Hoppa till sidans innehåll

Serier och resultat

Sortera spelprogram på:

Spelprogram - P10 Sydvästra B1, vår

Kontaktpersoner
Lag Namn Tel. bostad Mobil Färger
Bjärreds IF blå Mattias Vendel Röd /Blå/Röd
Dalby GIF blå Linda Törnqvist Blå/Blå/Blå
Dösjöbro IF Jörgen Olsson 0761479292 Röd/Röd/Röd
Eslövs BK röd Jimmy Jensen rödsvart/svart/röd
GIF Nike blå Lars Kruger 0709105028 Röd/Röd/Röd
Höörs IS vit Rasid Becirovic Blå/Blå/Blå
IF Lödde gul Kim Andersson 0708204059 Gul/Svart/Gula
Staffanstorp United FC vit Martin Eneberg mörkblå/mörkblå/mörkblå
Trollenäs IF röd Saso Bogdanovski 0707185783 RÖD/RÖD/RÖD
Åkarps IF 1 Mac Nilsson rödsvart/svart/svart
Spelprogram
Tid Match Spelplats
Röd text
= Ändrad matchtid 
Röda utropstecknet
= Peka på utropstecknet så visas en notering 
Widget
Hämta widgets för denna tävling
April
2022-04-09 09:00 GIF Nike blå - Höörs IS vit Lomma IP B-plan, konstgräs 7-manna 1
2022-04-10 09:30 Dalby GIF blå - Staffanstorp United FC vit Dalby IP konstgräs 7-mann väst
2022-04-10 10:00 Trollenäs IF röd - Bjärreds IF blå Trollevallen 7-manna 1
2022-04-10 10:30 Dösjöbro IF - Åkarps IF 1 Dösjöbro IP konstgräs 7-manna 1
2022-04-10 13:00 Eslövs BK röd - IF Lödde gul Bergahallen (Berga IP), Eslöv
2022-04-16 12:00 Bjärreds IF blå - Dalby GIF blå Borgeby IP C-plan Konstgräs 7-manna 2
2022-04-16 12:00 Staffanstorp United FC vit - Dösjöbro IF Staffansvallen Plan 3, konstgräs 7-manna 1
2022-04-18 10:00 Höörs IS vit - Trollenäs IF röd Färs & Frosta Arena, Höör konstgräs 7-manna 2
2022-04-18 17:00 IF Lödde gul - GIF Nike blå Tolvans IP konstgräs 7-manna 1
2022-04-23 09:00 GIF Nike blå - Åkarps IF 1 Lomma IP B-plan, konstgräs 7-manna 2
2022-04-23 11:30 (Uppskj.) Eslövs BK röd - Staffanstorp United FC vit Husarängens IP plan 2 7-manna 1
2022-04-24 10:00 Höörs IS vit - IF Lödde gul Färs & Frosta Arena, Höör konstgräs 7-manna 2
2022-04-24 13:30 Dösjöbro IF - Bjärreds IF blå Dösjöbro IP konstgräs 7-manna 1
2022-04-24 14:00 Dalby GIF blå - Trollenäs IF röd Dalby IP 7-manna väst
2022-04-26 18:00 Åkarps IF 1 - Eslövs BK röd Åkarps IP, konstgräs 7-manna 2
2022-04-30 12:30 Bjärreds IF blå - Eslövs BK röd Borgeby IP C-plan Konstgräs 7-manna 1
Maj
2022-05-01 10:00 Staffanstorp United FC vit - GIF Nike blå Staffansvallen Plan 3, konstgräs 7-manna 2
2022-05-01 10:00 Trollenäs IF röd - IF Lödde gul Trollevallen 7-manna 1
2022-05-01 11:30 Åkarps IF 1 - Höörs IS vit Åkarps IP, konstgräs 5-manna 2
2022-05-01 14:00 Dalby GIF blå - Dösjöbro IF Dalby IP 7-manna väst
2022-05-06 18:30 IF Lödde gul - Åkarps IF 1 Tolvans IP konstgräs 7-manna 1
2022-05-07 09:00 GIF Nike blå - Bjärreds IF blå Pilängsplanen 7-manna 1
2022-05-07 10:00 Dösjöbro IF - Trollenäs IF röd Dösjöbro IP konstgräs 7-manna 1
2022-05-07 10:00 Höörs IS vit - Staffanstorp United FC vit Färs & Frosta Arena, Höör konstgräs 7-manna 2
2022-05-08 11:15 Eslövs BK röd - Dalby GIF blå Husarängens IP plan 2 7-manna 1
2022-05-14 10:00 Trollenäs IF röd - Åkarps IF 1 Trollevallen 7-manna 1
2022-05-14 12:00 Staffanstorp United FC vit - IF Lödde gul Staffansvallen Plan 3, konstgräs 7-manna 1
2022-05-14 12:30 Bjärreds IF blå - Höörs IS vit Borgeby IP F-plan 7-manna 1
2022-05-15 13:30 Dösjöbro IF - Eslövs BK röd Dösjöbro IP konstgräs 7-manna 1
2022-05-15 14:00 Dalby GIF blå - GIF Nike blå Dalby IP 7-manna väst
2022-05-21 09:00 GIF Nike blå - Dösjöbro IF Pilängsplanen 7-manna 1
2022-05-21 10:00 Eslövs BK röd - Trollenäs IF röd Husarängens IP plan 2 7-manna 1
2022-05-21 10:00 Åkarps IF 1 - Staffanstorp United FC vit Åkarps IP, konstgräs 7-manna 2
2022-05-22 10:00 IF Lödde gul - Bjärreds IF blå Tolvans IP konstgräs 7-manna 1
Juni
2022-06-04 13:00 Eslövs BK röd - GIF Nike blå Husarängens IP plan 2 7-manna 1
2022-06-05 10:00 Bjärreds IF blå - Åkarps IF 1 Borgeby IP F-plan 7-manna 1
2022-06-05 10:00 Dösjöbro IF - Höörs IS vit Dösjöbro IP konstgräs 7-manna 1
2022-06-05 10:00 Trollenäs IF röd - Staffanstorp United FC vit Trollevallen 7-manna 1
2022-06-05 14:00 Dalby GIF blå - IF Lödde gul Dalby IP 7-manna väst
2022-06-11 09:00 GIF Nike blå - Trollenäs IF röd Pilängsplanen 7-manna 2
2022-06-11 10:00 Åkarps IF 1 - Dalby GIF blå Åkarps IP, konstgräs 7-manna 1
2022-06-12 10:00 Staffanstorp United FC vit - Bjärreds IF blå Staffansvallen Plan 3, konstgräs 7-manna 1
2022-06-12 10:30 IF Lödde gul - Dösjöbro IF Tolvans IP konstgräs 7-manna 1
2022-06-12 12:00 Höörs IS vit - Eslövs BK röd Färs & Frosta Arena, Höör konstgräs 7-manna 2
2022-06-18 10:00 Höörs IS vit - Dalby GIF blå Färs & Frosta Arena, Höör konstgräs 7-manna 2

Postadress:
Dalby GIF - Fotboll
Box 98
24724 Dalby

Kontakt:
Tel: [saknas] Information
E-post: This is a mailto link

Se all info