Hoppa till sidans innehåll

Serier och resultat

Sortera spelprogram på:

Spelprogram - Division 3 Herr Junior Södra höst Skåne

Spelprogram
Tid Matchnr Match Resultat Spelplats
Röd text
= Ändrad matchtid 
Röda utropstecknet
= Peka på utropstecknet så visas en notering 
Widget
Hämta widgets för denna tävling
Augusti
2021-08-12 19:00 130737003 Skanör Falsterbo IF - Oxie SK 5 - 2 Möllevallen IP, Skanör A-plan
2021-08-14 12:00 130737002 Lunnarps BK - BK Höllviken WO (3 - 0) Lunnarps IP A-Plan
2021-08-15 13:00 130737004 Åkarps IF - BK Flagg 2 - 2 Åkarps IP A-plan
2021-08-20 19:00 130737008 Heleneholms SK - Åkarps IF 0 - 7 Heleneholms IP B-plan
2021-08-21 13:00 130737009 BK Flagg - Skanör Falsterbo IF 1 - 11 Dalhems IP A-plan
2021-08-22 13:00 130737010 Oxie SK - Lunnarps BK 1 - 5 Oxievångs IP, konstgräs
2021-08-22 16:00 130737006 BK Höllviken - Uppåkra IF 2 - 1 Höllvikens IP plan 4 konstgräs
2021-08-25 19:30 130737001 Uppåkra IF - KSF Prespa Birlik 3 - 1 Uppåkravallen, konstgräs 1
2021-08-26 18:30 130737014 Skanör Falsterbo IF - Heleneholms SK 4 - 1 Möllevallen IP, Skanör A-plan
2021-08-28 13:00 130737011 KSF Prespa Birlik - BK Höllviken WO (3 - 0) Heleneholms IP B-plan
2021-08-30 19:30 130737012 Uppåkra IF - Oxie SK 2 - 1 Uppåkravallen, konstgräs 1
September
2021-09-03 19:00 130737017 Oxie SK - BK Höllviken 6 - 0 Oxievångs IP, konstgräs
2021-09-04 13:00 130737019 Heleneholms SK - Lunnarps BK 3 - 5 Heleneholms IP B-plan
2021-09-04 13:00 130737020 Åkarps IF - KSF Prespa Birlik 3 - 3 Åkarps IP A-plan
2021-09-05 14:00 130737016 BK Flagg - Uppåkra IF 2 - 1 Dalhems IP A-plan
2021-09-09 19:30 130737023 Uppåkra IF - Heleneholms SK 3 - 0 Uppåkravallen, konstgräs 1
2021-09-10 18:00 130737025 Skanör Falsterbo IF - Åkarps IF 6 - 0 Möllevallen IP, Skanör A-plan
2021-09-11 13:00 130737021 KSF Prespa Birlik - Oxie SK 1 - 4 Heleneholms IP B-plan
2021-09-12 10:00 130737022 BK Höllviken - BK Flagg 7 - 2 Höllvikens IP plan 3
2021-09-16 19:00 130737030 Skanör Falsterbo IF - KSF Prespa Birlik 14 - 2 Tångvalla IP konstgräs
2021-09-18 13:00 130737027 Heleneholms SK - BK Höllviken 2 - 5 Heleneholms IP B-plan
2021-09-18 15:00 130737029 Åkarps IF - Lunnarps BK 1 - 1 Åkarps IP A-plan
2021-09-19 14:00 130737028 BK Flagg - Oxie SK 2 - 4 Dalhems IP A-plan
2021-09-24 19:00 130737032 Oxie SK - Heleneholms SK 5 - 3 Oxievångs IP, konstgräs
2021-09-25 12:00 130737035 Lunnarps BK - Skanör Falsterbo IF 2 - 3 Lunnarps IP A-Plan
2021-09-26 13:00 130737031 KSF Prespa Birlik - BK Flagg OW (0 - 3) Heleneholms IP B-plan
2021-09-27 19:30 130737034 Uppåkra IF - Åkarps IF 3 - 3 Uppåkravallen, konstgräs 1
Oktober
2021-10-02 11:00 130737036 Skanör Falsterbo IF - Uppåkra IF WO (3 - 0) Möllevallen IP, Skanör A-plan
2021-10-02 14:00 130737039 Heleneholms SK - BK Flagg 1 - 2 Heleneholms IP konstgräs
2021-10-02 15:00 130737037 Åkarps IF - BK Höllviken 1 - 8 Åkarps IP A-plan
2021-10-03 16:00 130737040 Lunnarps BK - KSF Prespa Birlik WO (3 - 0) Lunnarps IP A-Plan
2021-10-08 18:30 130737044 BK Höllviken - Skanör Falsterbo IF 3 - 5 Höllvikens IP plan 4 konstgräs
2021-10-09 13:00 130737041 KSF Prespa Birlik - Heleneholms SK 6 - 2 Heleneholms IP B-plan
2021-10-10 12:00 130737043 Oxie SK - Åkarps IF 4 - 2 Oxievångs IP, konstgräs
2021-10-10 13:00 130737045 Uppåkra IF - Lunnarps BK 2 - 3 Uppåkravallen, konstgräs 1
2021-10-17 15:00 130737013 Lunnarps BK - BK Flagg 10 - 0 Lunnarps IP A-Plan

Postadress:
Dalby GIF - Fotboll
Box 98
24724 Dalby

Kontakt:
Tel: [saknas] Information
E-post: This is a mailto link

Se all info