Hoppa till sidans innehåll

Serier och resultat

Sortera spelprogram på:

Spelprogram - P2014-37

Kontaktpersoner
Lag Namn Tel. bostad Mobil Färger
Botkyrka Academy FC Botkyrka Academy FC (Föreningen) Svart/Svart/Svart
FC Balingsnäs 1 FC Balingsnäs (Föreningen)
Huddinge IF Gul 1 Martin Floxner 0704020600 Gul med svarta detaljer/Svart/Vit
IFK Aspudden-Tellus Gul 1 Björn Turesson 0704460164 Blå/Blå/Blå
IFK Stockholm FK 1 Johannes Mosskin Röd/Vit/Vit
Konyaspor Kultur och IF KIF P14M Rahmat Shafaei randig grön/vita/grön/grön
Mälarhöjdens IK Fotboll Svart Carl Gabriel Öhlin Röd/Vit/Röd
Newroz FC Goran Hussain 0852698070 0721798667 Grön/Grön/Grön
Rönninge Salem Fotboll 2 Sofia Cervin Gul/Svart/Gul
Segeltorps IF Röd Lars Hallman 0706966769 Blå/Blå/Blå
Sörskogens IF 1 Patrik Andersson Röd/Röd/Svart
Vårby Gårds IF Röd Serdal Karadag 0723036777 Vinröd/Svart/Svart
Älvsjö AIK FF Blå Beatrice Slechta Östman vit/marinblå/vita
Spelprogram
Tid Match Spelplats
Röd text
= Ändrad matchtid 
Röda utropstecknet
= Peka på utropstecknet så visas en notering 
Widget
Hämta widgets för denna tävling
April
2022-04-22 18:00 Segeltorps IF Röd - Älvsjö AIK FF Blå Segeltorps IP 3
2022-04-22 18:00 Sörskogens IF 1 - FC Balingsnäs 1 Sörskogens BP 126
2022-04-23 11:00 Vårby Gårds IF Röd - Rönninge Salem Fotboll 2 Vårbyparkens BP 125
2022-04-24 12:00 Mälarhöjdens IK Fotboll Svart - Konyaspor Kultur och IF KIF P14M Bredängs BP 125
2022-04-24 12:00 IFK Stockholm FK 1 - Newroz FC Vårbergs IP 215
2022-04-24 14:00 Huddinge IF Gul 1 - Botkyrka Academy FC Källbrinksskolans IP 2
2022-04-30 10:00 Botkyrka Academy FC - Vårby Gårds IF Röd Tuna BP 15
2022-04-30 11:00 Rönninge Salem Fotboll 2 - Sörskogens IF 1 Berga IP 126
2022-04-30 15:00 Älvsjö AIK FF Blå - IFK Aspudden-Tellus Gul 1 Älvsjö IP 51
Maj
2022-05-01 10:00 Konyaspor Kultur och IF KIF P14M - Segeltorps IF Röd Alby BP 125
2022-05-01 12:00 Newroz FC - Mälarhöjdens IK Fotboll Svart Bredängs BP 125
2022-05-01 14:00 FC Balingsnäs 1 - IFK Stockholm FK 1 Källbrinksskolans IP 2
2022-05-06 19:00 Sörskogens IF 1 - Vårby Gårds IF Röd Sörskogens BP 126
2022-05-07 09:00 Segeltorps IF Röd - Newroz FC Segeltorps IP 3
2022-05-07 10:00 IFK Aspudden-Tellus Gul 1 - Konyaspor Kultur och IF KIF P14M Västberga IP 116
2022-05-08 11:00 Mälarhöjdens IK Fotboll Svart - FC Balingsnäs 1 Bredängs BP 125
2022-05-08 12:00 IFK Stockholm FK 1 - Rönninge Salem Fotboll 2 Vårbergs IP 215
2022-05-08 13:00 Huddinge IF Gul 1 - Älvsjö AIK FF Blå Källbrinksskolans IP 2
2022-05-14 10:00 Botkyrka Academy FC - Sörskogens IF 1 Tuna BP 15
2022-05-14 11:00 Vårby Gårds IF Röd - IFK Stockholm FK 1 Vårbyparkens BP 125
2022-05-14 11:00 Rönninge Salem Fotboll 2 - Mälarhöjdens IK Fotboll Svart Berga IP 126
2022-05-15 09:00 FC Balingsnäs 1 - Segeltorps IF Röd Källbrinksskolans IP 2
2022-05-15 10:00 Newroz FC - IFK Aspudden-Tellus Gul 1 Bredängs BP 125
2022-05-15 10:00 Konyaspor Kultur och IF KIF P14M - Huddinge IF Gul 1 Alby BP 125
2022-05-21 10:00 IFK Aspudden-Tellus Gul 1 - FC Balingsnäs 1 Västberga IP 116
2022-05-21 14:00 Segeltorps IF Röd - Rönninge Salem Fotboll 2 Segeltorps IP 3
2022-05-21 15:00 Älvsjö AIK FF Blå - Botkyrka Academy FC Älvsjö IP 51
2022-05-22 10:00 IFK Stockholm FK 1 - Sörskogens IF 1 Vårbergs IP 215
2022-05-22 11:00 Mälarhöjdens IK Fotboll Svart - Vårby Gårds IF Röd Bredängs BP 125
2022-05-22 14:00 Huddinge IF Gul 1 - Newroz FC Källbrinksskolans IP 2
Juni
2022-06-03 19:00 Sörskogens IF 1 - Mälarhöjdens IK Fotboll Svart Sörskogens BP 126
2022-06-04 09:00 FC Balingsnäs 1 - Huddinge IF Gul 1 Källbrinksskolans IP 2
2022-06-04 10:00 Botkyrka Academy FC - IFK Stockholm FK 1 Tuna BP 15
2022-06-04 11:00 Vårby Gårds IF Röd - Segeltorps IF Röd Vårbyparkens BP 125
2022-06-04 12:00 Rönninge Salem Fotboll 2 - IFK Aspudden-Tellus Gul 1 Berga IP 126
2022-06-05 10:00 Konyaspor Kultur och IF KIF P14M - Älvsjö AIK FF Blå Alby BP 125
2022-06-10 18:00 Segeltorps IF Röd - Sörskogens IF 1 Segeltorps IP 3
2022-06-11 10:00 IFK Aspudden-Tellus Gul 1 - Vårby Gårds IF Röd Västberga IP 116
2022-06-11 15:00 Älvsjö AIK FF Blå - Newroz FC Älvsjö IP 51
2022-06-12 10:00 Konyaspor Kultur och IF KIF P14M - Botkyrka Academy FC Alby BP 125
2022-06-12 11:00 Mälarhöjdens IK Fotboll Svart - IFK Stockholm FK 1 Bredängs BP 125
2022-06-12 12:00 Huddinge IF Gul 1 - Rönninge Salem Fotboll 2 Källbrinksskolans IP 2
Augusti
2022-08-26 19:00 Sörskogens IF 1 - IFK Aspudden-Tellus Gul 1 Sörskogens BP 126
2022-08-27 10:00 Botkyrka Academy FC - Mälarhöjdens IK Fotboll Svart Tuna BP 15
2022-08-27 11:00 Vårby Gårds IF Röd - Huddinge IF Gul 1 Vårbyparkens BP 125
2022-08-28 09:00 FC Balingsnäs 1 - Älvsjö AIK FF Blå Källbrinksskolans IP 2
2022-08-28 10:00 IFK Stockholm FK 1 - Segeltorps IF Röd Vårbergs IP 215
2022-08-28 10:00 Newroz FC - Konyaspor Kultur och IF KIF P14M Bredängs BP 125
September
2022-09-03 09:00 Huddinge IF Gul 1 - Sörskogens IF 1 Källbrinksskolans IP 2
2022-09-03 10:00 IFK Aspudden-Tellus Gul 1 - IFK Stockholm FK 1 Västberga IP 116
2022-09-03 13:00 Älvsjö AIK FF Blå - Rönninge Salem Fotboll 2 Älvsjö IP 51
2022-09-03 14:00 Segeltorps IF Röd - Mälarhöjdens IK Fotboll Svart Segeltorps IP 3
2022-09-04 10:00 Newroz FC - Botkyrka Academy FC Bredängs BP 125
2022-09-04 10:00 Konyaspor Kultur och IF KIF P14M - FC Balingsnäs 1 Alby BP 125
2022-09-10 10:00 Rönninge Salem Fotboll 2 - Konyaspor Kultur och IF KIF P14M Berga IP 126
2022-09-10 10:00 Botkyrka Academy FC - Segeltorps IF Röd Tuna BP 15
2022-09-10 11:00 Vårby Gårds IF Röd - Älvsjö AIK FF Blå Vårbyparkens BP 125
2022-09-11 09:00 FC Balingsnäs 1 - Newroz FC Källbrinksskolans IP 2
2022-09-11 10:00 Mälarhöjdens IK Fotboll Svart - IFK Aspudden-Tellus Gul 1 Bredängs BP 125
2022-09-11 10:00 IFK Stockholm FK 1 - Huddinge IF Gul 1 Vårbergs IP 215
2022-09-17 09:00 Älvsjö AIK FF Blå - Sörskogens IF 1 Älvsjö IP 51
2022-09-17 10:00 IFK Aspudden-Tellus Gul 1 - Segeltorps IF Röd Västberga IP 116
2022-09-18 09:00 FC Balingsnäs 1 - Botkyrka Academy FC Källbrinksskolans IP 2
2022-09-18 10:00 Konyaspor Kultur och IF KIF P14M - Vårby Gårds IF Röd Alby BP 125
2022-09-18 13:00 Newroz FC - Rönninge Salem Fotboll 2 Bredängs BP 125
2022-09-18 14:00 Huddinge IF Gul 1 - Mälarhöjdens IK Fotboll Svart Källbrinksskolans IP 2
2022-09-23 19:00 Sörskogens IF 1 - Konyaspor Kultur och IF KIF P14M Sörskogens BP 126
2022-09-24 09:00 Segeltorps IF Röd - Huddinge IF Gul 1 Segeltorps IP 3
2022-09-24 10:00 Botkyrka Academy FC - IFK Aspudden-Tellus Gul 1 Tuna BP 15
2022-09-24 11:00 Vårby Gårds IF Röd - Newroz FC Vårbyparkens BP 125
2022-09-24 13:00 Rönninge Salem Fotboll 2 - FC Balingsnäs 1 Berga IP 126
2022-09-25 10:00 IFK Stockholm FK 1 - Älvsjö AIK FF Blå Vårbergs IP 215
Oktober
2022-10-01 10:00 Rönninge Salem Fotboll 2 - Botkyrka Academy FC Berga IP 126
2022-10-01 13:00 Älvsjö AIK FF Blå - Mälarhöjdens IK Fotboll Svart Älvsjö IP 51
2022-10-02 10:00 Newroz FC - Sörskogens IF 1 Bredängs BP 125
2022-10-02 10:00 Konyaspor Kultur och IF KIF P14M - IFK Stockholm FK 1 Alby BP 125
2022-10-02 13:00 FC Balingsnäs 1 - Vårby Gårds IF Röd Källbrinksskolans IP 2
2022-10-02 14:00 Huddinge IF Gul 1 - IFK Aspudden-Tellus Gul 1 Källbrinksskolans IP 2

Postadress:
Vårby Gårds IF - Fotboll
Uppman, Bäckgårdsvägen 13
14341 Vårby

Kontakt:
Tel: [saknas] Information
E-post: This is a mailto link

Se all info