Hoppa till sidans innehåll

Serier och resultat

Sortera spelprogram på:

Spelprogram - F11 Sydvästra C1, vår

Spelprogram
Tid Match Spelplats
Röd text
= Ändrad matchtid 
Röda utropstecknet
= Peka på utropstecknet så visas en notering 
Widget
Hämta widgets för denna tävling
April
2021-04-11 00:00 (Inst.) Dalby GIF - Askeröds IF
2021-04-11 00:00 (Inst.) GIF Nike blå - Linero IF röd
2021-04-11 00:00 (Inst.) IF Lödde - Torns IF
2021-04-11 00:00 (Inst.) Uppåkra IF - Torna Hällestads IF
2021-04-11 00:00 (Inst.) Lunds BOIS - Klågerups GoIF
2021-04-18 00:00 (Inst.) Klågerups GoIF - Dalby GIF
2021-04-18 00:00 (Inst.) Torna Hällestads IF - Lunds BOIS
2021-04-18 00:00 (Inst.) Torns IF - Uppåkra IF
2021-04-18 00:00 (Inst.) Linero IF röd - IF Lödde
2021-04-18 00:00 (Inst.) Askeröds IF - GIF Nike blå
Maj
2021-05-01 10:00 (Inst.) Linero IF röd - Torna Hällestads IF Linero IP B-plan 7-manna A
2021-05-01 10:00 (Inst.) Lunds BOIS - Torns IF Gunnesbo Gård A-plan 7-manna 1
2021-05-01 11:00 (Inst.) Dalby GIF - GIF Nike blå Dalby IP konstgräs 7-manna öst
2021-05-01 11:00 (Inst.) Askeröds IF - Uppåkra IF Askeröds IP B-plan 7-manna 1
2021-05-01 11:30 (Inst.) Klågerups GoIF - IF Lödde Gamla IP, Klågerup 7-manna naturgräs
2021-05-08 09:30 (Inst.) Torns IF - Linero IF röd Tornvallen, Stångby konstgräs 7-manna 2
2021-05-08 10:00 (Inst.) Uppåkra IF - Klågerups GoIF Uppåkravallen, konstgräs 2 7-manna 1
2021-05-08 10:30 (Inst.) GIF Nike blå - Lunds BOIS Lomma IP B-plan, konstgräs 7-manna 1
2021-05-08 12:00 (Inst.) IF Lödde - Dalby GIF Tolvans IP konstgräs 7-manna 1
2021-05-09 16:00 (Inst.) Torna Hällestads IF - Askeröds IF Tornavallen B-plan 7-manna 1
2021-05-22 09:00 Lunds BOIS - Linero IF röd Gunnesbo Gård A-plan 7-manna 1
2021-05-22 10:00 Klågerups GoIF - Torna Hällestads IF Gamla IP, Klågerup 7-manna naturgräs
2021-05-22 10:30 GIF Nike blå - IF Lödde Lomma IP B-plan, konstgräs 7-manna 1
2021-05-22 11:00 Dalby GIF - Uppåkra IF Dalby IP konstgräs 7-manna öst
2021-05-23 13:00 Askeröds IF - Torns IF Askeröds IP B-plan 7-manna 1
2021-05-28 18:00 Uppåkra IF - GIF Nike blå Uppåkravallen, konstgräs 2 7-manna 1
2021-05-29 10:00 Torns IF - Klågerups GoIF Tornvallen, Stångby konstgräs 7-manna 1
2021-05-29 10:30 IF Lödde - Lunds BOIS Tolvans IP konstgräs 7-manna 1
2021-05-30 11:30 Linero IF röd - Askeröds IF Linero IP A-plan 7-manna A
2021-05-30 16:00 Torna Hällestads IF - Dalby GIF Tornavallen B-plan 7-manna 1
Juni
2021-06-05 09:00 GIF Nike blå - Torna Hällestads IF Lomma IP B-plan, konstgräs 7-manna 1
2021-06-05 10:00 Klågerups GoIF - Linero IF röd Gamla IP, Klågerup 7-manna naturgräs
2021-06-05 11:00 Dalby GIF - Torns IF Dalby IP konstgräs 7-manna öst
2021-06-05 11:00 Lunds BOIS - Askeröds IF Gunnesbo Gård A-plan 7-manna 1
2021-06-06 12:00 IF Lödde - Uppåkra IF Tolvans IP konstgräs 7-manna 1
2021-06-12 10:00 (Inst.) Uppåkra IF - Lunds BOIS Uppåkravallen, konstgräs 2 7-manna 1
2021-06-12 10:00 Askeröds IF - Klågerups GoIF
2021-06-12 11:00 Torns IF - GIF Nike blå Tornvallen, Stångby konstgräs 7-manna 1
2021-06-13 10:00 Linero IF röd - Dalby GIF Linero IP A-plan 7-manna B
2021-06-13 16:00 Torna Hällestads IF - IF Lödde Tornavallen B-plan 7-manna 1
2021-06-19 10:30 GIF Nike blå - Klågerups GoIF Lomma IP B-plan, konstgräs 7-manna 1
2021-06-19 11:00 Dalby GIF - Lunds BOIS Dalby IP konstgräs 7-manna öst
2021-06-19 11:00 Uppåkra IF - Linero IF röd Uppåkravallen, konstgräs 2 7-manna 1
2021-06-20 16:00 Torna Hällestads IF - Torns IF Tornavallen B-plan 7-manna 1
2021-06-28 18:30 IF Lödde - Askeröds IF Tolvans IP konstgräs 7-manna 1

Postadress:
Dalby GIF - Fotboll
Box 98
24724 Dalby

Kontakt:
Tel: [saknas] Information
E-post: This is a mailto link

Se all info