Hoppa till sidans innehåll

Serier och resultat

Sortera spelprogram på:

Spelprogram - P12 Sydvästra B2, höst

Kontaktpersoner
Lag Namn Tel. bostad Mobil Färger
BK Höllviken svart Mattias Örtenvik Röd/Vit/Svart/Svart
BK Olympic 1 Lars Isie 0707301862 Grön/Grön/Grön
FC Trelleborg röd Patrik Ambrus 0702568612 Marinblå/Marinblå/Marinblå
IF Limhamn Bunkeflo B3 Patrik Eklund Röd/Svart/Svart
IFK Klagshamn Markus Joakim Jönsson 0739500535 gul/blå/blå/gul
IFK Malmö FK 2 Mirzan Malkoc 0762373308 Gul/Vit/Vit
Trelleborgs FF Magnus Björk 0704714916 blå/vit/vit
Tygelsjö IK 1 Tobias Nilbert 0703666390
Vellinge IF blå Morten Kaspersen 0760175100 Röd/Blå/Röda
Spelprogram
Tid Match Spelplats
Röd text
= Ändrad matchtid 
Röda utropstecknet
= Peka på utropstecknet så visas en notering 
Widget
Hämta widgets för denna tävling
Augusti
2021-08-11 18:45 IFK Malmö FK 2 - IFK Klagshamn Kroksbäck IP konstgräs 7-manna 2
2021-08-14 10:00 Trelleborgs FF - IF Limhamn Bunkeflo B3 Söderslättshallens IP plan 1
2021-08-14 10:30 Vellinge IF blå - FC Trelleborg röd Vellinge IP Östranplan 7-manna 1
2021-08-14 15:30 BK Höllviken svart - Tygelsjö IK 1 Höllvikens IP plan 2 konstgräs 7-manna 2
2021-08-21 11:00 Tygelsjö IK 1 - IFK Malmö FK 2 Pilbäcks IP 7-manna 1
2021-08-22 10:30 BK Olympic 1 - BK Höllviken svart Lindängens IP, Malmö konstgräs 7-manna 2
2021-08-22 12:00 IFK Klagshamn - Trelleborgs FF Klagshamns IP Plan 5 7-manna
2021-08-22 13:00 IF Limhamn Bunkeflo B3 - Vellinge IF blå Brovallen, Bunkeflostrand C-plan 7-manna 2
2021-08-28 10:00 Vellinge IF blå - IFK Klagshamn Vellinge IP Östranplan 7-manna 2
2021-08-29 10:00 BK Höllviken svart - FC Trelleborg röd Höllvikens IP plan 2 konstgräs 7-manna 2
2021-08-29 10:00 Trelleborgs FF - IFK Malmö FK 2 Söderslättshallens IP plan 2
2021-08-29 11:00 Tygelsjö IK 1 - BK Olympic 1 Pilbäcks IP 7-manna 1
September
2021-09-03 19:00 FC Trelleborg röd - BK Olympic 1 Västervångs IP konstgräs 7-manna 1
2021-09-04 11:00 IF Limhamn Bunkeflo B3 - BK Höllviken svart Brovallen, Bunkeflostrand konstgräs 7-manna 1
2021-09-04 11:00 IFK Malmö FK 2 - Vellinge IF blå Kroksbäck IP konstgräs 7-manna 2
2021-09-05 12:00 Trelleborgs FF - Tygelsjö IK 1 Vångavallen, Trelleborg B-plan 7-manna 2
2021-09-11 10:30 Vellinge IF blå - Trelleborgs FF Vellinge IP Östranplan 7-manna 2
2021-09-11 11:45 BK Olympic 1 - IF Limhamn Bunkeflo B3 Lindängens IP, Malmö konstgräs 7-manna 1
2021-09-12 11:00 Tygelsjö IK 1 - FC Trelleborg röd Pilbäcks IP 7-manna 1
2021-09-12 14:00 BK Höllviken svart - IFK Klagshamn Höllvikens IP plan 2 konstgräs 7-manna 1
2021-09-17 19:00 IF Limhamn Bunkeflo B3 - FC Trelleborg röd Brovallen, Bunkeflostrand konstgräs 7-manna 1
2021-09-18 09:00 Vellinge IF blå - Tygelsjö IK 1 Vellinge IP Östranplan 7-manna 2
2021-09-19 10:00 IFK Klagshamn - BK Olympic 1 Klagshamns IP Plan 5 7-manna
2021-09-19 16:00 IFK Malmö FK 2 - BK Höllviken svart Kroksbäck IP konstgräs 7-manna 2
2021-09-25 14:30 FC Trelleborg röd - IFK Klagshamn Västervångs IP konstgräs 7-manna 1
2021-09-26 10:30 BK Olympic 1 - IFK Malmö FK 2 Lindängens IP, Malmö konstgräs 7-manna 2
2021-09-26 14:00 BK Höllviken svart - Trelleborgs FF Höllvikens IP plan 2 konstgräs 7-manna 2
Oktober
2021-10-02 10:00 Tygelsjö IK 1 - IF Limhamn Bunkeflo B3 Pilbäcks IP 7-manna 1
2021-10-02 10:00 Trelleborgs FF - BK Olympic 1 Söderslättshallens IP plan 1
2021-10-02 11:00 IFK Malmö FK 2 - FC Trelleborg röd Kroksbäck IP konstgräs 7-manna 2
2021-10-03 09:00 Vellinge IF blå - BK Höllviken svart Vellinge IP Östranplan 7-manna 2
2021-10-06 17:30 IFK Klagshamn - IF Limhamn Bunkeflo B3 Klagshamns IP Plan 5 7-manna
2021-10-09 14:30 IF Limhamn Bunkeflo B3 - IFK Malmö FK 2 Brovallen, Bunkeflostrand konstgräs 7-manna 1
2021-10-10 11:30 FC Trelleborg röd - Trelleborgs FF Västervångs IP konstgräs 7-manna 1
2021-10-10 11:45 BK Olympic 1 - Vellinge IF blå Lindängens IP, Malmö konstgräs 7-manna 1
2021-10-10 12:00 Tygelsjö IK 1 - IFK Klagshamn Pilbäcks IP 7-manna 1

Postadress:
Dalby GIF - Fotboll
Box 98
24724 Dalby

Kontakt:
Tel: [saknas] Information
E-post: This is a mailto link

Se all info