Hoppa till sidans innehåll

Serier och resultat

Sortera spelprogram på:

Spelprogram - P2011-41

Kontaktpersoner
Lag Namn Tel. bostad Mobil Färger
Huddinge IF 2 Ann-Kristine Margareta Åslund 0738093191 Gul med svarta detaljer/Svart/Vit
IFK Aspudden-Tellus P9 Gul4 Jan Patrik Jangemo Blå/Blå/Blå
IFK Aspudden-Tellus P9 Röd1 Bror Sten Thomas Podal 0703610000 Blå/Blå/Blå
IFK Stockholm FK Gul Arda Celik 0738253540 Röd/Blå/Vit
Konyaspor Kultur och IF Grön William Shahoud +46737754059 randig grön/vita/grön/grön
Mälarhöjdens IK Fotboll 1 blå Mats Jutterström 0706625237 Röd/Vit/Röd
Newroz FC Vit Kemal Tekin Grön/Grön/Grön
Rönninge Salem Fotboll 1 Natalie Rindevall Gul/Svart/Gul
Segeltorps IF 2 Jakob Sillén 0708278652 Blåvitt/blå/blå
Stuvsta IF 5 Oskar Olai Grön/svart randig/Svart/Svart
Svensk-Palestinska FF 1 Barham Jafar VIT/VIT/VIT
Vårby Gårds IF Gul Tony Lundqvist Teranishi 0701477853 Vinröd/Svart/Svart
Älvsjö AIK FF Blå 2 Johan Fredriksson vit/blå/vita
Spelprogram
Tid Match Spelplats
Röd text
= Ändrad matchtid 
Röda utropstecknet
= Peka på utropstecknet så visas en notering 
Widget
Hämta widgets för denna tävling
April
2020-04-18 10:00 Rönninge Salem Fotboll 1 - IFK Aspudden-Tellus P9 Röd1 Berga IP 125
2020-04-18 10:00 Svensk-Palestinska FF 1 - IFK Aspudden-Tellus P9 Gul4 Sätra BP 21
2020-04-18 11:00 Huddinge IF 2 - Newroz FC Vit Källbrinksskolans IP 2
2020-04-18 11:00 IFK Stockholm FK Gul - Konyaspor Kultur och IF Grön Vårbergs IP 215
2020-04-18 12:00 Mälarhöjdens IK Fotboll 1 blå - Älvsjö AIK FF Blå 2 Mälarhöjdens Skola BP 15
2020-04-18 13:00 Segeltorps IF 2 - Stuvsta IF 5 Segeltorps IP 3
2020-04-22 19:00 IFK Aspudden-Tellus P9 Röd1 - Vårby Gårds IF Gul Aspuddens IP 115
2020-04-25 09:00 IFK Aspudden-Tellus P9 Gul4 - Huddinge IF 2 Västberga IP 115
2020-04-25 09:00 Newroz FC Vit - Rönninge Salem Fotboll 1 Bredängs BP 125
2020-04-25 12:00 Stuvsta IF 5 - Svensk-Palestinska FF 1 Stuvsta IP 2
2020-04-25 13:00 Älvsjö AIK FF Blå 2 - Segeltorps IF 2 Älvsjö IP 51
2020-04-26 11:15 Konyaspor Kultur och IF Grön - Mälarhöjdens IK Fotboll 1 blå Alby BP 125
Maj
2020-05-02 10:00 Rönninge Salem Fotboll 1 - IFK Aspudden-Tellus P9 Gul4 Berga IP 125
2020-05-02 10:00 Svensk-Palestinska FF 1 - Älvsjö AIK FF Blå 2 Sätra BP 21
2020-05-02 10:00 Mälarhöjdens IK Fotboll 1 blå - IFK Stockholm FK Gul Mälarhöjdens Skola BP 15
2020-05-02 11:00 Vårby Gårds IF Gul - Newroz FC Vit Vårbyparkens BP 125
2020-05-02 12:00 Segeltorps IF 2 - Konyaspor Kultur och IF Grön Segeltorps IP 3
2020-05-03 09:00 Huddinge IF 2 - Stuvsta IF 5 Sörskogens BP 125
2020-05-09 09:00 Newroz FC Vit - IFK Aspudden-Tellus P9 Röd1 Bredängs BP 125
2020-05-09 10:00 IFK Stockholm FK Gul - Segeltorps IF 2 Vårbergs IP 215
2020-05-09 10:00 IFK Aspudden-Tellus P9 Gul4 - Vårby Gårds IF Gul Västberga IP 115
2020-05-09 12:00 Älvsjö AIK FF Blå 2 - Huddinge IF 2 Älvsjö IP 51
2020-05-09 12:00 Stuvsta IF 5 - Rönninge Salem Fotboll 1 Stuvsta IP 2
2020-05-10 11:15 Konyaspor Kultur och IF Grön - Svensk-Palestinska FF 1 Alby BP 125
2020-05-13 17:00 IFK Aspudden-Tellus P9 Röd1 - IFK Aspudden-Tellus P9 Gul4 Aspuddens IP 115
2020-05-16 10:00 Svensk-Palestinska FF 1 - IFK Stockholm FK Gul Sätra BP 21
2020-05-16 11:00 Vårby Gårds IF Gul - Stuvsta IF 5 Vårbyparkens BP 125
2020-05-16 11:00 Rönninge Salem Fotboll 1 - Älvsjö AIK FF Blå 2 Berga IP 125
2020-05-16 13:00 Segeltorps IF 2 - Mälarhöjdens IK Fotboll 1 blå Segeltorps IP 3
2020-05-17 09:00 Huddinge IF 2 - Konyaspor Kultur och IF Grön Sörskogens BP 125
2020-05-30 11:00 Mälarhöjdens IK Fotboll 1 blå - Svensk-Palestinska FF 1 Mälarhöjdens Skola BP 15
2020-05-30 11:00 IFK Stockholm FK Gul - Huddinge IF 2 Vårbergs IP 215
2020-05-30 11:00 IFK Aspudden-Tellus P9 Gul4 - Newroz FC Vit Västberga IP 115
2020-05-30 12:00 Älvsjö AIK FF Blå 2 - Vårby Gårds IF Gul Älvsjö IP 51
2020-05-30 12:00 Stuvsta IF 5 - IFK Aspudden-Tellus P9 Röd1 Stuvsta IP 2
2020-05-31 11:15 Konyaspor Kultur och IF Grön - Rönninge Salem Fotboll 1 Alby BP 125
Juni
2020-06-03 17:00 IFK Aspudden-Tellus P9 Röd1 - Älvsjö AIK FF Blå 2 Aspuddens IP 115
2020-06-06 09:00 Newroz FC Vit - Stuvsta IF 5 Bredängs BP 125
2020-06-06 10:00 Rönninge Salem Fotboll 1 - IFK Stockholm FK Gul Berga IP 125
2020-06-06 10:00 Svensk-Palestinska FF 1 - Segeltorps IF 2 Sätra BP 21
2020-06-06 11:00 Vårby Gårds IF Gul - Konyaspor Kultur och IF Grön Vårbyparkens BP 125
2020-06-07 10:00 Huddinge IF 2 - Mälarhöjdens IK Fotboll 1 blå Sörskogens BP 125
Augusti
2020-08-22 10:00 IFK Stockholm FK Gul - Vårby Gårds IF Gul Vårbergs IP 215
2020-08-22 10:00 Stuvsta IF 5 - IFK Aspudden-Tellus P9 Gul4 Stuvsta IP 2
2020-08-22 12:00 Mälarhöjdens IK Fotboll 1 blå - Rönninge Salem Fotboll 1 Mälarhöjdens Skola BP 15
2020-08-22 13:00 Segeltorps IF 2 - Huddinge IF 2 Segeltorps IP 3
2020-08-22 13:00 Älvsjö AIK FF Blå 2 - Newroz FC Vit Älvsjö IP 51
2020-08-23 11:15 Konyaspor Kultur och IF Grön - IFK Aspudden-Tellus P9 Röd1 Alby BP 125
2020-08-26 19:00 IFK Aspudden-Tellus P9 Röd1 - IFK Stockholm FK Gul Aspuddens IP 115
2020-08-29 09:00 Newroz FC Vit - Konyaspor Kultur och IF Grön Bredängs BP 125
2020-08-29 10:00 IFK Aspudden-Tellus P9 Gul4 - Älvsjö AIK FF Blå 2 Västberga IP 115
2020-08-29 11:00 Vårby Gårds IF Gul - Mälarhöjdens IK Fotboll 1 blå Vårbyparkens BP 125
2020-08-29 11:00 Rönninge Salem Fotboll 1 - Segeltorps IF 2 Berga IP 125
2020-08-30 10:00 Huddinge IF 2 - Svensk-Palestinska FF 1 Sörskogens BP 126
September
2020-09-05 10:00 Svensk-Palestinska FF 1 - Rönninge Salem Fotboll 1 Sätra BP 21
2020-09-05 11:00 Mälarhöjdens IK Fotboll 1 blå - IFK Aspudden-Tellus P9 Röd1 Mälarhöjdens Skola BP 15
2020-09-05 11:00 IFK Stockholm FK Gul - Newroz FC Vit Vårbergs IP 215
2020-09-05 13:00 Segeltorps IF 2 - Vårby Gårds IF Gul Segeltorps IP 3
2020-09-05 13:00 Älvsjö AIK FF Blå 2 - Stuvsta IF 5 Älvsjö IP 51
2020-09-06 11:15 Konyaspor Kultur och IF Grön - IFK Aspudden-Tellus P9 Gul4 Alby BP 125
2020-09-09 17:00 IFK Aspudden-Tellus P9 Röd1 - Segeltorps IF 2 Aspuddens IP 115
2020-09-12 09:00 Newroz FC Vit - Mälarhöjdens IK Fotboll 1 blå Bredängs BP 125
2020-09-12 10:00 IFK Aspudden-Tellus P9 Gul4 - IFK Stockholm FK Gul Västberga IP 115
2020-09-12 11:00 Vårby Gårds IF Gul - Svensk-Palestinska FF 1 Vårbyparkens BP 125
2020-09-12 11:00 Rönninge Salem Fotboll 1 - Huddinge IF 2 Berga IP 125
2020-09-12 11:00 Stuvsta IF 5 - Konyaspor Kultur och IF Grön Stuvsta IP 2
2020-09-19 10:00 Svensk-Palestinska FF 1 - IFK Aspudden-Tellus P9 Röd1 Sätra BP 21
2020-09-19 11:00 IFK Stockholm FK Gul - Stuvsta IF 5 Vårbergs IP 215
2020-09-19 12:00 Mälarhöjdens IK Fotboll 1 blå - IFK Aspudden-Tellus P9 Gul4 Mälarhöjdens Skola BP 15
2020-09-19 13:00 Segeltorps IF 2 - Newroz FC Vit Segeltorps IP 3
2020-09-20 10:00 Huddinge IF 2 - Vårby Gårds IF Gul Sörskogens BP 125
2020-09-20 11:15 Konyaspor Kultur och IF Grön - Älvsjö AIK FF Blå 2 Alby BP 125
2020-09-23 17:00 IFK Aspudden-Tellus P9 Röd1 - Huddinge IF 2 Aspuddens IP 115
2020-09-26 09:00 Newroz FC Vit - Svensk-Palestinska FF 1 Bredängs BP 125
2020-09-26 10:00 Stuvsta IF 5 - Mälarhöjdens IK Fotboll 1 blå Stuvsta IP 2
2020-09-26 10:00 IFK Aspudden-Tellus P9 Gul4 - Segeltorps IF 2 Västberga IP 115
2020-09-26 11:00 Vårby Gårds IF Gul - Rönninge Salem Fotboll 1 Vårbyparkens BP 125
2020-09-26 12:00 Älvsjö AIK FF Blå 2 - IFK Stockholm FK Gul Älvsjö IP 51

Postadress:
Vårby Gårds IF - Fotboll
Uppman, Bäckgårdsvägen 13
14341 Vårby

Kontakt:
Tel: [saknas] Information
E-post: This is a mailto link

Se all info