Hoppa till sidans innehåll

Serier och resultat

Sortera spelprogram på:

Spelprogram - P11 Sydvästra B3, höst

Spelprogram
Tid Match Spelplats
Röd text
= Ändrad matchtid 
Röda utropstecknet
= Peka på utropstecknet så visas en notering 
Widget
Hämta widgets för denna tävling
Augusti
2021-08-08 10:00 Västra Ingelstad IS - Kulladals FF orange Västra Ingelstads IP konstgräs 7-manna 1
2021-08-08 10:00 Veberöds AIF - Lunds BK gul Svalebo, naturgräs 7-manna 1
2021-08-08 11:00 FC Möjligheten 1 - Åkarps IF 2 Rosengård Norra IP konstgräs 7-manna 1
2021-08-14 09:30 Oxie SK vit - Uppåkra IF grön Oxievångs IP, konstgräs 7-manna 1
2021-08-15 10:00 Åkarps IF 2 - Sjöbo IF Åkarps IP, konstgräs 7-manna 1
2021-08-15 10:00 Lunds BK gul - Värpinge IF vit Klostergårdens IP plan 4A konstgräs 7-manna
2021-08-15 11:00 Kulladals FF orange - FC Möjligheten 1 Kulladals IP, konstgräs 7-manna 1
2021-08-15 11:00 Lilla Torg FF vit - Västra Ingelstad IS Mariedals IP konstgräs 7-manna 1
2021-08-15 15:00 Malmö City FC svart - Veberöds AIF Sorgenfri IP, konstgräs
2021-08-16 18:00 Uppåkra IF grön - Malmö City FC svart Uppåkravallen, plan 4 7-manna
2021-08-21 11:30 Åkarps IF 2 - Kulladals FF orange Åkarps IP, konstgräs 7-manna 1
2021-08-21 11:30 Uppåkra IF grön - Sjöbo IF Uppåkravallen, plan 4 7-manna
2021-08-22 11:30 Västra Ingelstad IS - Lunds BK gul Västra Ingelstads IP konstgräs 7-manna 1
2021-08-22 11:30 Veberöds AIF - Oxie SK vit Svalebo, naturgräs 7-manna 1
2021-08-22 12:30 Värpinge IF vit - Malmö City FC svart Lerbäcksskolans IP konstgräsplan 7-manna
2021-08-28 09:30 Oxie SK vit - Värpinge IF vit Oxievångs IP, konstgräs 7-manna 2
2021-08-29 09:30 Lilla Torg FF vit - Kulladals FF orange Mariedals IP konstgräs 7-manna 2
2021-08-29 10:00 Lunds BK gul - FC Möjligheten 1 Klostergårdens IP plan 4B konstgräs 7-manna
2021-08-29 10:30 Malmö City FC svart - Västra Ingelstad IS Sorgenfri IP, konstgräs
2021-08-29 11:00 Sjöbo IF - Veberöds AIF Sjöbo IP konstgräs 7 manna 2
2021-08-29 11:00 Uppåkra IF grön - Åkarps IF 2 Uppåkravallen, plan 4 7-manna
September
2021-09-02 18:20 Värpinge IF vit - Lilla Torg FF vit Lerbäcksskolans IP konstgräsplan 7-manna
2021-09-04 11:00 Kulladals FF orange - Lunds BK gul Kulladals IP, konstgräs 7-manna 1
2021-09-05 10:00 Veberöds AIF - Uppåkra IF grön Svalebo, naturgräs 7-manna 1
2021-09-05 11:00 FC Möjligheten 1 - Malmö City FC svart Rosengård Norra IP konstgräs 7-manna 1
2021-09-05 11:30 Åkarps IF 2 - Lilla Torg FF vit Åkarps IP, konstgräs 7-manna 1
2021-09-05 12:45 Värpinge IF vit - Sjöbo IF Lerbäcksskolans IP konstgräsplan 7-manna
2021-09-05 13:00 Västra Ingelstad IS - Oxie SK vit Västra Ingelstads IP konstgräs 7-manna 1
2021-09-11 11:00 Uppåkra IF grön - Värpinge IF vit Uppåkravallen, plan 4 7-manna
2021-09-11 11:00 Sjöbo IF - Västra Ingelstad IS Sjöbo IP konstgräs 7 manna 2
2021-09-12 10:00 Oxie SK vit - FC Möjligheten 1 Oxievångs IP, konstgräs 7-manna 1
2021-09-12 10:00 Lunds BK gul - Lilla Torg FF vit Klostergårdens IP plan 4B konstgräs 7-manna
2021-09-12 10:00 Veberöds AIF - Åkarps IF 2 Svalebo, naturgräs 7-manna 1
2021-09-12 11:30 Malmö City FC svart - Kulladals FF orange Sorgenfri IP, konstgräs
2021-09-17 18:30 Åkarps IF 2 - Lunds BK gul Åkarps IP, konstgräs 7-manna 1
2021-09-18 10:45 Lilla Torg FF vit - Malmö City FC svart Mariedals IP konstgräs 7-manna 2
2021-09-18 12:45 Värpinge IF vit - Veberöds AIF Lerbäcksskolans IP konstgräsplan 7-manna
2021-09-19 11:00 Kulladals FF orange - Oxie SK vit Kulladals IP, konstgräs 7-manna 1
2021-09-19 11:00 FC Möjligheten 1 - Sjöbo IF Rosengård Norra IP konstgräs 7-manna 1
2021-09-19 11:30 Västra Ingelstad IS - Uppåkra IF grön Västra Ingelstads IP konstgräs 7-manna 1
2021-09-22 18:30 FC Möjligheten 1 - Lilla Torg FF vit Rosengård Norra IP konstgräs 7-manna 1
2021-09-25 11:00 Sjöbo IF - Kulladals FF orange Sjöbo IP konstgräs 7 manna 2
2021-09-25 11:30 Uppåkra IF grön - FC Möjligheten 1 Uppåkravallen, plan 4 7-manna
2021-09-26 09:30 Oxie SK vit - Lilla Torg FF vit Oxievångs IP, konstgräs 7-manna 1
2021-09-26 11:00 Veberöds AIF - Västra Ingelstad IS Svalebo, naturgräs 7-manna 1
2021-09-26 12:40 Värpinge IF vit - Åkarps IF 2 Lerbäcksskolans IP konstgräsplan 7-manna
2021-09-26 13:30 Malmö City FC svart - Lunds BK gul Sorgenfri IP, konstgräs
Oktober
2021-10-02 10:00 Västra Ingelstad IS - Värpinge IF vit Västra Ingelstads IP konstgräs 7-manna 1
2021-10-03 10:00 Lilla Torg FF vit - Sjöbo IF Mariedals IP konstgräs 7-manna 2
2021-10-03 11:00 Kulladals FF orange - Uppåkra IF grön Kulladals IP, konstgräs 7-manna 1
2021-10-03 11:30 Åkarps IF 2 - Malmö City FC svart Åkarps IP, konstgräs 7-manna 1
2021-10-03 12:00 Lunds BK gul - Oxie SK vit Klostergårdens IP plan 4A konstgräs 7-manna
2021-10-10 11:00 Sjöbo IF - Oxie SK vit Sjöbo IP konstgräs 7 manna 2
2021-10-10 14:30 FC Möjligheten 1 - Veberöds AIF Rosengård Norra IP konstgräs 7-manna 1

Postadress:
Dalby GIF - Fotboll
Box 98
24724 Dalby

Kontakt:
Tel: [saknas] Information
E-post: This is a mailto link

Se all info