Hoppa till sidans innehåll

Serier och resultat

Sortera spelprogram på:

Spelprogram - P10 Sydvästra C2, höst

Kontaktpersoner
Lag Namn Tel. bostad Mobil Färger
Ariana FC Selab Akbari Röd, Röd, Röd
Bjärreds IF vit Carl Emanuelsson 0709479810 Röd /Blå/Röd
BK Höllviken vit Angela Hultberg 0723527106 Röd/Vit/Svart/Svart
FC Trelleborg vit Sarah Kjellberg 0705126314 Marinblå/Marinblå/Marinblå
Gislövs IF Sandra Ulrika Metoyer Röd/Röd/Röd
IF Limhamn Bunkeflo L3 Martin Hennil Röd/Svart/Svart
IFK Klagshamn grön Carl Jonas Daniel Blomqvist 0706938714 gul/blå/blå/gul
Limhamns FF blå Dan Eriksson Vit/Grön/Vit/Vit
Skanör Falsterbo IF svart Niklas Andersson Ånell 0722547899 Röd/Röd/Röd
Skurups AIF vit Per Andersson 0735036211 grön/svart/grön
Trelleborgs FF blå Robin Liljegren blå/vit/vit
Ystads IF FF vit Magnus Hallén 0739700879 Vit/Blå/Vit
Spelprogram
Tid Match Spelplats
Röd text
= Ändrad matchtid 
Röda utropstecknet
= Peka på utropstecknet så visas en notering 
Widget
Hämta widgets för denna tävling
Augusti
2021-08-07 10:00 Skurups AIF vit - IFK Klagshamn grön Skurups IP B-plan 7-manna
2021-08-08 10:00 Skanör Falsterbo IF svart - Limhamns FF blå Möllevallen IP, Skanör B-plan 7-manna 1
2021-08-08 12:00 Ariana FC - Gislövs IF Kroksbäck IP konstgräs 7-manna 2
2021-08-08 12:00 Trelleborgs FF blå - IF Limhamn Bunkeflo L3 Söderslättshallens IP plan 1
2021-08-14 11:30 IF Limhamn Bunkeflo L3 - Ystads IF FF vit Limhamns IP 2 Konstgräs 7-manna 1
2021-08-15 09:00 Limhamns FF blå - Skurups AIF vit Limhamns IP 1 Konstgräs 7-manna 2
2021-08-15 10:00 Bjärreds IF vit - Ariana FC Borgeby IP C-plan Konstgräs 7-manna 3
2021-08-15 12:30 IFK Klagshamn grön - Trelleborgs FF blå Klagshamns IP plan 3 7-manna
2021-08-15 15:00 Gislövs IF - Skanör Falsterbo IF svart Gislövs IP B-plan 7-manna 1
2021-08-15 15:00 FC Trelleborg vit - BK Höllviken vit Västervångs IP konstgräs 7-manna 1
2021-08-21 10:00 Skurups AIF vit - Skanör Falsterbo IF svart Skurups IP B-plan 7-manna
2021-08-21 12:00 Ystads IF FF vit - IFK Klagshamn grön Sandskogens IP C-plan 7-manna 1
2021-08-21 12:00 Trelleborgs FF blå - Limhamns FF blå Söderslättshallens IP plan 1
2021-08-21 14:30 Gislövs IF - Bjärreds IF vit Gislövs IP C-plan 7-manna 1
2021-08-22 10:00 BK Höllviken vit - IF Limhamn Bunkeflo L3 Höllvikens IP plan 2 konstgräs 7-manna 1
2021-08-22 11:00 Ariana FC - FC Trelleborg vit Kroksbäck IP konstgräs 7-manna 1
2021-08-28 16:30 IF Limhamn Bunkeflo L3 - Ariana FC Limhamns IP 1 Konstgräs 7-manna 1
2021-08-29 09:00 Limhamns FF blå - Ystads IF FF vit Limhamns IP 1 Konstgräs 7-manna 1
2021-08-29 10:00 Skanör Falsterbo IF svart - Trelleborgs FF blå Möllevallen IP, Skanör B-plan 7-manna 1
2021-08-29 11:30 Skurups AIF vit - Gislövs IF Skurups IP B-plan 7-manna
2021-08-29 12:30 IFK Klagshamn grön - BK Höllviken vit Klagshamns IP plan 3 7-manna
2021-08-29 15:00 FC Trelleborg vit - Bjärreds IF vit Västervångs IP konstgräs 7-manna 1
September
2021-09-04 10:00 Bjärreds IF vit - IF Limhamn Bunkeflo L3 Borgeby IP F-plan 7-manna 1
2021-09-04 10:30 Gislövs IF - FC Trelleborg vit Gislövs IP C-plan 7-manna 1
2021-09-04 12:00 Ystads IF FF vit - Skanör Falsterbo IF svart Sandskogens IP C-plan 7-manna 1
2021-09-05 09:00 Trelleborgs FF blå - Skurups AIF vit Vångavallen, Trelleborg B-plan 7-manna 2
2021-09-05 11:00 Ariana FC - IFK Klagshamn grön Kroksbäck IP konstgräs 7-manna 2
2021-09-05 12:30 FC Trelleborg vit - Ystads IF FF vit Västervångs IP konstgräs 7-manna 1
2021-09-05 14:00 BK Höllviken vit - Limhamns FF blå Höllvikens IP plan 2 konstgräs 7-manna 1
2021-09-11 10:00 Trelleborgs FF blå - Gislövs IF Söderslättshallens IP plan 1
2021-09-11 11:30 Skurups AIF vit - Ystads IF FF vit Skurups IP B-plan 7-manna
2021-09-11 12:45 Skanör Falsterbo IF svart - BK Höllviken vit Möllevallen IP, Skanör B-plan 7-manna 1
2021-09-12 09:00 Limhamns FF blå - Ariana FC Limhamns IP 1 Konstgräs 7-manna 1
2021-09-12 11:30 IF Limhamn Bunkeflo L3 - FC Trelleborg vit Limhamns IP 2 Konstgräs 7-manna 1
2021-09-12 12:30 IFK Klagshamn grön - Bjärreds IF vit Klagshamns IP plan 3 7-manna
2021-09-18 10:00 Ystads IF FF vit - Trelleborgs FF blå Sandskogens IP C-plan 7-manna 1
2021-09-18 11:00 BK Höllviken vit - Skurups AIF vit Höllvikens IP plan 2 konstgräs 7-manna 2
2021-09-18 14:30 Gislövs IF - IF Limhamn Bunkeflo L3 Gislövs IP B-plan 7-manna 1
2021-09-19 09:30 FC Trelleborg vit - IFK Klagshamn grön Västervångs IP konstgräs 7-manna 1
2021-09-19 11:00 Ariana FC - Skanör Falsterbo IF svart Kroksbäck IP konstgräs 7-manna 2
2021-09-19 14:00 Bjärreds IF vit - Limhamns FF blå Borgeby IP F-plan 7-manna 1
2021-09-25 10:00 IFK Klagshamn grön - IF Limhamn Bunkeflo L3 Klagshamns IP Plan 8 7-manna 1
2021-09-25 10:00 Trelleborgs FF blå - BK Höllviken vit Söderslättshallens IP plan 2
2021-09-25 11:30 Skurups AIF vit - Ariana FC Skurups IP B-plan 7-manna
2021-09-26 09:00 Limhamns FF blå - FC Trelleborg vit Limhamns IP 1 Konstgräs 7-manna 1
2021-09-26 10:00 Ystads IF FF vit - Gislövs IF Sandskogens IP C-plan 7-manna 1
2021-09-26 12:45 Skanör Falsterbo IF svart - Bjärreds IF vit Möllevallen IP, Skanör B-plan 7-manna 1
Oktober
2021-10-02 14:00 BK Höllviken vit - Ystads IF FF vit Höllvikens IP plan 2 konstgräs 7-manna 1
2021-10-02 14:30 Gislövs IF - IFK Klagshamn grön Gislövs IP C-plan 7-manna 1
2021-10-03 10:00 Bjärreds IF vit - Skurups AIF vit Borgeby IP F-plan 7-manna 1
2021-10-03 11:00 FC Trelleborg vit - Skanör Falsterbo IF svart Västervångs IP konstgräs 7-manna 1
2021-10-03 11:00 Ariana FC - Trelleborgs FF blå Kroksbäck IP konstgräs 7-manna 2
2021-10-03 15:00 IF Limhamn Bunkeflo L3 - Limhamns FF blå Limhamns IP 2 Konstgräs 7-manna 1
2021-10-17 11:00 BK Höllviken vit - Bjärreds IF vit Höllvikens IP plan 2 konstgräs 7-manna 1

Postadress:
Dalby GIF - Fotboll
Box 98
24724 Dalby

Kontakt:
Tel: [saknas] Information
E-post: This is a mailto link

Se all info