Hoppa till sidans innehåll

Serier och resultat

Sortera spelprogram på:

Spelprogram - P10 Sydvästra B2, vår

Kontaktpersoner
Lag Namn Tel. bostad Mobil Färger
Bjärreds IF röd Peter Krikström 0709776676 Röd /Blå/Röd
Dalby GIF vit Linda Törnqvist Blå/Blå/Blå
IF Lödde svart Kim Andersson 0708204059 Gul/Svart/Gula
Linero IF röd Milan Strandberg 0723073073 Röd/Röd/Röd
Sjöbo IF blå Jimmy Knudsen 0704600436 Blå/Blå/Blå
Staffanstorp United FC svart Martin Eneberg mörkblå/mörkblå/mörkblå
Södra Sandby IF blå Patrick Berling blå/blå/blå
Torns IF David Ekholst 0708343574 orange/svart/orange
Trollenäs IF vit Saso Bogdanovski 0707185783 RÖD/RÖD/RÖD
Uppåkra IF grön Andreas Dahlqvist Grön/svart/grön
Åkarps IF 2 Mac Nilsson rödsvart/svart/svart
Spelprogram
Tid Match Spelplats
Röd text
= Ändrad matchtid 
Röda utropstecknet
= Peka på utropstecknet så visas en notering 
Widget
Hämta widgets för denna tävling
April
2022-04-08 18:30 IF Lödde svart - Uppåkra IF grön Tolvans IP konstgräs 7-manna 1
2022-04-09 09:00 Dalby GIF vit - Linero IF röd Dalby IP konstgräs 7-manna öst
2022-04-09 10:00 Åkarps IF 2 - Trollenäs IF vit Åkarps IP, konstgräs 7-manna 1
2022-04-09 11:00 Sjöbo IF blå - Södra Sandby IF blå Sjöbo IP konstgräs 7 manna 2
2022-04-10 10:00 Staffanstorp United FC svart - Torns IF Staffansvallen Plan 3, konstgräs 7-manna 1
2022-04-16 09:30 Uppåkra IF grön - Åkarps IF 2 Uppåkravallen, konstgräs 2 7-manna 1
2022-04-16 12:00 Bjärreds IF röd - Dalby GIF vit Borgeby IP C-plan Konstgräs 7-manna 1
2022-04-16 13:45 Linero IF röd - IF Lödde svart Linero IP A-plan 7-manna B
2022-04-17 10:00 Trollenäs IF vit - Staffanstorp United FC svart Bergahallen (Berga IP), Eslöv
2022-04-18 12:15 Torns IF - Sjöbo IF blå Tornvallen, Stångby konstgräs 7-manna 1
2022-04-23 11:00 Sjöbo IF blå - Trollenäs IF vit Sjöbo IP konstgräs 7 manna 1
2022-04-23 11:30 IF Lödde svart - Bjärreds IF röd Tolvans IP konstgräs 7-manna 1
2022-04-23 12:00 Staffanstorp United FC svart - Uppåkra IF grön Staffansvallen Plan 3, konstgräs 7-manna 1
2022-04-24 10:00 Åkarps IF 2 - Linero IF röd Åkarps IP, konstgräs 7-manna 2
2022-04-24 13:00 Södra Sandby IF blå - Torns IF Södra Sandby IP gräsplan 3 7-manna 2
2022-04-30 10:00 Trollenäs IF vit - Södra Sandby IF blå Trollevallen 7-manna 1
2022-04-30 10:00 Linero IF röd - Staffanstorp United FC svart Linero IP B-plan 7-manna A
2022-04-30 11:30 Uppåkra IF grön - Sjöbo IF blå Uppåkravallen, konstgräs 2 7-manna 1
2022-04-30 12:00 Bjärreds IF röd - Åkarps IF 2 Borgeby IP F-plan 7-manna 1
Maj
2022-05-01 17:00 Dalby GIF vit - IF Lödde svart Dalby IP 7-manna väst
2022-05-07 10:00 Staffanstorp United FC svart - Bjärreds IF röd Staffansvallen Plan 3, konstgräs 7-manna 2
2022-05-07 11:00 Sjöbo IF blå - Linero IF röd Sjöbo IP konstgräs 7 manna 1
2022-05-08 11:15 Torns IF - Trollenäs IF vit Tornvallen, Stångby C-plan
2022-05-08 11:30 Åkarps IF 2 - Dalby GIF vit Åkarps IP, konstgräs 7-manna 2
2022-05-08 11:30 Södra Sandby IF blå - Uppåkra IF grön Södra Sandby IP gräsplan 3 7-manna 2
2022-05-14 10:00 IF Lödde svart - Åkarps IF 2 Tolvans IP konstgräs 7-manna 1
2022-05-14 10:00 Uppåkra IF grön - Torns IF Uppåkravallen, konstgräs 2 7-manna 1
2022-05-14 10:00 Linero IF röd - Södra Sandby IF blå Linero IP B-plan 7-manna B
2022-05-15 12:00 Bjärreds IF röd - Sjöbo IF blå Borgeby IP F-plan 7-manna 1
2022-05-15 14:00 Dalby GIF vit - Staffanstorp United FC svart Dalby IP 7-manna öst
2022-05-21 09:30 Södra Sandby IF blå - Bjärreds IF röd Södra Sandby IP gräsplan 3 7-manna 2
2022-05-21 11:00 Sjöbo IF blå - Dalby GIF vit Sjöbo IP konstgräs 7 manna 2
2022-05-22 10:00 Torns IF - Linero IF röd Tornvallen, Stångby C-plan
2022-05-22 10:00 Trollenäs IF vit - Uppåkra IF grön Trollevallen 7-manna 1
2022-05-22 12:00 Staffanstorp United FC svart - IF Lödde svart Staffansvallen Plan 3, konstgräs 7-manna 2
Juni
2022-06-04 10:00 Bjärreds IF röd - Torns IF Borgeby IP F-plan 7-manna 2
2022-06-04 10:00 Åkarps IF 2 - Staffanstorp United FC svart Åkarps IP, konstgräs 7-manna 1
2022-06-04 10:00 Linero IF röd - Trollenäs IF vit Linero IP B-plan 7-manna B
2022-06-04 11:00 IF Lödde svart - Sjöbo IF blå Tolvans IP konstgräs 7-manna 1
2022-06-05 17:00 Dalby GIF vit - Södra Sandby IF blå Dalby IP 7-manna väst
2022-06-11 10:00 Uppåkra IF grön - Linero IF röd Uppåkravallen, konstgräs 2 7-manna 1
2022-06-12 09:30 Södra Sandby IF blå - IF Lödde svart Södra Sandby IP gräsplan 3 7-manna 2
2022-06-12 10:00 Torns IF - Dalby GIF vit Tornvallen, Stångby konstgräs 7-manna 1
2022-06-12 11:15 Sjöbo IF blå - Åkarps IF 2 Sjöbo IP konstgräs 7 manna 1
2022-06-12 11:30 Trollenäs IF vit - Bjärreds IF röd Trollevallen 7-manna 1

Postadress:
Dalby GIF - Fotboll
Box 98
24724 Dalby

Kontakt:
Tel: [saknas] Information
E-post: This is a mailto link

Se all info