MS
100 m 200 m 5 000 m Stav Längd Kula Diskus Slägga Spjut 
P 19
110 mh 
P 17
100 m 800 m 110 mh Kula Diskus Slägga Spjut 
P 15
80 m 300 m 800 m 80 mh Höjd Stav Längd Kula Diskus Slägga Spjut 
P 13
60 m 200 m 600 m 60 mh Höjd Längd Kula Diskus Slägga Spjut 
P 11
60 m 600 m Höjd Längd Kula 
P 10
60 m 600 m Höjd Längd Kula 
P 9
60 m 200 m Längd 
P 8
60 m 200 m Längd 
P 7
60 m 200 m Längd 
KS
100 m 200 m 5 000 m 100 mh Höjd Stav Längd Kula Diskus Slägga Spjut 
F 17
100 m 200 m 100 mh Kula Diskus Slägga Spjut 
F 15
80 m 300 m 800 m 80 mh Höjd Stav Längd Kula Diskus Slägga Spjut 
F 13
60 m 200 m 600 m 60 mh Höjd Längd Kula Diskus Slägga Spjut 
F 11
60 m 600 m Höjd Längd Kula 
F 10
60 m 600 m Höjd Längd Kula 
F 9
60 m 200 m Längd 
F 8
60 m 200 m Längd 
F 7
60 m 200 m Längd 
M 55
Slägga 
Mixed KM
4 x 100 m 

Bilmetrospelen 2019

Listan skapad: 2019-05-15 21:14:32


MS


100 m

Startnr

Namn

Född

Förening

Årsbästa

204

Henning André

1997

Nyköpings BIS

232

Max Andersson

1995

Upsala IF

233

Simon Björnstedt

1999

Upsala IF

Totalt 3 deltagare

200 m

Startnr

Namn

Född

Förening

Årsbästa

240

Benjamin Tinglöf

2001

Ärla IF

Totalt 1 deltagare

5 000 m

Startnr

Namn

Född

Förening

Årsbästa

28

Emil Millan de la Oliva

2001

Eskilstuna Friidrott

104

William Desmueles

2006

Falu IK

203

Viktor Johansson

1990

LK Gränslöst

Totalt 3 deltagare

Stav

Startnr

Namn

Född

Förening

Årsbästa

187

Joel Andersson

2002

Kvarnsveden GoIF

Totalt 1 deltagare

Längd

Startnr

Namn

Född

Förening

Årsbästa

117

Fredrik Sundvall

2002

Gefle IF

125

Lukas Holm

2003

Gefle IF

204

Henning André

1997

Nyköpings BIS

232

Max Andersson

1995

Upsala IF

233

Simon Björnstedt

1999

Upsala IF

Totalt 5 deltagare

Kula

Startnr

Namn

Född

Förening

Årsbästa

166

Andreas Eriksson

1994

IK Heros

Totalt 1 deltagare

Diskus

Startnr

Namn

Född

Förening

Årsbästa

166

Andreas Eriksson

1994

IK Heros

Totalt 1 deltagare

Slägga

Startnr

Namn

Född

Förening

Årsbästa

8

Lars Hammargren

1960

Bollnäs FIK

Totalt 1 deltagare

Spjut

Startnr

Namn

Född

Förening

Årsbästa

7

Joel Jansson

1993

Bollnäs FIK

Totalt 1 deltagare

P 19


110 mh

Startnr

Namn

Född

Förening

Årsbästa

240

Benjamin Tinglöf

2001

Ärla IF

14,43

Totalt 1 deltagare

P 17


100 m

Startnr

Namn

Född

Förening

Årsbästa

3

Viktor Rydåker

2003

Alunda SK

43

Birck Wärnström

2003

Falu IK

102

Viktor Hedlund

2002

Falu IK

117

Fredrik Sundvall

2002

Gefle IF

125

Lukas Holm

2003

Gefle IF

159

Jakob Fornander

2003

IF Skade

Totalt 6 deltagare

800 m

Startnr

Namn

Född

Förening

Årsbästa

16

Anders Danielsson Frost

2002

Dala-Järna IK

117

Fredrik Sundvall

2002

Gefle IF

125

Lukas Holm

2003

Gefle IF

Totalt 3 deltagare

110 mh

Startnr

Namn

Född

Förening

Årsbästa

102

Viktor Hedlund

2002

Falu IK

191

Noa Skomorowski

2003

Kvarnsvedens ik

Totalt 2 deltagare

Kula

Startnr

Namn

Född

Förening

Årsbästa

3

Viktor Rydåker

2003

Alunda SK

167

Olle Hübert

2003

IK Heros

183

Arvid Klingberg

2003

Kvarnsveden GoIF

234

Erik Lindkvist

2002

Wedevågs IF

Totalt 4 deltagare

Diskus

Startnr

Namn

Född

Förening

Årsbästa

3

Viktor Rydåker

2003

Alunda SK

102

Viktor Hedlund

2002

Falu IK

183

Arvid Klingberg

2003

Kvarnsveden GoIF

191

Noa Skomorowski

2003

Kvarnsvedens ik

234

Erik Lindkvist

2002

Wedevågs IF

Totalt 5 deltagare

Slägga

Startnr

Namn

Född

Förening

Årsbästa

3

Viktor Rydåker

2003

Alunda SK

234

Erik Lindkvist

2002

Wedevågs IF

Totalt 2 deltagare

Spjut

Startnr

Namn

Född

Förening

Årsbästa

3

Viktor Rydåker

2003

Alunda SK

43

Birck Wärnström

2003

Falu IK

167

Olle Hübert

2003

IK Heros

183

Arvid Klingberg

2003

Kvarnsveden GoIF

191

Noa Skomorowski

2003

Kvarnsvedens ik

234

Erik Lindkvist

2002

Wedevågs IF

Totalt 6 deltagare

P 15


80 m

Startnr

Namn

Född

Förening

Årsbästa

15

Hampus Gull-Åhlund

2004

Bålsta IK

30

Adam Hellbom

2004

Falu IK

52

Erik Lindgren

2004

Falu IK

68

Kristoffer Andersson

2004

Falu IK

108

Alexander Nilsson

2005

Gefle IF

141

Kiseri Ezuz

2005

Hedesunda IF

148

Anton Hermansson

2004

Hulåns IF

161

Alfred Sandström

2004

IFK Mora Friidrottsklubb

170

Alvar Broth

2004

Järvsö IF

192

Pontus Rimsler

2004

Kvarnsvedens ik

229

Elis Gemzell

2005

Tierps IF FI

230

Liam Helén

2005

Tierps IF FI

231

David Axelsson

2004

Upsala IF

Totalt 13 deltagare

300 m

Startnr

Namn

Född

Förening

Årsbästa

15

Hampus Gull-Åhlund

2004

Bålsta IK

141

Kiseri Ezuz

2005

Hedesunda IF

148

Anton Hermansson

2004

Hulåns IF

161

Alfred Sandström

2004

IFK Mora Friidrottsklubb

Totalt 4 deltagare

800 m

Startnr

Namn

Född

Förening

Årsbästa

170

Alvar Broth

2004

Järvsö IF

Totalt 1 deltagare

80 mh

Startnr

Namn

Född

Förening

Årsbästa

15

Hampus Gull-Åhlund

2004

Bålsta IK

65

Jakob Nordström

2004

Falu IK

Totalt 2 deltagare

Höjd

Startnr

Namn

Född

Förening

Årsbästa

52

Erik Lindgren

2004

Falu IK

80

Lukas Lies

2005

Falu IK

81

Lukas Orri Saethorsson

2005

Falu IK

1,42

131

Thirachai Schröder

2005

Gefle IF

141

Kiseri Ezuz

2005

Hedesunda IF

144

Rasmus Berg

2005

Hedesunda IF

148

Anton Hermansson

2004

Hulåns IF

170

Alvar Broth

2004

Järvsö IF

192

Pontus Rimsler

2004

Kvarnsvedens ik

Totalt 9 deltagare

Stav

Startnr

Namn

Född

Förening

Årsbästa

141

Kiseri Ezuz

2005

Hedesunda IF

144

Rasmus Berg

2005

Hedesunda IF

229

Elis Gemzell

2005

Tierps IF FI

231

David Axelsson

2004

Upsala IF

Totalt 4 deltagare

Längd

Startnr

Namn

Född

Förening

Årsbästa

1

Gustav Rydåker

2005

Alunda SK

15

Hampus Gull-Åhlund

2004

Bålsta IK

65

Jakob Nordström

2004

Falu IK

108

Alexander Nilsson

2005

Gefle IF

131

Thirachai Schröder

2005

Gefle IF

141

Kiseri Ezuz

2005

Hedesunda IF

144

Rasmus Berg

2005

Hedesunda IF

148

Anton Hermansson

2004

Hulåns IF

170

Alvar Broth

2004

Järvsö IF

192

Pontus Rimsler

2004

Kvarnsvedens ik

229

Elis Gemzell

2005

Tierps IF FI

230

Liam Helén

2005

Tierps IF FI

231

David Axelsson

2004

Upsala IF

Totalt 13 deltagare

Kula

Startnr

Namn

Född

Förening

Årsbästa

1

Gustav Rydåker

2005

Alunda SK

30

Adam Hellbom

2004

Falu IK

68

Kristoffer Andersson

2004

Falu IK

80

Lukas Lies

2005

Falu IK

192

Pontus Rimsler

2004

Kvarnsvedens ik

231

David Axelsson

2004

Upsala IF

Totalt 6 deltagare

Diskus

Startnr

Namn

Född

Förening

Årsbästa

1

Gustav Rydåker

2005

Alunda SK

10

Mille Edwardsson

2004

Bollnäs FIK

192

Pontus Rimsler

2004

Kvarnsvedens ik

231

David Axelsson

2004

Upsala IF

Totalt 4 deltagare

Slägga

Startnr

Namn

Född

Förening

Årsbästa

1

Gustav Rydåker

2005

Alunda SK

10

Mille Edwardsson

2004

Bollnäs FIK

30

Adam Hellbom

2004

Falu IK

161

Alfred Sandström

2004

IFK Mora Friidrottsklubb

192

Pontus Rimsler

2004

Kvarnsvedens ik

231

David Axelsson

2004

Upsala IF

Totalt 6 deltagare

Spjut

Startnr

Namn

Född

Förening

Årsbästa

1

Gustav Rydåker

2005

Alunda SK

15

Hampus Gull-Åhlund

2004

Bålsta IK

65

Jakob Nordström

2004

Falu IK

68

Kristoffer Andersson

2004

Falu IK

141

Kiseri Ezuz

2005

Hedesunda IF

144

Rasmus Berg

2005

Hedesunda IF

161

Alfred Sandström

2004

IFK Mora Friidrottsklubb

192

Pontus Rimsler

2004

Kvarnsvedens ik

212

Leo Anfält

2004

Stora Tuna IK Friidrott

229

Elis Gemzell

2005

Tierps IF FI

231

David Axelsson

2004

Upsala IF

Totalt 11 deltagare

P 13


60 m

Startnr

Namn

Född

Förening

Årsbästa

42

Axel Engestang

2006

Falu IK

44

Carl Lindgren

2006

Falu IK

8,42

101

Victor Källström

2007

Falu IK

107

Albin Zettergren

2006

Gefle IF

123

Ludvig Hjertberg

2006

Gefle IF

136

Walter Hedblom

2007

Gefle IF

8,97

151

Herman Lind

2007

Hulåns IF

172

Edvin Käller

2007

Järvsö IF

210

Hampe Peleback

2006

Stora Tuna IK Friidrott

215

Benjamin Bodin

2006

Säters IF

220

Jonathan Danielsson

2007

Säters IF

Totalt 11 deltagare

200 m

Startnr

Namn

Född

Förening

Årsbästa

42

Axel Engestang

2006

Falu IK

101

Victor Källström

2007

Falu IK

107

Albin Zettergren

2006

Gefle IF

113

Edvin Sundvall

2007

Gefle IF

123

Ludvig Hjertberg

2006

Gefle IF

136

Walter Hedblom

2007

Gefle IF

28,88

172

Edvin Käller

2007

Järvsö IF

206

Alfred Carlberg Nilssom

2006

Stora Tuna IK Friidrott

210

Hampe Peleback

2006

Stora Tuna IK Friidrott

215

Benjamin Bodin

2006

Säters IF

Totalt 10 deltagare

600 m

Startnr

Namn

Född

Förening

Årsbästa

107

Albin Zettergren

2006

Gefle IF

113

Edvin Sundvall

2007

Gefle IF

123

Ludvig Hjertberg

2006

Gefle IF

206

Alfred Carlberg Nilssom

2006

Stora Tuna IK Friidrott

Totalt 4 deltagare

60 mh

Startnr

Namn

Född

Förening

Årsbästa

101

Victor Källström

2007

Falu IK

136

Walter Hedblom

2007

Gefle IF

10,77

Totalt 2 deltagare

Höjd

Startnr

Namn

Född

Förening

Årsbästa

113

Edvin Sundvall

2007

Gefle IF

136

Walter Hedblom

2007

Gefle IF

172

Edvin Käller

2007

Järvsö IF

Totalt 3 deltagare

Längd

Startnr

Namn

Född

Förening

Årsbästa

42

Axel Engestang

2006

Falu IK

44

Carl Lindgren

2006

Falu IK

4,58

101

Victor Källström

2007

Falu IK

107

Albin Zettergren

2006

Gefle IF

113

Edvin Sundvall

2007

Gefle IF

123

Ludvig Hjertberg

2006

Gefle IF

136

Walter Hedblom

2007

Gefle IF

151

Herman Lind

2007

Hulåns IF

172

Edvin Käller

2007

Järvsö IF

206

Alfred Carlberg Nilssom

2006

Stora Tuna IK Friidrott

210

Hampe Peleback

2006

Stora Tuna IK Friidrott

215

Benjamin Bodin

2006

Säters IF

216

Casper Johansson

2007

Säters IF

220

Jonathan Danielsson

2007

Säters IF

Totalt 14 deltagare

Kula

Startnr

Namn

Född

Förening

Årsbästa

24

Oscar Båtmästar

2006

Djurmo/Sifferbo IF

113

Edvin Sundvall

2007

Gefle IF

210

Hampe Peleback

2006

Stora Tuna IK Friidrott

215

Benjamin Bodin

2006

Säters IF

216

Casper Johansson

2007

Säters IF

220

Jonathan Danielsson

2007

Säters IF

235

Johan Lindkvist

2006

Wedevågs IF

Totalt 7 deltagare

Diskus

Startnr

Namn

Född

Förening

Årsbästa

113

Edvin Sundvall

2007

Gefle IF

215

Benjamin Bodin

2006

Säters IF

216

Casper Johansson

2007

Säters IF

220

Jonathan Danielsson

2007

Säters IF

235

Johan Lindkvist

2006

Wedevågs IF

236

Liam Haili

2006

Wedevågs IF

Totalt 6 deltagare

Slägga

Startnr

Namn

Född

Förening

Årsbästa

24

Oscar Båtmästar

2006

Djurmo/Sifferbo IF

172

Edvin Käller

2007

Järvsö IF

235

Johan Lindkvist

2006

Wedevågs IF

236

Liam Haili

2006

Wedevågs IF

Totalt 4 deltagare

Spjut

Startnr

Namn

Född

Förening

Årsbästa

136

Walter Hedblom

2007

Gefle IF

172

Edvin Käller

2007

Järvsö IF

210

Hampe Peleback

2006

Stora Tuna IK Friidrott

211

Kalle Anfält

2006

Stora Tuna IK Friidrott

215

Benjamin Bodin

2006

Säters IF

216

Casper Johansson

2007

Säters IF

220

Jonathan Danielsson

2007

Säters IF

235

Johan Lindkvist

2006

Wedevågs IF

236

Liam Haili

2006

Wedevågs IF

Totalt 9 deltagare

P 11


60 m

Startnr

Namn

Född

Förening

Årsbästa

106

Åke Folke

2008

Falu IK

128

Oskar Nylander

2008

Gefle IF

157

Theodor Hammarberg

2008

Högbo GIF

180

Alexander Sandberg

2008

Kvarnsveden GoIF

Totalt 4 deltagare

600 m

Startnr

Namn

Född

Förening

Årsbästa

29

Adam Enochsson

2008

Falu IK

124

Lukas Fahlstedt

2008

Gefle IF

180

Alexander Sandberg

2008

Kvarnsveden GoIF

Totalt 3 deltagare

Höjd

Startnr

Namn

Född

Förening

Årsbästa

29

Adam Enochsson

2008

Falu IK

157

Theodor Hammarberg

2008

Högbo GIF

180

Alexander Sandberg

2008

Kvarnsveden GoIF

Totalt 3 deltagare

Längd

Startnr

Namn

Född

Förening

Årsbästa

106

Åke Folke

2008

Falu IK

124

Lukas Fahlstedt

2008

Gefle IF

128

Oskar Nylander

2008

Gefle IF

157

Theodor Hammarberg

2008

Högbo GIF

180

Alexander Sandberg

2008

Kvarnsveden GoIF

Totalt 5 deltagare

Kula

Startnr

Namn

Född

Förening

Årsbästa

106

Åke Folke

2008

Falu IK

128

Oskar Nylander

2008

Gefle IF

157

Theodor Hammarberg

2008

Högbo GIF

Totalt 3 deltagare

P 10


60 m

Startnr

Namn

Född

Förening

Årsbästa

132

Valter Wallner

2009

Gefle IF

10,03

150

Henry Brandt

2009

Hulåns IF

193

Arvid Kvarnback

2009

Leksands FIK

194

Elias Åman

2009

Leksands FIK

198

Karl Ytfeldt

2009

Leksands FIK

218

Fergus Hagström

2009

Säters IF

Totalt 6 deltagare

600 m

Startnr

Namn

Född

Förening

Årsbästa

132

Valter Wallner

2009

Gefle IF

193

Arvid Kvarnback

2009

Leksands FIK

198

Karl Ytfeldt

2009

Leksands FIK

Totalt 3 deltagare

Höjd

Startnr

Namn

Född

Förening

Årsbästa

132

Valter Wallner

2009

Gefle IF

198

Karl Ytfeldt

2009

Leksands FIK

200

Pelle Ytfeldt

2010

Leksands FIK

218

Fergus Hagström

2009

Säters IF

239

William Björk

2010

Västerås FK

Totalt 5 deltagare

Längd

Startnr

Namn

Född

Förening

Årsbästa

132

Valter Wallner

2009

Gefle IF

150

Henry Brandt

2009

Hulåns IF

193

Arvid Kvarnback

2009

Leksands FIK

194

Elias Åman

2009

Leksands FIK

198

Karl Ytfeldt

2009

Leksands FIK

218

Fergus Hagström

2009

Säters IF

Totalt 6 deltagare

Kula

Startnr

Namn

Född

Förening

Årsbästa

132

Valter Wallner

2009

Gefle IF

193

Arvid Kvarnback

2009

Leksands FIK

198

Karl Ytfeldt

2009

Leksands FIK

200

Pelle Ytfeldt

2010

Leksands FIK

218

Fergus Hagström

2009

Säters IF

Totalt 5 deltagare

P 9


60 m

Startnr

Namn

Född

Förening

Årsbästa

50

Elliot Ljunggren

2010

Falu IK

85

Melker Daun

2010

Falu IK

91

Olle Folke

2010

Falu IK

139

Harry Lennholm

2010

Hedesunda IF

175

Nils Von Krusenstjerna

2010

Järvsö IF

200

Pelle Ytfeldt

2010

Leksands FIK

208

Anton Carlberg Nilsson

2010

Stora Tuna IK Friidrott

224

Samuel Johansson

2010

Säters IF

238

Viktor Wik

2010

Västerås FK

239

William Björk

2010

Västerås FK

Totalt 10 deltagare

200 m

Startnr

Namn

Född

Förening

Årsbästa

175

Nils Von Krusenstjerna

2010

Järvsö IF

200

Pelle Ytfeldt

2010

Leksands FIK

208

Anton Carlberg Nilsson

2010

Stora Tuna IK Friidrott

238

Viktor Wik

2010

Västerås FK

239

William Björk

2010

Västerås FK

Totalt 5 deltagare

Längd

Startnr

Namn

Född

Förening

Årsbästa

50

Elliot Ljunggren

2010

Falu IK

85

Melker Daun

2010

Falu IK

91

Olle Folke

2010

Falu IK

139

Harry Lennholm

2010

Hedesunda IF

175

Nils Von Krusenstjerna

2010

Järvsö IF

200

Pelle Ytfeldt

2010

Leksands FIK

208

Anton Carlberg Nilsson

2010

Stora Tuna IK Friidrott

224

Samuel Johansson

2010

Säters IF

238

Viktor Wik

2010

Västerås FK

239

William Björk

2010

Västerås FK

Totalt 10 deltagare

P 8


60 m

Startnr

Namn

Född

Förening

Årsbästa

23

Olle Grop

2011

Djurmo/Sifferbo IF

90

Noa Rosenström

2011

Falu IK

Totalt 2 deltagare

200 m

Startnr

Namn

Född

Förening

Årsbästa

23

Olle Grop

2011

Djurmo/Sifferbo IF

90

Noa Rosenström

2011

Falu IK

Totalt 2 deltagare

Längd

Startnr

Namn

Född

Förening

Årsbästa

23

Olle Grop

2011

Djurmo/Sifferbo IF

90

Noa Rosenström

2011

Falu IK

Totalt 2 deltagare

P 7


60 m

Startnr

Namn

Född

Förening

Årsbästa

39

Arvid Engestang

2012

Falu IK

40

Arvid Stenman

2012

Falu IK

55

Filip Jansson

2012

Falu IK

83

Max Janis

2012

Falu IK

105

William Mcmillin

2012

Falu IK

177

Oscar Calleberg Fager

2012

KFUM Örebro

214

Wilmer Kempe

2012

Sågmyra SK

Totalt 7 deltagare

200 m

Startnr

Namn

Född

Förening

Årsbästa

39

Arvid Engestang

2012

Falu IK

40

Arvid Stenman

2012

Falu IK

83

Max Janis

2012

Falu IK

105

William Mcmillin

2012

Falu IK

177

Oscar Calleberg Fager

2012

KFUM Örebro

214

Wilmer Kempe

2012

Sågmyra SK

Totalt 6 deltagare

Längd

Startnr

Namn

Född

Förening

Årsbästa

39

Arvid Engestang

2012

Falu IK

40

Arvid Stenman

2012

Falu IK

55

Filip Jansson

2012

Falu IK

83

Max Janis

2012

Falu IK

105

William Mcmillin

2012

Falu IK

177

Oscar Calleberg Fager

2012

KFUM Örebro

214

Wilmer Kempe

2012

Sågmyra SK

Totalt 7 deltagare

KS


100 m

Startnr

Namn

Född

Förening

Årsbästa

59

Gabriella Lindström

2002

Falu IK

98

Tilda Tryggvesson

2000

Falu IK

Totalt 2 deltagare

200 m

Startnr

Namn

Född

Förening

Årsbästa

18

Anna Grop

1981

Djurmo/Sifferbo IF

146

Johanna Kunath

1997

HSG Universität Greifswald LA-inklusiv

Totalt 2 deltagare

5 000 m

Startnr

Namn

Född

Förening

Årsbästa

75

Linnea Palm

1999

Falu IK

89

Nicole Sörensen

1996

Falu IK

Totalt 2 deltagare

100 mh

Startnr

Namn

Född

Förening

Årsbästa

146

Johanna Kunath

1997

HSG Universität Greifswald LA-inklusiv

Totalt 1 deltagare

Höjd

Startnr

Namn

Född

Förening

Årsbästa

13

Vendela Öst

2002

Bollnäs FIK

36

Alma Uhlin

2003

Falu IK

162

Elsa Hårrskog

2001

IFK Mora Friidrottsklubb

163

Karin Hårrskog

2003

IFK Mora Friidrottsklubb

Totalt 4 deltagare

Stav

Startnr

Namn

Född

Förening

Årsbästa

73

Linn Jansson

2002

Falu IK

182

Anna Christensen

1975

Kvarnsveden GoIF

186

Hilma Hindsberg

2002

Kvarnsveden GoIF

Totalt 3 deltagare

Längd

Startnr

Namn

Född

Förening

Årsbästa

13

Vendela Öst

2002

Bollnäs FIK

60

Gabriella Lindström

2000

Falu IK

98

Tilda Tryggvesson

2000

Falu IK

162

Elsa Hårrskog

2001

IFK Mora Friidrottsklubb

163

Karin Hårrskog

2003

IFK Mora Friidrottsklubb

165

Thea Ädling Ring

2003

IFK Mora Friidrottsklubb

Totalt 6 deltagare

Kula

Startnr

Namn

Född

Förening

Årsbästa

20

Felicia Lejros

2001

Djurmo/Sifferbo IF

152

Amanda Lejros

1999

Hässelby SK

153

Axelina Johansson

2000

Hässelby SK

205

Sara Lennman

1996

Spårvägens FK

223

Lina Larsson

2000

Säters IF

Totalt 5 deltagare

Diskus

Startnr

Namn

Född

Förening

Årsbästa

152

Amanda Lejros

1999

Hässelby SK

153

Axelina Johansson

2000

Hässelby SK

154

Lydia Sundin

1994

Hässelby SK

223

Lina Larsson

2000

Säters IF

Totalt 4 deltagare

Slägga

Startnr

Namn

Född

Förening

Årsbästa

9

Linnea Hammargren

2001

Bollnäs FIK

20

Felicia Lejros

2001

Djurmo/Sifferbo IF

127

Michaela Norrbelius

1997

Gefle IF

Totalt 3 deltagare

Spjut

Startnr

Namn

Född

Förening

Årsbästa

20

Felicia Lejros

2001

Djurmo/Sifferbo IF

27

Julia Axtelius

2000

Enköpings AIF

126

Maria Olsson

1996

Gefle IF

146

Johanna Kunath

1997

HSG Universität Greifswald LA-inklusiv

Totalt 4 deltagare

F 17


100 m

Startnr

Namn

Född

Förening

Årsbästa

165

Thea Ädling Ring

2003

IFK Mora Friidrottsklubb

168

Sutthida Chuenniyom Jansson

2003

IK Heros

Totalt 2 deltagare

200 m

Startnr

Namn

Född

Förening

Årsbästa

165

Thea Ädling Ring

2003

IFK Mora Friidrottsklubb

Totalt 1 deltagare

100 mh

Startnr

Namn

Född

Förening

Årsbästa

59

Gabriella Lindström

2002

Falu IK

184

Ebba Hedberg

2003

Kvarnsveden GoIF

188

Justina Esangbedo

2003

Kvarnsveden GoIF

Totalt 3 deltagare

Kula

Startnr

Namn

Född

Förening

Årsbästa

2

Victoria Wickman

2003

Alunda SK

14

Zara Norén

2003

Bollnäs FIK

63

Hillevi Carlsson

2002

Falu IK

184

Ebba Hedberg

2003

Kvarnsveden GoIF

188

Justina Esangbedo

2003

Kvarnsveden GoIF

219

Frida Hjorth

2003

Säters IF

Totalt 6 deltagare

Diskus

Startnr

Namn

Född

Förening

Årsbästa

2

Victoria Wickman

2003

Alunda SK

14

Zara Norén

2003

Bollnäs FIK

63

Hillevi Carlsson

2002

Falu IK

Totalt 3 deltagare

Slägga

Startnr

Namn

Född

Förening

Årsbästa

2

Victoria Wickman

2003

Alunda SK

14

Zara Norén

2003

Bollnäs FIK

63

Hillevi Carlsson

2002

Falu IK

116

Emilia Merkell

2002

Gefle IF

Totalt 4 deltagare

Spjut

Startnr

Namn

Född

Förening

Årsbästa

168

Sutthida Chuenniyom Jansson

2003

IK Heros

184

Ebba Hedberg

2003

Kvarnsveden GoIF

188

Justina Esangbedo

2003

Kvarnsveden GoIF

219

Frida Hjorth

2003

Säters IF

Totalt 4 deltagare

F 15


80 m

Startnr

Namn

Född

Förening

Årsbästa

4

Alma Hansson

2005

Bollnäs FIK

5

Amanda Thyr

2004

Bollnäs FIK

21

Ida Nyström

2005

Djurmo/Sifferbo IF

25

Tuva Grop

2005

Djurmo/Sifferbo IF

56

Filippa Nordgren

2004

Falu IK

77

Liv Enberg

2005

Falu IK

149

Edith Viklund

2005

Hulåns IF

158

Hedvig Ström

2004

IF Skade

160

Titli Svanbom

2005

IF Skade

199

Linn Bond

2004

Leksands FIK

237

Matilda Eriksson

2004

Västerås FK

Totalt 11 deltagare

300 m

Startnr

Namn

Född

Förening

Årsbästa

69

Lana Hildebrand

2005

Falu IK

160

Titli Svanbom

2005

IF Skade

Totalt 2 deltagare

800 m

Startnr

Namn

Född

Förening

Årsbästa

22

Josefin Ross

2005

Djurmo/Sifferbo IF

56

Filippa Nordgren

2004

Falu IK

158

Hedvig Ström

2004

IF Skade

Totalt 3 deltagare

80 mh

Startnr

Namn

Född

Förening

Årsbästa

5

Amanda Thyr

2004

Bollnäs FIK

21

Ida Nyström

2005

Djurmo/Sifferbo IF

158

Hedvig Ström

2004

IF Skade

Totalt 3 deltagare

Höjd

Startnr

Namn

Född

Förening

Årsbästa

19

Ellen Lundberg

2004

Djurmo/Sifferbo IF

61

Hanna Andersson

2005

Falu IK

69

Lana Hildebrand

2005

Falu IK

138

Astrid Blomqvist

2005

Hedesunda IF

149

Edith Viklund

2005

Hulåns IF

1,55

199

Linn Bond

2004

Leksands FIK

Totalt 6 deltagare

Stav

Startnr

Namn

Född

Förening

Årsbästa

19

Ellen Lundberg

2004

Djurmo/Sifferbo IF

Totalt 1 deltagare

Längd

Startnr

Namn

Född

Förening

Årsbästa

4

Alma Hansson

2005

Bollnäs FIK

5

Amanda Thyr

2004

Bollnäs FIK

19

Ellen Lundberg

2004

Djurmo/Sifferbo IF

21

Ida Nyström

2005

Djurmo/Sifferbo IF

22

Josefin Ross

2005

Djurmo/Sifferbo IF

25

Tuva Grop

2005

Djurmo/Sifferbo IF

69

Lana Hildebrand

2005

Falu IK

77

Liv Enberg

2005

Falu IK

129

Ronja Magnusson

2005

Gefle IF

138

Astrid Blomqvist

2005

Hedesunda IF

149

Edith Viklund

2005

Hulåns IF

4,93

160

Titli Svanbom

2005

IF Skade

Totalt 12 deltagare

Kula

Startnr

Namn

Född

Förening

Årsbästa

19

Ellen Lundberg

2004

Djurmo/Sifferbo IF

61

Hanna Andersson

2005

Falu IK

138

Astrid Blomqvist

2005

Hedesunda IF

145

Sara Rask

2004

Hedesunda IF

158

Hedvig Ström

2004

IF Skade

207

Alva Ohlers

2004

Stora Tuna IK Friidrott

217

Clara Jansson

2004

Säters IF

Totalt 7 deltagare

Diskus

Startnr

Namn

Född

Förening

Årsbästa

19

Ellen Lundberg

2004

Djurmo/Sifferbo IF

110

Alva Nylander

2005

Gefle IF

145

Sara Rask

2004

Hedesunda IF

207

Alva Ohlers

2004

Stora Tuna IK Friidrott

217

Clara Jansson

2004

Säters IF

Totalt 5 deltagare

Slägga

Startnr

Namn

Född

Förening

Årsbästa

19

Ellen Lundberg

2004

Djurmo/Sifferbo IF

110

Alva Nylander

2005

Gefle IF

145

Sara Rask

2004

Hedesunda IF

158

Hedvig Ström

2004

IF Skade

217

Clara Jansson

2004

Säters IF

237

Matilda Eriksson

2004

Västerås FK

Totalt 6 deltagare

Spjut

Startnr

Namn

Född

Förening

Årsbästa

19

Ellen Lundberg

2004

Djurmo/Sifferbo IF

21

Ida Nyström

2005

Djurmo/Sifferbo IF

61

Hanna Andersson

2005

Falu IK

110

Alva Nylander

2005

Gefle IF

129

Ronja Magnusson

2005

Gefle IF

138

Astrid Blomqvist

2005

Hedesunda IF

145

Sara Rask

2004

Hedesunda IF

199

Linn Bond

2004

Leksands FIK

217

Clara Jansson

2004

Säters IF

237

Matilda Eriksson

2004

Västerås FK

Totalt 10 deltagare

F 13


60 m

Startnr

Namn

Född

Förening

Årsbästa

6

Ida Edling

2007

Bollnäs FIK

11

Nellie Tällberg

2006

Bollnäs FIK

12

Saga Thyr

2006

Bollnäs FIK

17

Alice Kalleberg

2006

Djurmo/Sifferbo IF

31

Adela Tryggvesson

2006

Falu IK

51

Elvira Ledin

2006

Falu IK

79

Lovisa Tosteby

2006

Falu IK

99

Tilde Fondelius

2006

Falu IK

103

Wilda Ehrs

2007

Falu IK

111

Amanda Stropp

2007

Gefle IF

118

Hedda Mossberg

2007

Gefle IF

119

Ida Hättestrand

2007

Gefle IF

130

Selma Erickson

2007

Gefle IF

133

Vendela Eriksson

2007

Gefle IF

9,25

137

Lilly Ståhl

2007

Hammarby IF

140

Ida Ågren

2007

Hedesunda IF

143

Nellie Ågren

2007

Hedesunda IF

155

Joline Jonsson

2006

Högbo GIF

8,60

173

Ella Von Krusenstjerna

2007

Järvsö IF

178

Ida Bonow

2007

Kungsängen Friidrott

179

Tilde Norrbrand

2007

Kungsängen Friidrott

209

Astrid Hermansson

2007

Stora Tuna IK Friidrott

221

Julia Hjulström

2007

Säters IF

222

Lia Hagström

2007

Säters IF

225

Thilde Green

2007

Säters IF

Totalt 25 deltagare

200 m

Startnr

Namn

Född

Förening

Årsbästa

51

Elvira Ledin

2006

Falu IK

99

Tilde Fondelius

2006

Falu IK

118

Hedda Mossberg

2007

Gefle IF

130

Selma Erickson

2007

Gefle IF

137

Lilly Ståhl

2007

Hammarby IF

140

Ida Ågren

2007

Hedesunda IF

143

Nellie Ågren

2007

Hedesunda IF

155

Joline Jonsson

2006

Högbo GIF

28,90

173

Ella Von Krusenstjerna

2007

Järvsö IF

178

Ida Bonow

2007

Kungsängen Friidrott

179

Tilde Norrbrand

2007

Kungsängen Friidrott

213

Rut Isberg

2006

Stora Tuna IK Friidrott

225

Thilde Green

2007

Säters IF

Totalt 13 deltagare

600 m

Startnr

Namn

Född

Förening

Årsbästa

111

Amanda Stropp

2007

Gefle IF

119

Ida Hättestrand

2007

Gefle IF

133

Vendela Eriksson

2007

Gefle IF

2.01,14

179

Tilde Norrbrand

2007

Kungsängen Friidrott

209

Astrid Hermansson

2007

Stora Tuna IK Friidrott

Totalt 5 deltagare

60 mh

Startnr

Namn

Född

Förening

Årsbästa

11

Nellie Tällberg

2006

Bollnäs FIK

12

Saga Thyr

2006

Bollnäs FIK

26

Julia Elofsson

2007

Eksjö Södra IK

111

Amanda Stropp

2007

Gefle IF

118

Hedda Mossberg

2007

Gefle IF

119

Ida Hättestrand

2007

Gefle IF

140

Ida Ågren

2007

Hedesunda IF

143

Nellie Ågren

2007

Hedesunda IF

155

Joline Jonsson

2006

Högbo GIF

10,41

178

Ida Bonow

2007

Kungsängen Friidrott

179

Tilde Norrbrand

2007

Kungsängen Friidrott

222

Lia Hagström

2007

Säters IF

228

Astrid Gemzell

2007

Tierps IF FI

Totalt 13 deltagare

Höjd

Startnr

Namn

Född

Förening

Årsbästa

103

Wilda Ehrs

2007

Falu IK

122

Linnéa Westlin

2006

Gefle IF

133

Vendela Eriksson

2007

Gefle IF

140

Ida Ågren

2007

Hedesunda IF

143

Nellie Ågren

2007

Hedesunda IF

155

Joline Jonsson

2006

Högbo GIF

1,42

179

Tilde Norrbrand

2007

Kungsängen Friidrott

213

Rut Isberg

2006

Stora Tuna IK Friidrott

228

Astrid Gemzell

2007

Tierps IF FI

Totalt 9 deltagare

Längd

Startnr

Namn

Född

Förening

Årsbästa

6

Ida Edling

2007

Bollnäs FIK

11

Nellie Tällberg

2006

Bollnäs FIK

12

Saga Thyr

2006

Bollnäs FIK

31

Adela Tryggvesson

2006

Falu IK

79

Lovisa Tosteby

2006

Falu IK

99

Tilde Fondelius

2006

Falu IK

103

Wilda Ehrs

2007

Falu IK

111

Amanda Stropp

2007

Gefle IF

118

Hedda Mossberg

2007

Gefle IF

119

Ida Hättestrand

2007

Gefle IF

130

Selma Erickson

2007

Gefle IF

133

Vendela Eriksson

2007

Gefle IF

137

Lilly Ståhl

2007

Hammarby IF

140

Ida Ågren

2007

Hedesunda IF

143

Nellie Ågren

2007

Hedesunda IF

155

Joline Jonsson

2006

Högbo GIF

4,46

173

Ella Von Krusenstjerna

2007

Järvsö IF

178

Ida Bonow

2007

Kungsängen Friidrott

179

Tilde Norrbrand

2007

Kungsängen Friidrott

209

Astrid Hermansson

2007

Stora Tuna IK Friidrott

213

Rut Isberg

2006

Stora Tuna IK Friidrott

221

Julia Hjulström

2007

Säters IF

222

Lia Hagström

2007

Säters IF

225

Thilde Green

2007

Säters IF

228

Astrid Gemzell

2007

Tierps IF FI

Totalt 25 deltagare

Kula

Startnr

Namn

Född

Förening

Årsbästa

6

Ida Edling

2007

Bollnäs FIK

17

Alice Kalleberg

2006

Djurmo/Sifferbo IF

51

Elvira Ledin

2006

Falu IK

111

Amanda Stropp

2007

Gefle IF

122

Linnéa Westlin

2006

Gefle IF

140

Ida Ågren

2007

Hedesunda IF

143

Nellie Ågren

2007

Hedesunda IF

155

Joline Jonsson

2006

Högbo GIF

8,89

164

Molly Ädling Ring

2007

IFK Mora Friidrottsklubb

169

Tindra Skogtoft

2006

IK Heros

173

Ella Von Krusenstjerna

2007

Järvsö IF

178

Ida Bonow

2007

Kungsängen Friidrott

179

Tilde Norrbrand

2007

Kungsängen Friidrott

221

Julia Hjulström

2007

Säters IF

222

Lia Hagström

2007

Säters IF

225

Thilde Green

2007

Säters IF

Totalt 16 deltagare

Diskus

Startnr

Namn

Född

Förening

Årsbästa

111

Amanda Stropp

2007

Gefle IF

118

Hedda Mossberg

2007

Gefle IF

122

Linnéa Westlin

2006

Gefle IF

173

Ella Von Krusenstjerna

2007

Järvsö IF

178

Ida Bonow

2007

Kungsängen Friidrott

179

Tilde Norrbrand

2007

Kungsängen Friidrott

221

Julia Hjulström

2007

Säters IF

222

Lia Hagström

2007

Säters IF

225

Thilde Green

2007

Säters IF

Totalt 9 deltagare

Slägga

Startnr

Namn

Född

Förening

Årsbästa

6

Ida Edling

2007

Bollnäs FIK

111

Amanda Stropp

2007

Gefle IF

118

Hedda Mossberg

2007

Gefle IF

119

Ida Hättestrand

2007

Gefle IF

122

Linnéa Westlin

2006

Gefle IF

133

Vendela Eriksson

2007

Gefle IF

143

Nellie Ågren

2007

Hedesunda IF

169

Tindra Skogtoft

2006

IK Heros

178

Ida Bonow

2007

Kungsängen Friidrott

179

Tilde Norrbrand

2007

Kungsängen Friidrott

Totalt 10 deltagare

Spjut

Startnr

Namn

Född

Förening

Årsbästa

6

Ida Edling

2007

Bollnäs FIK

26

Julia Elofsson

2007

Eksjö Södra IK

111

Amanda Stropp

2007

Gefle IF

133

Vendela Eriksson

2007

Gefle IF

140

Ida Ågren

2007

Hedesunda IF

143

Nellie Ågren

2007

Hedesunda IF

173

Ella Von Krusenstjerna

2007

Järvsö IF

178

Ida Bonow

2007

Kungsängen Friidrott

179

Tilde Norrbrand

2007

Kungsängen Friidrott

213

Rut Isberg

2006

Stora Tuna IK Friidrott

221

Julia Hjulström

2007

Säters IF

222

Lia Hagström

2007

Säters IF

225

Thilde Green

2007

Säters IF

Totalt 13 deltagare

F 11


60 m

Startnr

Namn

Född

Förening

Årsbästa

53

Ester Andersson

2008

Falu IK

57

Freja Bengtsson

2008

Falu IK

62

Hedvig Flank

2008

Falu IK

84

Maya Sjöberg

2008

Falu IK

86

Moa Enberg

2008

Falu IK

115

Ella Östblom

2008

Gefle IF

135

Vilda Olsson

2008

Gefle IF

142

Nellie Svensson

2008

Hedesunda IF

156

Thelma Hammarberg

2008

Högbo GIF

181

Amanda Åslund

2008

Kvarnsveden GoIF

185

Hilda Säfström

2008

Kvarnsveden GoIF

201

Tillie Ytfeldt

2008

Leksands FIK

202

Tove Andersson

2008

Leksands FIK

226

Clara Vosveld

2008

Söderhamns IF

227

Ida Winlöf

2008

Söderhamns IF

Totalt 15 deltagare

600 m

Startnr

Namn

Född

Förening

Årsbästa

67

Juni Eriksson

2008

Falu IK

70

Leia Stalnert

2008

Falu IK

84

Maya Sjöberg

2008

Falu IK

86

Moa Enberg

2008

Falu IK

115

Ella Östblom

2008

Gefle IF

185

Hilda Säfström

2008

Kvarnsveden GoIF

201

Tillie Ytfeldt

2008

Leksands FIK

Totalt 7 deltagare

Höjd

Startnr

Namn

Född

Förening

Årsbästa

41

Astrid Karlsson

2008

Falu IK

70

Leia Stalnert

2008

Falu IK

115

Ella Östblom

2008

Gefle IF

134

Vera Hillman

2008

Gefle IF

135

Vilda Olsson

2008

Gefle IF

156

Thelma Hammarberg

2008

Högbo GIF

185

Hilda Säfström

2008

Kvarnsveden GoIF

201

Tillie Ytfeldt

2008

Leksands FIK

202

Tove Andersson

2008

Leksands FIK

227

Ida Winlöf

2008

Söderhamns IF

Totalt 10 deltagare

Längd

Startnr

Namn

Född

Förening

Årsbästa

41

Astrid Karlsson

2008

Falu IK

53

Ester Andersson

2008

Falu IK

57

Freja Bengtsson

2008

Falu IK

62

Hedvig Flank

2008

Falu IK

67

Juni Eriksson

2008

Falu IK

70

Leia Stalnert

2008

Falu IK

86

Moa Enberg

2008

Falu IK

115

Ella Östblom

2008

Gefle IF

134

Vera Hillman

2008

Gefle IF

135

Vilda Olsson

2008

Gefle IF

142

Nellie Svensson

2008

Hedesunda IF

156

Thelma Hammarberg

2008

Högbo GIF

181

Amanda Åslund

2008

Kvarnsveden GoIF

185

Hilda Säfström

2008

Kvarnsveden GoIF

201

Tillie Ytfeldt

2008

Leksands FIK

202

Tove Andersson

2008

Leksands FIK

226

Clara Vosveld

2008

Söderhamns IF

227

Ida Winlöf

2008

Söderhamns IF

Totalt 18 deltagare

Kula

Startnr

Namn

Född

Förening

Årsbästa

41

Astrid Karlsson

2008

Falu IK

57

Freja Bengtsson

2008

Falu IK

62

Hedvig Flank

2008

Falu IK

134

Vera Hillman

2008

Gefle IF

135

Vilda Olsson

2008

Gefle IF

142

Nellie Svensson

2008

Hedesunda IF

156

Thelma Hammarberg

2008

Högbo GIF

181

Amanda Åslund

2008

Kvarnsveden GoIF

185

Hilda Säfström

2008

Kvarnsveden GoIF

201

Tillie Ytfeldt

2008

Leksands FIK

202

Tove Andersson

2008

Leksands FIK

Totalt 11 deltagare

F 10


60 m

Startnr

Namn

Född

Förening

Årsbästa

32

Agnes Rosenkvist

2009

Falu IK

38

Alva Ödlund Karlsson

2009

Falu IK

71

Lilly Mårten Haag

2009

Falu IK

88

Neele Hildebrand

2009

Falu IK

95

Ronja Ninganza

2009

Falu IK

100

Tove Nilsson

2009

Falu IK

109

Alma Westlin

2009

Gefle IF

114

Eira Johannesson

2009

Gefle IF

121

Josefin Stropp

2009

Gefle IF

171

Anna Maria Käller

2009

Järvsö IF

174

Freja Sundberg

2009

Järvsö IF

197

Isolde Hallman

2009

Leksands FIK

Totalt 12 deltagare

600 m

Startnr

Namn

Född

Förening

Årsbästa

109

Alma Westlin

2009

Gefle IF

114

Eira Johannesson

2009

Gefle IF

121

Josefin Stropp

2009

Gefle IF

171

Anna Maria Käller

2009

Järvsö IF

174

Freja Sundberg

2009

Järvsö IF

Totalt 5 deltagare

Höjd

Startnr

Namn

Född

Förening

Årsbästa

32

Agnes Rosenkvist

2009

Falu IK

71

Lilly Mårten Haag

2009

Falu IK

95

Ronja Ninganza

2009

Falu IK

100

Tove Nilsson

2009

Falu IK

109

Alma Westlin

2009

Gefle IF

114

Eira Johannesson

2009

Gefle IF

171

Anna Maria Käller

2009

Järvsö IF

174

Freja Sundberg

2009

Järvsö IF

176

Tora Sundberg

2010

Järvsö IF

196

Hilla Ytfeldt

2010

Leksands FIK

Totalt 10 deltagare

Längd

Startnr

Namn

Född

Förening

Årsbästa

38

Alva Ödlund Karlsson

2009

Falu IK

71

Lilly Mårten Haag

2009

Falu IK

88

Neele Hildebrand

2009

Falu IK

95

Ronja Ninganza

2009

Falu IK

109

Alma Westlin

2009

Gefle IF

114

Eira Johannesson

2009

Gefle IF

121

Josefin Stropp

2009

Gefle IF

171

Anna Maria Käller

2009

Järvsö IF

174

Freja Sundberg

2009

Järvsö IF

197

Isolde Hallman

2009

Leksands FIK

Totalt 10 deltagare

Kula

Startnr

Namn

Född

Förening

Årsbästa

32

Agnes Rosenkvist

2009

Falu IK

100

Tove Nilsson

2009

Falu IK

109

Alma Westlin

2009

Gefle IF

114

Eira Johannesson

2009

Gefle IF

121

Josefin Stropp

2009

Gefle IF

174

Freja Sundberg

2009

Järvsö IF

176

Tora Sundberg

2010

Järvsö IF

197

Isolde Hallman

2009

Leksands FIK

Totalt 8 deltagare

F 9


60 m

Startnr

Namn

Född

Förening

Årsbästa

33

Alice Hellström

2010

Falu IK

34

Alice Stintzing

2010

Falu IK

35

Alma Enochsson

2010

Falu IK

45

Clara Arvidsson

2010

Falu IK

48

Ellen Borgström

2010

Falu IK

76

Lisen Nygård

2010

Falu IK

176

Tora Sundberg

2010

Järvsö IF

196

Hilla Ytfeldt

2010

Leksands FIK

Totalt 8 deltagare

200 m

Startnr

Namn

Född

Förening

Årsbästa

33

Alice Hellström

2010

Falu IK

34

Alice Stintzing

2010

Falu IK

35

Alma Enochsson

2010

Falu IK

45

Clara Arvidsson

2010

Falu IK

76

Lisen Nygård

2010

Falu IK

196

Hilla Ytfeldt

2010

Leksands FIK

Totalt 6 deltagare

Längd

Startnr

Namn

Född

Förening

Årsbästa

33

Alice Hellström

2010

Falu IK

34

Alice Stintzing

2010

Falu IK

35

Alma Enochsson

2010

Falu IK

45

Clara Arvidsson

2010

Falu IK

48

Ellen Borgström

2010

Falu IK

72

Lina Hoppe

2010

Falu IK

76

Lisen Nygård

2010

Falu IK

93

Rebecca Zocca

2010

Falu IK

94

Rita Envall

2010

Falu IK

176

Tora Sundberg

2010

Järvsö IF

196

Hilla Ytfeldt

2010

Leksands FIK

Totalt 11 deltagare

F 8


60 m

Startnr

Namn

Född

Förening

Årsbästa

37

Alva Leijon

2011

Falu IK

82

Marianne Hammarström

2011

Falu IK

87

My Enberg

2011

Falu IK

97

Thyra Winberg

2011

Falu IK

120

Ingrid Hillman

2011

Gefle IF

147

Alice Zetterquist

2011

Hulåns IF

190

Thelma Åkerström

2011

Kvarnsveden GoIF

195

Hilde Andersson

2011

Leksands FIK

Totalt 8 deltagare

200 m

Startnr

Namn

Född

Förening

Årsbästa

37

Alva Leijon

2011

Falu IK

82

Marianne Hammarström

2011

Falu IK

87

My Enberg

2011

Falu IK

97

Thyra Winberg

2011

Falu IK

147

Alice Zetterquist

2011

Hulåns IF

190

Thelma Åkerström

2011

Kvarnsveden GoIF

195

Hilde Andersson

2011

Leksands FIK

Totalt 7 deltagare

Längd

Startnr

Namn

Född

Förening

Årsbästa

37

Alva Leijon

2011

Falu IK

49

Ellinor Flink

2011

Falu IK

58

Freja Westman

2011

Falu IK

66

Julia Körstig

2011

Falu IK

82

Marianne Hammarström

2011

Falu IK

87

My Enberg

2011

Falu IK

97

Thyra Winberg

2011

Falu IK

120

Ingrid Hillman

2011

Gefle IF

147

Alice Zetterquist

2011

Hulåns IF

190

Thelma Åkerström

2011

Kvarnsveden GoIF

195

Hilde Andersson

2011

Leksands FIK

Totalt 11 deltagare

F 7


60 m

Startnr

Namn

Född

Förening

Årsbästa

46

Elina Cassapierre

2012

Falu IK

64

Ida Stintzing

2012

Falu IK

74

Linnea Ninganza

2012

Falu IK

78

Lova Widmark

2012

Falu IK

96

Ruth Johansson

2012

Falu IK

112

Astrid Östblom

2012

Gefle IF

Totalt 6 deltagare

200 m

Startnr

Namn

Född

Förening

Årsbästa

64

Ida Stintzing

2012

Falu IK

74

Linnea Ninganza

2012

Falu IK

96

Ruth Johansson

2012

Falu IK

112

Astrid Östblom

2012

Gefle IF

Totalt 4 deltagare

Längd

Startnr

Namn

Född

Förening

Årsbästa

46

Elina Cassapierre

2012

Falu IK

47

Elina Hellström

2012

Falu IK

64

Ida Stintzing

2012

Falu IK

74

Linnea Ninganza

2012

Falu IK

78

Lova Widmark

2012

Falu IK

96

Ruth Johansson

2012

Falu IK

112

Astrid Östblom

2012

Gefle IF

Totalt 7 deltagare

M 55


Slägga

Startnr

Namn

Född

Förening

Årsbästa

8

Lars Hammargren

1960

Bollnäs FIK

Totalt 1 deltagare

Mixed KM


4 x 100 m

Startnr

Namn

Född

Förening

Årsbästa

54

F19 Falu IK

1900

Falu IK

92

P17 Falu IK

1900

Falu IK

189

Lag 1 Kvarnsveden Goif

1900

Kvarnsveden GoIF

Totalt 3 deltagare



© Arena 2.0, RunPro Systems