Hoppa till sidans innehåll

Serier och resultat

Sortera spelprogram på:

Spelprogram - P12 Sydvästra C2, vår

Kontaktpersoner
Lag Namn Tel. bostad Mobil Färger
Bjärreds IF gul Andreas Åhnberg 0722356626 Röd /Blå/Röd
Dalby GIF vit Helene Nilsson 0709325317 Blå/Blå/Blå
Linero IF vit Anna Hellblom 0727455985 Röd/Röd/Röd
Lunds BK blå Kjell Ove Fransson Gul/Svart/Gul
Lunds FF grön Per Åstrand 0709794697 grön/vit/grön
Löberöds IF Tobias Nyhlén 0703202644 blåvit/blå/blå
Staffanstorp United FC lila Richard Karlsson 0706648404 mörkblå/mörkblå/mörkblå
Stehags AIF röd Jonas Persson 0706912895 BLÅ/BLÅ/BLÅ
Uppåkra IF svart Dan Nilsson 0708526648 Grön/svart/grön
Wollsjö AIF Jonas Örling 0704936178 0704936178 Blå/Vit/Blå
Värpinge IF vit Peshang Kakahama 0701431340 Vit/Röd/Vit
Åkarps IF 2 Robin Billberg 0705083714 rödsvart/svart/svart
Spelprogram
Tid Match Spelplats
Röd text
= Ändrad matchtid 
Röda utropstecknet
= Peka på utropstecknet så visas en notering 
Widget
Hämta widgets för denna tävling
April
2022-04-09 10:00 Dalby GIF vit - Wollsjö AIF Dalby IP konstgräs 7-mann väst
2022-04-09 10:00 Lunds FF grön - Åkarps IF 2 Smörlyckans IP, konstgräs 7-manna 1
2022-04-09 10:00 Linero IF vit - Stehags AIF röd Linero IP A-plan 7-manna B
2022-04-09 10:30 Värpinge IF vit - Bjärreds IF gul Fågelskolans IP A-plan 7-manna 1
2022-04-09 11:00 Lunds BK blå - Uppåkra IF svart Klostergårdens IP plan 4B konstgräs 7-manna
2022-04-10 10:00 Löberöds IF - Staffanstorp United FC lila Ölyckevallen C-plan 7-manna
2022-04-14 18:00 Stehags AIF röd - Löberöds IF Berga IP, konstgräs
2022-04-17 11:00 Bjärreds IF gul - Dalby GIF vit Borgeby IP C-plan Konstgräs 7-manna 3
2022-04-17 12:00 Staffanstorp United FC lila - Värpinge IF vit Staffansvallen Plan 4, konstgräs 7-manna 1
2022-04-17 12:30 Uppåkra IF svart - Linero IF vit Uppåkravallen, konstgräs 2 7-manna 1
2022-04-17 12:45 Wollsjö AIF - Lunds FF grön Åvallen IP, Wollsjö B-plan 7-manna
2022-04-22 18:30 Åkarps IF 2 - Lunds BK blå Åkarps IP, konstgräs 7-manna 1
2022-04-23 10:00 Lunds FF grön - Bjärreds IF gul Smörlyckans IP Plan 4
2022-04-23 10:00 Linero IF vit - Åkarps IF 2 Linero IP B-plan 7-manna B
2022-04-23 10:00 Löberöds IF - Uppåkra IF svart Ölyckevallen C-plan 7-manna
2022-04-23 11:00 Dalby GIF vit - Värpinge IF vit Dalby IP 7-manna väst
2022-04-24 11:00 Lunds BK blå - Wollsjö AIF Klostergårdens IP plan 4B konstgräs 7-manna
2022-04-24 12:00 Staffanstorp United FC lila - Stehags AIF röd Staffansvallen Plan 3, konstgräs 7-manna 1
2022-04-30 11:00 Dalby GIF vit - Lunds FF grön Dalby IP 7-manna väst
2022-04-30 12:00 Bjärreds IF gul - Lunds BK blå Borgeby IP F-plan 7-manna 2
2022-04-30 12:45 Wollsjö AIF - Linero IF vit Åvallen IP, Wollsjö B-plan 7-manna
2022-04-30 13:30 Värpinge IF vit - Stehags AIF röd Fågelskolans IP A-plan 7-manna 1
Maj
2022-05-01 10:00 Åkarps IF 2 - Löberöds IF Åkarps IP, konstgräs 7-manna 2
2022-05-01 14:00 Uppåkra IF svart - Staffanstorp United FC lila Uppåkravallen, konstgräs 2 7-manna 1
2022-05-07 12:00 Staffanstorp United FC lila - Åkarps IF 2 Staffansvallen Plan 3, konstgräs 7-manna 1
2022-05-07 13:00 Lunds BK blå - Dalby GIF vit Klostergårdens IP plan 4B konstgräs 7-manna
2022-05-07 13:00 Linero IF vit - Bjärreds IF gul Linero IP B-plan 7-manna A
2022-05-08 10:00 Löberöds IF - Wollsjö AIF Ölyckevallen C-plan 7-manna
2022-05-08 11:30 Lunds FF grön - Värpinge IF vit Smörlyckans IP Plan 4
2022-05-08 12:00 Stehags AIF röd - Uppåkra IF svart Gyavallen, Stehag B-plan 7-manna 1
2022-05-14 11:00 Wollsjö AIF - Staffanstorp United FC lila Åvallen IP, Wollsjö B-plan 7-manna
2022-05-14 11:30 Åkarps IF 2 - Stehags AIF röd Åkarps IP, konstgräs 7-manna 2
2022-05-14 12:30 Bjärreds IF gul - Löberöds IF Borgeby IP C-plan Konstgräs 7-manna 1
2022-05-14 14:00 Dalby GIF vit - Linero IF vit Dalby IP 7-manna öst
2022-05-15 10:00 Lunds FF grön - Lunds BK blå Smörlyckans IP Plan 4
2022-05-15 12:45 Värpinge IF vit - Uppåkra IF svart Fågelskolans IP A-plan 7-manna 1
2022-05-21 10:00 Löberöds IF - Dalby GIF vit Ölyckevallen C-plan 7-manna
2022-05-21 11:40 Stehags AIF röd - Wollsjö AIF Gyavallen, Stehag C-plan 7-manna 1
2022-05-21 12:00 Staffanstorp United FC lila - Bjärreds IF gul Staffansvallen Plan 3, konstgräs 7-manna 2
2022-05-21 13:00 Linero IF vit - Lunds FF grön Linero IP B-plan 7-manna A
2022-05-22 10:00 Lunds BK blå - Värpinge IF vit Klostergårdens IP plan 4B konstgräs 7-manna
2022-05-22 10:00 Uppåkra IF svart - Åkarps IF 2 Uppåkravallen, konstgräs 2 7-manna 1
Juni
2022-06-04 11:00 Wollsjö AIF - Uppåkra IF svart Åvallen IP, Wollsjö B-plan 7-manna
2022-06-04 12:00 Bjärreds IF gul - Stehags AIF röd Borgeby IP F-plan 7-manna 2
2022-06-04 14:00 Dalby GIF vit - Staffanstorp United FC lila Dalby IP 7-manna öst
2022-06-05 10:00 Lunds FF grön - Löberöds IF Smörlyckans IP Plan 4
2022-06-05 10:00 Lunds BK blå - Linero IF vit Klostergårdens IP plan 4A konstgräs 7-manna
2022-06-05 15:00 Värpinge IF vit - Åkarps IF 2 Fågelskolans IP A-plan 7-manna 1
2022-06-11 10:00 Linero IF vit - Värpinge IF vit Linero IP B-plan 7-manna B
2022-06-11 10:00 Löberöds IF - Lunds BK blå Ölyckevallen C-plan 7-manna
2022-06-11 10:00 Åkarps IF 2 - Wollsjö AIF Åkarps IP, konstgräs 7-manna 1
2022-06-11 12:00 Stehags AIF röd - Dalby GIF vit Gyavallen, Stehag B-plan 7-manna 1
2022-06-12 11:00 Uppåkra IF svart - Bjärreds IF gul Uppåkravallen, konstgräs 2 7-manna 1
2022-06-12 12:00 Staffanstorp United FC lila - Lunds FF grön Staffansvallen Plan 3, konstgräs 7-manna 1

Postadress:
Dalby GIF - Fotboll
Box 98
24724 Dalby

Kontakt:
Tel: [saknas] Information
E-post: This is a mailto link

Se all info