MS
100 m 200 m 800 m 3 000 m 110 mh Höjd Stav Längd Kula Diskus 4 x 100 m 
P 19
110 mh 
P 17
Diskus 
P 15
80 m 200 m 800 m 80 mh Höjd Längd Kula 4 x 80 m 
P 13
60 m 200 m 600 m 60 mh Stav Längd Kula Slägga 5 x 60 m 
P 11
60 m 600 m Höjd 
P 9
60 m 400 m Längd 
P 7
60 m Längd 
KS
100 m 200 m 800 m 100 mh Höjd Stav Längd Kula Diskus 
F 17
100 m Kula Diskus 
F 15
80 m 200 m 80 mh Höjd Längd Slägga 4 x 80 m 
F 13
60 m 200 m 600 m 60 mh Stav Längd Kula Slägga 5 x 60 m 
F 11
60 m 600 m Höjd 
F 9
60 m 400 m Längd 
F 7
60 m Längd 

Bilmetrospelen 2017

Listan skapad: 2017-05-18 22:49:03


MS


100 m

Startnr

Namn

Född

Förening

32

Johan Nordström

1999

Falu IK

47

Mattias Sandström

1973

Falu IK

101

Gustaf Borg

1998

Nyköpings BIS

128

Mostafa Hasani

1992

Falu IK

130

Martin Kallur

1991

Falu IK

Totalt 5 deltagare

200 m

Startnr

Namn

Född

Förening

10

Simon Björnstedt

1999

Enköpings AIF

15

Andreas Gustafsson

1997

Falu IK

101

Gustaf Borg

1998

Nyköpings BIS

103

Henning André

1997

Nyköpings BIS

128

Mostafa Hasani

1992

Falu IK

Totalt 5 deltagare

800 m

Startnr

Namn

Född

Förening

9

Tomas Kobayashi

1965

Domnarvets GOIF

Totalt 1 deltagare

3 000 m

Startnr

Namn

Född

Förening

9

Tomas Kobayashi

1965

Domnarvets GOIF

126

Elias Rapp

1999

Västerås FK

Totalt 2 deltagare

110 mh

Startnr

Namn

Född

Förening

15

Andreas Gustafsson

1997

Falu IK

Totalt 1 deltagare

Höjd

Startnr

Namn

Född

Förening

15

Andreas Gustafsson

1997

Falu IK

21

Emil Uhlin

2000

Falu IK

104

Tim Svantesson

2000

Nyköpings BIS

120

Lauris Tumena

1993

Säters IF

125

Max Andersson

1995

Upsala IF

Totalt 5 deltagare

Stav

Startnr

Namn

Född

Förening

23

Frank Ude

1996

Falu IK

102

Gustav Magnusson

2000

Nyköpings BIS

104

Tim Svantesson

2000

Nyköpings BIS

130

Martin Kallur

1991

Falu IK

Totalt 4 deltagare

Längd

Startnr

Namn

Född

Förening

10

Simon Björnstedt

1999

Enköpings AIF

23

Frank Ude

1996

Falu IK

32

Johan Nordström

1999

Falu IK

102

Gustav Magnusson

2000

Nyköpings BIS

103

Henning André

1997

Nyköpings BIS

125

Max Andersson

1995

Upsala IF

Totalt 6 deltagare

Kula

Startnr

Namn

Född

Förening

84

Andreas Eriksson

1994

IK Heros

Totalt 1 deltagare

Diskus

Startnr

Namn

Född

Förening

15

Andreas Gustafsson

1997

Falu IK

84

Andreas Eriksson

1994

IK Heros

Totalt 2 deltagare

4 x 100 m

Startnr

Namn

Född

Förening

34

Lag 1 Falu IK

1900

Falu IK

105

Nyköping BIS

Nyköpings BIS

Totalt 2 deltagare

P 19


110 mh

Startnr

Namn

Född

Förening

32

Johan Nordström

1999

Falu IK

Totalt 1 deltagare

P 17


Diskus

Startnr

Namn

Född

Förening

21

Emil Uhlin

2000

Falu IK

104

Tim Svantesson

2000

Nyköpings BIS

Totalt 2 deltagare

P 15


80 m

Startnr

Namn

Född

Förening

60

Viktor Hedlund

2002

Falu IK

107

Rikard Throgen-Hedin

2003

SK Bore

124

Gabriel Axelsson

2002

Upsala IF

Totalt 3 deltagare

200 m

Startnr

Namn

Född

Förening

60

Viktor Hedlund

2002

Falu IK

107

Rikard Throgen-Hedin

2003

SK Bore

Totalt 2 deltagare

800 m

Startnr

Namn

Född

Förening

129

Adam Greisz

2002

Falu IK

Totalt 1 deltagare

80 mh

Startnr

Namn

Född

Förening

60

Viktor Hedlund

2002

Falu IK

107

Rikard Throgen-Hedin

2003

SK Bore

124

Gabriel Axelsson

2002

Upsala IF

Totalt 3 deltagare

Höjd

Startnr

Namn

Född

Förening

85

Olle Hübert

2003

IK Heros

107

Rikard Throgen-Hedin

2003

SK Bore

124

Gabriel Axelsson

2002

Upsala IF

129

Adam Greisz

2002

Falu IK

Totalt 4 deltagare

Längd

Startnr

Namn

Född

Förening

28

Hugo Åkers

2003

Falu IK

60

Viktor Hedlund

2002

Falu IK

85

Olle Hübert

2003

IK Heros

129

Adam Greisz

2002

Falu IK

Totalt 4 deltagare

Kula

Startnr

Namn

Född

Förening

2

Axel Lundberg Hedman

2002

Djurmo/Sifferbo IF

28

Hugo Åkers

2003

Falu IK

85

Olle Hübert

2003

IK Heros

107

Rikard Throgen-Hedin

2003

SK Bore

124

Gabriel Axelsson

2002

Upsala IF

Totalt 5 deltagare

4 x 80 m

Startnr

Namn

Född

Förening

34

Lag 1 Falu IK

1900

Falu IK

Totalt 1 deltagare

P 13


60 m

Startnr

Namn

Född

Förening

11

Adam Hellbom

2004

Falu IK

18

Bennet Monheim

2004

Falu IK

31

Jakob Nordström

2004

Falu IK

33

Kristoffer Andersson

2004

Falu IK

89

Pontus Rimsler

2004

Kvarnsveden GoIF

123

David Axelsson

2004

Upsala IF

Totalt 6 deltagare

200 m

Startnr

Namn

Född

Förening

11

Adam Hellbom

2004

Falu IK

18

Bennet Monheim

2004

Falu IK

33

Kristoffer Andersson

2004

Falu IK

89

Pontus Rimsler

2004

Kvarnsveden GoIF

123

David Axelsson

2004

Upsala IF

Totalt 5 deltagare

600 m

Startnr

Namn

Född

Förening

18

Bennet Monheim

2004

Falu IK

Totalt 1 deltagare

60 mh

Startnr

Namn

Född

Förening

11

Adam Hellbom

2004

Falu IK

Totalt 1 deltagare

Stav

Startnr

Namn

Född

Förening

31

Jakob Nordström

2004

Falu IK

Totalt 1 deltagare

Längd

Startnr

Namn

Född

Förening

11

Adam Hellbom

2004

Falu IK

18

Bennet Monheim

2004

Falu IK

30

Isac Daun

2006

Falu IK

31

Jakob Nordström

2004

Falu IK

89

Pontus Rimsler

2004

Kvarnsveden GoIF

108

Alfred Carlberg Nilsson

2006

Stora Tuna Friidrottsklubb

123

David Axelsson

2004

Upsala IF

Totalt 7 deltagare

Kula

Startnr

Namn

Född

Förening

11

Adam Hellbom

2004

Falu IK

33

Kristoffer Andersson

2004

Falu IK

89

Pontus Rimsler

2004

Kvarnsveden GoIF

123

David Axelsson

2004

Upsala IF

Totalt 4 deltagare

Slägga

Startnr

Namn

Född

Förening

11

Adam Hellbom

2004

Falu IK

Totalt 1 deltagare

5 x 60 m

Startnr

Namn

Född

Förening

34

Lag 1 Falu IK

1900

Falu IK

Totalt 1 deltagare

P 11


60 m

Startnr

Namn

Född

Förening

7

Oscar Båtmästar

2006

Djurmo/Sifferbo IF

17

Axel Engestang

2006

Falu IK

30

Isac Daun

2006

Falu IK

40

Linus Edmarker

2006

Falu IK

56

Teo Åkers

2006

Falu IK

80

Oskar Bergman

2006

IFK Mora Friidrott

81

Sebastian Alin

2007

IFK Mora Friidrott

108

Alfred Carlberg Nilsson

2006

Stora Tuna Friidrottsklubb

112

Hampe Peleback

2006

Stora Tuna Friidrottsklubb

113

Kalle Anfält

2006

Stora Tuna Friidrottsklubb

Totalt 10 deltagare

600 m

Startnr

Namn

Född

Förening

17

Axel Engestang

2006

Falu IK

30

Isac Daun

2006

Falu IK

80

Oskar Bergman

2006

IFK Mora Friidrott

108

Alfred Carlberg Nilsson

2006

Stora Tuna Friidrottsklubb

112

Hampe Peleback

2006

Stora Tuna Friidrottsklubb

113

Kalle Anfält

2006

Stora Tuna Friidrottsklubb

Totalt 6 deltagare

Höjd

Startnr

Namn

Född

Förening

7

Oscar Båtmästar

2006

Djurmo/Sifferbo IF

17

Axel Engestang

2006

Falu IK

30

Isac Daun

2006

Falu IK

40

Linus Edmarker

2006

Falu IK

56

Teo Åkers

2006

Falu IK

80

Oskar Bergman

2006

IFK Mora Friidrott

81

Sebastian Alin

2007

IFK Mora Friidrott

108

Alfred Carlberg Nilsson

2006

Stora Tuna Friidrottsklubb

112

Hampe Peleback

2006

Stora Tuna Friidrottsklubb

113

Kalle Anfält

2006

Stora Tuna Friidrottsklubb

Totalt 10 deltagare

P 9


60 m

Startnr

Namn

Född

Förening

16

Arvid Uhlin

2008

Falu IK

59

Tim Thomson

2009

Falu IK

66

Theodor Hammarberg

2008

Högbo GIF

69

Dante Meijer

2008

IFK Mora Friidrott

91

Amadeus Norling

2009

Leksands FIK

95

Karl Ytfeldt

2009

Leksands FIK

Totalt 6 deltagare

400 m

Startnr

Namn

Född

Förening

16

Arvid Uhlin

2008

Falu IK

59

Tim Thomson

2009

Falu IK

66

Theodor Hammarberg

2008

Högbo GIF

69

Dante Meijer

2008

IFK Mora Friidrott

91

Amadeus Norling

2009

Leksands FIK

Totalt 5 deltagare

Längd

Startnr

Namn

Född

Förening

16

Arvid Uhlin

2008

Falu IK

66

Theodor Hammarberg

2008

Högbo GIF

69

Dante Meijer

2008

IFK Mora Friidrott

91

Amadeus Norling

2009

Leksands FIK

95

Karl Ytfeldt

2009

Leksands FIK

Totalt 5 deltagare

P 7


60 m

Startnr

Namn

Född

Förening

6

Olle Grop

2010

Djurmo/Sifferbo IF

20

Elliot Ljunggren

2010

Falu IK

26

Gustav Kjellin

2010

Falu IK

46

Mattias Gustafsson

2010

Falu IK

97

Pelle Ytfeldt

2010

Leksands FIK

110

Anton Carlberg Nilsson

2010

Stora Tuna Friidrottsklubb

Totalt 6 deltagare

Längd

Startnr

Namn

Född

Förening

20

Elliot Ljunggren

2010

Falu IK

26

Gustav Kjellin

2010

Falu IK

46

Mattias Gustafsson

2010

Falu IK

97

Pelle Ytfeldt

2010

Leksands FIK

110

Anton Carlberg Nilsson

2010

Stora Tuna Friidrottsklubb

Totalt 5 deltagare

KS


100 m

Startnr

Namn

Född

Förening

22

Emma Jansson

1997

Falu IK

87

Anna Lennman

1998

Katrineholms SK

92

Elin Bärjegård

1999

Leksands FIK

115

Michelle Johnson

1999

Strands IF

127

Caroline Jansson

1994

Örbyhus IF

Totalt 5 deltagare

200 m

Startnr

Namn

Född

Förening

87

Anna Lennman

1998

Katrineholms SK

127

Caroline Jansson

1994

Örbyhus IF

Totalt 2 deltagare

800 m

Startnr

Namn

Född

Förening

72

Emelie Svensson

1995

IFK Mora Friidrott

Totalt 1 deltagare

100 mh

Startnr

Namn

Född

Förening

92

Elin Bärjegård

1999

Leksands FIK

Totalt 1 deltagare

Höjd

Startnr

Namn

Född

Förening

4

Lisa Lorenz

1999

Djurmo/Sifferbo IF

122

Barbro Gadle

1942

Upsala IF

Totalt 2 deltagare

Stav

Startnr

Namn

Född

Förening

19

Elin Haglund

2000

Falu IK

88

Hilma Hindsberg

2002

Kvarnsveden GoIF

90

Wilma Andersson

2000

Kvarnsveden GoIF

Totalt 3 deltagare

Längd

Startnr

Namn

Född

Förening

70

Ebba Eriksson

2001

IFK Mora Friidrott

87

Anna Lennman

1998

Katrineholms SK

115

Michelle Johnson

1999

Strands IF

116

Moa Jern

2000

Strands IF

122

Barbro Gadle

1942

Upsala IF

Totalt 5 deltagare

Kula

Startnr

Namn

Född

Förening

78

Lydia Sundin

1994

IFK Mora Friidrott

Totalt 1 deltagare

Diskus

Startnr

Namn

Född

Förening

78

Lydia Sundin

1994

IFK Mora Friidrott

Totalt 1 deltagare

F 17


100 m

Startnr

Namn

Född

Förening

27

Hannah Hellbom

2000

Falu IK

57

Tilda Tryggveson

2000

Falu IK

62

Ylwa Haglund

2000

Falu IK

116

Moa Jern

2000

Strands IF

Totalt 4 deltagare

Kula

Startnr

Namn

Född

Förening

70

Ebba Eriksson

2001

IFK Mora Friidrott

118

Fanny Östman

2001

Säters IF

121

Lina Larsson

2000

Säters IF

Totalt 3 deltagare

Diskus

Startnr

Namn

Född

Förening

70

Ebba Eriksson

2001

IFK Mora Friidrott

106

Maja Persson

2001

SK Bore

118

Fanny Östman

2001

Säters IF

121

Lina Larsson

2000

Säters IF

Totalt 4 deltagare

F 15


80 m

Startnr

Namn

Född

Förening

14

Alma Uhlin

2003

Falu IK

25

Gabriella Lindström

2002

Falu IK

52

Olivia Nordgren

2002

Falu IK

88

Hilma Hindsberg

2002

Kvarnsveden GoIF

119

Frida Hjorth

2003

Säters IF

Totalt 5 deltagare

200 m

Startnr

Namn

Född

Förening

14

Alma Uhlin

2003

Falu IK

48

Minna Lock Andersson

2002

Falu IK

52

Olivia Nordgren

2002

Falu IK

88

Hilma Hindsberg

2002

Kvarnsveden GoIF

96

Matilda Lundgren

2003

Leksands FIK

Totalt 5 deltagare

80 mh

Startnr

Namn

Född

Förening

25

Gabriella Lindström

2002

Falu IK

Totalt 1 deltagare

Höjd

Startnr

Namn

Född

Förening

14

Alma Uhlin

2003

Falu IK

96

Matilda Lundgren

2003

Leksands FIK

Totalt 2 deltagare

Längd

Startnr

Namn

Född

Förening

14

Alma Uhlin

2003

Falu IK

25

Gabriella Lindström

2002

Falu IK

48

Minna Lock Andersson

2002

Falu IK

52

Olivia Nordgren

2002

Falu IK

96

Matilda Lundgren

2003

Leksands FIK

119

Frida Hjorth

2003

Säters IF

Totalt 6 deltagare

Slägga

Startnr

Namn

Född

Förening

133

Rebecka Samuelsson

1998

Iggesunds SK

Totalt 1 deltagare

4 x 80 m

Startnr

Namn

Född

Förening

34

Lag 1 Falu IK

1900

Falu IK

Totalt 1 deltagare

F 13


60 m

Startnr

Namn

Född

Förening

3

Ellen Lundberg Hedman

2004

Djurmo/Sifferbo IF

5

Nova Peters Wengrud

2004

Djurmo/Sifferbo IF

8

Tuva Grop

2005

Djurmo/Sifferbo IF

37

Linnea Barksjö

2005

Falu IK

41

Liv Enberg

2005

Falu IK

75

Ida Eriksson

2004

IFK Mora Friidrott

76

Julia Meijer

2004

IFK Mora Friidrott

99

Elin Sjöblom

2005

Ludvika FFI

100

Mathilda Nehme

2005

Ludvika FFI

117

Clara Jansson

2004

Säters IF

134

Ellen Heldt-Cassel

2005

Ludvika FFI

Totalt 11 deltagare

200 m

Startnr

Namn

Född

Förening

41

Liv Enberg

2005

Falu IK

64

Joline Jonsson

2006

Högbo GIF

75

Ida Eriksson

2004

IFK Mora Friidrott

109

Alva Hermansson

2004

Stora Tuna Friidrottsklubb

117

Clara Jansson

2004

Säters IF

134

Ellen Heldt-Cassel

2005

Ludvika FFI

Totalt 6 deltagare

600 m

Startnr

Namn

Född

Förening

76

Julia Meijer

2004

IFK Mora Friidrott

Totalt 1 deltagare

60 mh

Startnr

Namn

Född

Förening

3

Ellen Lundberg Hedman

2004

Djurmo/Sifferbo IF

5

Nova Peters Wengrud

2004

Djurmo/Sifferbo IF

Totalt 2 deltagare

Stav

Startnr

Namn

Född

Förening

3

Ellen Lundberg Hedman

2004

Djurmo/Sifferbo IF

5

Nova Peters Wengrud

2004

Djurmo/Sifferbo IF

76

Julia Meijer

2004

IFK Mora Friidrott

Totalt 3 deltagare

Längd

Startnr

Namn

Född

Förening

3

Ellen Lundberg Hedman

2004

Djurmo/Sifferbo IF

5

Nova Peters Wengrud

2004

Djurmo/Sifferbo IF

8

Tuva Grop

2005

Djurmo/Sifferbo IF

37

Linnea Barksjö

2005

Falu IK

41

Liv Enberg

2005

Falu IK

55

Stella Kairento

2007

Falu IK

75

Ida Eriksson

2004

IFK Mora Friidrott

76

Julia Meijer

2004

IFK Mora Friidrott

99

Elin Sjöblom

2005

Ludvika FFI

100

Mathilda Nehme

2005

Ludvika FFI

134

Ellen Heldt-Cassel

2005

Ludvika FFI

Totalt 11 deltagare

Kula

Startnr

Namn

Född

Förening

3

Ellen Lundberg Hedman

2004

Djurmo/Sifferbo IF

5

Nova Peters Wengrud

2004

Djurmo/Sifferbo IF

75

Ida Eriksson

2004

IFK Mora Friidrott

86

Tindra Skogtoft

2006

IK Heros

117

Clara Jansson

2004

Säters IF

Totalt 5 deltagare

Slägga

Startnr

Namn

Född

Förening

3

Ellen Lundberg Hedman

2004

Djurmo/Sifferbo IF

5

Nova Peters Wengrud

2004

Djurmo/Sifferbo IF

Totalt 2 deltagare

5 x 60 m

Startnr

Namn

Född

Förening

34

Lag 1 Falu IK

1900

Falu IK

139

Djurmo Mora F13

Djurmo Sifferbo IF - Friidrott

Totalt 2 deltagare

F 11


60 m

Startnr

Namn

Född

Förening

43

Majken Kjellin

2007

Falu IK

58

Tilde Fondelius

2006

Falu IK

61

Wilda Ehrs

2007

Falu IK

64

Joline Jonsson

2006

Högbo GIF

68

Anine Karlsson

2007

IFK Mora Friidrott

77

Linnea Hermansson

2006

IFK Mora Friidrott

79

Nelly Öberg

2007

IFK Mora Friidrott

82

Svea Mopers

2007

IFK Mora Friidrott

83

Tilde Karlsson

2007

IFK Mora Friidrott

94

Julia Norling

2006

Leksands FIK

111

Astrid Hermansson

2007

Stora Tuna Friidrottsklubb

114

Rut Isberg

2006

Stora Tuna Friidrottsklubb

138

Emma Eriksson

Falu IK

Totalt 13 deltagare

600 m

Startnr

Namn

Född

Förening

64

Joline Jonsson

2006

Högbo GIF

68

Anine Karlsson

2007

IFK Mora Friidrott

79

Nelly Öberg

2007

IFK Mora Friidrott

82

Svea Mopers

2007

IFK Mora Friidrott

83

Tilde Karlsson

2007

IFK Mora Friidrott

94

Julia Norling

2006

Leksands FIK

111

Astrid Hermansson

2007

Stora Tuna Friidrottsklubb

114

Rut Isberg

2006

Stora Tuna Friidrottsklubb

Totalt 8 deltagare

Höjd

Startnr

Namn

Född

Förening

68

Anine Karlsson

2007

IFK Mora Friidrott

79

Nelly Öberg

2007

IFK Mora Friidrott

86

Tindra Skogtoft

2006

IK Heros

94

Julia Norling

2006

Leksands FIK

114

Rut Isberg

2006

Stora Tuna Friidrottsklubb

138

Emma Eriksson

Falu IK

Totalt 6 deltagare

F 9


60 m

Startnr

Namn

Född

Förening

1

Agnes Grop

2008

Djurmo/Sifferbo IF

13

Alicia Gräfnings

2009

Falu IK

24

Freja Bengtsson

2008

Falu IK

35

Lilly Mårten Haag

2009

Falu IK

38

Linnéa Hallström

2008

Falu IK

39

Linnéa Monfelt

2009

Falu IK

44

Marit Lång

2008

Falu IK

45

Matilda Oredsson Lund

2009

Falu IK

50

Moa Enberg

2008

Falu IK

51

Molly Hultmark

2008

Falu IK

54

Stella Hultmark

2008

Falu IK

63

Silje Rinstad

2008

Falu IK

65

Thelma Hammarberg

2008

Högbo GIF

67

Agnes Karlsson

2009

IFK Mora Friidrott

71

Elin Bergman

2009

IFK Mora Friidrott

73

Emilia Frost Smeds

2009

IFK Mora Friidrott

74

Filippa Karlsson

2009

IFK Mora Friidrott

98

Tillie Ytfeldt

2008

Leksands FIK

131

Hilda Säfström

2008

Kvarnsveden GoIF

135

Amanda Carlborg

2009

Falu IK

Totalt 20 deltagare

400 m

Startnr

Namn

Född

Förening

35

Lilly Mårten Haag

2009

Falu IK

45

Matilda Oredsson Lund

2009

Falu IK

63

Silje Rinstad

2008

Falu IK

65

Thelma Hammarberg

2008

Högbo GIF

67

Agnes Karlsson

2009

IFK Mora Friidrott

71

Elin Bergman

2009

IFK Mora Friidrott

73

Emilia Frost Smeds

2009

IFK Mora Friidrott

74

Filippa Karlsson

2009

IFK Mora Friidrott

98

Tillie Ytfeldt

2008

Leksands FIK

131

Hilda Säfström

2008

Kvarnsveden GoIF

Totalt 10 deltagare

Längd

Startnr

Namn

Född

Förening

1

Agnes Grop

2008

Djurmo/Sifferbo IF

13

Alicia Gräfnings

2009

Falu IK

35

Lilly Mårten Haag

2009

Falu IK

38

Linnéa Hallström

2008

Falu IK

39

Linnéa Monfelt

2009

Falu IK

44

Marit Lång

2008

Falu IK

45

Matilda Oredsson Lund

2009

Falu IK

49

Miranda Jansson

2008

Falu IK

50

Moa Enberg

2008

Falu IK

63

Silje Rinstad

2008

Falu IK

65

Thelma Hammarberg

2008

Högbo GIF

67

Agnes Karlsson

2009

IFK Mora Friidrott

71

Elin Bergman

2009

IFK Mora Friidrott

73

Emilia Frost Smeds

2009

IFK Mora Friidrott

74

Filippa Karlsson

2009

IFK Mora Friidrott

98

Tillie Ytfeldt

2008

Leksands FIK

131

Hilda Säfström

2008

Kvarnsveden GoIF

135

Amanda Carlborg

2009

Falu IK

Totalt 18 deltagare

F 7


60 m

Startnr

Namn

Född

Förening

12

Alice Stingzing

2010

Falu IK

29

Ingrid Lundberg

2010

Falu IK

36

Lina Hoppe

2010

Falu IK

42

Lovisa Billme

2010

Falu IK

53

Sofie Smedman

2010

Falu IK

93

Hilla Ytfeldt

2010

Leksands FIK

132

Alice Hellström

2010

Falu IK

136

Alma Enochsson

2010

Falu IK

Totalt 8 deltagare

Längd

Startnr

Namn

Född

Förening

12

Alice Stingzing

2010

Falu IK

29

Ingrid Lundberg

2010

Falu IK

36

Lina Hoppe

2010

Falu IK

42

Lovisa Billme

2010

Falu IK

53

Sofie Smedman

2010

Falu IK

93

Hilla Ytfeldt

2010

Leksands FIK

132

Alice Hellström

2010

Falu IK

136

Alma Enochsson

2010

Falu IK

137

Frida Eriksson

Falu IK

Totalt 9 deltagare



© Arena 2.0, RunPro Systems