P 17
60 m 60 mh Längd Kula 
P 15
60 m Höjd Längd Kula 
P 13
60 m 600 m 60 mh Höjd Längd Kula 
P 12
60 m Höjd Längd Kula 
P 11
60 m 600 m Höjd Längd Kula 
P 10
60 m 600 m Höjd Längd Kula 
P 9
60 m Längd 
P 8
60 m Längd 
P 7
60 m Längd 
F 17
60 m 800 m 60 mh Längd Kula 
F 15
60 m 800 m 60 mh Höjd Längd Kula 
F 13
60 m 600 m 60 mh Höjd Längd Kula 
F 12
60 m 600 m Höjd Längd Kula 
F 11
60 m 600 m Höjd Längd Kula 
F 10
60 m 600 m Höjd Längd Kula 
F 9
60 m Längd 
F 8
60 m Längd 
F 7
60 m Längd 

FaluIK spelen 2016

Listan skapad: 2016-03-04 18:27:07


P 17


60 m

Startnr

Namn

Född

Förening

45

Johan Nordström

1999

Falu IK

Totalt 1 deltagare

60 mh

Startnr

Namn

Född

Förening

45

Johan Nordström

1999

Falu IK

227

Philip Stömne

2000

Valbo AIF

Totalt 2 deltagare

Längd

Startnr

Namn

Född

Förening

45

Johan Nordström

1999

Falu IK

227

Philip Stömne

2000

Valbo AIF

Totalt 2 deltagare

Kula

Startnr

Namn

Född

Förening

227

Philip Stömne

2000

Valbo AIF

Totalt 1 deltagare

P 15


60 m

Startnr

Namn

Född

Förening

113

Natthaphon Muanngoen

2002

Gefle IF

231

Mattias Waernulf

2002

Västerås FK

Totalt 2 deltagare

Höjd

Startnr

Namn

Född

Förening

113

Natthaphon Muanngoen

2002

Gefle IF

Totalt 1 deltagare

Längd

Startnr

Namn

Född

Förening

113

Natthaphon Muanngoen

2002

Gefle IF

Totalt 1 deltagare

Kula

Startnr

Namn

Född

Förening

14

Axel Lundberg

2002

Djurmo/Sifferbo IF

107

Lukas Thunman

2001

Gefle IF

Totalt 2 deltagare

P 13


60 m

Startnr

Namn

Född

Förening

7

Sebastian Eriksson

2003

Alunda SK

68

Oskar Padilla

2003

Falu IK

101

Ishak Sadek

2003

Gefle IF

164

Elias Björk

2003

Kvarnsveden Friidrott

165

Emil Svavarsson

2003

Kvarnsveden Friidrott

173

Noa Skomorowski

2003

Kvarnsveden Friidrott

252

Viktor Rydåker

2003

Örbyhus IF

Totalt 7 deltagare

600 m

Startnr

Namn

Född

Förening

101

Ishak Sadek

2003

Gefle IF

112

Måns Sandmark

2003

Gefle IF

164

Elias Björk

2003

Kvarnsveden Friidrott

252

Viktor Rydåker

2003

Örbyhus IF

Totalt 4 deltagare

60 mh

Startnr

Namn

Född

Förening

7

Sebastian Eriksson

2003

Alunda SK

164

Elias Björk

2003

Kvarnsveden Friidrott

165

Emil Svavarsson

2003

Kvarnsveden Friidrott

Totalt 3 deltagare

Höjd

Startnr

Namn

Född

Förening

41

Hugo Åkers

2003

Falu IK

164

Elias Björk

2003

Kvarnsveden Friidrott

165

Emil Svavarsson

2003

Kvarnsveden Friidrott

173

Noa Skomorowski

2003

Kvarnsveden Friidrott

252

Viktor Rydåker

2003

Örbyhus IF

Totalt 5 deltagare

Längd

Startnr

Namn

Född

Förening

7

Sebastian Eriksson

2003

Alunda SK

21

Anton Stille

2003

Falu IK

40

Hugo Borgljung

2003

Falu IK

41

Hugo Åkers

2003

Falu IK

112

Måns Sandmark

2003

Gefle IF

164

Elias Björk

2003

Kvarnsveden Friidrott

165

Emil Svavarsson

2003

Kvarnsveden Friidrott

173

Noa Skomorowski

2003

Kvarnsveden Friidrott

252

Viktor Rydåker

2003

Örbyhus IF

Totalt 9 deltagare

Kula

Startnr

Namn

Född

Förening

7

Sebastian Eriksson

2003

Alunda SK

21

Anton Stille

2003

Falu IK

40

Hugo Borgljung

2003

Falu IK

41

Hugo Åkers

2003

Falu IK

101

Ishak Sadek

2003

Gefle IF

164

Elias Björk

2003

Kvarnsveden Friidrott

173

Noa Skomorowski

2003

Kvarnsveden Friidrott

252

Viktor Rydåker

2003

Örbyhus IF

Totalt 8 deltagare

P 12


60 m

Startnr

Namn

Född

Förening

50

Kristoffer Andersson

2004

Falu IK

146

Theo Stenborg

2004

IF Skade

174

Pontus Rimsler

2004

Kvarnsveden Friidrott

Totalt 3 deltagare

Höjd

Startnr

Namn

Född

Förening

146

Theo Stenborg

2004

IF Skade

Totalt 1 deltagare

Längd

Startnr

Namn

Född

Förening

44

Jakob Nordström

2004

Falu IK

50

Kristoffer Andersson

2004

Falu IK

146

Theo Stenborg

2004

IF Skade

174

Pontus Rimsler

2004

Kvarnsveden Friidrott

Totalt 4 deltagare

Kula

Startnr

Namn

Född

Förening

11

Casper Flällrud

2005

Bollnäs FIK

44

Jakob Nordström

2004

Falu IK

174

Pontus Rimsler

2004

Kvarnsveden Friidrott

Totalt 3 deltagare

P 11


60 m

Startnr

Namn

Född

Förening

13

Andi Mehmeti

2005

Djurmo/Sifferbo IF

18

Johan Pellas

2005

Djurmo/Sifferbo IF

70

Samuel Garpebring

2005

Falu IK

89

Elias Sadek

2005

Gefle IF

109

Malte Wikman

2005

Gefle IF

122

Thirachai Phosri

2005

Gefle IF

138

Axel Gustafsson

2005

Högbo GIF

141

Julius Messering

2005

Högbo GIF

145

Love Sällberg

2005

Högbo GIF

168

Hugo Lindborg

2005

Kvarnsveden Friidrott

224

Jakob Ardfors

2005

Valbo AIF

235

Antonio Nikzad

2005

Örbyhus IF

238

Emil Strand

2005

Örbyhus IF

241

Gustav Rydåker

2005

Örbyhus IF

244

Liam Helén

2005

Örbyhus IF

Totalt 15 deltagare

600 m

Startnr

Namn

Född

Förening

89

Elias Sadek

2005

Gefle IF

109

Malte Wikman

2005

Gefle IF

141

Julius Messering

2005

Högbo GIF

224

Jakob Ardfors

2005

Valbo AIF

235

Antonio Nikzad

2005

Örbyhus IF

238

Emil Strand

2005

Örbyhus IF

Totalt 6 deltagare

Höjd

Startnr

Namn

Född

Förening

18

Johan Pellas

2005

Djurmo/Sifferbo IF

122

Thirachai Phosri

2005

Gefle IF

138

Axel Gustafsson

2005

Högbo GIF

145

Love Sällberg

2005

Högbo GIF

168

Hugo Lindborg

2005

Kvarnsveden Friidrott

235

Antonio Nikzad

2005

Örbyhus IF

238

Emil Strand

2005

Örbyhus IF

244

Liam Helén

2005

Örbyhus IF

Totalt 8 deltagare

Längd

Startnr

Namn

Född

Förening

18

Johan Pellas

2005

Djurmo/Sifferbo IF

70

Samuel Garpebring

2005

Falu IK

89

Elias Sadek

2005

Gefle IF

109

Malte Wikman

2005

Gefle IF

122

Thirachai Phosri

2005

Gefle IF

138

Axel Gustafsson

2005

Högbo GIF

141

Julius Messering

2005

Högbo GIF

145

Love Sällberg

2005

Högbo GIF

168

Hugo Lindborg

2005

Kvarnsveden Friidrott

224

Jakob Ardfors

2005

Valbo AIF

235

Antonio Nikzad

2005

Örbyhus IF

238

Emil Strand

2005

Örbyhus IF

241

Gustav Rydåker

2005

Örbyhus IF

244

Liam Helén

2005

Örbyhus IF

Totalt 14 deltagare

Kula

Startnr

Namn

Född

Förening

11

Casper Flällrud

2005

Bollnäs FIK

18

Johan Pellas

2005

Djurmo/Sifferbo IF

81

Hugo Hedvall

2005

Falu IK

168

Hugo Lindborg

2005

Kvarnsveden Friidrott

224

Jakob Ardfors

2005

Valbo AIF

235

Antonio Nikzad

2005

Örbyhus IF

238

Emil Strand

2005

Örbyhus IF

241

Gustav Rydåker

2005

Örbyhus IF

244

Liam Helén

2005

Örbyhus IF

Totalt 9 deltagare

P 10


60 m

Startnr

Namn

Född

Förening

33

Erik Bergström

2006

Falu IK

42

Isac Daun

2006

Falu IK

106

Lukas Nääs

2006

Gefle IF

118

Simon Sundell

2006

Gefle IF

175

Vidar Källberg

2006

Kvarnsveden Friidrott

189

Alfred Carlberg Nilsson

2006

Stora Tuna Friidrottsklubb

199

Benjamin Bodin

2006

Säters IF FIK

250

Teo Lindquist

2006

Örbyhus IF

Totalt 8 deltagare

600 m

Startnr

Namn

Född

Förening

42

Isac Daun

2006

Falu IK

175

Vidar Källberg

2006

Kvarnsveden Friidrott

189

Alfred Carlberg Nilsson

2006

Stora Tuna Friidrottsklubb

250

Teo Lindquist

2006

Örbyhus IF

Totalt 4 deltagare

Höjd

Startnr

Namn

Född

Förening

42

Isac Daun

2006

Falu IK

106

Lukas Nääs

2006

Gefle IF

175

Vidar Källberg

2006

Kvarnsveden Friidrott

189

Alfred Carlberg Nilsson

2006

Stora Tuna Friidrottsklubb

Totalt 4 deltagare

Längd

Startnr

Namn

Född

Förening

33

Erik Bergström

2006

Falu IK

42

Isac Daun

2006

Falu IK

60

Milleq Heimer

2006

Falu IK

74

Teo Åkers

2006

Falu IK

106

Lukas Nääs

2006

Gefle IF

118

Simon Sundell

2006

Gefle IF

175

Vidar Källberg

2006

Kvarnsveden Friidrott

189

Alfred Carlberg Nilsson

2006

Stora Tuna Friidrottsklubb

199

Benjamin Bodin

2006

Säters IF FIK

250

Teo Lindquist

2006

Örbyhus IF

Totalt 10 deltagare

Kula

Startnr

Namn

Född

Förening

42

Isac Daun

2006

Falu IK

60

Milleq Heimer

2006

Falu IK

74

Teo Åkers

2006

Falu IK

118

Simon Sundell

2006

Gefle IF

126

Victor Jansson

2007

Gefle IF

175

Vidar Källberg

2006

Kvarnsveden Friidrott

189

Alfred Carlberg Nilsson

2006

Stora Tuna Friidrottsklubb

199

Benjamin Bodin

2006

Säters IF FIK

200

Casper Johansson

2007

Säters IF FIK

209

Jonathan Danielsson

2007

Säters IF FIK

250

Teo Lindquist

2006

Örbyhus IF

Totalt 11 deltagare

P 9


60 m

Startnr

Namn

Född

Förening

29

Emil Tingård

2007

Falu IK

34

Erik Hillman

2007

Falu IK

37

Frej Rydstrand

2007

Falu IK

47

Kalle Hagland

2007

Falu IK

59

Mikael Nordström

2007

Falu IK

65

Oliver Shebli

2007

Falu IK

79

Viktor Wernersson

2007

Falu IK

95

Filip Roslund

2007

Gefle IF

126

Victor Jansson

2007

Gefle IF

127

Vidar Tejne

2007

Gefle IF

200

Casper Johansson

2007

Säters IF FIK

209

Jonathan Danielsson

2007

Säters IF FIK

232

Adrian Isacsson

2007

Örbyhus IF

243

Jonathan Nikzad

2007

Örbyhus IF

Totalt 14 deltagare

Längd

Startnr

Namn

Född

Förening

29

Emil Tingård

2007

Falu IK

34

Erik Hillman

2007

Falu IK

37

Frej Rydstrand

2007

Falu IK

47

Kalle Hagland

2007

Falu IK

59

Mikael Nordström

2007

Falu IK

65

Oliver Shebli

2007

Falu IK

95

Filip Roslund

2007

Gefle IF

126

Victor Jansson

2007

Gefle IF

127

Vidar Tejne

2007

Gefle IF

200

Casper Johansson

2007

Säters IF FIK

209

Jonathan Danielsson

2007

Säters IF FIK

232

Adrian Isacsson

2007

Örbyhus IF

243

Jonathan Nikzad

2007

Örbyhus IF

Totalt 13 deltagare

P 8


60 m

Startnr

Namn

Född

Förening

22

Arvid Uhlin

2008

Falu IK

28

Emil Berghov Uhlin

2008

Falu IK

67

Oskar Limell

2008

Falu IK

77

Vigor Sandin

2008

Falu IK

78

Viktor Ersson

2008

Falu IK

80

Loke Hedvall

2008

Falu IK

85

Albin Augustsson

2008

Gefle IF

88

Edvin Andersson

2008

Gefle IF

205

Felix Andersson

2008

Säters IF FIK

214

Sander Magnusson

2008

Säters IF FIK

242

Hannes Sundholm

2008

Örbyhus IF

Totalt 11 deltagare

Längd

Startnr

Namn

Född

Förening

22

Arvid Uhlin

2008

Falu IK

28

Emil Berghov Uhlin

2008

Falu IK

67

Oskar Limell

2008

Falu IK

77

Vigor Sandin

2008

Falu IK

78

Viktor Ersson

2008

Falu IK

80

Loke Hedvall

2008

Falu IK

85

Albin Augustsson

2008

Gefle IF

88

Edvin Andersson

2008

Gefle IF

205

Felix Andersson

2008

Säters IF FIK

214

Sander Magnusson

2008

Säters IF FIK

242

Hannes Sundholm

2008

Örbyhus IF

Totalt 11 deltagare

P 7


60 m

Startnr

Namn

Född

Förening

4

Lukas Haraldsson

2009

Alunda SK

23

Elijah Garpebring

2009

Falu IK

35

Erik Limell

2010

Falu IK

43

Isak Hansen

2009

Falu IK

69

Pelle Thunmarker

2009

Falu IK

75

Tim Thomson

2009

Falu IK

124

Valter Wallner

2009

Gefle IF

128

Vilgot Nääs

2009

Gefle IF

178

Pelle Ytfeldt

2010

Leksands FIK

191

Anton Carlberg Nilsson

2010

Stora Tuna Friidrottsklubb

203

Emil Hagberg

2009

Säters IF FIK

206

Fergus Hagström

2009

Säters IF FIK

212

Linus Hjulström

2009

Säters IF FIK

213

Samuel Johansson

2010

Säters IF FIK

236

David Romelin

2009

Örbyhus IF

246

Nore Eklöf

2009

Örbyhus IF

Totalt 16 deltagare

Längd

Startnr

Namn

Född

Förening

4

Lukas Haraldsson

2009

Alunda SK

23

Elijah Garpebring

2009

Falu IK

35

Erik Limell

2010

Falu IK

69

Pelle Thunmarker

2009

Falu IK

124

Valter Wallner

2009

Gefle IF

128

Vilgot Nääs

2009

Gefle IF

178

Pelle Ytfeldt

2010

Leksands FIK

191

Anton Carlberg Nilsson

2010

Stora Tuna Friidrottsklubb

203

Emil Hagberg

2009

Säters IF FIK

206

Fergus Hagström

2009

Säters IF FIK

212

Linus Hjulström

2009

Säters IF FIK

213

Samuel Johansson

2010

Säters IF FIK

236

David Romelin

2009

Örbyhus IF

246

Nore Eklöf

2009

Örbyhus IF

Totalt 14 deltagare

F 17


60 m

Startnr

Namn

Född

Förening

105

Louise Andersson

1999

Gefle IF

115

Saga Axelsson

2000

Gefle IF

Totalt 2 deltagare

800 m

Startnr

Namn

Född

Förening

30

Emilia Engström

2000

Falu IK

Totalt 1 deltagare

60 mh

Startnr

Namn

Född

Förening

82

Sofia Mossberg

1995

Falu IK

188

Annina Stens

1999

Spårvägens FK

Totalt 2 deltagare

Längd

Startnr

Namn

Född

Förening

98

Ida Thunman

1999

Gefle IF

103

Linn Egerfält

2000

Gefle IF

188

Annina Stens

1999

Spårvägens FK

Totalt 3 deltagare

Kula

Startnr

Namn

Född

Förening

156

Ida Thunberg

1999

IK Stål

Totalt 1 deltagare

F 15


60 m

Startnr

Namn

Född

Förening

3

Ebba Lindblom

2002

Alunda SK

39

Gabriella Lindström

2002

Falu IK

53

Linn Jansson

2002

Falu IK

66

Olivia Nordgren

2002

Falu IK

92

Emma Bodin

2002

Gefle IF

100

Irma Karamehmedovic

2002

Gefle IF

108

Mai Truong

2002

Gefle IF

120

Therese Andersson

2002

Gefle IF

170

Ida Karlsson

2002

Kvarnsveden Friidrott

179

Rebella Axelsson Berglund

2001

Leksands FIK

180

Saga Bond

2002

Leksands FIK

193

Moa Berglund

2001

Stora Tuna Friidrottsklubb

Totalt 12 deltagare

800 m

Startnr

Namn

Född

Förening

53

Linn Jansson

2002

Falu IK

92

Emma Bodin

2002

Gefle IF

149

Wilma Björkman

2001

IFK Mora Friidrott

186

Julia Gunnarsson

2001

Malungs ok

Totalt 4 deltagare

60 mh

Startnr

Namn

Född

Förening

3

Ebba Lindblom

2002

Alunda SK

39

Gabriella Lindström

2002

Falu IK

61

Minna Lock Andersson

2002

Falu IK

144

Nellie Messering

2001

Högbo GIF

149

Wilma Björkman

2001

IFK Mora Friidrott

170

Ida Karlsson

2002

Kvarnsveden Friidrott

180

Saga Bond

2002

Leksands FIK

Totalt 7 deltagare

Höjd

Startnr

Namn

Född

Förening

3

Ebba Lindblom

2002

Alunda SK

39

Gabriella Lindström

2002

Falu IK

92

Emma Bodin

2002

Gefle IF

149

Wilma Björkman

2001

IFK Mora Friidrott

167

Hannah Lindborg

2002

Kvarnsveden Friidrott

170

Ida Karlsson

2002

Kvarnsveden Friidrott

Totalt 6 deltagare

Längd

Startnr

Namn

Född

Förening

3

Ebba Lindblom

2002

Alunda SK

53

Linn Jansson

2002

Falu IK

61

Minna Lock Andersson

2002

Falu IK

66

Olivia Nordgren

2002

Falu IK

92

Emma Bodin

2002

Gefle IF

100

Irma Karamehmedovic

2002

Gefle IF

108

Mai Truong

2002

Gefle IF

120

Therese Andersson

2002

Gefle IF

144

Nellie Messering

2001

Högbo GIF

149

Wilma Björkman

2001

IFK Mora Friidrott

167

Hannah Lindborg

2002

Kvarnsveden Friidrott

170

Ida Karlsson

2002

Kvarnsveden Friidrott

179

Rebella Axelsson Berglund

2001

Leksands FIK

180

Saga Bond

2002

Leksands FIK

193

Moa Berglund

2001

Stora Tuna Friidrottsklubb

Totalt 15 deltagare

Kula

Startnr

Namn

Född

Förening

3

Ebba Lindblom

2002

Alunda SK

100

Irma Karamehmedovic

2002

Gefle IF

170

Ida Karlsson

2002

Kvarnsveden Friidrott

180

Saga Bond

2002

Leksands FIK

193

Moa Berglund

2001

Stora Tuna Friidrottsklubb

239

Emma Holmgren-Löf

2002

Örbyhus IF

Totalt 6 deltagare

F 13


60 m

Startnr

Namn

Född

Förening

2

Annie Norström

2003

Alunda SK

19

Alma Uhlin

2003

Falu IK

111

Moa Wennberg

2003

Gefle IF

121

Thilde Berglund

2003

Gefle IF

136

Olivia Eriksson

2003

Hofors AIF

150

Ebba Plahn

2003

IK Heros

163

Ebba Hedberg

2003

Kvarnsveden Friidrott

166

Emma Eliasson

2003

Kvarnsveden Friidrott

171

Miranda Falk

2003

Kvarnsveden Friidrott

196

Ebba Wulcan

2003

Säffle FIK

207

Frida Hjorth

2003

Säters IF FIK

240

Emma Wallsten

2003

Örbyhus IF

247

Nova Ohlson

2003

Örbyhus IF

251

Tindra Kjettselberg

2003

Örbyhus IF

Totalt 14 deltagare

600 m

Startnr

Namn

Född

Förening

2

Annie Norström

2003

Alunda SK

111

Moa Wennberg

2003

Gefle IF

166

Emma Eliasson

2003

Kvarnsveden Friidrott

183

Tova Olausson

2003

Ludvika FFI

184

Emilia Gunnarsson

2003

Malungs ok

185

Johanna Jonsson

2003

Malungs ok

247

Nova Ohlson

2003

Örbyhus IF

Totalt 7 deltagare

60 mh

Startnr

Namn

Född

Förening

2

Annie Norström

2003

Alunda SK

8

Tilde Söderlund

2004

Alunda SK

46

Julia Berghov

2004

Falu IK

71

Seline Norström

2004

Falu IK

119

Stina Sundell

2003

Gefle IF

121

Thilde Berglund

2003

Gefle IF

131

Alma Åkerling

2003

Hofors AIF

135

Molly Åberg

2003

Hofors AIF

171

Miranda Falk

2003

Kvarnsveden Friidrott

177

Linn Bond

2004

Leksands FIK

207

Frida Hjorth

2003

Säters IF FIK

247

Nova Ohlson

2003

Örbyhus IF

251

Tindra Kjettselberg

2003

Örbyhus IF

Totalt 13 deltagare

Höjd

Startnr

Namn

Född

Förening

111

Moa Wennberg

2003

Gefle IF

121

Thilde Berglund

2003

Gefle IF

131

Alma Åkerling

2003

Hofors AIF

136

Olivia Eriksson

2003

Hofors AIF

163

Ebba Hedberg

2003

Kvarnsveden Friidrott

171

Miranda Falk

2003

Kvarnsveden Friidrott

183

Tova Olausson

2003

Ludvika FFI

196

Ebba Wulcan

2003

Säffle FIK

247

Nova Ohlson

2003

Örbyhus IF

251

Tindra Kjettselberg

2003

Örbyhus IF

Totalt 10 deltagare

Längd

Startnr

Namn

Född

Förening

2

Annie Norström

2003

Alunda SK

19

Alma Uhlin

2003

Falu IK

111

Moa Wennberg

2003

Gefle IF

121

Thilde Berglund

2003

Gefle IF

131

Alma Åkerling

2003

Hofors AIF

135

Molly Åberg

2003

Hofors AIF

136

Olivia Eriksson

2003

Hofors AIF

163

Ebba Hedberg

2003

Kvarnsveden Friidrott

166

Emma Eliasson

2003

Kvarnsveden Friidrott

169

Ida Johansson

2003

Kvarnsveden Friidrott

171

Miranda Falk

2003

Kvarnsveden Friidrott

183

Tova Olausson

2003

Ludvika FFI

207

Frida Hjorth

2003

Säters IF FIK

240

Emma Wallsten

2003

Örbyhus IF

247

Nova Ohlson

2003

Örbyhus IF

251

Tindra Kjettselberg

2003

Örbyhus IF

Totalt 16 deltagare

Kula

Startnr

Namn

Född

Förening

163

Ebba Hedberg

2003

Kvarnsveden Friidrott

166

Emma Eliasson

2003

Kvarnsveden Friidrott

169

Ida Johansson

2003

Kvarnsveden Friidrott

196

Ebba Wulcan

2003

Säffle FIK

207

Frida Hjorth

2003

Säters IF FIK

240

Emma Wallsten

2003

Örbyhus IF

247

Nova Ohlson

2003

Örbyhus IF

Totalt 7 deltagare

F 12


60 m

Startnr

Namn

Född

Förening

1

Alva Lindblom

2004

Alunda SK

6

Molly Haraldsson

2004

Alunda SK

8

Tilde Söderlund

2004

Alunda SK

9

Amanda Thyr

2004

Bollnäs FIK

15

Ellen Lundberg

2004

Djurmo/Sifferbo IF

17

Isabell Haglöf

2004

Djurmo/Sifferbo IF

36

Filippa Nordgren

2004

Falu IK

46

Julia Berghov

2004

Falu IK

71

Seline Norström

2004

Falu IK

72

Shamina Akramova

2004

Falu IK

90

Elise Landberg

2004

Gefle IF

91

Emelie Jackson

2004

Gefle IF

97

Ida Backlund

2004

Gefle IF

129

Vilma Hjertberg

2004

Gefle IF

130

Alva Nordvarg

2004

Hagunda IF

157

Liv Norberg

2004

IK Stål

177

Linn Bond

2004

Leksands FIK

182

Alice Brattström

2004

Ludvika FFI

190

Alva Ohlérs

2004

Stora Tuna Friidrottsklubb

192

Maja Svanberg

2004

Stora Tuna Friidrottsklubb

195

Casandra Johnson

2004

Strands IF

201

Clara Jansson

2004

Säters IF FIK

230

Alice Åsell

2004

Västerås FK

Totalt 23 deltagare

600 m

Startnr

Namn

Född

Förening

6

Molly Haraldsson

2004

Alunda SK

36

Filippa Nordgren

2004

Falu IK

97

Ida Backlund

2004

Gefle IF

129

Vilma Hjertberg

2004

Gefle IF

230

Alice Åsell

2004

Västerås FK

Totalt 5 deltagare

Höjd

Startnr

Namn

Född

Förening

1

Alva Lindblom

2004

Alunda SK

6

Molly Haraldsson

2004

Alunda SK

8

Tilde Söderlund

2004

Alunda SK

96

Hanna Bodin

2004

Gefle IF

97

Ida Backlund

2004

Gefle IF

130

Alva Nordvarg

2004

Hagunda IF

153

Alde Johansson

2004

IK Stål

154

Elsa Karlsson

2004

IK Stål

157

Liv Norberg

2004

IK Stål

177

Linn Bond

2004

Leksands FIK

190

Alva Ohlérs

2004

Stora Tuna Friidrottsklubb

192

Maja Svanberg

2004

Stora Tuna Friidrottsklubb

195

Casandra Johnson

2004

Strands IF

230

Alice Åsell

2004

Västerås FK

Totalt 14 deltagare

Längd

Startnr

Namn

Född

Förening

1

Alva Lindblom

2004

Alunda SK

6

Molly Haraldsson

2004

Alunda SK

8

Tilde Söderlund

2004

Alunda SK

9

Amanda Thyr

2004

Bollnäs FIK

15

Ellen Lundberg

2004

Djurmo/Sifferbo IF

36

Filippa Nordgren

2004

Falu IK

46

Julia Berghov

2004

Falu IK

71

Seline Norström

2004

Falu IK

72

Shamina Akramova

2004

Falu IK

90

Elise Landberg

2004

Gefle IF

91

Emelie Jackson

2004

Gefle IF

96

Hanna Bodin

2004

Gefle IF

97

Ida Backlund

2004

Gefle IF

129

Vilma Hjertberg

2004

Gefle IF

130

Alva Nordvarg

2004

Hagunda IF

153

Alde Johansson

2004

IK Stål

154

Elsa Karlsson

2004

IK Stål

157

Liv Norberg

2004

IK Stål

159

Nicolina Wiberg

2004

IK Stål

172

Nea Skomorowski

2004

Kvarnsveden Friidrott

177

Linn Bond

2004

Leksands FIK

182

Alice Brattström

2004

Ludvika FFI

190

Alva Ohlérs

2004

Stora Tuna Friidrottsklubb

192

Maja Svanberg

2004

Stora Tuna Friidrottsklubb

195

Casandra Johnson

2004

Strands IF

230

Alice Åsell

2004

Västerås FK

Totalt 26 deltagare

Kula

Startnr

Namn

Född

Förening

1

Alva Lindblom

2004

Alunda SK

6

Molly Haraldsson

2004

Alunda SK

8

Tilde Söderlund

2004

Alunda SK

15

Ellen Lundberg

2004

Djurmo/Sifferbo IF

17

Isabell Haglöf

2004

Djurmo/Sifferbo IF

36

Filippa Nordgren

2004

Falu IK

46

Julia Berghov

2004

Falu IK

72

Shamina Akramova

2004

Falu IK

91

Emelie Jackson

2004

Gefle IF

96

Hanna Bodin

2004

Gefle IF

97

Ida Backlund

2004

Gefle IF

129

Vilma Hjertberg

2004

Gefle IF

153

Alde Johansson

2004

IK Stål

154

Elsa Karlsson

2004

IK Stål

159

Nicolina Wiberg

2004

IK Stål

177

Linn Bond

2004

Leksands FIK

190

Alva Ohlérs

2004

Stora Tuna Friidrottsklubb

201

Clara Jansson

2004

Säters IF FIK

230

Alice Åsell

2004

Västerås FK

Totalt 19 deltagare

F 11


60 m

Startnr

Namn

Född

Förening

12

Alice Kosjanov

2005

Djurmo/Sifferbo IF

26

Elsa Borg

2005

Falu IK

51

Lana Hildebrand

2005

Falu IK

55

Linnea Nääs

2005

Falu IK

56

Liv Enberg

2005

Falu IK

58

Maya Nordström

2005

Falu IK

62

Moa Fahlringe

2005

Falu IK

87

Amanda Jackson

2005

Gefle IF

94

Emmy Jonsson

2005

Gefle IF

104

Lisa Nordin

2005

Gefle IF

114

Olivia Richtnér

2005

Gefle IF

218

Alma Westin

2005

Valbo AIF

221

Ellen Ehlin

2005

Valbo AIF

228

Ronja Magnusson

2005

Valbo AIF

229

Vendela Stedt

2005

Valbo AIF

248

Ruth Eklöf

2005

Örbyhus IF

Totalt 16 deltagare

600 m

Startnr

Namn

Född

Förening

32

Engla Svärdhagen

2005

Falu IK

87

Amanda Jackson

2005

Gefle IF

218

Alma Westin

2005

Valbo AIF

221

Ellen Ehlin

2005

Valbo AIF

229

Vendela Stedt

2005

Valbo AIF

248

Ruth Eklöf

2005

Örbyhus IF

Totalt 6 deltagare

Höjd

Startnr

Namn

Född

Förening

26

Elsa Borg

2005

Falu IK

56

Liv Enberg

2005

Falu IK

116

Sara Olsen

2005

Gefle IF

155

Hanna Andersson

2005

IK Stål

218

Alma Westin

2005

Valbo AIF

248

Ruth Eklöf

2005

Örbyhus IF

Totalt 6 deltagare

Längd

Startnr

Namn

Född

Förening

12

Alice Kosjanov

2005

Djurmo/Sifferbo IF

26

Elsa Borg

2005

Falu IK

51

Lana Hildebrand

2005

Falu IK

55

Linnea Nääs

2005

Falu IK

56

Liv Enberg

2005

Falu IK

58

Maya Nordström

2005

Falu IK

62

Moa Fahlringe

2005

Falu IK

87

Amanda Jackson

2005

Gefle IF

94

Emmy Jonsson

2005

Gefle IF

104

Lisa Nordin

2005

Gefle IF

114

Olivia Richtnér

2005

Gefle IF

116

Sara Olsen

2005

Gefle IF

155

Hanna Andersson

2005

IK Stål

218

Alma Westin

2005

Valbo AIF

221

Ellen Ehlin

2005

Valbo AIF

228

Ronja Magnusson

2005

Valbo AIF

229

Vendela Stedt

2005

Valbo AIF

248

Ruth Eklöf

2005

Örbyhus IF

Totalt 18 deltagare

Kula

Startnr

Namn

Född

Förening

55

Linnea Nääs

2005

Falu IK

114

Olivia Richtnér

2005

Gefle IF

116

Sara Olsen

2005

Gefle IF

155

Hanna Andersson

2005

IK Stål

216

Tilde Andersson

2005

Säters IF FIK

218

Alma Westin

2005

Valbo AIF

221

Ellen Ehlin

2005

Valbo AIF

228

Ronja Magnusson

2005

Valbo AIF

248

Ruth Eklöf

2005

Örbyhus IF

Totalt 9 deltagare

F 10


60 m

Startnr

Namn

Född

Förening

10

Saga Thyr

2006

Bollnäs FIK

20

Amanda Dahlberg

2006

Falu IK

49

Klara Hellqvist

2006

Falu IK

99

Ida Wennerbo

2006

Gefle IF

102

Lilly Eurenius

2006

Gefle IF

132

Evelina Rydal

2006

Hofors AIF

134

Isabelle Sjöstrand

2006

Hofors AIF

140

Hedda Källkvist

2006

Högbo GIF

143

Märta Hedström

2006

Högbo GIF

161

Tilde Löwdin

2006

IK Stål

197

Agnes Andersson

2006

Säters IF FIK

198

Amelia Hagberg

2006

Säters IF FIK

217

Clara Knutsson

2006

Upsala IF

225

Linnea Westlin

2006

Valbo AIF

234

Amilia Holmgren

2006

Örbyhus IF

253

Elvira Elenäs

2006

Örbyhus IF

Totalt 16 deltagare

600 m

Startnr

Namn

Född

Förening

99

Ida Wennerbo

2006

Gefle IF

134

Isabelle Sjöstrand

2006

Hofors AIF

140

Hedda Källkvist

2006

Högbo GIF

143

Märta Hedström

2006

Högbo GIF

151

Ester Plahn

2007

IK Heros

194

Rut Isberg

2006

Stora Tuna Friidrottsklubb

197

Agnes Andersson

2006

Säters IF FIK

208

Hilda Jonsson

2007

Säters IF FIK

211

Lia Hagström

2007

Säters IF FIK

215

Thilde Green

2007

Säters IF FIK

217

Clara Knutsson

2006

Upsala IF

234

Amilia Holmgren

2006

Örbyhus IF

253

Elvira Elenäs

2006

Örbyhus IF

Totalt 13 deltagare

Höjd

Startnr

Namn

Född

Förening

102

Lilly Eurenius

2006

Gefle IF

137

Svea Åkerling

2006

Hofors AIF

140

Hedda Källkvist

2006

Högbo GIF

143

Märta Hedström

2006

Högbo GIF

158

Nelly Bergstrand

2007

IK Stål

160

Nora Johansson

2007

IK Stål

161

Tilde Löwdin

2006

IK Stål

194

Rut Isberg

2006

Stora Tuna Friidrottsklubb

208

Hilda Jonsson

2007

Säters IF FIK

211

Lia Hagström

2007

Säters IF FIK

220

Caitlyn Stömne

2007

Valbo AIF

234

Amilia Holmgren

2006

Örbyhus IF

253

Elvira Elenäs

2006

Örbyhus IF

Totalt 13 deltagare

Längd

Startnr

Namn

Född

Förening

10

Saga Thyr

2006

Bollnäs FIK

132

Evelina Rydal

2006

Hofors AIF

134

Isabelle Sjöstrand

2006

Hofors AIF

137

Svea Åkerling

2006

Hofors AIF

140

Hedda Källkvist

2006

Högbo GIF

143

Märta Hedström

2006

Högbo GIF

161

Tilde Löwdin

2006

IK Stål

197

Agnes Andersson

2006

Säters IF FIK

198

Amelia Hagberg

2006

Säters IF FIK

217

Clara Knutsson

2006

Upsala IF

225

Linnea Westlin

2006

Valbo AIF

234

Amilia Holmgren

2006

Örbyhus IF

253

Elvira Elenäs

2006

Örbyhus IF

Totalt 13 deltagare

Kula

Startnr

Namn

Född

Förening

99

Ida Wennerbo

2006

Gefle IF

102

Lilly Eurenius

2006

Gefle IF

125

Vendela Eriksson

2007

Gefle IF

132

Evelina Rydal

2006

Hofors AIF

137

Svea Åkerling

2006

Hofors AIF

143

Märta Hedström

2006

Högbo GIF

161

Tilde Löwdin

2006

IK Stål

198

Amelia Hagberg

2006

Säters IF FIK

208

Hilda Jonsson

2007

Säters IF FIK

211

Lia Hagström

2007

Säters IF FIK

215

Thilde Green

2007

Säters IF FIK

220

Caitlyn Stömne

2007

Valbo AIF

223

Ida Ehlin

2007

Valbo AIF

225

Linnea Westlin

2006

Valbo AIF

253

Elvira Elenäs

2006

Örbyhus IF

Totalt 15 deltagare

F 9


60 m

Startnr

Namn

Född

Förening

24

Ellen Westling

2007

Falu IK

27

Elvira Taxell Stoltz

2007

Falu IK

31

Emma Eriksson

2007

Falu IK

57

Majken Kjellin

2007

Falu IK

125

Vendela Eriksson

2007

Gefle IF

148

Tilde Karlsson

2007

IFK Mora Friidrott

151

Ester Plahn

2007

IK Heros

158

Nelly Bergstrand

2007

IK Stål

160

Nora Johansson

2007

IK Stål

187

Erika Karls Fors

2007

Mälarö SOK

204

Emma Hagberg

2007

Säters IF FIK

208

Hilda Jonsson

2007

Säters IF FIK

210

Julia Hjulström

2007

Säters IF FIK

211

Lia Hagström

2007

Säters IF FIK

215

Thilde Green

2007

Säters IF FIK

220

Caitlyn Stömne

2007

Valbo AIF

223

Ida Ehlin

2007

Valbo AIF

226

Nora Westin

2007

Valbo AIF

Totalt 18 deltagare

Längd

Startnr

Namn

Född

Förening

24

Ellen Westling

2007

Falu IK

27

Elvira Taxell Stoltz

2007

Falu IK

31

Emma Eriksson

2007

Falu IK

57

Majken Kjellin

2007

Falu IK

125

Vendela Eriksson

2007

Gefle IF

148

Tilde Karlsson

2007

IFK Mora Friidrott

158

Nelly Bergstrand

2007

IK Stål

160

Nora Johansson

2007

IK Stål

187

Erika Karls Fors

2007

Mälarö SOK

204

Emma Hagberg

2007

Säters IF FIK

208

Hilda Jonsson

2007

Säters IF FIK

210

Julia Hjulström

2007

Säters IF FIK

211

Lia Hagström

2007

Säters IF FIK

215

Thilde Green

2007

Säters IF FIK

220

Caitlyn Stömne

2007

Valbo AIF

223

Ida Ehlin

2007

Valbo AIF

226

Nora Westin

2007

Valbo AIF

Totalt 17 deltagare

F 8


60 m

Startnr

Namn

Född

Förening

5

Maja Andersson

2008

Alunda SK

16

Elsa Haglöf

2008

Djurmo/Sifferbo IF

38

Freja Bengtsson

2008

Falu IK

54

Linnéa Hallström

2008

Falu IK

63

Molly Hultmark

2008

Falu IK

73

Stella Hultmark

2008

Falu IK

76

Tova Bergman

2008

Falu IK

83

Louise Adolphson

2008

Falu IK

86

Alva Svallin

2008

Gefle IF

110

Meja Eurenius

2008

Gefle IF

117

Sara-Maria Holgersson

2008

Gefle IF

123

Tyra Königsson

2008

Gefle IF

133

Ida Sjöstrand

2008

Hofors AIF

139

Havannah Messering

2008

Högbo GIF

142

Liv Messering

2008

Högbo GIF

152

Julia Filipsson

2008

IK Heros

162

Timea Löwdin

2008

IK Stål

181

Tillie Ytfeldt

2008

Leksands FIK

202

Elvira Andersson

2008

Säters IF FIK

222

Elvina Stedt

2008

Valbo AIF

233

Alicia Strand

2008

Örbyhus IF

237

Elsa Bjarnevi

2008

Örbyhus IF

245

Moa Hellström

2008

Örbyhus IF

Totalt 23 deltagare

Längd

Startnr

Namn

Född

Förening

5

Maja Andersson

2008

Alunda SK

16

Elsa Haglöf

2008

Djurmo/Sifferbo IF

54

Linnéa Hallström

2008

Falu IK

76

Tova Bergman

2008

Falu IK

83

Louise Adolphson

2008

Falu IK

86

Alva Svallin

2008

Gefle IF

110

Meja Eurenius

2008

Gefle IF

117

Sara-Maria Holgersson

2008

Gefle IF

123

Tyra Königsson

2008

Gefle IF

133

Ida Sjöstrand

2008

Hofors AIF

139

Havannah Messering

2008

Högbo GIF

142

Liv Messering

2008

Högbo GIF

152

Julia Filipsson

2008

IK Heros

162

Timea Löwdin

2008

IK Stål

181

Tillie Ytfeldt

2008

Leksands FIK

202

Elvira Andersson

2008

Säters IF FIK

222

Elvina Stedt

2008

Valbo AIF

233

Alicia Strand

2008

Örbyhus IF

237

Elsa Bjarnevi

2008

Örbyhus IF

245

Moa Hellström

2008

Örbyhus IF

Totalt 20 deltagare

F 7


60 m

Startnr

Namn

Född

Förening

25

Ellie Mattsson Klaar

2009

Falu IK

48

Klara Eriksson

2009

Falu IK

52

Lilly Mårten Haag

2009

Falu IK

64

Neele Hildebrand

2009

Falu IK

84

Matilda Oredsson Lind

2009

Falu IK

93

Emma Wennerbo

2009

Gefle IF

147

Agnes Karlsson

2009

IFK Mora Friidrott

176

Hilla Ytfeldt

2010

Leksands FIK

219

Alma Westlin

2009

Valbo AIF

249

Svea Norberg

2009

Örbyhus IF

Totalt 10 deltagare

Längd

Startnr

Namn

Född

Förening

25

Ellie Mattsson Klaar

2009

Falu IK

48

Klara Eriksson

2009

Falu IK

52

Lilly Mårten Haag

2009

Falu IK

64

Neele Hildebrand

2009

Falu IK

84

Matilda Oredsson Lind

2009

Falu IK

147

Agnes Karlsson

2009

IFK Mora Friidrott

176

Hilla Ytfeldt

2010

Leksands FIK

219

Alma Westlin

2009

Valbo AIF

249

Svea Norberg

2009

Örbyhus IF

Totalt 9 deltagare



© Arena 2.0, RunPro Systems