Hoppa till sidans innehåll

Serier och resultat

Sortera spelprogram på:

Spelprogram - P11 Sydvästra C4, höst

Spelprogram
Tid Match Spelplats
Röd text
= Ändrad matchtid 
Röda utropstecknet
= Peka på utropstecknet så visas en notering 
Widget
Hämta widgets för denna tävling
Augusti
2021-08-07 10:00 Torna Hällestads IF - Höörs IS blå Tornavallen B-plan 7-manna 1
2021-08-07 11:00 Värpinge IF röd - Dalby GIF vit Lerbäcksskolans IP konstgräsplan 7-manna
2021-08-08 11:00 Södra Sandby IF - Kävlinge Harrie FF blå Södra Sandby IP gräsplan 3 7-manna 2
2021-08-08 11:00 Stehags AIF - Löberöds IF Gyavallen, Stehag C-plan 7-manna 1
2021-08-14 10:00 Höörs IS blå - Uppåkra IF vit Färs & Frosta Arena, Höör konstgräs 7-manna 1
2021-08-14 10:00 Hardeberga BK röd - Värpinge IF röd
2021-08-14 11:30 Löberöds IF - Södra Sandby IF Ölyckevallen C-plan 7-manna
2021-08-15 10:00 BK Landora blå - Stehags AIF Landskrona IP D-plan 7-manna
2021-08-15 11:00 Dalby GIF vit - Bjärreds IF gul Dalby IP konstgräs 7-mann väst
2021-08-19 17:45 Kävlinge Harrie FF blå - Torna Hällestads IF Högalids IP, A-plan 7-manna 1
2021-08-21 09:30 Södra Sandby IF - Stehags AIF Södra Sandby IP gräsplan 3 7-manna 2
2021-08-21 10:00 Bjärreds IF gul - Hardeberga BK röd Borgeby IP F-plan 7-manna 1
2021-08-21 10:00 Torna Hällestads IF - Löberöds IF Tornavallen B-plan 7-manna 1
2021-08-21 11:00 Värpinge IF röd - Höörs IS blå Lerbäcksskolans IP konstgräsplan 7-manna
2021-08-22 10:00 BK Landora blå - Dalby GIF vit Landskrona IP D-plan 7-manna
2021-08-22 13:00 Uppåkra IF vit - Kävlinge Harrie FF blå Uppåkravallen, plan 4 7-manna
2021-08-23 18:30 Uppåkra IF vit - Hardeberga BK röd Uppåkravallen, plan 4 7-manna
2021-08-27 18:30 Kävlinge Harrie FF blå - Värpinge IF röd Högalids IP, B-plan 7-manna 1
2021-08-28 10:00 Hardeberga BK röd - Dalby GIF vit Knutsvallen B-plan 7-manna 1
2021-08-28 10:00 Löberöds IF - Uppåkra IF vit Ölyckevallen C-plan 7-manna
2021-08-28 11:00 Södra Sandby IF - BK Landora blå Södra Sandby IP gräsplan 3 7-manna 2
2021-08-29 10:00 Höörs IS blå - Bjärreds IF gul Färs & Frosta Arena, Höör konstgräs 7-manna 1
2021-08-29 12:00 Stehags AIF - Torna Hällestads IF Gyavallen, Stehag C-plan 7-manna 1
September
2021-09-04 10:00 BK Landora blå - Hardeberga BK röd Landskrona IP D-plan 7-manna
2021-09-04 10:00 Torna Hällestads IF - Södra Sandby IF Tornavallen B-plan 7-manna 1
2021-09-04 12:20 Värpinge IF röd - Löberöds IF Lerbäcksskolans IP konstgräsplan 7-manna
2021-09-04 13:00 Bjärreds IF gul - Kävlinge Harrie FF blå Borgeby IP F-plan 7-manna 1
2021-09-05 13:00 Uppåkra IF vit - Stehags AIF Uppåkravallen, plan 4 7-manna
2021-09-05 14:00 Dalby GIF vit - Höörs IS blå Dalby IP A-plan 7-manna väst
2021-09-09 18:00 Löberöds IF - Bjärreds IF gul Ölyckevallen C-plan 7-manna
2021-09-11 10:00 Höörs IS blå - Hardeberga BK röd Färs & Frosta Arena, Höör konstgräs 7-manna 1
2021-09-11 10:00 Torna Hällestads IF - BK Landora blå Tornavallen B-plan 7-manna 1
2021-09-12 10:00 Kävlinge Harrie FF blå - Dalby GIF vit Högalids IP C-plan 7-manna 2
2021-09-12 11:00 Södra Sandby IF - Uppåkra IF vit Södra Sandby IP gräsplan 3 7-manna 2
2021-09-12 12:00 Stehags AIF - Värpinge IF röd Gyavallen, Stehag C-plan 7-manna 1
2021-09-18 10:00 Hardeberga BK röd - Kävlinge Harrie FF blå Knutsvallen B-plan 7-manna 1
2021-09-18 11:30 Bjärreds IF gul - Stehags AIF Borgeby IP F-plan 7-manna 1
2021-09-19 10:00 BK Landora blå - Höörs IS blå Landskrona IP D-plan 7-manna
2021-09-19 11:00 Dalby GIF vit - Löberöds IF Dalby IP A-plan 7-manna öst
2021-09-19 15:00 Värpinge IF röd - Södra Sandby IF Lerbäcksskolans IP konstgräsplan 7-manna
2021-09-25 10:00 Löberöds IF - Hardeberga BK röd Ölyckevallen C-plan 7-manna
2021-09-25 10:00 Torna Hällestads IF - Värpinge IF röd Tornavallen B-plan 7-manna 1
2021-09-25 11:00 Södra Sandby IF - Bjärreds IF gul Södra Sandby IP gräsplan 3 7-manna 2
2021-09-26 10:00 Kävlinge Harrie FF blå - Höörs IS blå Högalids IP C-plan 7-manna 1
2021-09-26 11:30 Uppåkra IF vit - BK Landora blå Uppåkravallen, plan 4 7-manna
2021-09-26 12:00 Stehags AIF - Dalby GIF vit Gyavallen, Stehag C-plan 7-manna 1
2021-09-29 18:00 Uppåkra IF vit - Torna Hällestads IF Uppåkravallen, plan 4 7-manna
Oktober
2021-10-02 10:00 Hardeberga BK röd - Stehags AIF Knutsvallen B-plan 7-manna 1
2021-10-02 11:00 Höörs IS blå - Löberöds IF Färs & Frosta Arena, Höör konstgräs 7-manna 1
2021-10-03 09:30 BK Landora blå - Kävlinge Harrie FF blå Landskrona IP D-plan 7-manna
2021-10-03 11:00 Värpinge IF röd - Uppåkra IF vit Lerbäcksskolans IP konstgräsplan 7-manna
2021-10-03 13:00 Bjärreds IF gul - Torna Hällestads IF Borgeby IP F-plan 7-manna 1
2021-10-03 14:00 Dalby GIF vit - Södra Sandby IF Dalby IP A-plan 7-manna väst
2021-10-10 12:00 Bjärreds IF gul - BK Landora blå Borgeby IP F-plan 7-manna 1

Postadress:
Dalby GIF - Fotboll
Box 98
24724 Dalby

Kontakt:
Tel: [saknas] Information
E-post: This is a mailto link

Se all info