MS
100 m 200 m 400 m 800 m 400 mh Höjd Stav Längd Kula Diskus Spjut 
P 19
110 mh Kula Diskus 
P 17
100 m 200 m 800 m 110 mh Längd Kula Spjut 
P 15
80 m 800 m 80 mh Höjd Stav Längd Kula Spjut 
P 13
60 m 200 m 600 m Höjd Stav Längd Kula Spjut 
P 11
60 m 600 m Höjd 
P 9
60 m 400 m Längd 
KS
100 m 200 m 400 m 800 m Stav Längd Kula Diskus Slägga Spjut 
F 17
100 m 200 m 100 mh Höjd Längd Kula Slägga Spjut 
F 15
80 m 800 m 80 mh Höjd Stav Längd Kula Diskus Spjut 
F 13
60 m 200 m 600 m 60 mh Höjd Stav Längd Kula Spjut 
F 11
60 m 600 m Höjd 
F 9
60 m 400 m Längd 

Bilmetro /Kraftmätning 2014

Listan skapad: 2014-05-25 12:01:39


MS


100 m

Startnr

Namn

Född

Förening

Årsbästa

4

Jonathan Holm

1994

Strands IF

13

Emil Mann

1988

Falköpings FIK

14

Max Andersson

1995

Tierps IF

Totalt 3 deltagare

200 m

Startnr

Namn

Född

Förening

Årsbästa

4

Jonathan Holm

1994

Strands IF

13

Emil Mann

1988

Falköpings FIK

47

Henning André

1997

Nyköpings BIS

50

Erik Martinsson

1996

Gefle IF

51

Nicklas Karlsson

1996

Finnspång AIK

125

Filip Hjorth

1993

Falu IK

141

Andreas Gustafsson

1997

Falu IK

143

Jon Klasér

1996

Falu IK

144

Joar Husmark

1996

Falu IK

145

Samuel Ingvarsson

1996

Falu IK

Totalt 10 deltagare

400 m

Startnr

Namn

Född

Förening

Årsbästa

10

Lasse Ohtamaa

1980

Väsby IK

12

Johannes Turesson

1997

Högbo GIF

37

John Mehari

1996

Järvsö IF

50

Erik Martinsson

1996

Gefle IF

68

Oscar Johansson

1995

Högbo GIF

Totalt 5 deltagare

800 m

Startnr

Namn

Född

Förening

Årsbästa

37

John Mehari

1996

Järvsö IF

Totalt 1 deltagare

400 mh

Startnr

Namn

Född

Förening

Årsbästa

80

Ludvig Hillenfjärd

1997

Huddinge AIS

148

Filip Wendelin

1996

IFK Sala

149

Albin Johannson

1997

Högbo GIF

Totalt 3 deltagare

Höjd

Startnr

Namn

Född

Förening

Årsbästa

10

Lasse Ohtamaa

1980

Väsby IK

53,25

Totalt 1 deltagare

Stav

Startnr

Namn

Född

Förening

Årsbästa

120

Frank Ude

1996

Falu IK

Totalt 1 deltagare

Längd

Startnr

Namn

Född

Förening

Årsbästa

10

Lasse Ohtamaa

1980

Väsby IK

14

Max Andersson

1995

Tierps IF

51

Nicklas Karlsson

1996

Finnspång AIK

120

Frank Ude

1996

Falu IK

125

Filip Hjorth

1993

Falu IK

142

Adam Nygårds Jakobsson

1996

Falu IK

143

Jon Klasér

1996

Falu IK

145

Samuel Ingvarsson

1996

Falu IK

Totalt 8 deltagare

Kula

Startnr

Namn

Född

Förening

Årsbästa

62

Andreas Eriksson

1994

IK Heros

138

Tim Wunger

1994

Falu IK

Totalt 2 deltagare

Diskus

Startnr

Namn

Född

Förening

Årsbästa

62

Andreas Eriksson

1994

IK Heros

140

Oscar Törnros

1992

Falu IK

Totalt 2 deltagare

Spjut

Startnr

Namn

Född

Förening

Årsbästa

139

Johan Carlqvist

1992

Falu IK

140

Oscar Törnros

1992

Falu IK

142

Adam Nygårds Jakobsson

1996

Falu IK

Totalt 3 deltagare

P 19


110 mh

Startnr

Namn

Född

Förening

Årsbästa

142

Adam Nygårds Jakobsson

1996

Falu IK

143

Jon Klasér

1996

Falu IK

Totalt 2 deltagare

Kula

Startnr

Namn

Född

Förening

Årsbästa

120

Frank Ude

1996

Falu IK

Totalt 1 deltagare

Diskus

Startnr

Namn

Född

Förening

Årsbästa

51

Nicklas Karlsson

1996

Finnspång AIK

143

Jon Klasér

1996

Falu IK

144

Joar Husmark

1996

Falu IK

Totalt 3 deltagare

P 17


100 m

Startnr

Namn

Född

Förening

Årsbästa

38

Tarley Allison

1997

Järvsö IF

40

Babakar Lo

1997

Järvsö IF

73

Mohammad Anwari

1998

Söderhamns IF

89

Johannes Wrangstål

1998

Strands IF

90

Daniel Persson

1998

Bromma IF

Totalt 5 deltagare

200 m

Startnr

Namn

Född

Förening

Årsbästa

39

Fars Tekeste

1997

Järvsö IF

40

Babakar Lo

1997

Järvsö IF

90

Daniel Persson

1998

Bromma IF

Totalt 3 deltagare

800 m

Startnr

Namn

Född

Förening

Årsbästa

39

Fars Tekeste

1997

Järvsö IF

Totalt 1 deltagare

110 mh

Startnr

Namn

Född

Förening

Årsbästa

141

Andreas Gustafsson

1997

Falu IK

Totalt 1 deltagare

Längd

Startnr

Namn

Född

Förening

Årsbästa

39

Fars Tekeste

1997

Järvsö IF

47

Henning André

1997

Nyköpings BIS

Totalt 2 deltagare

Kula

Startnr

Namn

Född

Förening

Årsbästa

54

Hugo Norberg

1998

IK Stål

Totalt 1 deltagare

Spjut

Startnr

Namn

Född

Förening

Årsbästa

54

Hugo Norberg

1998

IK Stål

73

Mohammad Anwari

1998

Söderhamns IF

141

Andreas Gustafsson

1997

Falu IK

Totalt 3 deltagare

P 15


80 m

Startnr

Namn

Född

Förening

Årsbästa

41

Hampus Danhard

1999

Järvsö IF

55

Victor Wiberg

1999

IK Stål

76

Otto Sundell

2000

Söderhamns IF

122

Johan Nordström

1999

Falu IK

Totalt 4 deltagare

800 m

Startnr

Namn

Född

Förening

Årsbästa

76

Otto Sundell

2000

Söderhamns IF

Totalt 1 deltagare

80 mh

Startnr

Namn

Född

Förening

Årsbästa

41

Hampus Danhard

1999

Järvsö IF

Totalt 1 deltagare

Höjd

Startnr

Namn

Född

Förening

Årsbästa

122

Johan Nordström

1999

Falu IK

Totalt 1 deltagare

Stav

Startnr

Namn

Född

Förening

Årsbästa

122

Johan Nordström

1999

Falu IK

128

Emil Uhlin

2000

Falu IK

Totalt 2 deltagare

Längd

Startnr

Namn

Född

Förening

Årsbästa

41

Hampus Danhard

1999

Järvsö IF

122

Johan Nordström

1999

Falu IK

128

Emil Uhlin

2000

Falu IK

Totalt 3 deltagare

Kula

Startnr

Namn

Född

Förening

Årsbästa

55

Victor Wiberg

1999

IK Stål

Totalt 1 deltagare

Spjut

Startnr

Namn

Född

Förening

Årsbästa

76

Otto Sundell

2000

Söderhamns IF

122

Johan Nordström

1999

Falu IK

128

Emil Uhlin

2000

Falu IK

Totalt 3 deltagare

P 13


60 m

Startnr

Namn

Född

Förening

Årsbästa

56

Zion Eriksson

2002

IK Stål

82

Arvid Johansson

2002

St Tuna IK Friidrott

86

Nils Bergström

2002

St Tuna IK Friidrott

91

Ludvig Svanberg

2001

Sundsvalls FI

Totalt 4 deltagare

200 m

Startnr

Namn

Född

Förening

Årsbästa

56

Zion Eriksson

2002

IK Stål

82

Arvid Johansson

2002

St Tuna IK Friidrott

Totalt 2 deltagare

600 m

Startnr

Namn

Född

Förening

Årsbästa

86

Nils Bergström

2002

St Tuna IK Friidrott

137

Jakob Tapani

2001

Falu IK

Totalt 2 deltagare

Höjd

Startnr

Namn

Född

Förening

Årsbästa

82

Arvid Johansson

2002

St Tuna IK Friidrott

86

Nils Bergström

2002

St Tuna IK Friidrott

87

Hjalmar Isberg

2002

St Tuna IK Friidrott

91

Ludvig Svanberg

2001

Sundsvalls FI

Totalt 4 deltagare

Stav

Startnr

Namn

Född

Förening

Årsbästa

91

Ludvig Svanberg

2001

Sundsvalls FI

Totalt 1 deltagare

Längd

Startnr

Namn

Född

Förening

Årsbästa

56

Zion Eriksson

2002

IK Stål

82

Arvid Johansson

2002

St Tuna IK Friidrott

86

Nils Bergström

2002

St Tuna IK Friidrott

87

Hjalmar Isberg

2002

St Tuna IK Friidrott

91

Ludvig Svanberg

2001

Sundsvalls FI

127

Adam Hellbom

2004

Falu IK

Totalt 6 deltagare

Kula

Startnr

Namn

Född

Förening

Årsbästa

69

Emil Blom

2002

IFK Mora

82

Arvid Johansson

2002

St Tuna IK Friidrott

91

Ludvig Svanberg

2001

Sundsvalls FI

151

Gabriel Axelsson

2002

Upsala IF

Totalt 4 deltagare

Spjut

Startnr

Namn

Född

Förening

Årsbästa

69

Emil Blom

2002

IFK Mora

87

Hjalmar Isberg

2002

St Tuna IK Friidrott

151

Gabriel Axelsson

2002

Upsala IF

Totalt 3 deltagare

P 11


60 m

Startnr

Namn

Född

Förening

Årsbästa

7

Viktor Norberg

2004

Kvarnsvedens FIK

127

Adam Hellbom

2004

Falu IK

Totalt 2 deltagare

600 m

Startnr

Namn

Född

Förening

Årsbästa

7

Viktor Norberg

2004

Kvarnsvedens FIK

127

Adam Hellbom

2004

Falu IK

Totalt 2 deltagare

Höjd

Startnr

Namn

Född

Förening

Årsbästa

152

David Axelsson

2004

Upsala IF

Totalt 1 deltagare

P 9


60 m

Startnr

Namn

Född

Förening

Årsbästa

36

David Back Nilsson

2005

Leksands FIK

57

Jonathan Larsen

2006

IK Stål

84

Alfred Carlberg Nilsson

2006

St Tuna IK Friidrott

85

Erik Bergström

2005

St Tuna IK Friidrott

110

Oskar Anundsson

2007

Falu IK

114

Oskar Tigerström

2007

Falu IK

116

Emil Berghov Uhlin

2008

Falu IK

Totalt 7 deltagare

400 m

Startnr

Namn

Född

Förening

Årsbästa

36

David Back Nilsson

2005

Leksands FIK

84

Alfred Carlberg Nilsson

2006

St Tuna IK Friidrott

85

Erik Bergström

2005

St Tuna IK Friidrott

110

Oskar Anundsson

2007

Falu IK

114

Oskar Tigerström

2007

Falu IK

Totalt 5 deltagare

Längd

Startnr

Namn

Född

Förening

Årsbästa

36

David Back Nilsson

2005

Leksands FIK

57

Jonathan Larsen

2006

IK Stål

84

Alfred Carlberg Nilsson

2006

St Tuna IK Friidrott

85

Erik Bergström

2005

St Tuna IK Friidrott

110

Oskar Anundsson

2007

Falu IK

116

Emil Berghov Uhlin

2008

Falu IK

121

Jakob Nordström

2004

Falu IK

Totalt 7 deltagare

KS


100 m

Startnr

Namn

Född

Förening

Årsbästa

17

Ellinor Englund

1996

Säters IF FIK

48

Sandra Törnros

1995

Gefle IF

124

Tove Ågren

1996

Falu IK

Totalt 3 deltagare

200 m

Startnr

Namn

Född

Förening

Årsbästa

124

Tove Ågren

1996

Falu IK

Totalt 1 deltagare

400 m

Startnr

Namn

Född

Förening

Årsbästa

26

Johanna Hellgren

Bålsta IK

Totalt 1 deltagare

800 m

Startnr

Namn

Född

Förening

Årsbästa

146

Julia Forsmark

1993

Falu IK

Totalt 1 deltagare

Stav

Startnr

Namn

Född

Förening

Årsbästa

6

Madeleine Nilsson

1990

Kvarnsvedens FIK

9

Elin Olsson

1993

Kvarnsvedens FIK

135

Hanna Jansson

1995

Falu IK

Totalt 3 deltagare

Längd

Startnr

Namn

Född

Förening

Årsbästa

48

Sandra Törnros

1995

Gefle IF

Totalt 1 deltagare

Kula

Startnr

Namn

Född

Förening

Årsbästa

15

Sara Lennman

1996

Katrineholms SK

Totalt 1 deltagare

Diskus

Startnr

Namn

Född

Förening

Årsbästa

3

Lydia Sundin

1994

IFK Mora

Totalt 1 deltagare

Slägga

Startnr

Namn

Född

Förening

Årsbästa

78

Anna-Clara Rydberg

1994

IF Göta

109

Amanda Eriksson

1990

Falu IK

Totalt 2 deltagare

Spjut

Startnr

Namn

Född

Förening

Årsbästa

17

Ellinor Englund

1996

Säters IF FIK

Totalt 1 deltagare

F 17


100 m

Startnr

Namn

Född

Förening

Årsbästa

5

Johanna Dyremark

1997

IFK Tumba

42

Safaa Gango

1997

Järvsö IF

44

Zara Nyholmer

1998

Järvsö IF

123

Emma Jansson

1997

Falu IK

126

Felicia Lund Stenquist

1998

Falu IK

Totalt 5 deltagare

200 m

Startnr

Namn

Född

Förening

Årsbästa

1

Jonna Claesson

2000

Stora Skedvi IK

16

Anna Lennman

1998

Katrineholms SK

27

Felicia Engberg

1998

Leksands FIK

44

Zara Nyholmer

1998

Järvsö IF

65

Josefine Berg

1998

Högbo GIF

67

Agnes Johansson

1999

Högbo GIF

77

Tove Öhlander

1997

Söderhamns IF

123

Emma Jansson

1997

Falu IK

Totalt 8 deltagare

100 mh

Startnr

Namn

Född

Förening

Årsbästa

18

Frida Drakes

1997

Säters IF FIK

27

Felicia Engberg

1998

Leksands FIK

44

Zara Nyholmer

1998

Järvsö IF

Totalt 3 deltagare

Höjd

Startnr

Namn

Född

Förening

Årsbästa

74

Johanna Lööw-Johannson

1998

Söderhamns IF

75

Emma Lööw-Johannson

1997

Söderhamns IF

107

Emelie Hammarström

1998

Falu IK

108

Sara Sjödahl Wennergren

1998

Falu IK

Totalt 4 deltagare

Längd

Startnr

Namn

Född

Förening

Årsbästa

5

Johanna Dyremark

1997

IFK Tumba

16

Anna Lennman

1998

Katrineholms SK

27

Felicia Engberg

1998

Leksands FIK

42

Safaa Gango

1997

Järvsö IF

44

Zara Nyholmer

1998

Järvsö IF

49

Veronika Nordin

1997

Gefle IF

66

Sandra Höglund

1998

Högbo GIF

107

Emelie Hammarström

1998

Falu IK

108

Sara Sjödahl Wennergren

1998

Falu IK

126

Felicia Lund Stenquist

1998

Falu IK

Totalt 10 deltagare

Kula

Startnr

Namn

Född

Förening

Årsbästa

18

Frida Drakes

1997

Säters IF FIK

42

Safaa Gango

1997

Järvsö IF

43

Mawada Abdalla

1997

Järvsö IF

107

Emelie Hammarström

1998

Falu IK

Totalt 4 deltagare

Slägga

Startnr

Namn

Född

Förening

Årsbästa

52

Amanda Lejros

1999

Djurmo Sifferbo IF

Totalt 1 deltagare

Spjut

Startnr

Namn

Född

Förening

Årsbästa

5

Johanna Dyremark

1997

IFK Tumba

18

Frida Drakes

1997

Säters IF FIK

107

Emelie Hammarström

1998

Falu IK

Totalt 3 deltagare

F 15


80 m

Startnr

Namn

Född

Förening

Årsbästa

1

Jonna Claesson

2000

Stora Skedvi IK

11

Daniella Ekström

1999

Örbyhus IF

19

Lina Larsson

2000

Säters IF FIK

28

Elin Bärjegård

1999

Leksands FIK

58

Ida Tunberg

1999

IK Stål

81

Caroline Jansson

2000

Säters IF FIK

112

Linn Svärdhagen

1999

Falu IK

119

Hannah Hellbom

2000

Falu IK

134

Ylwa Haglund

2000

Falu IK

150

Hanna Axelsson

1999

Upsala IF

Totalt 10 deltagare

800 m

Startnr

Namn

Född

Förening

Årsbästa

119

Hannah Hellbom

2000

Falu IK

Totalt 1 deltagare

80 mh

Startnr

Namn

Född

Förening

Årsbästa

2

Moa Floridan

2000

Stora Skedvi IK

19

Lina Larsson

2000

Säters IF FIK

28

Elin Bärjegård

1999

Leksands FIK

58

Ida Tunberg

1999

IK Stål

150

Hanna Axelsson

1999

Upsala IF

Totalt 5 deltagare

Höjd

Startnr

Namn

Född

Förening

Årsbästa

2

Moa Floridan

2000

Stora Skedvi IK

79

Maja Carlsson

2000

Djurmo Sifferbo IF

118

Elin Haglund

2000

Falu IK

134

Ylwa Haglund

2000

Falu IK

Totalt 4 deltagare

Stav

Startnr

Namn

Född

Förening

Årsbästa

118

Elin Haglund

2000

Falu IK

Totalt 1 deltagare

Längd

Startnr

Namn

Född

Förening

Årsbästa

2

Moa Floridan

2000

Stora Skedvi IK

11

Daniella Ekström

1999

Örbyhus IF

19

Lina Larsson

2000

Säters IF FIK

28

Elin Bärjegård

1999

Leksands FIK

79

Maja Carlsson

2000

Djurmo Sifferbo IF

81

Caroline Jansson

2000

Säters IF FIK

112

Linn Svärdhagen

1999

Falu IK

118

Elin Haglund

2000

Falu IK

119

Hannah Hellbom

2000

Falu IK

134

Ylwa Haglund

2000

Falu IK

147

Hanna Flodberg

2000

Falu IK

Totalt 11 deltagare

Kula

Startnr

Namn

Född

Förening

Årsbästa

1

Jonna Claesson

2000

Stora Skedvi IK

19

Lina Larsson

2000

Säters IF FIK

52

Amanda Lejros

1999

Djurmo Sifferbo IF

58

Ida Tunberg

1999

IK Stål

Totalt 4 deltagare

Diskus

Startnr

Namn

Född

Förening

Årsbästa

52

Amanda Lejros

1999

Djurmo Sifferbo IF

Totalt 1 deltagare

Spjut

Startnr

Namn

Född

Förening

Årsbästa

1

Jonna Claesson

2000

Stora Skedvi IK

2

Moa Floridan

2000

Stora Skedvi IK

11

Daniella Ekström

1999

Örbyhus IF

19

Lina Larsson

2000

Säters IF FIK

28

Elin Bärjegård

1999

Leksands FIK

79

Maja Carlsson

2000

Djurmo Sifferbo IF

Totalt 6 deltagare

F 13


60 m

Startnr

Namn

Född

Förening

Årsbästa

20

Michelle Eriksson

2001

Säters IF FIK

22

Tova Pelle-Bäck

2002

Säters IF FIK

30

Saga Bond

2002

Leksands FIK

32

Alva Florén

2002

Leksands FIK

33

Rebella Axelsson

2001

Leksands FIK

45

Lianne Olsson

2001

Järvsö IF

46

Marwa Gango

2001

Järvsö IF

59

Tilde Larsen

2001

IK Stål

72

Andrea Jansson

2002

IFK Mora

92

Elin Nermark

2001

IFK Sunne

101

Ebba Norlin

2002

Falu IK

102

Jenny Ek

2002

Falu IK

103

Nadja Ahtiainen-Pihlaja

2001

Falu IK

104

Gabriella Lindström

2002

Falu IK

105

Sofia Nilsson

2002

Falu IK

117

Linn Jansson

2002

Falu IK

129

Olivia Nordgren

2002

Falu IK

131

Minna Lock Andersson

2002

Falu IK

133

Alva Eggers

2001

Falu IK

Totalt 19 deltagare

200 m

Startnr

Namn

Född

Förening

Årsbästa

21

Fanny Östman

2001

Säters IF FIK

23

Frida Hjorth

2003

Säters IF FIK

29

Andrine Reichel

2002

Leksands FIK

30

Saga Bond

2002

Leksands FIK

32

Alva Florén

2002

Leksands FIK

33

Rebella Axelsson

2001

Leksands FIK

64

Saga Fältenhag

2002

Högbo GIF

99

Olivia Eriksson

2003

Falu IK

104

Gabriella Lindström

2002

Falu IK

105

Sofia Nilsson

2002

Falu IK

129

Olivia Nordgren

2002

Falu IK

131

Minna Lock Andersson

2002

Falu IK

133

Alva Eggers

2001

Falu IK

Totalt 13 deltagare

600 m

Startnr

Namn

Född

Förening

Årsbästa

33

Rebella Axelsson

2001

Leksands FIK

64

Saga Fältenhag

2002

Högbo GIF

70

Wilma Björkman

2001

IFK Mora

117

Linn Jansson

2002

Falu IK

129

Olivia Nordgren

2002

Falu IK

131

Minna Lock Andersson

2002

Falu IK

136

Linn Tapani

2001

Falu IK

Totalt 7 deltagare

60 mh

Startnr

Namn

Född

Förening

Årsbästa

21

Fanny Östman

2001

Säters IF FIK

30

Saga Bond

2002

Leksands FIK

45

Lianne Olsson

2001

Järvsö IF

59

Tilde Larsen

2001

IK Stål

70

Wilma Björkman

2001

IFK Mora

104

Gabriella Lindström

2002

Falu IK

105

Sofia Nilsson

2002

Falu IK

129

Olivia Nordgren

2002

Falu IK

131

Minna Lock Andersson

2002

Falu IK

Totalt 9 deltagare

Höjd

Startnr

Namn

Född

Förening

Årsbästa

30

Saga Bond

2002

Leksands FIK

32

Alva Florén

2002

Leksands FIK

45

Lianne Olsson

2001

Järvsö IF

70

Wilma Björkman

2001

IFK Mora

71

Elsa Hårrskog

2001

IFK Mora

92

Elin Nermark

2001

IFK Sunne

102

Jenny Ek

2002

Falu IK

103

Nadja Ahtiainen-Pihlaja

2001

Falu IK

104

Gabriella Lindström

2002

Falu IK

106

Sofia Nilsson

2002

Falu IK

Totalt 10 deltagare

Stav

Startnr

Namn

Född

Förening

Årsbästa

29

Andrine Reichel

2002

Leksands FIK

Totalt 1 deltagare

Längd

Startnr

Namn

Född

Förening

Årsbästa

21

Fanny Östman

2001

Säters IF FIK

22

Tova Pelle-Bäck

2002

Säters IF FIK

29

Andrine Reichel

2002

Leksands FIK

30

Saga Bond

2002

Leksands FIK

32

Alva Florén

2002

Leksands FIK

33

Rebella Axelsson

2001

Leksands FIK

45

Lianne Olsson

2001

Järvsö IF

46

Marwa Gango

2001

Järvsö IF

59

Tilde Larsen

2001

IK Stål

70

Wilma Björkman

2001

IFK Mora

71

Elsa Hårrskog

2001

IFK Mora

72

Andrea Jansson

2002

IFK Mora

92

Elin Nermark

2001

IFK Sunne

99

Olivia Eriksson

2003

Falu IK

101

Ebba Norlin

2002

Falu IK

102

Jenny Ek

2002

Falu IK

103

Nadja Ahtiainen-Pihlaja

2001

Falu IK

104

Gabriella Lindström

2002

Falu IK

106

Sofia Nilsson

2002

Falu IK

117

Linn Jansson

2002

Falu IK

129

Olivia Nordgren

2002

Falu IK

131

Minna Lock Andersson

2002

Falu IK

133

Alva Eggers

2001

Falu IK

Totalt 23 deltagare

Kula

Startnr

Namn

Född

Förening

Årsbästa

20

Michelle Eriksson

2001

Säters IF FIK

21

Fanny Östman

2001

Säters IF FIK

29

Andrine Reichel

2002

Leksands FIK

30

Saga Bond

2002

Leksands FIK

32

Alva Florén

2002

Leksands FIK

33

Rebella Axelsson

2001

Leksands FIK

46

Marwa Gango

2001

Järvsö IF

101

Ebba Norlin

2002

Falu IK

103

Nadja Ahtiainen-Pihlaja

2001

Falu IK

106

Sofia Nilsson

2002

Falu IK

Totalt 10 deltagare

Spjut

Startnr

Namn

Född

Förening

Årsbästa

20

Michelle Eriksson

2001

Säters IF FIK

21

Fanny Östman

2001

Säters IF FIK

23

Frida Hjorth

2003

Säters IF FIK

29

Andrine Reichel

2002

Leksands FIK

31

Saga Bond

2002

Leksands FIK

32

Alva Florén

2002

Leksands FIK

60

Linnea Larsen

2003

IK Stål

70

Wilma Björkman

2001

IFK Mora

72

Andrea Jansson

2002

IFK Mora

100

Meja Roberg

2003

Falu IK

101

Ebba Norlin

2002

Falu IK

103

Nadja Ahtiainen-Pihlaja

2001

Falu IK

104

Gabriella Lindström

2002

Falu IK

106

Sofia Nilsson

2002

Falu IK

Totalt 14 deltagare

F 11


60 m

Startnr

Namn

Född

Förening

Årsbästa

8

Maja Sjödén

2003

Kvarnsvedens FIK

23

Frida Hjorth

2003

Säters IF FIK

24

Jasmine Eriksson

2003

Säters IF FIK

25

Clara Jansson

2004

Säters IF FIK

34

Linn Bond

2004

Leksands FIK

53

Julia Meijer

2004

IFK Mora

60

Linnea Larsen

2003

IK Stål

93

Linnea Nermark

2004

IFK Sunne

96

Stella Saine

2004

Falu IK

99

Olivia Eriksson

2003

Falu IK

100

Meja Roberg

2003

Falu IK

130

Filippa Nordgren

2004

Falu IK

132

Alma Uhlin

2003

Falu IK

Totalt 13 deltagare

600 m

Startnr

Namn

Född

Förening

Årsbästa

25

Clara Jansson

2004

Säters IF FIK

53

Julia Meijer

2004

IFK Mora

96

Stella Saine

2004

Falu IK

130

Filippa Nordgren

2004

Falu IK

Totalt 4 deltagare

Höjd

Startnr

Namn

Född

Förening

Årsbästa

8

Maja Sjödén

2003

Kvarnsvedens FIK

23

Frida Hjorth

2003

Säters IF FIK

34

Linn Bond

2004

Leksands FIK

96

Stella Saine

2004

Falu IK

99

Olivia Eriksson

2003

Falu IK

130

Filippa Nordgren

2004

Falu IK

132

Alma Uhlin

2003

Falu IK

Totalt 7 deltagare

F 9


60 m

Startnr

Namn

Född

Förening

Årsbästa

35

Elsa Florén

2005

Leksands FIK

61

Hanna Andersson

2005

IK Stål

63

Lina Wennström

2006

IK Heros

83

Rut Isberg

2006

St Tuna IK Friidrott

94

Ebba Widmark

Falu IK

95

Molly Widmark

Falu IK

97

Elsa Borg

2005

Falu IK

98

Ellen Börjesson

2005

Falu IK

111

Embla Boman

2005

Falu IK

113

Engla Svärdhagen

2005

Falu IK

115

Julia Berghov Uhlin

2004

Falu IK

Totalt 11 deltagare

400 m

Startnr

Namn

Född

Förening

Årsbästa

35

Elsa Florén

2005

Leksands FIK

61

Hanna Andersson

2005

IK Stål

63

Lina Wennström

2006

IK Heros

83

Rut Isberg

2006

St Tuna IK Friidrott

94

Ebba Widmark

Falu IK

95

Molly Widmark

Falu IK

97

Elsa Borg

2005

Falu IK

98

Ellen Börjesson

2005

Falu IK

111

Embla Boman

2005

Falu IK

113

Engla Svärdhagen

2005

Falu IK

Totalt 10 deltagare

Längd

Startnr

Namn

Född

Förening

Årsbästa

35

Elsa Florén

2005

Leksands FIK

61

Hanna Andersson

2005

IK Stål

83

Rut Isberg

2006

St Tuna IK Friidrott

94

Ebba Widmark

Falu IK

95

Molly Widmark

Falu IK

97

Elsa Borg

2005

Falu IK

98

Ellen Börjesson

2005

Falu IK

111

Embla Boman

2005

Falu IK

113

Engla Svärdhagen

2005

Falu IK

115

Julia Berghov Uhlin

2004

Falu IK

Totalt 10 deltagare



© Arena 2.0, RunPro Systems