Hoppa till sidans innehåll

Serier och resultat

Sortera spelprogram på:

Spelprogram - F2009-11

Kontaktpersoner
Lag Namn Tel. bostad Mobil Färger
Enskede IK Vit y Anders Heurlin 0701110000 Svarta/svarta/röda
FoC Farsta FF Daniel Eriksson 0707496387 Röd/Svart/svart
Grödinge SK Grön Patrik Forsberg Grön//Svart//Svart/
Huddinge IF 2 Fredrik Lange Gul med svarta detaljer/Svart/Vit
Rågsveds IF 1 Agnieszka Georgiou Gul/Grön/Gul
Rönninge Salem Fotboll 1 Björn Wivallius Gul/Svart/Gul
Segeltorps IF 2 Mikael Löfgren 0709529242 blåvitt/blå/blå
Skogås-Trångsunds FF Blå Lotta Salomonsson 0732000492 Röd/Blå/Blå
Stureby SK Bo Johan Sebastian Classon Blå/Vit/Blå
Stuvsta IF 1 Anders Björnberg 0737187140 Grön/svart randig/Svart/Svart
Tullinge Triangel Pojkar FK Vit Magnus Eriksson 0700011866 Grön/Grön/Grön
Tyresö FF Röd Johan Bergström 0723365757 Gul/Röd/Röda
Vårby Gårds IF Narda Ortiz Teranishi 0701477507 Vinröd/Svart/Svart
Älvsjö AIK FF 1 Magnus Backstad 0703588016 0703588016 vit/blå/vita
Spelprogram
Tid Match Spelplats
Röd text
= Ändrad matchtid 
Röda utropstecknet
= Peka på utropstecknet så visas en notering 
Widget
Hämta widgets för denna tävling
April
2020-04-17 18:45 Stuvsta IF 1 - Huddinge IF 2 Stuvsta IP 12
2020-04-18 10:00 Rönninge Salem Fotboll 1 - Segeltorps IF 2 Salemsvallen 2
2020-04-18 10:15 Stureby SK - Tullinge Triangel Pojkar FK Vit Stureby Skola BP 11
2020-04-19 09:30 Älvsjö AIK FF 1 - FoC Farsta FF Älvsjö IP 4
2020-04-19 14:00 Tyresö FF Röd - Vårby Gårds IF Tyresövallen 226
2020-04-19 14:00 Enskede IK Vit y - Rågsveds IF 1 Enskede IP 4
2020-04-19 14:30 Grödinge SK Grön - Skogås-Trångsunds FF Blå Broängsplan 12
2020-04-25 10:15 Rågsveds IF 1 - Tyresö FF Röd Hagsätra IP 11
2020-04-25 11:30 Skogås-Trångsunds FF Blå - Stuvsta IF 1 Nytorps Mosse IP 11
2020-04-25 12:15 Vårby Gårds IF - Älvsjö AIK FF 1 Vårbyparkens BP 12
2020-04-25 16:15 Segeltorps IF 2 - Stureby SK Segeltorps IP 2
2020-04-26 14:00 FoC Farsta FF - Rönninge Salem Fotboll 1 Farsta IP 12
2020-04-26 14:00 Huddinge IF 2 - Enskede IK Vit y Källbrinks IP 2
2020-04-26 15:15 Tullinge Triangel Pojkar FK Vit - Grödinge SK Grön Brantbrinks IP 21
Maj
2020-05-02 10:00 Rönninge Salem Fotboll 1 - Älvsjö AIK FF 1 Salemsvallen 2
2020-05-02 10:15 Stureby SK - FoC Farsta FF Stureby Skola BP 11
2020-05-02 11:00 Stuvsta IF 1 - Tullinge Triangel Pojkar FK Vit Stuvsta IP 12
2020-05-02 11:30 Rågsveds IF 1 - Vårby Gårds IF Hagsätra IP 11
2020-05-02 15:30 Grödinge SK Grön - Segeltorps IF 2 Broängsplan 12
2020-05-03 11:30 Enskede IK Vit y - Skogås-Trångsunds FF Blå Enskede IP 4
2020-05-03 14:00 Tyresö FF Röd - Huddinge IF 2 Tyresöskolans BP 1
2020-05-09 11:30 Skogås-Trångsunds FF Blå - Tyresö FF Röd Nytorps Mosse IP 11
2020-05-09 12:15 Vårby Gårds IF - Rönninge Salem Fotboll 1 Vårbyparkens BP 12
2020-05-09 16:15 Segeltorps IF 2 - Stuvsta IF 1 Segeltorps IP 2
2020-05-10 10:45 Älvsjö AIK FF 1 - Stureby SK Älvsjö IP 4
2020-05-10 14:00 FoC Farsta FF - Grödinge SK Grön Farsta IP 12
2020-05-10 15:15 Tullinge Triangel Pojkar FK Vit - Enskede IK Vit y Brantbrinks IP 21
2020-05-10 15:15 Huddinge IF 2 - Rågsveds IF 1 Källbrinks IP 2
2020-05-16 10:15 Stureby SK - Rönninge Salem Fotboll 1 Stureby Skola BP 11
2020-05-16 11:30 Rågsveds IF 1 - Skogås-Trångsunds FF Blå Hagsätra IP 11
2020-05-16 12:00 Grödinge SK Grön - Älvsjö AIK FF 1 Broängsplan 12
2020-05-17 12:45 Enskede IK Vit y - Segeltorps IF 2 Enskede IP 4
2020-05-17 14:00 Tyresö FF Röd - Tullinge Triangel Pojkar FK Vit Tyresövallen 226
2020-05-17 14:00 Huddinge IF 2 - Vårby Gårds IF Källbrinks IP 2
2020-05-17 14:30 Stuvsta IF 1 - FoC Farsta FF Glömstaskolans BP
2020-05-30 10:00 Rönninge Salem Fotboll 1 - Grödinge SK Grön Salemsvallen 2
2020-05-30 12:15 Vårby Gårds IF - Stureby SK Vårbyparkens BP 12
2020-05-30 12:45 Skogås-Trångsunds FF Blå - Huddinge IF 2 Nytorps Mosse IP 11
2020-05-30 15:00 Segeltorps IF 2 - Tyresö FF Röd Segeltorps IP 2
2020-05-31 10:45 Älvsjö AIK FF 1 - Stuvsta IF 1 Älvsjö IP 4
2020-05-31 14:00 FoC Farsta FF - Enskede IK Vit y Farsta IP 12
2020-05-31 15:15 Tullinge Triangel Pojkar FK Vit - Rågsveds IF 1 Brantbrinks IP 21
Juni
2020-06-06 09:00 Stuvsta IF 1 - Rönninge Salem Fotboll 1 Stuvsta IP 12
2020-06-06 10:15 Rågsveds IF 1 - Segeltorps IF 2 Hagsätra IP 11
2020-06-06 11:30 Skogås-Trångsunds FF Blå - Vårby Gårds IF Nytorps Mosse IP 11
2020-06-07 12:45 Enskede IK Vit y - Älvsjö AIK FF 1 Enskede IP 4
2020-06-07 14:00 Tyresö FF Röd - FoC Farsta FF Tyresövallen 226
2020-06-07 14:00 Huddinge IF 2 - Tullinge Triangel Pojkar FK Vit Källbrinks IP 2
2020-06-07 15:45 Grödinge SK Grön - Stureby SK Broängsplan 12
Augusti
2020-08-22 10:00 Rönninge Salem Fotboll 1 - Enskede IK Vit y Salemsvallen 2
2020-08-22 10:15 Stureby SK - Stuvsta IF 1 Stureby Skola BP 11
2020-08-22 15:00 Segeltorps IF 2 - Huddinge IF 2 Segeltorps IP 2
2020-08-23 09:30 Älvsjö AIK FF 1 - Tyresö FF Röd Älvsjö IP 4
2020-08-23 14:00 FoC Farsta FF - Rågsveds IF 1 Farsta IP 12
2020-08-23 15:00 Vårby Gårds IF - Grödinge SK Grön Vårbyparkens BP 12
2020-08-23 15:15 Tullinge Triangel Pojkar FK Vit - Skogås-Trångsunds FF Blå Brantbrinks IP 21
2020-08-24 17:00 Enskede IK Vit y - Stureby SK Stureby Skola BP 11
2020-08-29 10:15 Stuvsta IF 1 - Grödinge SK Grön Stuvsta IP 12
2020-08-29 10:15 Rågsveds IF 1 - Älvsjö AIK FF 1 Hagsätra IP 11
2020-08-29 11:30 Skogås-Trångsunds FF Blå - Segeltorps IF 2 Nytorps Mosse IP 11
2020-08-30 14:00 Tyresö FF Röd - Rönninge Salem Fotboll 1 Strandskolan 12
2020-08-30 14:00 Huddinge IF 2 - FoC Farsta FF Källbrinks IP 2
2020-08-30 15:15 Tullinge Triangel Pojkar FK Vit - Vårby Gårds IF Brantbrinks IP 21
September
2020-09-05 10:00 Rönninge Salem Fotboll 1 - Rågsveds IF 1 Salemsvallen 2
2020-09-05 10:15 Stureby SK - Tyresö FF Röd Stureby Skola BP 11
2020-09-05 15:00 Segeltorps IF 2 - Tullinge Triangel Pojkar FK Vit Segeltorps IP 2
2020-09-06 10:45 Älvsjö AIK FF 1 - Huddinge IF 2 Älvsjö IP 4
2020-09-06 12:00 Grödinge SK Grön - Enskede IK Vit y Broängsplan 12
2020-09-06 14:00 FoC Farsta FF - Skogås-Trångsunds FF Blå Farsta IP 12
2020-09-06 15:00 Vårby Gårds IF - Stuvsta IF 1 Vårbyparkens BP 12
2020-09-11 18:30 Älvsjö AIK FF 1 - Skogås-Trångsunds FF Blå Älvsjö IP 3
2020-09-12 10:15 Rågsveds IF 1 - Stureby SK Hagsätra IP 11
2020-09-12 13:45 Segeltorps IF 2 - Vårby Gårds IF Segeltorps IP 2
2020-09-13 12:45 Enskede IK Vit y - Stuvsta IF 1 Enskede IP 4
2020-09-13 14:00 Tyresö FF Röd - Grödinge SK Grön Tyresövallen 226
2020-09-13 14:00 Huddinge IF 2 - Rönninge Salem Fotboll 1 Källbrinks IP 2
2020-09-13 15:15 Tullinge Triangel Pojkar FK Vit - FoC Farsta FF Brantbrinks IP 21
2020-09-19 10:00 Rönninge Salem Fotboll 1 - Skogås-Trångsunds FF Blå Salemsvallen 2
2020-09-19 10:15 Stureby SK - Huddinge IF 2 Stureby Skola BP 11
2020-09-19 11:00 Stuvsta IF 1 - Tyresö FF Röd Stuvsta IP 12
2020-09-20 10:45 Älvsjö AIK FF 1 - Tullinge Triangel Pojkar FK Vit Älvsjö IP 4
2020-09-20 12:00 Grödinge SK Grön - Rågsveds IF 1 Broängsplan 12
2020-09-20 14:00 FoC Farsta FF - Segeltorps IF 2 Farsta IP 12
2020-09-20 15:00 Vårby Gårds IF - Enskede IK Vit y Vårbyparkens BP 12
2020-09-26 10:15 Rågsveds IF 1 - Stuvsta IF 1 Hagsätra IP 11
2020-09-26 11:30 Skogås-Trångsunds FF Blå - Stureby SK Nytorps Mosse IP 11
2020-09-26 15:00 Segeltorps IF 2 - Älvsjö AIK FF 1 Segeltorps IP 2
2020-09-27 14:00 Tyresö FF Röd - Enskede IK Vit y Tyresövallen 226
2020-09-27 14:00 FoC Farsta FF - Vårby Gårds IF Farsta IP 12
2020-09-27 14:00 Tullinge Triangel Pojkar FK Vit - Rönninge Salem Fotboll 1 Brantbrinks IP 21
2020-09-27 14:00 Huddinge IF 2 - Grödinge SK Grön Källbrinks IP 2

Postadress:
Vårby Gårds IF - Fotboll
Uppman, Bäckgårdsvägen 13
14341 Vårby

Kontakt:
Tel: [saknas] Information
E-post: This is a mailto link

Se all info