Hoppa till sidans innehåll

Serier och resultat

Sortera spelprogram på:

Spelprogram - P12 Sydvästra C1, vår

Spelprogram
Tid Match Spelplats
Röd text
= Ändrad matchtid 
Röda utropstecknet
= Peka på utropstecknet så visas en notering 
Widget
Hämta widgets för denna tävling
April
2021-04-11 00:00 (Inst.) IK Wormo - Klågerups GoIF röd
2021-04-11 00:00 (Inst.) Dalby GIF vit - Torns IF svart
2021-04-11 00:00 (Inst.) GIF Nike grön - Staffanstorp United FC svart
2021-04-11 00:00 (Inst.) Lunds BK röd - Skegrie BK grön
2021-04-11 00:00 (Inst.) Lunds BOIS - Lunds FF vit
2021-04-11 00:00 (Inst.) Hyllie IK svart - Bjärreds IF vit
2021-04-18 00:00 (Inst.) Bjärreds IF vit - IK Wormo
2021-04-18 00:00 (Inst.) Lunds FF vit - Hyllie IK svart
2021-04-18 00:00 (Inst.) Skegrie BK grön - Lunds BOIS
2021-04-18 00:00 (Inst.) Staffanstorp United FC svart - Lunds BK röd
2021-04-18 00:00 (Inst.) Torns IF svart - GIF Nike grön
2021-04-18 00:00 (Inst.) Klågerups GoIF röd - Dalby GIF vit
Maj
2021-05-01 10:00 (Inst.) IK Wormo - Dalby GIF vit Exercisfältet D-plan
2021-05-01 10:00 (Inst.) Klågerups GoIF röd - Lunds BK röd Gamla IP, Klågerup 7-manna naturgräs
2021-05-01 11:30 (Inst.) Hyllie IK svart - Skegrie BK grön Hyllie IP konstgräs 7-manna 1
2021-05-02 10:00 (Inst.) Torns IF svart - Lunds BOIS Tornvallen, Stångby konstgräs 7-manna 1
2021-05-02 12:00 (Inst.) Bjärreds IF vit - GIF Nike grön Borgeby IP F-plan 7-manna 2
2021-05-02 12:00 (Inst.) Staffanstorp United FC svart - Lunds FF vit Staffansvallen Plan 2, konstgräs 7-manna 2
2021-05-08 11:00 (Inst.) Dalby GIF vit - Hyllie IK svart Dalby IP A-plan 7-manna öst
2021-05-08 11:30 (Inst.) Lunds FF vit - Torns IF svart Smörlyckans IP, konstgräs 7-manna 2
2021-05-08 12:00 (Inst.) GIF Nike grön - IK Wormo Pilängsplanen 7-manna 1
2021-05-08 13:00 (Inst.) Skegrie BK grön - Staffanstorp United FC svart Snarringe IP 7-manna 1
2021-05-08 13:30 (Inst.) Lunds BOIS - Klågerups GoIF röd Gunnesbo Gård A-plan 7-manna 1
2021-05-09 10:00 (Inst.) Lunds BK röd - Bjärreds IF vit Klostergårdens IP plan 4B konstgräs 7-manna
2021-05-13 11:00 (Inst.) Dalby GIF vit - GIF Nike grön Dalby IP A-plan 7-manna öst
2021-05-15 10:00 (Inst.) IK Wormo - Lunds BK röd Exercisfältet D-plan
2021-05-15 10:00 (Inst.) Torns IF svart - Skegrie BK grön Tornvallen, Stångby konstgräs 7-manna 1
2021-05-15 10:00 (Inst.) Klågerups GoIF röd - Lunds FF vit Gamla IP, Klågerup 7-manna naturgräs
2021-05-15 13:00 (Inst.) Bjärreds IF vit - Lunds BOIS Borgeby IP C-plan Konstgräs 7-manna 3
2021-05-15 14:30 (Inst.) Hyllie IK svart - Staffanstorp United FC svart Hyllie IP konstgräs 7-manna 1
2021-05-22 11:30 Lunds FF vit - Bjärreds IF vit Smörlyckans IP Plan 8 9-manna
2021-05-22 12:00 Lunds BK röd - Dalby GIF vit Klostergårdens IP plan 4B konstgräs 7-manna
2021-05-22 14:00 Skegrie BK grön - Klågerups GoIF röd Snarringe IP 7-manna 1
2021-05-23 10:30 GIF Nike grön - Hyllie IK svart Pilängsplanen 7-manna 1
2021-05-23 10:45 Lunds BOIS - IK Wormo Gunnesbo Gård A-plan 7-manna 1
2021-05-23 12:00 Staffanstorp United FC svart - Torns IF svart Staffansvallen Plan 3, konstgräs 7-manna 2
2021-05-29 10:00 IK Wormo - Lunds FF vit Exercisfältet D-plan
2021-05-29 14:00 Dalby GIF vit - Lunds BOIS Dalby IP A-plan 7-manna öst
2021-05-30 10:00 Klågerups GoIF röd - Staffanstorp United FC svart Gamla IP, Klågerup 7-manna naturgräs
2021-05-30 10:00 Hyllie IK svart - Torns IF svart Hyllie IP konstgräs 7-manna 1
2021-05-30 10:30 Bjärreds IF vit - Skegrie BK grön Borgeby IP C-plan Konstgräs 7-manna 2
2021-05-30 10:30 GIF Nike grön - Lunds BK röd Pilängsplanen 7-manna 1
Juni
2021-06-05 11:30 Lunds FF vit - Dalby GIF vit Smörlyckans IP, plan 1 7-manna 2
2021-06-05 12:00 Staffanstorp United FC svart - Bjärreds IF vit Staffansvallen Plan 2, konstgräs 7-manna 2
2021-06-05 14:00 Lunds BOIS - GIF Nike grön Gunnesbo Gård A-plan 7-manna 1
2021-06-05 14:00 Skegrie BK grön - IK Wormo Snarringe IP 7-manna 1
2021-06-06 10:00 Torns IF svart - Klågerups GoIF röd Tornvallen, Stångby konstgräs 7-manna 1
2021-06-06 11:30 Lunds BK röd - Hyllie IK svart Klostergårdens IP plan 3
2021-06-12 10:30 GIF Nike grön - Klågerups GoIF röd Pilängsplanen 7-manna 1
2021-06-12 11:30 Lunds FF vit - Skegrie BK grön Smörlyckans IP, konstgräs 7-manna 1
2021-06-13 11:00 IK Wormo - Hyllie IK svart Exercisfältet D-plan
2021-06-13 11:30 Lunds BOIS - Staffanstorp United FC svart Gunnesbo Gård A-plan 7-manna 1
2021-06-13 13:00 Dalby GIF vit - Bjärreds IF vit Dalby IP konstgräs 7-manna öst
2021-06-13 14:00 Lunds BK röd - Torns IF svart Klostergårdens IP plan 4B konstgräs 7-manna

Postadress:
Dalby GIF - Fotboll
Box 98
24724 Dalby

Kontakt:
Tel: [saknas] Information
E-post: This is a mailto link

Se all info