MS
60 m 200 m 800 m 3 000 m Höjd Stav Längd Kula 
P 19
Kula 
P 17
60 m 60 mh Kula 
P 15
60 m 800 m 60 mh Höjd Stav Längd Kula 
P 13
60 m 600 m 60 mh Höjd Stav Längd Kula 
P 11
60 m 400 m Längd 
P 9
60 m 400 m Längd 
P 7
60 m 400 m Längd 
KS
60 m 200 m 800 m Höjd Stav Längd Kula 
F 19
Kula 
F 17
60 m 60 mh Kula 
F 15
60 m 800 m 60 mh Höjd Stav Längd Kula 
F 13
60 m 600 m 60 mh Höjd Stav Längd Kula 
F 11
60 m 400 m Längd 
F 9
60 m 400 m Längd 
F 7
60 m 400 m Längd 

Fotokungen Inomhus 2015

Listan skapad: 2015-11-23 22:16:32


MS


60 m

Startnr

Namn

Född

Förening

90

Thomas Jönsson

1965

Gefle IF

91

Håkan Ohlsson

1974

Gefle IF

110

Jens Kormikhin

1996

Hedemora Friidrottsklubb

129

Mikael Nord

1961

Högbo GIF

226

Urban Lif

1968

IK Stål

265

Johannes Wrangstål

1999

Strands IF

Totalt 6 deltagare

200 m

Startnr

Namn

Född

Förening

138

Martin Gullberg

1975

IFK Lidingö

146

Ernesto Turro Herrera

2000

IFK Lidingö

154

Elias Sahlin

2001

IFK Lidingö

227

Victor Wiberg

1999

IK Stål

Totalt 4 deltagare

800 m

Startnr

Namn

Född

Förening

89

Johan Fagerberg

1992

Finspångs AIK

138

Martin Gullberg

1975

IFK Lidingö

139

Martin Psilander

1972

IFK Lidingö

143

Erik Höller

2000

IFK Lidingö

225

Martin Lundqvist

1990

IK Sisu

Totalt 5 deltagare

3 000 m

Startnr

Namn

Född

Förening

303

Johan Gustafsson

1968

IFK Mora Friidrottsklubb

304

Daniel Lindholm

1980

Falu IK

305

Merih Hagos

1998

Falu IK

Totalt 3 deltagare

Höjd

Startnr

Namn

Född

Förening

149

Wilhelm Björling

2000

IFK Lidingö

Totalt 1 deltagare

Stav

Startnr

Namn

Född

Förening

5

Frank Ude

2006

Falu IK

7

Johan Nordström

1999

Falu IK

141

Albin Andersson

2000

IFK Lidingö

235

Adam Diffner

1990

Kvarnsveden Friidrott

236

William Lagerwall

1989

Kvarnsveden Friidrott

237

Fredrik Liljebjörn

1986

Kvarnsveden Friidrott

238

Jonathan Reimertz

1990

Kvarnsveden Friidrott

265

Johannes Wrangstål

1999

Strands IF

302

Jonathan Reimertz

1993

Kvarnsveden Friidrott

Totalt 9 deltagare

Längd

Startnr

Namn

Född

Förening

5

Frank Ude

2006

Falu IK

91

Håkan Ohlsson

1974

Gefle IF

110

Jens Kormikhin

1996

Hedemora Friidrottsklubb

141

Albin Andersson

2000

IFK Lidingö

146

Ernesto Turro Herrera

2000

IFK Lidingö

Totalt 5 deltagare

Kula

Startnr

Namn

Född

Förening

138

Martin Gullberg

1975

IFK Lidingö

140

Janne Åkerblom

1962

IFK Lidingö

221

Andreas Eriksson

1994

IK Heros

226

Urban Lif

1968

IK Stål

268

Lars Gustafsson

1964

Säters IF FIK

Totalt 5 deltagare

P 19


Kula

Startnr

Namn

Född

Förening

6

Hugo Norberg

1998

Falu IK

Totalt 1 deltagare

P 17


60 m

Startnr

Namn

Född

Förening

141

Albin Andersson

2000

IFK Lidingö

144

Alexander Neuberg

2000

IFK Lidingö

149

Wilhelm Björling

2000

IFK Lidingö

282

Philip Stömne

2000

Valbo AIF

Totalt 4 deltagare

60 mh

Startnr

Namn

Född

Förening

7

Johan Nordström

1999

Falu IK

141

Albin Andersson

2000

IFK Lidingö

282

Philip Stömne

2000

Valbo AIF

Totalt 3 deltagare

Kula

Startnr

Namn

Född

Förening

142

Oscar Berntsson

2000

IFK Lidingö

143

Erik Höller

2000

IFK Lidingö

144

Alexander Neuberg

2000

IFK Lidingö

145

Hampus Rosen

2000

IFK Lidingö

146

Ernesto Turro Herrera

2000

IFK Lidingö

282

Philip Stömne

2000

Valbo AIF

307

Ragnar Carlsson

2000

Falu IK

Totalt 7 deltagare

P 15


60 m

Startnr

Namn

Född

Förening

8

Adam Greisz

2002

Falu IK

9

Axel Svärdhagen

2001

Falu IK

111

Gabriel Nordström

2002

Hedemora Friidrottsklubb

147

Gustav Andersson

2002

IFK Lidingö

148

Arvid Askensjö

2001

IFK Lidingö

150

Sven Dahlman

2001

IFK Lidingö

152

Max Malmsten

2002

IFK Lidingö

154

Elias Sahlin

2001

IFK Lidingö

155

Theo Scharp Brilly

2001

IFK Lidingö

156

Oscar Taha

2002

IFK Lidingö

157

Jonathan Westerberg

2002

IFK Lidingö

228

Markus Lif

2001

IK Stål

Totalt 12 deltagare

800 m

Startnr

Namn

Född

Förening

8

Adam Greisz

2002

Falu IK

151

Filip Lindeberg

2001

IFK Lidingö

152

Max Malmsten

2002

IFK Lidingö

153

Julius Mördrup

2002

IFK Lidingö

155

Theo Scharp Brilly

2001

IFK Lidingö

156

Oscar Taha

2002

IFK Lidingö

Totalt 6 deltagare

60 mh

Startnr

Namn

Född

Förening

153

Julius Mördrup

2002

IFK Lidingö

Totalt 1 deltagare

Höjd

Startnr

Namn

Född

Förening

148

Arvid Askensjö

2001

IFK Lidingö

151

Filip Lindeberg

2001

IFK Lidingö

152

Max Malmsten

2002

IFK Lidingö

153

Julius Mördrup

2002

IFK Lidingö

157

Jonathan Westerberg

2002

IFK Lidingö

Totalt 5 deltagare

Stav

Startnr

Namn

Född

Förening

147

Gustav Andersson

2002

IFK Lidingö

152

Max Malmsten

2002

IFK Lidingö

252

Joel Andersson

2002

Leksands FIK

Totalt 3 deltagare

Längd

Startnr

Namn

Född

Förening

8

Adam Greisz

2002

Falu IK

111

Gabriel Nordström

2002

Hedemora Friidrottsklubb

147

Gustav Andersson

2002

IFK Lidingö

148

Arvid Askensjö

2001

IFK Lidingö

150

Sven Dahlman

2001

IFK Lidingö

152

Max Malmsten

2002

IFK Lidingö

153

Julius Mördrup

2002

IFK Lidingö

154

Elias Sahlin

2001

IFK Lidingö

157

Jonathan Westerberg

2002

IFK Lidingö

228

Markus Lif

2001

IK Stål

Totalt 10 deltagare

Kula

Startnr

Namn

Född

Förening

92

Lucas Thunman

2001

Gefle IF

111

Gabriel Nordström

2002

Hedemora Friidrottsklubb

147

Gustav Andersson

2002

IFK Lidingö

150

Sven Dahlman

2001

IFK Lidingö

151

Filip Lindeberg

2001

IFK Lidingö

152

Max Malmsten

2002

IFK Lidingö

155

Theo Scharp Brilly

2001

IFK Lidingö

157

Jonathan Westerberg

2002

IFK Lidingö

228

Markus Lif

2001

IK Stål

Totalt 9 deltagare

P 13


60 m

Startnr

Namn

Född

Förening

10

Kristoffer Andersson

2004

Falu IK

12

David Cayden

2004

Falu IK

13

Adam Hellbom

2004

Falu IK

14

Erik Lindgren

2004

Falu IK

15

Malte Nilsson

2004

Falu IK

93

David Holmquist

2004

Gefle IF

122

Joel Jonsson

2003

Hofors AIF

158

Alexander Fältskog

2003

IFK Lidingö

159

Leon Göthman Hermansson

2003

IFK Lidingö

160

Karl Hultin

2003

IFK Lidingö

161

Oscar Karnros

2003

IFK Lidingö

163

Melker Nordblom

2003

IFK Lidingö

222

Olle Hübert

2003

IK Heros

240

Arvid Klingberg

2003

Kvarnsveden Friidrott

253

Alfred Hedlund

2004

Leksands FIK

263

Rikard Throgen-Hedin

2003

SK Bore

269

Johannes Haglöv

2004

Säters IF FIK

Totalt 17 deltagare

600 m

Startnr

Namn

Född

Förening

94

Måns Sandmark

2003

Gefle IF

122

Joel Jonsson

2003

Hofors AIF

161

Oscar Karnros

2003

IFK Lidingö

162

Sebastian Ljungberg

2003

IFK Lidingö

240

Arvid Klingberg

2003

Kvarnsveden Friidrott

253

Alfred Hedlund

2004

Leksands FIK

269

Johannes Haglöv

2004

Säters IF FIK

308

Fabian Nordgren

2004

Falu IK

Totalt 8 deltagare

60 mh

Startnr

Namn

Född

Förening

93

David Holmquist

2004

Gefle IF

162

Sebastian Ljungberg

2003

IFK Lidingö

240

Arvid Klingberg

2003

Kvarnsveden Friidrott

253

Alfred Hedlund

2004

Leksands FIK

263

Rikard Throgen-Hedin

2003

SK Bore

296

Viktor Rydåker

2003

Örbyhus IF

Totalt 6 deltagare

Höjd

Startnr

Namn

Född

Förening

13

Adam Hellbom

2004

Falu IK

14

Erik Lindgren

2004

Falu IK

93

David Holmquist

2004

Gefle IF

159

Leon Göthman Hermansson

2003

IFK Lidingö

161

Oscar Karnros

2003

IFK Lidingö

162

Sebastian Ljungberg

2003

IFK Lidingö

164

Strix Åkerblom

2004

IFK Lidingö

222

Olle Hübert

2003

IK Heros

240

Arvid Klingberg

2003

Kvarnsveden Friidrott

253

Alfred Hedlund

2004

Leksands FIK

263

Rikard Throgen-Hedin

2003

SK Bore

296

Viktor Rydåker

2003

Örbyhus IF

Totalt 12 deltagare

Stav

Startnr

Namn

Född

Förening

10

Kristoffer Andersson

2004

Falu IK

13

Adam Hellbom

2004

Falu IK

16

Jakob Nordström

2004

Falu IK

159

Leon Göthman Hermansson

2003

IFK Lidingö

161

Oscar Karnros

2003

IFK Lidingö

296

Viktor Rydåker

2003

Örbyhus IF

Totalt 6 deltagare

Längd

Startnr

Namn

Född

Förening

10

Kristoffer Andersson

2004

Falu IK

11

Hugo Borgljung

2003

Falu IK

12

David Cayden

2004

Falu IK

13

Adam Hellbom

2004

Falu IK

15

Malte Nilsson

2004

Falu IK

16

Jakob Nordström

2004

Falu IK

17

Anton Stille

2003

Falu IK

18

Hugo Åkers

2003

Falu IK

93

David Holmquist

2004

Gefle IF

94

Måns Sandmark

2003

Gefle IF

158

Alexander Fältskog

2003

IFK Lidingö

159

Leon Göthman Hermansson

2003

IFK Lidingö

160

Karl Hultin

2003

IFK Lidingö

161

Oscar Karnros

2003

IFK Lidingö

163

Melker Nordblom

2003

IFK Lidingö

222

Olle Hübert

2003

IK Heros

240

Arvid Klingberg

2003

Kvarnsveden Friidrott

253

Alfred Hedlund

2004

Leksands FIK

269

Johannes Haglöv

2004

Säters IF FIK

296

Viktor Rydåker

2003

Örbyhus IF

Totalt 20 deltagare

Kula

Startnr

Namn

Född

Förening

13

Adam Hellbom

2004

Falu IK

16

Jakob Nordström

2004

Falu IK

18

Hugo Åkers

2003

Falu IK

93

David Holmquist

2004

Gefle IF

122

Joel Jonsson

2003

Hofors AIF

158

Alexander Fältskog

2003

IFK Lidingö

159

Leon Göthman Hermansson

2003

IFK Lidingö

164

Strix Åkerblom

2004

IFK Lidingö

240

Arvid Klingberg

2003

Kvarnsveden Friidrott

253

Alfred Hedlund

2004

Leksands FIK

263

Rikard Throgen-Hedin

2003

SK Bore

296

Viktor Rydåker

2003

Örbyhus IF

Totalt 12 deltagare

P 11


60 m

Startnr

Namn

Född

Förening

19

Isac Daun

2006

Falu IK

20

Samuel Garpebring

2005

Falu IK

21

Teo Åkers

2006

Falu IK

112

Walter Berg

2006

Hedemora Friidrottsklubb

130

Oscar Fältenhag

2005

Högbo GIF

131

Love Sällberg

2005

Högbo GIF

242

Lowe Löfdahl

2006

Kvarnsveden Friidrott

254

Anton Andersson

2005

Leksands FIK

270

Benjamin Bodin

2006

Säters IF FIK

283

Albert Ahlenius

2005

Valbo AIF

297

Gustav Rydåker

2005

Örbyhus IF

298

Emil Strand

2005

Örbyhus IF

Totalt 12 deltagare

400 m

Startnr

Namn

Född

Förening

19

Isac Daun

2006

Falu IK

20

Samuel Garpebring

2005

Falu IK

112

Walter Berg

2006

Hedemora Friidrottsklubb

130

Oscar Fältenhag

2005

Högbo GIF

131

Love Sällberg

2005

Högbo GIF

242

Lowe Löfdahl

2006

Kvarnsveden Friidrott

283

Albert Ahlenius

2005

Valbo AIF

298

Emil Strand

2005

Örbyhus IF

Totalt 8 deltagare

Längd

Startnr

Namn

Född

Förening

19

Isac Daun

2006

Falu IK

20

Samuel Garpebring

2005

Falu IK

21

Teo Åkers

2006

Falu IK

112

Walter Berg

2006

Hedemora Friidrottsklubb

130

Oscar Fältenhag

2005

Högbo GIF

131

Love Sällberg

2005

Högbo GIF

242

Lowe Löfdahl

2006

Kvarnsveden Friidrott

254

Anton Andersson

2005

Leksands FIK

270

Benjamin Bodin

2006

Säters IF FIK

283

Albert Ahlenius

2005

Valbo AIF

297

Gustav Rydåker

2005

Örbyhus IF

298

Emil Strand

2005

Örbyhus IF

Totalt 12 deltagare

P 9


60 m

Startnr

Namn

Född

Förening

22

Emil Berghov Uhlin

2008

Falu IK

24

Viktor Ersson

2008

Falu IK

25

Kalle Hagland

2007

Falu IK

27

Algot Jonsson

2008

Falu IK

28

Victor Källström

2007

Falu IK

29

Oskar Limell

2008

Falu IK

30

Mikael Nordström

2007

Falu IK

31

Frej Rydstrand

2007

Falu IK

32

Vigor Sandin

2008

Falu IK

33

Oliver Shebli

2007

Falu IK

34

Emil Sundqvist

2007

Falu IK

35

Arvid Uhlin

2008

Falu IK

36

Viktor Wernersson

2007

Falu IK

96

Filip Roslund

2007

Gefle IF

113

André Nordström

2008

Hedemora Friidrottsklubb

243

Melvin Friberg

2007

Kvarnsveden Friidrott

271

Jonathan Danielsson

2007

Säters IF FIK

273

Sander Magnusson

2008

Säters IF FIK

284

Oskar Nylander

2008

Valbo AIF

Totalt 19 deltagare

400 m

Startnr

Namn

Född

Förening

22

Emil Berghov Uhlin

2008

Falu IK

23

Adam Enochsson

2008

Falu IK

24

Viktor Ersson

2008

Falu IK

25

Kalle Hagland

2007

Falu IK

26

Erik Hillman

2007

Falu IK

28

Victor Källström

2007

Falu IK

31

Frej Rydstrand

2007

Falu IK

32

Vigor Sandin

2008

Falu IK

33

Oliver Shebli

2007

Falu IK

34

Emil Sundqvist

2007

Falu IK

35

Arvid Uhlin

2008

Falu IK

36

Viktor Wernersson

2007

Falu IK

96

Filip Roslund

2007

Gefle IF

243

Melvin Friberg

2007

Kvarnsveden Friidrott

271

Jonathan Danielsson

2007

Säters IF FIK

273

Sander Magnusson

2008

Säters IF FIK

Totalt 16 deltagare

Längd

Startnr

Namn

Född

Förening

22

Emil Berghov Uhlin

2008

Falu IK

24

Viktor Ersson

2008

Falu IK

25

Kalle Hagland

2007

Falu IK

26

Erik Hillman

2007

Falu IK

27

Algot Jonsson

2008

Falu IK

28

Victor Källström

2007

Falu IK

29

Oskar Limell

2008

Falu IK

30

Mikael Nordström

2007

Falu IK

31

Frej Rydstrand

2007

Falu IK

32

Vigor Sandin

2008

Falu IK

33

Oliver Shebli

2007

Falu IK

34

Emil Sundqvist

2007

Falu IK

35

Arvid Uhlin

2008

Falu IK

36

Viktor Wernersson

2007

Falu IK

95

Edvin Andersson

2008

Gefle IF

96

Filip Roslund

2007

Gefle IF

113

André Nordström

2008

Hedemora Friidrottsklubb

243

Melvin Friberg

2007

Kvarnsveden Friidrott

271

Jonathan Danielsson

2007

Säters IF FIK

273

Sander Magnusson

2008

Säters IF FIK

284

Oskar Nylander

2008

Valbo AIF

Totalt 21 deltagare

P 7


60 m

Startnr

Namn

Född

Förening

37

Rasmus Cedegren

2009

Falu IK

38

Elis Clarström

2009

Falu IK

39

Elijah Garpebring

2009

Falu IK

97

Valter Wallner

2009

Gefle IF

272

Fergus Hagström

2009

Säters IF FIK

Totalt 5 deltagare

400 m

Startnr

Namn

Född

Förening

37

Rasmus Cedegren

2009

Falu IK

39

Elijah Garpebring

2009

Falu IK

40

Tim Thomson

2009

Falu IK

97

Valter Wallner

2009

Gefle IF

272

Fergus Hagström

2009

Säters IF FIK

Totalt 5 deltagare

Längd

Startnr

Namn

Född

Förening

37

Rasmus Cedegren

2009

Falu IK

38

Elis Clarström

2009

Falu IK

39

Elijah Garpebring

2009

Falu IK

97

Valter Wallner

2009

Gefle IF

272

Fergus Hagström

2009

Säters IF FIK

Totalt 5 deltagare

KS


60 m

Startnr

Namn

Född

Förening

42

Felicia Lund Stenquist

1998

Falu IK

109

Felicia Lindberg

1997

Hammarby Friidrott

114

Jana Tumena

1993

Hedemora Friidrottsklubb

229

Ida Thunberg

1999

IK Stål

256

Felicia Engberg

1998

Leksands FIK

281

Sofia Andersson

1994

Upsala IF

299

Amanda Jansson

1996

Örbyhus IF

300

Caroline Jansson

1994

Örbyhus IF

301

Ellen Pettersson

1997

Örbyhus IF

Totalt 9 deltagare

200 m

Startnr

Namn

Född

Förening

41

Olivia Greisz

2000

Falu IK

44

Ylwa Haglund

2000

Falu IK

45

Hannah Hellbom

2000

Falu IK

46

Linn Svärdhagen

1999

Falu IK

109

Felicia Lindberg

1997

Hammarby Friidrott

114

Jana Tumena

1993

Hedemora Friidrottsklubb

255

Elin Bärjegård

1999

Leksands FIK

256

Felicia Engberg

1998

Leksands FIK

264

Jonna Claesson

2000

Stora Skedvi IK

299

Amanda Jansson

1996

Örbyhus IF

300

Caroline Jansson

1994

Örbyhus IF

Totalt 11 deltagare

800 m

Startnr

Namn

Född

Förening

128

Emma Jansson

1991

Hässelby SK

211

Emelie Svensson

1995

IFK Mora Friidrottsklubb

274

Emelie Eriksson

2000

Säters IF FIK

Totalt 3 deltagare

Höjd

Startnr

Namn

Född

Förening

2

Lisa Lorenz

1999

Djurmo/Sifferbo IF

41

Olivia Greisz

2000

Falu IK

45

Hannah Hellbom

2000

Falu IK

109

Felicia Lindberg

1997

Hammarby Friidrott

114

Jana Tumena

1993

Hedemora Friidrottsklubb

Totalt 5 deltagare

Stav

Startnr

Namn

Född

Förening

2

Lisa Lorenz

1999

Djurmo/Sifferbo IF

Totalt 1 deltagare

Längd

Startnr

Namn

Född

Förening

41

Olivia Greisz

2000

Falu IK

43

Melisa Zilic

2000

Falu IK

45

Hannah Hellbom

2000

Falu IK

46

Linn Svärdhagen

1999

Falu IK

98

Ida Thunman

1999

Gefle IF

109

Felicia Lindberg

1997

Hammarby Friidrott

114

Jana Tumena

1993

Hedemora Friidrottsklubb

255

Elin Bärjegård

1999

Leksands FIK

281

Sofia Andersson

1994

Upsala IF

301

Ellen Pettersson

1997

Örbyhus IF

Totalt 10 deltagare

Kula

Startnr

Namn

Född

Förening

114

Jana Tumena

1993

Hedemora Friidrottsklubb

Totalt 1 deltagare

F 19


Kula

Startnr

Namn

Född

Förening

1

Sanna Damberg

1997

Djurmo/Sifferbo IF

109

Felicia Lindberg

1997

Hammarby Friidrott

Totalt 2 deltagare

F 17


60 m

Startnr

Namn

Född

Förening

2

Lisa Lorenz

1999

Djurmo/Sifferbo IF

43

Melisa Zilic

2000

Falu IK

44

Ylwa Haglund

2000

Falu IK

45

Hannah Hellbom

2000

Falu IK

46

Linn Svärdhagen

1999

Falu IK

165

Maja Bergström

1999

IFK Lidingö

166

Astrid Bobeck

2000

IFK Lidingö

168

Hanna Engel

2000

IFK Lidingö

169

Moa Holm

2000

IFK Lidingö

170

Amanda Mattsson

2000

IFK Lidingö

172

Elisa Rylander

2000

IFK Lidingö

244

Agnes Hill

2000

Kvarnsveden Friidrott

255

Elin Bärjegård

1999

Leksands FIK

264

Jonna Claesson

2000

Stora Skedvi IK

266

Michelle Johnson

1999

Strands IF

275

Lina Larsson

2000

Säters IF FIK

Totalt 16 deltagare

60 mh

Startnr

Namn

Född

Förening

43

Melisa Zilic

2000

Falu IK

44

Ylwa Haglund

2000

Falu IK

45

Hannah Hellbom

2000

Falu IK

165

Maja Bergström

1999

IFK Lidingö

255

Elin Bärjegård

1999

Leksands FIK

Totalt 5 deltagare

Kula

Startnr

Namn

Född

Förening

165

Maja Bergström

1999

IFK Lidingö

166

Astrid Bobeck

2000

IFK Lidingö

167

Kari Döving Feste

2000

IFK Lidingö

168

Hanna Engel

2000

IFK Lidingö

169

Moa Holm

2000

IFK Lidingö

170

Amanda Mattsson

2000

IFK Lidingö

171

Ruth Nordenson

2000

IFK Lidingö

172

Elisa Rylander

2000

IFK Lidingö

229

Ida Thunberg

1999

IK Stål

264

Jonna Claesson

2000

Stora Skedvi IK

275

Lina Larsson

2000

Säters IF FIK

Totalt 11 deltagare

F 15


60 m

Startnr

Namn

Född

Förening

47

Linn Jansson

2002

Falu IK

49

Minna Lock Andersson

2002

Falu IK

50

Olivia Nordgren

2002

Falu IK

99

Johanna Möller

2001

Gefle IF

116

Carolina Lindqvist

2002

Hedemora Friidrottsklubb

132

Saga Fältenhag

2002

Högbo GIF

173

Filippa Andersson

2001

IFK Lidingö

174

Julia Arnhult

2001

IFK Lidingö

175

Madeleine Aulio

2002

IFK Lidingö

179

Clara Hultman

2002

IFK Lidingö

180

Elisabeth Hvalgren

2002

IFK Lidingö

181

Emma Kjebon

2001

IFK Lidingö

183

Elsa Preber

2002

IFK Lidingö

186

Julia Sajdak

2001

IFK Lidingö

187

Stella Ski

2001

IFK Lidingö

188

Sara Svalberg

2002

IFK Lidingö

190

Vendela Wahlberg

2002

IFK Lidingö

191

Fanny Wallden

2001

IFK Lidingö

192

Amanda Wictorin

2001

IFK Lidingö

193

Jenny Österback

2001

IFK Lidingö

212

Ebba Eriksson

2001

IFK Mora Friidrottsklubb

213

Elsa Hårrskog

2001

IFK Mora Friidrottsklubb

245

Frida Essborg

2002

Kvarnsveden Friidrott

246

Hilma Hindsberg

2002

Kvarnsveden Friidrott

247

Anna Klingberg

2002

Kvarnsveden Friidrott

248

Maja Larsson

2002

Kvarnsveden Friidrott

257

Saga Bond

2002

Leksands FIK

276

Michelle Eriksson

2001

Säters IF FIK

Totalt 28 deltagare

800 m

Startnr

Namn

Född

Förening

47

Linn Jansson

2002

Falu IK

115

Jenny Hag

2001

Hedemora Friidrottsklubb

132

Saga Fältenhag

2002

Högbo GIF

174

Julia Arnhult

2001

IFK Lidingö

176

Alexandra Berggren

2002

IFK Lidingö

177

Lisa Fröberg

2002

IFK Lidingö

178

Elsa Gullberg Rosenlind

2001

IFK Lidingö

179

Clara Hultman

2002

IFK Lidingö

180

Elisabeth Hvalgren

2002

IFK Lidingö

183

Elsa Preber

2002

IFK Lidingö

189

Annasara Tunelli

2001

IFK Lidingö

190

Vendela Wahlberg

2002

IFK Lidingö

191

Fanny Wallden

2001

IFK Lidingö

193

Jenny Österback

2001

IFK Lidingö

247

Anna Klingberg

2002

Kvarnsveden Friidrott

Totalt 15 deltagare

60 mh

Startnr

Namn

Född

Förening

48

Gabriella Lindström

2002

Falu IK

49

Minna Lock Andersson

2002

Falu IK

50

Olivia Nordgren

2002

Falu IK

116

Carolina Lindqvist

2002

Hedemora Friidrottsklubb

175

Madeleine Aulio

2002

IFK Lidingö

177

Lisa Fröberg

2002

IFK Lidingö

179

Clara Hultman

2002

IFK Lidingö

182

Sara Movin

2001

IFK Lidingö

186

Julia Sajdak

2001

IFK Lidingö

189

Annasara Tunelli

2001

IFK Lidingö

190

Vendela Wahlberg

2002

IFK Lidingö

257

Saga Bond

2002

Leksands FIK

Totalt 12 deltagare

Höjd

Startnr

Namn

Född

Förening

48

Gabriella Lindström

2002

Falu IK

115

Jenny Hag

2001

Hedemora Friidrottsklubb

117

Frida Rokka Karlsson

2001

Hedemora Friidrottsklubb

132

Saga Fältenhag

2002

Högbo GIF

175

Madeleine Aulio

2002

IFK Lidingö

177

Lisa Fröberg

2002

IFK Lidingö

188

Sara Svalberg

2002

IFK Lidingö

190

Vendela Wahlberg

2002

IFK Lidingö

213

Elsa Hårrskog

2001

IFK Mora Friidrottsklubb

245

Frida Essborg

2002

Kvarnsveden Friidrott

246

Hilma Hindsberg

2002

Kvarnsveden Friidrott

247

Anna Klingberg

2002

Kvarnsveden Friidrott

249

Bianca Löfdahl

2002

Kvarnsveden Friidrott

Totalt 13 deltagare

Stav

Startnr

Namn

Född

Förening

47

Linn Jansson

2002

Falu IK

175

Madeleine Aulio

2002

IFK Lidingö

180

Elisabeth Hvalgren

2002

IFK Lidingö

190

Vendela Wahlberg

2002

IFK Lidingö

191

Fanny Wallden

2001

IFK Lidingö

193

Jenny Österback

2001

IFK Lidingö

246

Hilma Hindsberg

2002

Kvarnsveden Friidrott

Totalt 7 deltagare

Längd

Startnr

Namn

Född

Förening

47

Linn Jansson

2002

Falu IK

48

Gabriella Lindström

2002

Falu IK

49

Minna Lock Andersson

2002

Falu IK

50

Olivia Nordgren

2002

Falu IK

99

Johanna Möller

2001

Gefle IF

117

Frida Rokka Karlsson

2001

Hedemora Friidrottsklubb

132

Saga Fältenhag

2002

Högbo GIF

173

Filippa Andersson

2001

IFK Lidingö

175

Madeleine Aulio

2002

IFK Lidingö

176

Alexandra Berggren

2002

IFK Lidingö

177

Lisa Fröberg

2002

IFK Lidingö

178

Elsa Gullberg Rosenlind

2001

IFK Lidingö

179

Clara Hultman

2002

IFK Lidingö

180

Elisabeth Hvalgren

2002

IFK Lidingö

181

Emma Kjebon

2001

IFK Lidingö

182

Sara Movin

2001

IFK Lidingö

183

Elsa Preber

2002

IFK Lidingö

184

Elsa Roselind

2001

IFK Lidingö

185

Giovanna Sacchi

2001

IFK Lidingö

186

Julia Sajdak

2001

IFK Lidingö

187

Stella Ski

2001

IFK Lidingö

188

Sara Svalberg

2002

IFK Lidingö

190

Vendela Wahlberg

2002

IFK Lidingö

191

Fanny Wallden

2001

IFK Lidingö

193

Jenny Österback

2001

IFK Lidingö

212

Ebba Eriksson

2001

IFK Mora Friidrottsklubb

213

Elsa Hårrskog

2001

IFK Mora Friidrottsklubb

245

Frida Essborg

2002

Kvarnsveden Friidrott

247

Anna Klingberg

2002

Kvarnsveden Friidrott

248

Maja Larsson

2002

Kvarnsveden Friidrott

249

Bianca Löfdahl

2002

Kvarnsveden Friidrott

257

Saga Bond

2002

Leksands FIK

Totalt 32 deltagare

Kula

Startnr

Namn

Född

Förening

48

Gabriella Lindström

2002

Falu IK

173

Filippa Andersson

2001

IFK Lidingö

176

Alexandra Berggren

2002

IFK Lidingö

177

Lisa Fröberg

2002

IFK Lidingö

181

Emma Kjebon

2001

IFK Lidingö

182

Sara Movin

2001

IFK Lidingö

184

Elsa Roselind

2001

IFK Lidingö

185

Giovanna Sacchi

2001

IFK Lidingö

188

Sara Svalberg

2002

IFK Lidingö

190

Vendela Wahlberg

2002

IFK Lidingö

192

Amanda Wictorin

2001

IFK Lidingö

212

Ebba Eriksson

2001

IFK Mora Friidrottsklubb

245

Frida Essborg

2002

Kvarnsveden Friidrott

246

Hilma Hindsberg

2002

Kvarnsveden Friidrott

247

Anna Klingberg

2002

Kvarnsveden Friidrott

249

Bianca Löfdahl

2002

Kvarnsveden Friidrott

257

Saga Bond

2002

Leksands FIK

276

Michelle Eriksson

2001

Säters IF FIK

306

Hillevi Carlsson

2001

Falu IK

Totalt 19 deltagare

F 13


60 m

Startnr

Namn

Född

Förening

3

Isabell Haglöf

2004

Djurmo/Sifferbo IF

53

Tilde Lindblom

2004

Falu IK

54

Alva Mann

2004

Falu IK

55

Filippa Nordgren

2004

Falu IK

64

Mira Josefsson

2004

Falu IK

100

Thilde Berglund

2003

Gefle IF

101

Vilma Hjertberg

2004

Gefle IF

102

Josefine Ravstis

2003

Gefle IF

118

Erika Eriksson

2004

Hedemora Friidrottsklubb

119

Wilma Gustafsson

2004

Hedemora Friidrottsklubb

121

Julia Rokka Karlsson

2004

Hedemora Friidrottsklubb

123

Olivia Eriksson

2003

Hofors AIF

124

Molly Åberg

2003

Hofors AIF

125

Alma Åkerling

2003

Hofors AIF

136

Amanda Svensson

2004

IF Skade

196

Elin Bohm

2004

IFK Lidingö

197

Nora Dahle

2003

IFK Lidingö

198

Emilia Englund

2004

IFK Lidingö

199

Tove Gattberg

2003

IFK Lidingö

200

Vilda Gunnarsson

2004

IFK Lidingö

201

Rebecka Hagardt

2003

IFK Lidingö

202

Nanna Hart

2003

IFK Lidingö

203

Tilda Kjerfve

2003

IFK Lidingö

205

Sara Ringqvist

2003

IFK Lidingö

206

Estelle Strand

2004

IFK Lidingö

207

Josefine Svensk Jerner

2003

IFK Lidingö

208

Rakel Wahlberg

2003

IFK Lidingö

214

Ida Eriksson

2004

IFK Mora Friidrottsklubb

215

Karin Hårrskog

2003

IFK Mora Friidrottsklubb

216

Julia Meijer

2004

IFK Mora Friidrottsklubb

217

Thea Ädling Ring

2003

IFK Mora Friidrottsklubb

233

Nicolina Wiberg

2004

IK Stål

250

Emma Eliasson

2003

Kvarnsveden Friidrott

258

Linn Bond

2004

Leksands FIK

259

Agnes Hedlund

2004

Leksands FIK

261

Alice Brattström

2004

Ludvika FFI

262

Tilda Erlandsson

2004

Ludvika FFI

267

Casandra Johnson

2004

Strands IF

285

Sanna Tille

2004

Valbo AIF

Totalt 39 deltagare

600 m

Startnr

Namn

Född

Förening

54

Alva Mann

2004

Falu IK

55

Filippa Nordgren

2004

Falu IK

101

Vilma Hjertberg

2004

Gefle IF

119

Wilma Gustafsson

2004

Hedemora Friidrottsklubb

194

Thyra Arnhult

2003

IFK Lidingö

195

Liv Berglöf

2003

IFK Lidingö

196

Elin Bohm

2004

IFK Lidingö

198

Emilia Englund

2004

IFK Lidingö

202

Nanna Hart

2003

IFK Lidingö

204

Victoria Psilander

2003

IFK Lidingö

205

Sara Ringqvist

2003

IFK Lidingö

206

Estelle Strand

2004

IFK Lidingö

207

Josefine Svensk Jerner

2003

IFK Lidingö

208

Rakel Wahlberg

2003

IFK Lidingö

209

Fanny Wijkström

2003

IFK Lidingö

210

Jenna Wiken

2003

IFK Lidingö

216

Julia Meijer

2004

IFK Mora Friidrottsklubb

217

Thea Ädling Ring

2003

IFK Mora Friidrottsklubb

232

Liv Norberg

2004

IK Stål

250

Emma Eliasson

2003

Kvarnsveden Friidrott

259

Agnes Hedlund

2004

Leksands FIK

262

Tilda Erlandsson

2004

Ludvika FFI

Totalt 22 deltagare

60 mh

Startnr

Namn

Född

Förening

52

Julia Berghov Uhlin

2004

Falu IK

56

Seline Norström

2004

Falu IK

100

Thilde Berglund

2003

Gefle IF

101

Vilma Hjertberg

2004

Gefle IF

124

Molly Åberg

2003

Hofors AIF

136

Amanda Svensson

2004

IF Skade

194

Thyra Arnhult

2003

IFK Lidingö

197

Nora Dahle

2003

IFK Lidingö

199

Tove Gattberg

2003

IFK Lidingö

204

Victoria Psilander

2003

IFK Lidingö

216

Julia Meijer

2004

IFK Mora Friidrottsklubb

217

Thea Ädling Ring

2003

IFK Mora Friidrottsklubb

232

Liv Norberg

2004

IK Stål

258

Linn Bond

2004

Leksands FIK

259

Agnes Hedlund

2004

Leksands FIK

267

Casandra Johnson

2004

Strands IF

285

Sanna Tille

2004

Valbo AIF

Totalt 17 deltagare

Höjd

Startnr

Namn

Född

Förening

52

Julia Berghov Uhlin

2004

Falu IK

54

Alva Mann

2004

Falu IK

55

Filippa Nordgren

2004

Falu IK

56

Seline Norström

2004

Falu IK

57

Elsa Rodarmel

2003

Falu IK

120

Minna Nilsmats

2004

Hedemora Friidrottsklubb

123

Olivia Eriksson

2003

Hofors AIF

125

Alma Åkerling

2003

Hofors AIF

136

Amanda Svensson

2004

IF Skade

197

Nora Dahle

2003

IFK Lidingö

201

Rebecka Hagardt

2003

IFK Lidingö

202

Nanna Hart

2003

IFK Lidingö

204

Victoria Psilander

2003

IFK Lidingö

208

Rakel Wahlberg

2003

IFK Lidingö

209

Fanny Wijkström

2003

IFK Lidingö

215

Karin Hårrskog

2003

IFK Mora Friidrottsklubb

216

Julia Meijer

2004

IFK Mora Friidrottsklubb

230

Hanna Andersson

2005

IK Stål

231

Alde Johansson

2004

IK Stål

250

Emma Eliasson

2003

Kvarnsveden Friidrott

258

Linn Bond

2004

Leksands FIK

259

Agnes Hedlund

2004

Leksands FIK

285

Sanna Tille

2004

Valbo AIF

Totalt 23 deltagare

Stav

Startnr

Namn

Född

Förening

51

Shahina Akramova

2004

Falu IK

195

Liv Berglöf

2003

IFK Lidingö

199

Tove Gattberg

2003

IFK Lidingö

201

Rebecka Hagardt

2003

IFK Lidingö

204

Victoria Psilander

2003

IFK Lidingö

208

Rakel Wahlberg

2003

IFK Lidingö

210

Jenna Wiken

2003

IFK Lidingö

232

Liv Norberg

2004

IK Stål

Totalt 8 deltagare

Längd

Startnr

Namn

Född

Förening

51

Shahina Akramova

2004

Falu IK

52

Julia Berghov Uhlin

2004

Falu IK

53

Tilde Lindblom

2004

Falu IK

55

Filippa Nordgren

2004

Falu IK

56

Seline Norström

2004

Falu IK

57

Elsa Rodarmel

2003

Falu IK

64

Mira Josefsson

2004

Falu IK

100

Thilde Berglund

2003

Gefle IF

101

Vilma Hjertberg

2004

Gefle IF

102

Josefine Ravstis

2003

Gefle IF

118

Erika Eriksson

2004

Hedemora Friidrottsklubb

119

Wilma Gustafsson

2004

Hedemora Friidrottsklubb

120

Minna Nilsmats

2004

Hedemora Friidrottsklubb

123

Olivia Eriksson

2003

Hofors AIF

124

Molly Åberg

2003

Hofors AIF

125

Alma Åkerling

2003

Hofors AIF

136

Amanda Svensson

2004

IF Skade

194

Thyra Arnhult

2003

IFK Lidingö

198

Emilia Englund

2004

IFK Lidingö

199

Tove Gattberg

2003

IFK Lidingö

200

Vilda Gunnarsson

2004

IFK Lidingö

201

Rebecka Hagardt

2003

IFK Lidingö

202

Nanna Hart

2003

IFK Lidingö

203

Tilda Kjerfve

2003

IFK Lidingö

205

Sara Ringqvist

2003

IFK Lidingö

206

Estelle Strand

2004

IFK Lidingö

207

Josefine Svensk Jerner

2003

IFK Lidingö

208

Rakel Wahlberg

2003

IFK Lidingö

214

Ida Eriksson

2004

IFK Mora Friidrottsklubb

215

Karin Hårrskog

2003

IFK Mora Friidrottsklubb

216

Julia Meijer

2004

IFK Mora Friidrottsklubb

217

Thea Ädling Ring

2003

IFK Mora Friidrottsklubb

231

Alde Johansson

2004

IK Stål

233

Nicolina Wiberg

2004

IK Stål

250

Emma Eliasson

2003

Kvarnsveden Friidrott

258

Linn Bond

2004

Leksands FIK

259

Agnes Hedlund

2004

Leksands FIK

261

Alice Brattström

2004

Ludvika FFI

262

Tilda Erlandsson

2004

Ludvika FFI

267

Casandra Johnson

2004

Strands IF

Totalt 40 deltagare

Kula

Startnr

Namn

Född

Förening

3

Isabell Haglöf

2004

Djurmo/Sifferbo IF

51

Shahina Akramova

2004

Falu IK

52

Julia Berghov Uhlin

2004

Falu IK

101

Vilma Hjertberg

2004

Gefle IF

195

Liv Berglöf

2003

IFK Lidingö

197

Nora Dahle

2003

IFK Lidingö

203

Tilda Kjerfve

2003

IFK Lidingö

205

Sara Ringqvist

2003

IFK Lidingö

207

Josefine Svensk Jerner

2003

IFK Lidingö

208

Rakel Wahlberg

2003

IFK Lidingö

209

Fanny Wijkström

2003

IFK Lidingö

210

Jenna Wiken

2003

IFK Lidingö

214

Ida Eriksson

2004

IFK Mora Friidrottsklubb

217

Thea Ädling Ring

2003

IFK Mora Friidrottsklubb

230

Hanna Andersson

2005

IK Stål

231

Alde Johansson

2004

IK Stål

232

Liv Norberg

2004

IK Stål

251

Sara Essborg

2004

Kvarnsveden Friidrott

258

Linn Bond

2004

Leksands FIK

259

Agnes Hedlund

2004

Leksands FIK

285

Sanna Tille

2004

Valbo AIF

287

Alva Nylander

2005

Valbo AIF

289

Linnea Westlin

2006

Valbo AIF

Totalt 23 deltagare

F 11


60 m

Startnr

Namn

Född

Förening

58

Mina Adolphson

2005

Falu IK

60

Liv Enberg

2005

Falu IK

61

Klara Hellqvist

2006

Falu IK

62

Lana Hildebrand

2005

Falu IK

63

Cornelia Hurtig

2006

Falu IK

65

Maya Nordström

2005

Falu IK

66

Anna Pettersson

2005

Falu IK

67

Ellen Soors

2006

Falu IK

103

Emmy Jonsson

2005

Gefle IF

104

Olivia Richtnér

2005

Gefle IF

126

Joline Jonsson

2006

Hofors AIF

127

Svea Åkerling

2006

Hofors AIF

133

Märta Hedström

2006

Högbo GIF

134

Hedda Källkvist

2006

Högbo GIF

137

Jeanna Ulfvin

2005

IF Skade

230

Hanna Andersson

2005

IK Stål

277

Agnes Andersson

2006

Säters IF FIK

286

Ronja Magnusson

2005

Valbo AIF

287

Alva Nylander

2005

Valbo AIF

288

Vendela Stedt

2005

Valbo AIF

289

Linnea Westlin

2006

Valbo AIF

Totalt 21 deltagare

400 m

Startnr

Namn

Född

Förening

59

Elsa Borg

2005

Falu IK

60

Liv Enberg

2005

Falu IK

62

Lana Hildebrand

2005

Falu IK

63

Cornelia Hurtig

2006

Falu IK

67

Ellen Soors

2006

Falu IK

68

Engla Svärdhagen

2005

Falu IK

126

Joline Jonsson

2006

Hofors AIF

133

Märta Hedström

2006

Högbo GIF

134

Hedda Källkvist

2006

Högbo GIF

137

Jeanna Ulfvin

2005

IF Skade

277

Agnes Andersson

2006

Säters IF FIK

286

Ronja Magnusson

2005

Valbo AIF

288

Vendela Stedt

2005

Valbo AIF

289

Linnea Westlin

2006

Valbo AIF

Totalt 14 deltagare

Längd

Startnr

Namn

Född

Förening

58

Mina Adolphson

2005

Falu IK

59

Elsa Borg

2005

Falu IK

60

Liv Enberg

2005

Falu IK

62

Lana Hildebrand

2005

Falu IK

63

Cornelia Hurtig

2006

Falu IK

65

Maya Nordström

2005

Falu IK

66

Anna Pettersson

2005

Falu IK

67

Ellen Soors

2006

Falu IK

68

Engla Svärdhagen

2005

Falu IK

103

Emmy Jonsson

2005

Gefle IF

104

Olivia Richtnér

2005

Gefle IF

127

Svea Åkerling

2006

Hofors AIF

133

Märta Hedström

2006

Högbo GIF

134

Hedda Källkvist

2006

Högbo GIF

137

Jeanna Ulfvin

2005

IF Skade

218

Viktoria Gustafsson

2005

IFK Mora Friidrottsklubb

230

Hanna Andersson

2005

IK Stål

277

Agnes Andersson

2006

Säters IF FIK

286

Ronja Magnusson

2005

Valbo AIF

287

Alva Nylander

2005

Valbo AIF

288

Vendela Stedt

2005

Valbo AIF

289

Linnea Westlin

2006

Valbo AIF

Totalt 22 deltagare

F 9


60 m

Startnr

Namn

Född

Förening

4

Elsa Haglöf

2008

Djurmo/Sifferbo IF

69

Ida-Maria Anderssén

2007

Falu IK

70

Moa Enberg

2008

Falu IK

71

Emma Eriksson

2007

Falu IK

72

Nora Grahn

2007

Falu IK

73

Tea Grundtman

2007

Falu IK

74

Linnéa Hallström

2008

Falu IK

75

Julia Hedvall

2007

Falu IK

76

Nora Hemberg

2008

Falu IK

77

Gabriella Hurtig

2008

Falu IK

78

Elsa Jonsson

2007

Falu IK

79

Majken Kjellin

2007

Falu IK

80

Alicia Lund

2008

Falu IK

81

Vendela Michels

2007

Falu IK

82

Nova Svanberg

2008

Falu IK

83

Elvira Taxell Stoltz

2007

Falu IK

84

Ellen Westling

2007

Falu IK

105

Vendela Eriksson

2007

Gefle IF

106

Tyra Königsson

2008

Gefle IF

107

Amanda Stropp

2007

Gefle IF

135

Ida Hättestrand

2007

Högbo GIF

219

Tilde Karlsson

2007

IFK Mora Friidrottsklubb

223

Julia Filipsson

2008

IK Heros

224

Ester Plahn

2007

IK Heros

234

Nora Johansson

2007

IK Stål

260

Tillie Ytfeldt

2008

Leksands FIK

278

Thilde Green

2007

Säters IF FIK

279

Lia Hagström

2007

Säters IF FIK

280

Hilda Jonsson

2007

Säters IF FIK

290

Sigrid Floréus

2007

Valbo AIF

291

Novalee Fyhr

2007

Valbo AIF

292

Caitlyn Stömne

2007

Valbo AIF

293

Astrid Tille

2008

Valbo AIF

294

Elvina Stedt

2008

Valbo AIF

Totalt 34 deltagare

400 m

Startnr

Namn

Född

Förening

4

Elsa Haglöf

2008

Djurmo/Sifferbo IF

70

Moa Enberg

2008

Falu IK

71

Emma Eriksson

2007

Falu IK

77

Gabriella Hurtig

2008

Falu IK

78

Elsa Jonsson

2007

Falu IK

81

Vendela Michels

2007

Falu IK

83

Elvira Taxell Stoltz

2007

Falu IK

106

Tyra Königsson

2008

Gefle IF

107

Amanda Stropp

2007

Gefle IF

135

Ida Hättestrand

2007

Högbo GIF

219

Tilde Karlsson

2007

IFK Mora Friidrottsklubb

234

Nora Johansson

2007

IK Stål

260

Tillie Ytfeldt

2008

Leksands FIK

278

Thilde Green

2007

Säters IF FIK

279

Lia Hagström

2007

Säters IF FIK

280

Hilda Jonsson

2007

Säters IF FIK

290

Sigrid Floréus

2007

Valbo AIF

292

Caitlyn Stömne

2007

Valbo AIF

293

Astrid Tille

2008

Valbo AIF

Totalt 19 deltagare

Längd

Startnr

Namn

Född

Förening

4

Elsa Haglöf

2008

Djurmo/Sifferbo IF

69

Ida-Maria Anderssén

2007

Falu IK

70

Moa Enberg

2008

Falu IK

71

Emma Eriksson

2007

Falu IK

72

Nora Grahn

2007

Falu IK

73

Tea Grundtman

2007

Falu IK

74

Linnéa Hallström

2008

Falu IK

75

Julia Hedvall

2007

Falu IK

76

Nora Hemberg

2008

Falu IK

77

Gabriella Hurtig

2008

Falu IK

78

Elsa Jonsson

2007

Falu IK

79

Majken Kjellin

2007

Falu IK

81

Vendela Michels

2007

Falu IK

82

Nova Svanberg

2008

Falu IK

83

Elvira Taxell Stoltz

2007

Falu IK

84

Ellen Westling

2007

Falu IK

105

Vendela Eriksson

2007

Gefle IF

106

Tyra Königsson

2008

Gefle IF

107

Amanda Stropp

2007

Gefle IF

135

Ida Hättestrand

2007

Högbo GIF

219

Tilde Karlsson

2007

IFK Mora Friidrottsklubb

223

Julia Filipsson

2008

IK Heros

224

Ester Plahn

2007

IK Heros

234

Nora Johansson

2007

IK Stål

260

Tillie Ytfeldt

2008

Leksands FIK

278

Thilde Green

2007

Säters IF FIK

279

Lia Hagström

2007

Säters IF FIK

280

Hilda Jonsson

2007

Säters IF FIK

290

Sigrid Floréus

2007

Valbo AIF

291

Novalee Fyhr

2007

Valbo AIF

292

Caitlyn Stömne

2007

Valbo AIF

293

Astrid Tille

2008

Valbo AIF

294

Elvina Stedt

2008

Valbo AIF

Totalt 33 deltagare

F 7


60 m

Startnr

Namn

Född

Förening

85

Neele Hildebrand

2009

Falu IK

86

Alice Jonsson

2009

Falu IK

87

Lilly Mårten Haag

2009

Falu IK

88

Matilda Oredsson Lind

2009

Falu IK

108

Josefin Stropp

2009

Gefle IF

220

Agnes Karlsson

2009

IFK Mora Friidrottsklubb

295

Alma Westlin

2009

Valbo AIF

Totalt 7 deltagare

400 m

Startnr

Namn

Född

Förening

85

Neele Hildebrand

2009

Falu IK

87

Lilly Mårten Haag

2009

Falu IK

88

Matilda Oredsson Lind

2009

Falu IK

108

Josefin Stropp

2009

Gefle IF

220

Agnes Karlsson

2009

IFK Mora Friidrottsklubb

295

Alma Westlin

2009

Valbo AIF

Totalt 6 deltagare

Längd

Startnr

Namn

Född

Förening

85

Neele Hildebrand

2009

Falu IK

86

Alice Jonsson

2009

Falu IK

87

Lilly Mårten Haag

2009

Falu IK

88

Matilda Oredsson Lind

2009

Falu IK

108

Josefin Stropp

2009

Gefle IF

220

Agnes Karlsson

2009

IFK Mora Friidrottsklubb

295

Alma Westlin

2009

Valbo AIF

Totalt 7 deltagare



© Arena 2.0, RunPro Systems