Hoppa till sidans innehåll

Serier och resultat

Sortera spelprogram på:

Spelprogram - P11 Sydvästra C4, vår

Spelprogram
Tid Match Spelplats
Röd text
= Ändrad matchtid 
Röda utropstecknet
= Peka på utropstecknet så visas en notering 
Widget
Hämta widgets för denna tävling
April
2021-04-11 00:00 (Inst.) Bjärreds IF gul - Kävlinge Harrie FF blå
2021-04-11 00:00 (Inst.) Torna Hällestads IF - Hardeberga BK röd
2021-04-11 00:00 (Inst.) Stehags AIF - Löberöds IF
2021-04-11 00:00 (Inst.) Staffanstorp United FC blå - Värpinge IF röd
2021-04-11 00:00 (Inst.) Södra Sandby IF - Uppåkra IF vit
2021-04-11 00:00 (Inst.) Dalby GIF vit - Höörs IS blå
2021-04-18 00:00 (Inst.) Höörs IS blå - Bjärreds IF gul
2021-04-18 00:00 (Inst.) Uppåkra IF vit - Dalby GIF vit
2021-04-18 00:00 (Inst.) Värpinge IF röd - Södra Sandby IF
2021-04-18 00:00 (Inst.) Löberöds IF - Staffanstorp United FC blå
2021-04-18 00:00 (Inst.) Hardeberga BK röd - Stehags AIF
2021-04-18 00:00 (Inst.) Kävlinge Harrie FF blå - Torna Hällestads IF
Maj
2021-05-01 10:00 (Inst.) Löberöds IF - Uppåkra IF vit Ölyckevallen C-plan 7-manna
2021-05-01 10:00 (Inst.) Hardeberga BK röd - Södra Sandby IF Knutsvallen B-plan 7-manna 1
2021-05-01 16:00 (Inst.) Bjärreds IF gul - Torna Hällestads IF Borgeby IP F-plan 7-manna 1
2021-05-02 10:00 (Inst.) Kävlinge Harrie FF blå - Staffanstorp United FC blå Högalids IP C-plan 7-manna 1
2021-05-02 13:00 (Inst.) Höörs IS blå - Stehags AIF Färs & Frosta Arena, Höör konstgräs 7-manna 1
2021-05-02 14:00 (Inst.) Dalby GIF vit - Värpinge IF röd Dalby IP A-plan 7-manna väst
2021-05-08 11:00 (Inst.) Torna Hällestads IF - Dalby GIF vit Tornavallen B-plan 7-manna 1
2021-05-08 12:00 (Inst.) Staffanstorp United FC blå - Höörs IS blå Staffansvallen Plan 2, konstgräs 7-manna 1
2021-05-09 10:00 (Inst.) Stehags AIF - Bjärreds IF gul Gyavallen, Stehag C-plan 7-manna 1
2021-05-09 10:00 (Inst.) Uppåkra IF vit - Hardeberga BK röd Uppåkravallen, konstgräs 2 7-manna 1
2021-05-09 11:30 (Inst.) Södra Sandby IF - Kävlinge Harrie FF blå Södra Sandby IP gräsplan 3 7-manna 2
2021-05-09 14:15 (Inst.) Värpinge IF röd - Löberöds IF Lerbäcksskolans IP konstgräsplan 7-manna
2021-05-15 10:00 (Inst.) Hardeberga BK röd - Värpinge IF röd Knutsvallen B-plan 7-manna 1
2021-05-15 10:00 (Inst.) Kävlinge Harrie FF blå - Uppåkra IF vit Högalids IP C-plan 7-manna 1
2021-05-15 11:00 (Inst.) Torna Hällestads IF - Stehags AIF Tornavallen B-plan 7-manna 1
2021-05-15 15:00 (Inst.) Bjärreds IF gul - Staffanstorp United FC blå Borgeby IP F-plan 7-manna 1
2021-05-16 10:00 (Inst.) Höörs IS blå - Södra Sandby IF Färs & Frosta Arena, Höör konstgräs 7-manna 1
2021-05-16 11:00 (Inst.) Dalby GIF vit - Löberöds IF Dalby IP konstgräs 7-manna öst
2021-05-22 10:00 Löberöds IF - Hardeberga BK röd Ölyckevallen C-plan 7-manna
2021-05-22 11:00 Stehags AIF - Dalby GIF vit Gyavallen, Stehag C-plan 7-manna 1
2021-05-22 12:00 Staffanstorp United FC blå - Torna Hällestads IF Staffansvallen Plan 2, konstgräs 7-manna 1
2021-05-23 10:00 Södra Sandby IF - Bjärreds IF gul Södra Sandby IP gräsplan 3 7-manna 2
2021-05-23 11:00 (Inst.) Uppåkra IF vit - Höörs IS blå Uppåkravallen, konstgräs 2 7-manna 1
2021-05-23 15:00 Värpinge IF röd - Kävlinge Harrie FF blå Fågelskolans IP A-plan 7-manna 1
2021-05-29 11:00 Torna Hällestads IF - Södra Sandby IF Tornavallen B-plan 7-manna 1
2021-05-30 10:00 Höörs IS blå - Värpinge IF röd Färs & Frosta Arena, Höör konstgräs 7-manna 1
2021-05-30 10:00 Bjärreds IF gul - Uppåkra IF vit Borgeby IP C-plan Konstgräs 7-manna 1
2021-05-30 10:00 Kävlinge Harrie FF blå - Löberöds IF Högalids IP C-plan 7-manna 1
2021-05-30 12:00 Stehags AIF - Staffanstorp United FC blå Gyavallen, Stehag C-plan 7-manna 1
2021-05-30 14:00 Dalby GIF vit - Hardeberga BK röd Dalby IP konstgräs 7-mann väst
Juni
2021-06-05 10:00 Hardeberga BK röd - Kävlinge Harrie FF blå Knutsvallen B-plan 7-manna 2
2021-06-05 11:00 (Inst.) Uppåkra IF vit - Torna Hällestads IF Uppåkravallen, konstgräs 2 7-manna 1
2021-06-06 11:30 Södra Sandby IF - Stehags AIF Södra Sandby IP gräsplan 3 7-manna 2
2021-06-06 12:00 Staffanstorp United FC blå - Dalby GIF vit Staffansvallen Plan 3, konstgräs 7-manna 1
2021-06-06 13:00 Värpinge IF röd - Bjärreds IF gul Lerbäcksskolans IP konstgräsplan 7-manna
2021-06-10 18:00 Löberöds IF - Höörs IS blå Ölyckevallen C-plan 7-manna
2021-06-11 18:00 Bjärreds IF gul - Dalby GIF vit Borgeby IP C-plan Konstgräs 7-manna 3
2021-06-11 18:30 Stehags AIF - Kävlinge Harrie FF blå
2021-06-12 12:00 Staffanstorp United FC blå - Hardeberga BK röd Staffansvallen Plan 3, konstgräs 7-manna 1
2021-06-13 11:00 Torna Hällestads IF - Höörs IS blå Tornavallen B-plan 7-manna 1
2021-06-13 11:00 Uppåkra IF vit - Värpinge IF röd Uppåkravallen, konstgräs 2 7-manna 1
2021-06-13 11:30 Södra Sandby IF - Löberöds IF Södra Sandby IP gräsplan 3 7-manna 2

Postadress:
Dalby GIF - Fotboll
Box 98
24724 Dalby

Kontakt:
Tel: [saknas] Information
E-post: This is a mailto link

Se all info