Hoppa till sidans innehåll

Serier och resultat

Sortera spelprogram på:

Spelprogram - P2012-38

Kontaktpersoner
Lag Namn Tel. bostad Mobil Färger
Dardania Stockholm FF Destan Lenjani Svart/svart/svart
Fittja IF 1 Mehmet Argin 0720156075 Marinblå/Marinblå/Marinblå
IFK Aspudden-Tellus Röd 6 Björn Turesson 0704460164 Blå/Blå/Blå
IFK Stockholm FK 3 Hiwa Gardi 0735983711 Röd/Vit/Vit
Konyaspor Kultur och IF KIF P12L Fatih Yuzumak 0767626178 randig grön/vita/grön/grön
Mälarhöjdens IK Fotboll Vit Fredrik Hibell Röd/Vit/Röd
Norsborg FC 1 Sumit Pandey Ljusblå/Vit/Vit
Rönninge Salem Fotboll 4 Izla Shabo Gul/Svart/Gul
Solberga BK P12 Emanuel Marklund Orange/svart/Svart/Orange
Stuvsta IF 4 Anna Rostock 0762870044 Grön/svart randig/Svart/Svart
Svensk-Palestinska FF 1 Mazen El-Sayeh 0738733333 0738733333 VIT/VIT/VIT
Vårby Gårds IF Grön Chrisye Sophian Zain 0707904868 Vinröd/Svart/Svart
Årsta FF 3 Årsta FF(Föreningen) Vit/Svart/Svart
Älvsjö AIK FF Grön 1 Nicholas Aylott 0762471398 vit/marinblå/vita
Spelprogram
Tid Match Spelplats
Röd text
= Ändrad matchtid 
Röda utropstecknet
= Peka på utropstecknet så visas en notering 
Widget
Hämta widgets för denna tävling
April
2022-04-23 09:00 Svensk-Palestinska FF 1 - Stuvsta IF 4 Sätra BP 12
2022-04-23 11:15 Solberga BK P12 - Rönninge Salem Fotboll 4 Solberga BP 11
2022-04-23 12:15 Vårby Gårds IF Grön - Dardania Stockholm FF Vårbyparkens BP 11
2022-04-24 11:15 IFK Stockholm FK 3 - Fittja IF 1 Vårbergs IP 22
2022-04-24 12:30 Konyaspor Kultur och IF KIF P12L - Norsborg FC 1 Alby BP 11
2022-04-24 12:45 Älvsjö AIK FF Grön 1 - Årsta FF 3 Älvsjö IP 5
2022-04-24 16:45 Mälarhöjdens IK Fotboll Vit - IFK Aspudden-Tellus Röd 6 Bredängs BP 12
2022-04-29 17:40 Årsta FF 3 - Mälarhöjdens IK Fotboll Vit Årstagårdens BP 116
2022-04-29 18:45 Stuvsta IF 4 - Älvsjö AIK FF Grön 1 Stuvsta IP 12
2022-04-30 09:00 Rönninge Salem Fotboll 4 - IFK Stockholm FK 3 Prästboda BP 115
2022-04-30 09:00 IFK Aspudden-Tellus Röd 6 - Konyaspor Kultur och IF KIF P12L Aspuddens IP 12
2022-04-30 09:30 Norsborg FC 1 - Vårby Gårds IF Grön Kärsby IP 11
2022-04-30 10:00 Fittja IF 1 - Svensk-Palestinska FF 1 Fittja BP 12
Maj
2022-05-01 12:30 Dardania Stockholm FF - Solberga BK P12 Vårbergs IP 22
2022-05-07 09:00 Svensk-Palestinska FF 1 - Rönninge Salem Fotboll 4 Sätra BP 12
2022-05-07 09:30 Norsborg FC 1 - Dardania Stockholm FF Kärsby IP 11
2022-05-08 11:15 IFK Stockholm FK 3 - Solberga BK P12 Vårbergs IP 22
2022-05-08 11:30 Älvsjö AIK FF Grön 1 - Fittja IF 1 Älvsjö IP 5
2022-05-08 12:30 Konyaspor Kultur och IF KIF P12L - Årsta FF 3 Alby BP 11
2022-05-08 14:00 Vårby Gårds IF Grön - IFK Aspudden-Tellus Röd 6 Vårbyparkens BP 11
2022-05-08 16:45 Mälarhöjdens IK Fotboll Vit - Stuvsta IF 4 Bredängs BP 12
2022-05-13 17:30 Stuvsta IF 4 - Konyaspor Kultur och IF KIF P12L Stuvsta IP 12
2022-05-14 08:45 Solberga BK P12 - Svensk-Palestinska FF 1 Solberga BP 11
2022-05-14 09:00 Rönninge Salem Fotboll 4 - Älvsjö AIK FF Grön 1 Prästboda BP 115
2022-05-14 09:00 IFK Aspudden-Tellus Röd 6 - Norsborg FC 1 Aspuddens IP 12
2022-05-14 09:30 Årsta FF 3 - Vårby Gårds IF Grön Årstagårdens BP 116
2022-05-14 10:00 Fittja IF 1 - Mälarhöjdens IK Fotboll Vit Fittja BP 12
2022-05-15 12:30 Dardania Stockholm FF - IFK Stockholm FK 3 Vårbergs IP 22
2022-05-21 09:30 Norsborg FC 1 - Årsta FF 3 Kärsby IP 11
2022-05-21 10:15 Svensk-Palestinska FF 1 - IFK Stockholm FK 3 Sätra BP 12
2022-05-21 12:45 IFK Aspudden-Tellus Röd 6 - Dardania Stockholm FF Aspuddens IP 12
2022-05-22 12:30 Konyaspor Kultur och IF KIF P12L - Fittja IF 1 Alby BP 11
2022-05-22 12:45 Älvsjö AIK FF Grön 1 - Solberga BK P12 Älvsjö IP 5
2022-05-22 14:00 Vårby Gårds IF Grön - Stuvsta IF 4 Vårbyparkens BP 11
2022-05-22 16:45 Mälarhöjdens IK Fotboll Vit - Rönninge Salem Fotboll 4 Bredängs BP 12
2022-05-28 16:30 Solberga BK P12 - Mälarhöjdens IK Fotboll Vit Solberga BP 11
Juni
2022-06-03 17:30 Stuvsta IF 4 - Norsborg FC 1 Stuvsta IP 12
2022-06-03 17:40 Årsta FF 3 - IFK Aspudden-Tellus Röd 6 Årstagårdens BP 116
2022-06-04 16:30 Rönninge Salem Fotboll 4 - Konyaspor Kultur och IF KIF P12L Prästboda BP 115
2022-06-05 10:00 Fittja IF 1 - Vårby Gårds IF Grön Fittja BP 12
2022-06-05 11:15 IFK Stockholm FK 3 - Älvsjö AIK FF Grön 1 Vårbergs IP 22
2022-06-05 12:30 Dardania Stockholm FF - Svensk-Palestinska FF 1 Vårbergs IP 22
2022-06-10 17:45 Årsta FF 3 - Dardania Stockholm FF Årstagårdens BP 116
2022-06-11 09:30 Norsborg FC 1 - Fittja IF 1 Kärsby IP 11
2022-06-11 12:45 IFK Aspudden-Tellus Röd 6 - Stuvsta IF 4 Aspuddens IP 12
2022-06-12 11:30 Älvsjö AIK FF Grön 1 - Svensk-Palestinska FF 1 Älvsjö IP 5
2022-06-12 12:00 Vårby Gårds IF Grön - Rönninge Salem Fotboll 4 Vårbyparkens BP 12
2022-06-12 12:30 Konyaspor Kultur och IF KIF P12L - Solberga BK P12 Alby BP 11
2022-06-12 16:15 Mälarhöjdens IK Fotboll Vit - IFK Stockholm FK 3 Bredängs BP 11
Augusti
2022-08-27 09:00 Svensk-Palestinska FF 1 - Mälarhöjdens IK Fotboll Vit Sätra BP 12
2022-08-27 11:15 Fittja IF 1 - IFK Aspudden-Tellus Röd 6 Fittja BP 12
2022-08-27 12:30 Solberga BK P12 - Vårby Gårds IF Grön Solberga BP 11
2022-08-27 15:15 Rönninge Salem Fotboll 4 - Norsborg FC 1 Prästboda BP 115
2022-08-28 11:15 IFK Stockholm FK 3 - Konyaspor Kultur och IF KIF P12L Vårbergs IP 22
2022-08-28 11:15 Stuvsta IF 4 - Årsta FF 3 Glömstaskolans BP 1
2022-08-28 12:30 Dardania Stockholm FF - Älvsjö AIK FF Grön 1 Vårbergs IP 22
September
2022-09-02 18:45 Stuvsta IF 4 - Dardania Stockholm FF Stuvsta IP 12
2022-09-03 09:30 Norsborg FC 1 - Solberga BK P12 Kärsby IP 11
2022-09-03 12:45 IFK Aspudden-Tellus Röd 6 - Rönninge Salem Fotboll 4 Aspuddens IP 12
2022-09-04 12:15 Vårby Gårds IF Grön - IFK Stockholm FK 3 Vårbyparkens BP 12
2022-09-04 12:30 Konyaspor Kultur och IF KIF P12L - Svensk-Palestinska FF 1 Alby BP 11
2022-09-04 15:00 Årsta FF 3 - Fittja IF 1 Årstagårdens BP 116
2022-09-04 15:30 Mälarhöjdens IK Fotboll Vit - Älvsjö AIK FF Grön 1 Bredängs BP 12
2022-09-10 09:00 Svensk-Palestinska FF 1 - Vårby Gårds IF Grön Sätra BP 12
2022-09-10 11:15 Fittja IF 1 - Stuvsta IF 4 Fittja BP 12
2022-09-10 16:30 Rönninge Salem Fotboll 4 - Årsta FF 3 Prästboda BP 115
2022-09-11 09:00 Solberga BK P12 - IFK Aspudden-Tellus Röd 6 Solberga BP 11
2022-09-11 11:15 IFK Stockholm FK 3 - Norsborg FC 1 Vårbergs IP 22
2022-09-11 12:30 Dardania Stockholm FF - Mälarhöjdens IK Fotboll Vit Vårbergs IP 22
2022-09-11 12:45 Älvsjö AIK FF Grön 1 - Konyaspor Kultur och IF KIF P12L Älvsjö IP 5
2022-09-16 17:40 Årsta FF 3 - Solberga BK P12 Årstagårdens BP 116
2022-09-16 18:45 Stuvsta IF 4 - Rönninge Salem Fotboll 4 Stuvsta IP 12
2022-09-17 09:00 IFK Aspudden-Tellus Röd 6 - IFK Stockholm FK 3 Aspuddens IP 12
2022-09-17 09:30 Norsborg FC 1 - Svensk-Palestinska FF 1 Kärsby IP 11
2022-09-17 10:00 Fittja IF 1 - Dardania Stockholm FF Fittja BP 12
2022-09-17 12:15 Vårby Gårds IF Grön - Älvsjö AIK FF Grön 1 Vårbyparkens BP 12
2022-09-18 12:30 Konyaspor Kultur och IF KIF P12L - Mälarhöjdens IK Fotboll Vit Alby BP 11
2022-09-24 08:45 Solberga BK P12 - Stuvsta IF 4 Solberga BP 11
2022-09-24 09:00 Svensk-Palestinska FF 1 - IFK Aspudden-Tellus Röd 6 Sätra BP 12
2022-09-24 12:30 Mälarhöjdens IK Fotboll Vit - Vårby Gårds IF Grön Bredängs BP 12
2022-09-24 16:30 Rönninge Salem Fotboll 4 - Fittja IF 1 Prästboda BP 115
2022-09-25 11:15 IFK Stockholm FK 3 - Årsta FF 3 Vårbergs IP 22
2022-09-25 12:30 Dardania Stockholm FF - Konyaspor Kultur och IF KIF P12L Vårbergs IP 22
2022-09-25 15:15 Älvsjö AIK FF Grön 1 - Norsborg FC 1 Älvsjö IP 5
2022-09-30 17:40 Årsta FF 3 - Svensk-Palestinska FF 1 Årstagårdens BP 116
Oktober
2022-10-01 09:00 Rönninge Salem Fotboll 4 - Dardania Stockholm FF Prästboda BP 115
2022-10-01 09:00 IFK Aspudden-Tellus Röd 6 - Älvsjö AIK FF Grön 1 Aspuddens IP 12
2022-10-01 09:30 Norsborg FC 1 - Mälarhöjdens IK Fotboll Vit Kärsby IP 11
2022-10-01 10:00 Fittja IF 1 - Solberga BK P12 Fittja BP 12
2022-10-01 11:00 Vårby Gårds IF Grön - Konyaspor Kultur och IF KIF P12L Vårbyparkens BP 12
2022-10-02 13:00 Stuvsta IF 4 - IFK Stockholm FK 3 Stuvsta IP 12

Postadress:
Vårby Gårds IF - Fotboll
Uppman, Bäckgårdsvägen 13
14341 Vårby

Kontakt:
Tel: [saknas] Information
E-post: This is a mailto link

Se all info