hörby IP konstgräs 7-manna 2
Omgång 6
2021-05-15 10:30 (Inst.) Lunds BK gul - Hörby FF Klostergårdens IP plan 4A konstgräs 7-manna
2021-05-16 10:00 (Inst.) Furulunds IK gul - Torns IF orange Ljungvalla IP B-plan 7-manna 2
2021-05-16 10:00 (Inst.) BK Olympic 2 - Uppåkra IF grön Lindängens IP, Malmö konstgräs 7-manna 2
2021-05-16 11:00 (Inst.) Bjärreds IF gul - Vellinge IF blå Borgeby IP C-plan Konstgräs 7-manna 1
2021-05-16 11:30 (Inst.) IF Limhamn Bunkeflo B2 - Lunds FF vit Brovallen, Bunkeflostrand konstgräs 7-manna 3
2021-05-16 17:00 (Inst.) Dalby GIF vit - Arlövs BI Dalby IP A-plan 7-manna väst
Omgång 7
2021-05-22 09:30 (Inst.) Uppåkra IF grön - Furulunds IK gul Uppåkravallen, konstgräs 2 7-manna 1
2021-05-22 09:30 Arlövs BI - Bjärreds IF gul Kronetorpsvallen B-plan 7-manna
2021-05-22 11:00 Torns IF orange - IF Limhamn Bunkeflo B2 Tornvallen, Stångby konstgräs 7-manna 1
2021-05-22 11:30 Lunds FF vit - Lunds BK gul Smörlyckans IP Plan 4
2021-05-22 13:00 Hörby FF - Dalby GIF vit Hörby IP konstgräs 7-manna 2
2021-05-23 11:00 Vellinge IF blå - BK Olympic 2 Vanningens IP, Vellinge konstgräs 7-manna 1
Omgång 8
2021-05-29 10:00 Furulunds IK gul - Vellinge IF blå Ljungvalla IP B-plan 7-manna 2
2021-05-29 10:30 Hörby FF - Lunds FF vit Hörby IP konstgräs 7-manna 2
2021-05-30 10:00 Lunds BK gul - Torns IF orange Klostergårdens IP plan 4A konstgräs 7-manna
2021-05-30 11:00 BK Olympic 2 - Arlövs BI Lindängens IP, Malmö konstgräs 7-manna 2
2021-05-30 11:00 Dalby GIF vit - Bjärreds IF gul Dalby IP konstgräs 7-mann väst
2021-05-30 15:30 IF Limhamn Bunkeflo B2 - Uppåkra IF grön Brovallen, Bunkeflostrand konstgräs 7-manna 1
Omgång 9
2021-06-05 11:30 Lunds FF vit - Dalby GIF vit Smörlyckans IP Plan 2 9-manna
2021-06-05 13:30 Arlövs BI - Furulunds IK gul Kronetorpsvallen B-plan 7-manna
2021-06-06 10:00 Torns IF orange - Hörby FF Tornvallen, Stångby konstgräs 7-manna 2
2021-06-06 10:00 Uppåkra IF grön - Lunds BK gul Uppåkravallen, konstgräs 2 7-manna 1
2021-06-06 10:00 (Inst.) Bjärreds IF gul - BK Olympic 2 Borgeby IP F-plan 7-manna 1
2021-06-06 11:30 Vellinge IF blå - IF Limhamn Bunkeflo B2 Vanningens IP, Vellinge konstgräs 7-manna 1

Postadress:
Dalby GIF - Fotboll
Box 98
24724 Dalby

Kontakt:
Tel: [saknas] Information
E-post: This is a mailto link

Se all info