Hoppa till sidans innehåll

Serier och resultat

Sortera spelprogram på:

Spelprogram - P10 Sydvästra A2, vår

Spelprogram
Tid Match Spelplats
Röd text
= Ändrad matchtid 
Röda utropstecknet
= Peka på utropstecknet så visas en notering 
Widget
Hämta widgets för denna tävling
April
2021-04-11 00:00 (Inst.) Dalby GIF blå - Hyllie IK grön
2021-04-11 00:00 (Inst.) GIF Nike röd - Oxie SK vit
2021-04-11 00:00 (Inst.) IK Wormo - Malmö FF 2
2021-04-11 00:00 (Inst.) Kvarnby IK blå - Lunds BK vit
2021-04-11 00:00 (Inst.) Lilla Torg FF blå - Lunds FF grön
2021-04-11 00:00 (Inst.) Heleneholms SK - Bjärreds IF röd
2021-04-18 00:00 (Inst.) Bjärreds IF röd - Dalby GIF blå
2021-04-18 00:00 (Inst.) Lunds FF grön - Heleneholms SK
2021-04-18 00:00 (Inst.) Lunds BK vit - Lilla Torg FF blå
2021-04-18 00:00 (Inst.) Malmö FF 2 - Kvarnby IK blå
2021-04-18 00:00 (Inst.) Oxie SK vit - IK Wormo
2021-04-18 00:00 (Inst.) Hyllie IK grön - GIF Nike röd
Maj
2021-05-01 10:00 (Inst.) Oxie SK vit - Lilla Torg FF blå Oxievångs IP, konstgräs 7-manna 1
2021-05-01 10:15 (Inst.) Heleneholms SK - Lunds BK vit Heleneholms IP konstgräs 7-manna 1
2021-05-01 11:00 (Inst.) Dalby GIF blå - GIF Nike röd Dalby IP konstgräs 7-mann väst
2021-05-01 11:30 (Inst.) Hyllie IK grön - Kvarnby IK blå Hyllie IP konstgräs 7-manna 1
2021-05-02 09:15 (Inst.) Malmö FF 2 - Lunds FF grön Malmö Stadionområdet Plan 10 konstgräs 7-manna 1
2021-05-02 12:00 (Inst.) Bjärreds IF röd - IK Wormo Borgeby IP F-plan 7-manna 1
2021-05-08 09:00 (Inst.) GIF Nike röd - Heleneholms SK Pilängsplanen 7-manna 1
2021-05-08 10:00 (Inst.) Lunds FF grön - Oxie SK vit Smörlyckans IP, konstgräs 7-manna 1
2021-05-08 12:00 (Inst.) Lunds BK vit - Malmö FF 2 Klostergårdens IP plan 4A konstgräs 7-manna
2021-05-09 09:15 (Inst.) Lilla Torg FF blå - Hyllie IK grön Mariedals IP konstgräs 7-manna 1
2021-05-09 10:30 (Inst.) Kvarnby IK blå - Bjärreds IF röd Bäckagårds IP plan 2 7-manna 2
2021-05-09 12:00 (Inst.) IK Wormo - Dalby GIF blå Exercisfältet E-fältet 7-manna 1
2021-05-13 11:00 (Inst.) Dalby GIF blå - Kvarnby IK blå Dalby IP A-plan 7-manna väst
2021-05-15 11:00 (Inst.) Oxie SK vit - Lunds BK vit Oxievångs IP, konstgräs 7-manna 1
2021-05-15 11:00 (Inst.) Hyllie IK grön - Lunds FF grön Hyllie IP konstgräs 7-manna 1
2021-05-15 12:00 (Inst.) Bjärreds IF röd - Lilla Torg FF blå Borgeby IP C-plan Konstgräs 7-manna 1
2021-05-16 10:00 (Inst.) Heleneholms SK - Malmö FF 2 Heleneholms IP konstgräs 7-manna 1
2021-05-16 10:30 (Inst.) GIF Nike röd - IK Wormo Pilängsplanen 7-manna 1
2021-05-22 10:00 Lunds FF grön - Bjärreds IF röd Smörlyckans IP Plan 4
2021-05-22 10:00 Lunds BK vit - Hyllie IK grön Klostergårdens IP plan 4A konstgräs 7-manna
2021-05-22 10:30 (Inst.) Kvarnby IK blå - GIF Nike röd Bäckagårds IP plan 2 7-manna 1
2021-05-22 13:30 Malmö FF 2 - Oxie SK vit Malmö Stadionområdet Plan 10 konstgräs 7-manna 2
2021-05-23 12:00 IK Wormo - Heleneholms SK Exercisfältet E-fältet 7-manna 1
2021-05-23 13:45 Lilla Torg FF blå - Dalby GIF blå Mariedals IP konstgräs 7-manna 1
2021-05-29 10:00 Hyllie IK grön - Malmö FF 2 Hyllie IP konstgräs 7-manna 1
2021-05-29 12:00 GIF Nike röd - Lilla Torg FF blå Pilängsplanen 7-manna 1
2021-05-29 14:00 Dalby GIF blå - Lunds FF grön Dalby IP A-plan 7-manna väst
2021-05-30 10:00 Bjärreds IF röd - Lunds BK vit Borgeby IP F-plan 7-manna 1
2021-05-30 10:00 Heleneholms SK - Oxie SK vit Heleneholms IP konstgräs 7-manna 1
2021-05-30 12:00 IK Wormo - Kvarnby IK blå Exercisfältet E-fältet 7-manna 2
Juni
2021-06-05 09:30 Oxie SK vit - Hyllie IK grön Oxievångs IP, konstgräs 7-manna 1
2021-06-05 10:00 (Inst.) Kvarnby IK blå - Heleneholms SK Bäckagårds IP plan 2 7-manna 2
2021-06-05 10:00 Lunds FF grön - GIF Nike röd Smörlyckans IP Plan 2 9-manna
2021-06-05 10:00 Lunds BK vit - Dalby GIF blå Klostergårdens IP plan 4B konstgräs 7-manna
2021-06-05 11:00 Lilla Torg FF blå - IK Wormo Mariedals IP konstgräs 7-manna 2
2021-06-05 13:45 Malmö FF 2 - Bjärreds IF röd Malmö Stadionområdet Plan 10 konstgräs 7-manna 1
2021-06-12 09:00 GIF Nike röd - Bjärreds IF röd Pilängsplanen 7-manna 2
2021-06-12 10:00 Kvarnby IK blå - Oxie SK vit Bäckagårds IP plan 2 7-manna 2
2021-06-12 10:00 Lunds FF grön - Lunds BK vit Smörlyckans IP, plan 1 7-manna 1
2021-06-12 14:00 Dalby GIF blå - Heleneholms SK Dalby IP A-plan 7-manna väst
2021-06-13 11:00 Lilla Torg FF blå - Malmö FF 2 Mariedals IP konstgräs 7-manna 1
2021-06-13 12:00 IK Wormo - Hyllie IK grön Exercisfältet E-fältet 7-manna 1

Postadress:
Dalby GIF - Fotboll
Box 98
24724 Dalby

Kontakt:
Tel: [saknas] Information
E-post: This is a mailto link

Se all info