MS
60 m 800 m 60 mh Höjd Stav Längd Kula 
P 19
60 mh Kula 
P 17
60 mh Kula 
P 15
60 m 800 m 60 mh Höjd Stav Längd Kula 
P 13
60 m 600 m 60 mh Höjd Stav Längd Kula 
P 11
60 m 600 m Höjd Längd Kula 
P 10
60 m 600 m Höjd Längd Kula 
P 9
60 m 200 m Längd 
P 8
60 m 200 m Längd 
P 7
60 m 200 m Längd 
KS
60 m 800 m Stav Längd 
F 15
60 m 800 m 60 mh Höjd Längd Kula 
F 13
60 m 600 m 60 mh Höjd Stav Längd Kula 
F 11
60 m 600 m Höjd Längd Kula 
F 10
60 m 600 m Höjd Längd Kula 
F 9
60 m 200 m Längd 
F 8
60 m 200 m Längd 
F 7
60 m 200 m Längd 

FaluIK Spelen 2019

Listan skapad: 2019-03-08 22:13:22


MS


60 m

Startnr

Namn

Född

Förening

Årsbästa

147

Thobias Thorwid

1991

AIK Friidrott

152

Jhonny Renteria

1997

Colombia

231

Mattias Sandström

1973

Falu IK

250

Viktor Hedlund

2002

Falu IK

358

Emil Lavett

2001

Hammarby IF

377

Leo Johansson

2001

IFK Kristinehamn

388

Simon Thor

2000

IFK Märsta

424

Marcus Bonow

1972

Kungsängen Friidrott

425

Mats Norrbrand

1978

Kungsängen Friidrott

438

Markus Andersson

1977

Leksands FIK

473

Enzo Fors

2001

Tyresö FK

Totalt 11 deltagare

800 m

Startnr

Namn

Född

Förening

Årsbästa

339

Jimmy Öhman

2001

Gefle IF

2.03,31

378

Moulid Aden Dugow

2001

IFK Kristinehamn

424

Marcus Bonow

1972

Kungsängen Friidrott

425

Mats Norrbrand

1978

Kungsängen Friidrott

451

Rikard Throgen-Hedin

2003

SK Bore

Totalt 5 deltagare

60 mh

Startnr

Namn

Född

Förening

Årsbästa

147

Thobias Thorwid

1991

AIK Friidrott

479

Benjamin Tinglöf

2001

Ärla IF

Totalt 2 deltagare

Höjd

Startnr

Namn

Född

Förening

Årsbästa

147

Thobias Thorwid

1991

AIK Friidrott

175

Adam Greisz

2002

Falu IK

198

Emil Uhlin

2002

Falu IK

231

Mattias Sandström

1973

Falu IK

358

Emil Lavett

2001

Hammarby IF

424

Marcus Bonow

1972

Kungsängen Friidrott

425

Mats Norrbrand

1978

Kungsängen Friidrott

473

Enzo Fors

2001

Tyresö FK

Totalt 8 deltagare

Stav

Startnr

Namn

Född

Förening

Årsbästa

147

Thobias Thorwid

1991

AIK Friidrott

235

Nicklas Karlsson

1996

Falu IK

388

Simon Thor

2000

IFK Märsta

Totalt 3 deltagare

Längd

Startnr

Namn

Född

Förening

Årsbästa

147

Thobias Thorwid

1991

AIK Friidrott

231

Mattias Sandström

1973

Falu IK

358

Emil Lavett

2001

Hammarby IF

424

Marcus Bonow

1972

Kungsängen Friidrott

425

Mats Norrbrand

1978

Kungsängen Friidrott

438

Markus Andersson

1977

Leksands FIK

473

Enzo Fors

2001

Tyresö FK

Totalt 7 deltagare

Kula

Startnr

Namn

Född

Förening

Årsbästa

235

Nicklas Karlsson

1996

Falu IK

424

Marcus Bonow

1972

Kungsängen Friidrott

425

Mats Norrbrand

1978

Kungsängen Friidrott

Totalt 3 deltagare

P 19


60 mh

Startnr

Namn

Född

Förening

Årsbästa

377

Leo Johansson

2001

IFK Kristinehamn

Totalt 1 deltagare

Kula

Startnr

Namn

Född

Förening

Årsbästa

388

Simon Thor

2000

IFK Märsta

Totalt 1 deltagare

P 17


60 mh

Startnr

Namn

Född

Förening

Årsbästa

250

Viktor Hedlund

2002

Falu IK

451

Rikard Throgen-Hedin

2003

SK Bore

Totalt 2 deltagare

Kula

Startnr

Namn

Född

Förening

Årsbästa

451

Rikard Throgen-Hedin

2003

SK Bore

Totalt 1 deltagare

P 15


60 m

Startnr

Namn

Född

Förening

Årsbästa

164

Johan Pellas

2005

Djurmo/Sifferbo IF

251

Vincent Lassbo

2004

Falu IK

369

Anton Hermansson

2004

Hulåns IF

398

Alvar Broth

2004

Järvsö IF

429

Pontus Rimsler

2004

Kvarnsveden Friidrott

448

Sven Holmgren

2005

Ludvika FFI

11,16

469

Elis Gemzell

2005

Tierps IF FI

470

Liam Helén

2005

Tierps IF FI

Totalt 8 deltagare

800 m

Startnr

Namn

Född

Förening

Årsbästa

398

Alvar Broth

2004

Järvsö IF

Totalt 1 deltagare

60 mh

Startnr

Namn

Född

Förening

Årsbästa

215

Jakob Nordström

2004

Falu IK

Totalt 1 deltagare

Höjd

Startnr

Namn

Född

Förening

Årsbästa

230

Lukas Orri Säthórsson

2005

Falu IK

369

Anton Hermansson

2004

Hulåns IF

398

Alvar Broth

2004

Järvsö IF

Totalt 3 deltagare

Stav

Startnr

Namn

Född

Förening

Årsbästa

215

Jakob Nordström

2004

Falu IK

469

Elis Gemzell

2005

Tierps IF FI

Totalt 2 deltagare

Längd

Startnr

Namn

Född

Förening

Årsbästa

164

Johan Pellas

2005

Djurmo/Sifferbo IF

215

Jakob Nordström

2004

Falu IK

369

Anton Hermansson

2004

Hulåns IF

398

Alvar Broth

2004

Järvsö IF

429

Pontus Rimsler

2004

Kvarnsveden Friidrott

448

Sven Holmgren

2005

Ludvika FFI

469

Elis Gemzell

2005

Tierps IF FI

470

Liam Helén

2005

Tierps IF FI

Totalt 8 deltagare

Kula

Startnr

Namn

Född

Förening

Årsbästa

429

Pontus Rimsler

2004

Kvarnsveden Friidrott

448

Sven Holmgren

2005

Ludvika FFI

Totalt 2 deltagare

P 13


60 m

Startnr

Namn

Född

Förening

Årsbästa

187

Axel Engestang

2006

Falu IK

188

Carl Lindgren

2006

Falu IK

8,30

224

Linus Edmarker

2006

Falu IK

340

Jonathan Brinnen

2007

Gefle IF

9,76

344

Ludvig Hjertberg

2006

Gefle IF

8,81

345

Martin Svensson

2007

Gefle IF

9,17

351

Pablo Albornoz

2007

Gefle IF

9,59

352

Tim Stjernlöf

2007

Gefle IF

8,68

375

David Jonhed

2006

IF Göta Karlstad

380

Filip Eriksson

2006

IFK Lidingö

384

Karl Ottfalk

2006

IFK Lidingö

385

Oscar Pettersson

2006

IFK Lidingö

443

Erik Karlsson

2007

Ludvika FFI

9,31

444

Gustav Holmgren

2007

Ludvika FFI

10,63

446

Oscar Halkonen

2007

Ludvika FFI

10,55

458

Benjamin Bodin

2006

Säters IF

462

Jonathan Danielsson

2007

Säters IF

Totalt 17 deltagare

600 m

Startnr

Namn

Född

Förening

Årsbästa

229

Ludvig Nord

2006

Falu IK

252

William Desmueles

2006

Falu IK

344

Ludvig Hjertberg

2006

Gefle IF

1.47,54

345

Martin Svensson

2007

Gefle IF

1.49,00

351

Pablo Albornoz

2007

Gefle IF

2.04,32

380

Filip Eriksson

2006

IFK Lidingö

384

Karl Ottfalk

2006

IFK Lidingö

443

Erik Karlsson

2007

Ludvika FFI

Totalt 8 deltagare

60 mh

Startnr

Namn

Född

Förening

Årsbästa

351

Pablo Albornoz

2007

Gefle IF

12,63

380

Filip Eriksson

2006

IFK Lidingö

385

Oscar Pettersson

2006

IFK Lidingö

Totalt 3 deltagare

Höjd

Startnr

Namn

Född

Förening

Årsbästa

340

Jonathan Brinnen

2007

Gefle IF

345

Martin Svensson

2007

Gefle IF

349

Oscar Norberg

2007

Gefle IF

351

Pablo Albornoz

2007

Gefle IF

443

Erik Karlsson

2007

Ludvika FFI

449

Viktor Eriksson

2007

Ludvika FFI

458

Benjamin Bodin

2006

Säters IF

Totalt 7 deltagare

Stav

Startnr

Namn

Född

Förening

Årsbästa

264

Hampus Törneld

2008

Gefle IF

345

Martin Svensson

2007

Gefle IF

351

Pablo Albornoz

2007

Gefle IF

Totalt 3 deltagare

Längd

Startnr

Namn

Född

Förening

Årsbästa

187

Axel Engestang

2006

Falu IK

224

Linus Edmarker

2006

Falu IK

340

Jonathan Brinnen

2007

Gefle IF

344

Ludvig Hjertberg

2006

Gefle IF

349

Oscar Norberg

2007

Gefle IF

351

Pablo Albornoz

2007

Gefle IF

352

Tim Stjernlöf

2007

Gefle IF

375

David Jonhed

2006

IF Göta Karlstad

384

Karl Ottfalk

2006

IFK Lidingö

385

Oscar Pettersson

2006

IFK Lidingö

443

Erik Karlsson

2007

Ludvika FFI

444

Gustav Holmgren

2007

Ludvika FFI

446

Oscar Halkonen

2007

Ludvika FFI

449

Viktor Eriksson

2007

Ludvika FFI

458

Benjamin Bodin

2006

Säters IF

462

Jonathan Danielsson

2007

Säters IF

Totalt 16 deltagare

Kula

Startnr

Namn

Född

Förening

Årsbästa

168

Oscar Båtmästar

2006

Djurmo/Sifferbo IF

229

Ludvig Nord

2006

Falu IK

340

Jonathan Brinnen

2007

Gefle IF

375

David Jonhed

2006

IF Göta Karlstad

443

Erik Karlsson

2007

Ludvika FFI

444

Gustav Holmgren

2007

Ludvika FFI

446

Oscar Halkonen

2007

Ludvika FFI

449

Viktor Eriksson

2007

Ludvika FFI

458

Benjamin Bodin

2006

Säters IF

462

Jonathan Danielsson

2007

Säters IF

Totalt 10 deltagare

P 11


60 m

Startnr

Namn

Född

Förening

Årsbästa

192

Danijel Rajkovic Alvik

2008

Falu IK

253

Åke Folke

2008

Falu IK

260

Elvin Rahm

2008

Gefle IF

9,67

264

Hampus Törneld

2008

Gefle IF

10,17

350

Oskar Nylander

2008

Gefle IF

9,09

367

Christoffer Gustavsson Kihlberg

2008

Hofors AIF

374

Theodor Hammarberg

2008

Högbo GIF

427

Alexander Sandberg

2008

Kvarnsveden Friidrott

440

Anton Halkonen

2008

Ludvika FFI

10,63

442

Emil Kallberg

2008

Ludvika FFI

11,70

450

William Ramström

2008

Ludvika FFI

10,32

Totalt 11 deltagare

600 m

Startnr

Namn

Född

Förening

Årsbästa

192

Danijel Rajkovic Alvik

2008

Falu IK

260

Elvin Rahm

2008

Gefle IF

2.01,39

350

Oskar Nylander

2008

Gefle IF

427

Alexander Sandberg

2008

Kvarnsveden Friidrott

440

Anton Halkonen

2008

Ludvika FFI

442

Emil Kallberg

2008

Ludvika FFI

Totalt 6 deltagare

Höjd

Startnr

Namn

Född

Förening

Årsbästa

174

Adam Enochsson

2008

Falu IK

260

Elvin Rahm

2008

Gefle IF

350

Oskar Nylander

2008

Gefle IF

374

Theodor Hammarberg

2008

Högbo GIF

427

Alexander Sandberg

2008

Kvarnsveden Friidrott

440

Anton Halkonen

2008

Ludvika FFI

450

William Ramström

2008

Ludvika FFI

Totalt 7 deltagare

Längd

Startnr

Namn

Född

Förening

Årsbästa

169

Samuel Mattsson

2008

Djurmo/Sifferbo IF

253

Åke Folke

2008

Falu IK

260

Elvin Rahm

2008

Gefle IF

264

Hampus Törneld

2008

Gefle IF

350

Oskar Nylander

2008

Gefle IF

367

Christoffer Gustavsson Kihlberg

2008

Hofors AIF

374

Theodor Hammarberg

2008

Högbo GIF

427

Alexander Sandberg

2008

Kvarnsveden Friidrott

440

Anton Halkonen

2008

Ludvika FFI

442

Emil Kallberg

2008

Ludvika FFI

450

William Ramström

2008

Ludvika FFI

Totalt 11 deltagare

Kula

Startnr

Namn

Född

Förening

Årsbästa

169

Samuel Mattsson

2008

Djurmo/Sifferbo IF

260

Elvin Rahm

2008

Gefle IF

350

Oskar Nylander

2008

Gefle IF

367

Christoffer Gustavsson Kihlberg

2008

Hofors AIF

374

Theodor Hammarberg

2008

Högbo GIF

440

Anton Halkonen

2008

Ludvika FFI

450

William Ramström

2008

Ludvika FFI

Totalt 7 deltagare

P 10


60 m

Startnr

Namn

Född

Förening

Årsbästa

191

Daniel Sandström Dedye

2009

Falu IK

356

Leo Lindholm

2009

Gefle IF

359

Axel Von Valden

2009

Heby AIF

393

Eddie Jansson

2009

IK Stål

430

Arvid Kvarnback

2009

Leksands FIK

431

Elias Åman

2009

Leksands FIK

436

Karl Ytfeldt

2009

Leksands FIK

441

Edvin Dannfeldt

2009

Ludvika FFI

12,70

445

Hugo Holmgren

2009

Ludvika FFI

11,54

490

Fergus Hagström

2009

Säters IF FIK

492

Rasmus Wallbom

2009

Djurmo Sifferbo IF

Totalt 11 deltagare

600 m

Startnr

Namn

Född

Förening

Årsbästa

356

Leo Lindholm

2009

Gefle IF

430

Arvid Kvarnback

2009

Leksands FIK

436

Karl Ytfeldt

2009

Leksands FIK

Totalt 3 deltagare

Höjd

Startnr

Namn

Född

Förening

Årsbästa

191

Daniel Sandström Dedye

2009

Falu IK

436

Karl Ytfeldt

2009

Leksands FIK

490

Fergus Hagström

2009

Säters IF FIK

Totalt 3 deltagare

Längd

Startnr

Namn

Född

Förening

Årsbästa

191

Daniel Sandström Dedye

2009

Falu IK

356

Leo Lindholm

2009

Gefle IF

359

Axel Von Valden

2009

Heby AIF

393

Eddie Jansson

2009

IK Stål

430

Arvid Kvarnback

2009

Leksands FIK

431

Elias Åman

2009

Leksands FIK

436

Karl Ytfeldt

2009

Leksands FIK

441

Edvin Dannfeldt

2009

Ludvika FFI

445

Hugo Holmgren

2009

Ludvika FFI

490

Fergus Hagström

2009

Säters IF FIK

492

Rasmus Wallbom

2009

Djurmo Sifferbo IF

Totalt 11 deltagare

Kula

Startnr

Namn

Född

Förening

Årsbästa

430

Arvid Kvarnback

2009

Leksands FIK

431

Elias Åman

2009

Leksands FIK

436

Karl Ytfeldt

2009

Leksands FIK

441

Edvin Dannfeldt

2009

Ludvika FFI

445

Hugo Holmgren

2009

Ludvika FFI

464

Linus Hjulström

2010

Säters IF

490

Fergus Hagström

2009

Säters IF FIK

493

Pelle Ytfeldt

2010

Leksands FIK

Totalt 8 deltagare

P 9


60 m

Startnr

Namn

Född

Förening

Årsbästa

153

Albin Hoback

2010

Djurmo/Sifferbo IF

154

Alexander Kornborg

2010

Djurmo/Sifferbo IF

157

Anton Entrambasaguas

2010

Djurmo/Sifferbo IF

158

Egon Ström

2010

Djurmo/Sifferbo IF

162

Felix Alvelius

2010

Djurmo/Sifferbo IF

196

Elliot Ljunggren

2010

Falu IK

204

Fredrik Lundin

2010

Falu IK

216

Knut Wallner

2010

Falu IK

237

Olle Folke

2010

Falu IK

453

Elis Strandberg

2010

Sälens IF

464

Linus Hjulström

2010

Säters IF

493

Pelle Ytfeldt

2010

Leksands FIK

Totalt 12 deltagare

200 m

Startnr

Namn

Född

Förening

Årsbästa

153

Albin Hoback

2010

Djurmo/Sifferbo IF

154

Alexander Kornborg

2010

Djurmo/Sifferbo IF

157

Anton Entrambasaguas

2010

Djurmo/Sifferbo IF

158

Egon Ström

2010

Djurmo/Sifferbo IF

162

Felix Alvelius

2010

Djurmo/Sifferbo IF

237

Olle Folke

2010

Falu IK

453

Elis Strandberg

2010

Sälens IF

493

Pelle Ytfeldt

2010

Leksands FIK

Totalt 8 deltagare

Längd

Startnr

Namn

Född

Förening

Årsbästa

153

Albin Hoback

2010

Djurmo/Sifferbo IF

154

Alexander Kornborg

2010

Djurmo/Sifferbo IF

157

Anton Entrambasaguas

2010

Djurmo/Sifferbo IF

158

Egon Ström

2010

Djurmo/Sifferbo IF

162

Felix Alvelius

2010

Djurmo/Sifferbo IF

196

Elliot Ljunggren

2010

Falu IK

204

Fredrik Lundin

2010

Falu IK

216

Knut Wallner

2010

Falu IK

237

Olle Folke

2010

Falu IK

464

Linus Hjulström

2010

Säters IF

493

Pelle Ytfeldt

2010

Leksands FIK

Totalt 11 deltagare

P 8


60 m

Startnr

Namn

Född

Förening

Årsbästa

148

Lukas Sten

2008

Alingsås IF

236

Noa Rosenström

2011

Falu IK

343

Linus Sahlström

2011

Gefle IF

11,50

433

Henry Hellman

2011

Leksands FIK

461

Hampus Backhans

2011

Säters IF

Totalt 5 deltagare

200 m

Startnr

Namn

Född

Förening

Årsbästa

148

Lukas Sten

2008

Alingsås IF

236

Noa Rosenström

2011

Falu IK

343

Linus Sahlström

2011

Gefle IF

40,94

433

Henry Hellman

2011

Leksands FIK

Totalt 4 deltagare

Längd

Startnr

Namn

Född

Förening

Årsbästa

148

Lukas Sten

2008

Alingsås IF

236

Noa Rosenström

2011

Falu IK

343

Linus Sahlström

2011

Gefle IF

433

Henry Hellman

2011

Leksands FIK

461

Hampus Backhans

2011

Säters IF

Totalt 5 deltagare

P 7


60 m

Startnr

Namn

Född

Förening

Årsbästa

161

Erik Mattsson

2012

Djurmo/Sifferbo IF

163

Filip Hoback

2012

Djurmo/Sifferbo IF

167

Oliver Löfkvist

2012

Djurmo/Sifferbo IF

183

Alvin Hodcic

2012

Falu IK

184

Arvid Engestang

2012

Falu IK

185

Arvid Stenman

2012

Falu IK

189

Carl-Oscar Larsbäck

2012

Falu IK

203

Filip Jansson

2012

Falu IK

241

Sigge Arvidsson

2013

Falu IK

480

Albin Löf

2012

Örbyhus IF

481

Edvin Cranser

2012

Örbyhus IF

483

Gustav Andersson

2012

Örbyhus IF

Totalt 12 deltagare

200 m

Startnr

Namn

Född

Förening

Årsbästa

183

Alvin Hodcic

2012

Falu IK

184

Arvid Engestang

2012

Falu IK

185

Arvid Stenman

2012

Falu IK

189

Carl-Oscar Larsbäck

2012

Falu IK

241

Sigge Arvidsson

2013

Falu IK

480

Albin Löf

2012

Örbyhus IF

481

Edvin Cranser

2012

Örbyhus IF

483

Gustav Andersson

2012

Örbyhus IF

Totalt 8 deltagare

Längd

Startnr

Namn

Född

Förening

Årsbästa

161

Erik Mattsson

2012

Djurmo/Sifferbo IF

163

Filip Hoback

2012

Djurmo/Sifferbo IF

167

Oliver Löfkvist

2012

Djurmo/Sifferbo IF

183

Alvin Hodcic

2012

Falu IK

184

Arvid Engestang

2012

Falu IK

185

Arvid Stenman

2012

Falu IK

189

Carl-Oscar Larsbäck

2012

Falu IK

203

Filip Jansson

2012

Falu IK

241

Sigge Arvidsson

2013

Falu IK

480

Albin Löf

2012

Örbyhus IF

481

Edvin Cranser

2012

Örbyhus IF

483

Gustav Andersson

2012

Örbyhus IF

Totalt 12 deltagare

KS


60 m

Startnr

Namn

Född

Förening

Årsbästa

341

Josefin Möller

1999

Gefle IF

8,34

476

Wilma Engberg

2000

Upsala IF Friidrott

Totalt 2 deltagare

800 m

Startnr

Namn

Född

Förening

Årsbästa

387

Emelie Svensson

1995

IFK Mora

Totalt 1 deltagare

Stav

Startnr

Namn

Född

Förening

Årsbästa

221

Linn Jansson

2002

Falu IK

Totalt 1 deltagare

Längd

Startnr

Namn

Född

Förening

Årsbästa

341

Josefin Möller

1999

Gefle IF

4,87

476

Wilma Engberg

2000

Upsala IF Friidrott

Totalt 2 deltagare

F 15


60 m

Startnr

Namn

Född

Förening

Årsbästa

149

Alma Hansson

2005

Bollnäs FIK

8,68

172

Tuva Grop

2005

Djurmo/Sifferbo IF

217

Lana Hildebrand

2005

Falu IK

226

Liv Enberg

2005

Falu IK

255

AlvaMaria Tingsgård

Falu IK

263

Emmy Jonsson

2005

Gefle IF

8,71

370

Edith Viklund

2005

Hulåns IF

8,68

371

Amanda Lindén

2005

Hässelby SK

8,75

376

Irma Jonhed

2005

IF Göta Karlstad

392

Alde Johansson

2004

IK Stål

437

Linn Bond

2004

Leksands FIK

466

Tilde Andersson

2005

Säters IF

488

Malin Garbell

2005

Östhammar FI

Totalt 13 deltagare

800 m

Startnr

Namn

Född

Förening

Årsbästa

255

AlvaMaria Tingsgård

Falu IK

347

Nellie Lind

2004

Gefle IF

Totalt 2 deltagare

60 mh

Startnr

Namn

Född

Förening

Årsbästa

172

Tuva Grop

2005

Djurmo/Sifferbo IF

263

Emmy Jonsson

2005

Gefle IF

10,31

376

Irma Jonhed

2005

IF Göta Karlstad

394

Liv Norberg

2004

IK Stål

488

Malin Garbell

2005

Östhammar FI

489

Ida Nyström

2005

Falu IK

Totalt 6 deltagare

Höjd

Startnr

Namn

Född

Förening

Årsbästa

210

Hanna Andersson

2005

Falu IK

217

Lana Hildebrand

2005

Falu IK

226

Liv Enberg

2005

Falu IK

263

Emmy Jonsson

2005

Gefle IF

370

Edith Viklund

2005

Hulåns IF

1,50

376

Irma Jonhed

2005

IF Göta Karlstad

437

Linn Bond

2004

Leksands FIK

Totalt 7 deltagare

Längd

Startnr

Namn

Född

Förening

Årsbästa

149

Alma Hansson

2005

Bollnäs FIK

4,71

172

Tuva Grop

2005

Djurmo/Sifferbo IF

210

Hanna Andersson

2005

Falu IK

217

Lana Hildebrand

2005

Falu IK

226

Liv Enberg

2005

Falu IK

263

Emmy Jonsson

2005

Gefle IF

370

Edith Viklund

2005

Hulåns IF

4,79

371

Amanda Lindén

2005

Hässelby SK

4,39

390

Christa Dahlin Skogtoft

2005

IK Heros

392

Alde Johansson

2004

IK Stål

394

Liv Norberg

2004

IK Stål

437

Linn Bond

2004

Leksands FIK

488

Malin Garbell

2005

Östhammar FI

Totalt 13 deltagare

Kula

Startnr

Namn

Född

Förening

Årsbästa

210

Hanna Andersson

2005

Falu IK

371

Amanda Lindén

2005

Hässelby SK

7,67

376

Irma Jonhed

2005

IF Göta Karlstad

391

Tindra Skogtoft

2006

IK Heros

392

Alde Johansson

2004

IK Stål

394

Liv Norberg

2004

IK Stål

395

Nicolina Wiberg

2004

IK Stål

437

Linn Bond

2004

Leksands FIK

466

Tilde Andersson

2005

Säters IF

488

Malin Garbell

2005

Östhammar FI

Totalt 10 deltagare

F 13


60 m

Startnr

Namn

Född

Förening

Årsbästa

150

Freja Sköld

2007

Bollnäs FIK

9,75

151

Vilma Blomberg

2007

Bollnäs FIK

155

Alice Kalleberg

2006

Djurmo/Sifferbo IF

170

Sheena Mästerbo

2006

Djurmo/Sifferbo IF

176

Adela Tryggveson

2006

Falu IK

197

Elvira Ledin

2006

Falu IK

200

Wilda Ehrs

2007

Falu IK

201

Emma Eriksson

2007

Falu IK

245

Tilde Fondelius

2006

Falu IK

254

Lovisa Tosteby

2006

Falu IK

258

Ebba Holmström

2007

Gefle IF

9,41

337

Ida Ehlin

2007

Gefle IF

10,01

338

Ida Wennerbo

2006

Gefle IF

9,42

342

Linnéa Westlin

2006

Gefle IF

354

Vendela Eriksson

2007

Gefle IF

9,35

360

Elsa Hillbom

2007

Heby AIF

362

Klara Collin

2006

Heby AIF

363

Lovia Johansson

2007

Heby AIF

372

Joline Jonsson

2006

Högbo GIF

8,85

379

Ester Arkinger

2006

IFK Lidingö

381

Filippa Månsson

2006

IFK Lidingö

382

Fredrika Rosen

2006

IFK Lidingö

383

Isabelle Ahmne

2006

IFK Lidingö

386

Sofia Fröberg

2006

IFK Lidingö

389

Elin Persson

2006

IFK Sunne

396

Nora Johansson

2007

IK Stål

423

Ida Bonow

2007

Kungsängen Friidrott

426

Tilde Norrbrand

2007

Kungsängen Friidrott

460

Evelin Eldh

2007

Säters IF

463

Lia Hagström

2007

Säters IF

465

Thilde Green

2007

Säters IF

474

Agnes Bergström

2007

Upsala IF

8,71

477

Ebba Lindén

2007

Åsbro GOIF

478

Kayla Collin

2007

Åsbro GOIF

491

Ida Klingberg

2007

Falu IK

Totalt 35 deltagare

600 m

Startnr

Namn

Född

Förening

Årsbästa

258

Ebba Holmström

2007

Gefle IF

1.57,50

354

Vendela Eriksson

2007

Gefle IF

2.01,14

381

Filippa Månsson

2006

IFK Lidingö

382

Fredrika Rosen

2006

IFK Lidingö

383

Isabelle Ahmne

2006

IFK Lidingö

386

Sofia Fröberg

2006

IFK Lidingö

426

Tilde Norrbrand

2007

Kungsängen Friidrott

487

Lina Garbell

2007

Östhammar FI

Totalt 8 deltagare

60 mh

Startnr

Namn

Född

Förening

Årsbästa

201

Emma Eriksson

2007

Falu IK

258

Ebba Holmström

2007

Gefle IF

11,64

338

Ida Wennerbo

2006

Gefle IF

362

Klara Collin

2006

Heby AIF

372

Joline Jonsson

2006

Högbo GIF

11,25

379

Ester Arkinger

2006

IFK Lidingö

389

Elin Persson

2006

IFK Sunne

423

Ida Bonow

2007

Kungsängen Friidrott

426

Tilde Norrbrand

2007

Kungsängen Friidrott

463

Lia Hagström

2007

Säters IF

465

Thilde Green

2007

Säters IF

467

Astrid Gemzell

2007

Tierps IF FI

468

Elina Ekström Lönn

2007

Tierps IF FI

477

Ebba Lindén

2007

Åsbro GOIF

478

Kayla Collin

2007

Åsbro GOIF

487

Lina Garbell

2007

Östhammar FI

Totalt 16 deltagare

Höjd

Startnr

Namn

Född

Förening

Årsbästa

151

Vilma Blomberg

2007

Bollnäs FIK

249

Vendela Michels

2007

Falu IK

258

Ebba Holmström

2007

Gefle IF

337

Ida Ehlin

2007

Gefle IF

342

Linnéa Westlin

2006

Gefle IF

354

Vendela Eriksson

2007

Gefle IF

360

Elsa Hillbom

2007

Heby AIF

363

Lovia Johansson

2007

Heby AIF

372

Joline Jonsson

2006

Högbo GIF

1,42

379

Ester Arkinger

2006

IFK Lidingö

381

Filippa Månsson

2006

IFK Lidingö

382

Fredrika Rosen

2006

IFK Lidingö

386

Sofia Fröberg

2006

IFK Lidingö

389

Elin Persson

2006

IFK Sunne

426

Tilde Norrbrand

2007

Kungsängen Friidrott

459

Emelie Lindström

2007

Säters IF

465

Thilde Green

2007

Säters IF

467

Astrid Gemzell

2007

Tierps IF FI

468

Elina Ekström Lönn

2007

Tierps IF FI

478

Kayla Collin

2007

Åsbro GOIF

1,44

487

Lina Garbell

2007

Östhammar FI

Totalt 21 deltagare

Stav

Startnr

Namn

Född

Förening

Årsbästa

258

Ebba Holmström

2007

Gefle IF

354

Vendela Eriksson

2007

Gefle IF

379

Ester Arkinger

2006

IFK Lidingö

386

Sofia Fröberg

2006

IFK Lidingö

Totalt 4 deltagare

Längd

Startnr

Namn

Född

Förening

Årsbästa

150

Freja Sköld

2007

Bollnäs FIK

151

Vilma Blomberg

2007

Bollnäs FIK

155

Alice Kalleberg

2006

Djurmo/Sifferbo IF

170

Sheena Mästerbo

2006

Djurmo/Sifferbo IF

176

Adela Tryggveson

2006

Falu IK

200

Wilda Ehrs

2007

Falu IK

201

Emma Eriksson

2007

Falu IK

245

Tilde Fondelius

2006

Falu IK

249

Vendela Michels

2007

Falu IK

254

Lovisa Tosteby

2006

Falu IK

258

Ebba Holmström

2007

Gefle IF

337

Ida Ehlin

2007

Gefle IF

338

Ida Wennerbo

2006

Gefle IF

342

Linnéa Westlin

2006

Gefle IF

354

Vendela Eriksson

2007

Gefle IF

360

Elsa Hillbom

2007

Heby AIF

362

Klara Collin

2006

Heby AIF

363

Lovia Johansson

2007

Heby AIF

372

Joline Jonsson

2006

Högbo GIF

4,26

379

Ester Arkinger

2006

IFK Lidingö

381

Filippa Månsson

2006

IFK Lidingö

382

Fredrika Rosen

2006

IFK Lidingö

383

Isabelle Ahmne

2006

IFK Lidingö

386

Sofia Fröberg

2006

IFK Lidingö

389

Elin Persson

2006

IFK Sunne

396

Nora Johansson

2007

IK Stål

423

Ida Bonow

2007

Kungsängen Friidrott

426

Tilde Norrbrand

2007

Kungsängen Friidrott

459

Emelie Lindström

2007

Säters IF

460

Evelin Eldh

2007

Säters IF

463

Lia Hagström

2007

Säters IF

465

Thilde Green

2007

Säters IF

467

Astrid Gemzell

2007

Tierps IF FI

468

Elina Ekström Lönn

2007

Tierps IF FI

474

Agnes Bergström

2007

Upsala IF

4,50

477

Ebba Lindén

2007

Åsbro GOIF

478

Kayla Collin

2007

Åsbro GOIF

487

Lina Garbell

2007

Östhammar FI

491

Ida Klingberg

2007

Falu IK

Totalt 39 deltagare

Kula

Startnr

Namn

Född

Förening

Årsbästa

151

Vilma Blomberg

2007

Bollnäs FIK

155

Alice Kalleberg

2006

Djurmo/Sifferbo IF

197

Elvira Ledin

2006

Falu IK

249

Vendela Michels

2007

Falu IK

254

Lovisa Tosteby

2006

Falu IK

337

Ida Ehlin

2007

Gefle IF

338

Ida Wennerbo

2006

Gefle IF

342

Linnéa Westlin

2006

Gefle IF

354

Vendela Eriksson

2007

Gefle IF

362

Klara Collin

2006

Heby AIF

372

Joline Jonsson

2006

Högbo GIF

8,81

391

Tindra Skogtoft

2006

IK Heros

396

Nora Johansson

2007

IK Stål

423

Ida Bonow

2007

Kungsängen Friidrott

426

Tilde Norrbrand

2007

Kungsängen Friidrott

459

Emelie Lindström

2007

Säters IF

460

Evelin Eldh

2007

Säters IF

463

Lia Hagström

2007

Säters IF

465

Thilde Green

2007

Säters IF

475

Elise Angsten

2006

Upsala IF

487

Lina Garbell

2007

Östhammar FI

491

Ida Klingberg

2007

Falu IK

Totalt 22 deltagare

F 11


60 m

Startnr

Namn

Född

Förening

Årsbästa

165

Lovisa Hanses

2008

Djurmo/Sifferbo IF

202

Felicia Sternhammar

2008

Falu IK

205

Freja Bengtsson

2008

Falu IK

211

Hedvig Flank

2008

Falu IK

212

Hilda Nygård

2008

Falu IK

218

Leia Stalnert

2008

Falu IK

232

Moa Enberg

2008

Falu IK

259

Ella Östblom

2008

Gefle IF

9,36

261

Emma Khanal

2008

Gefle IF

346

Melawit Gebrehiwet

2008

Gefle IF

10,79

348

Nellie Sahlström

2008

Gefle IF

10,53

353

Tyra Königsson

2008

Gefle IF

10,20

355

Vera Hillman

2008

Gefle IF

364

Lovisa Call

2008

Heby AIF

373

Thelma Hammarberg

2008

Högbo GIF

422

Emelie Lundqvist

2008

Kungsängen Friidrott

9,13

428

Amanda Åslund

2008

Kvarnsveden Friidrott

10,49

439

Tove Andersson

2008

Leksands FIK

484

Ida Andersson

2008

Örbyhus IF

486

Wilma Löf

2008

Örbyhus IF

Totalt 20 deltagare

600 m

Startnr

Namn

Född

Förening

Årsbästa

212

Hilda Nygård

2008

Falu IK

259

Ella Östblom

2008

Gefle IF

1.56,73

353

Tyra Königsson

2008

Gefle IF

2.15,23

Totalt 3 deltagare

Höjd

Startnr

Namn

Född

Förening

Årsbästa

186

Astrid Ödlund Karlsson

2008

Falu IK

202

Felicia Sternhammar

2008

Falu IK

212

Hilda Nygård

2008

Falu IK

218

Leia Stalnert

2008

Falu IK

259

Ella Östblom

2008

Gefle IF

261

Emma Khanal

2008

Gefle IF

346

Melawit Gebrehiwet

2008

Gefle IF

348

Nellie Sahlström

2008

Gefle IF

353

Tyra Königsson

2008

Gefle IF

355

Vera Hillman

2008

Gefle IF

364

Lovisa Call

2008

Heby AIF

373

Thelma Hammarberg

2008

Högbo GIF

484

Ida Andersson

2008

Örbyhus IF

486

Wilma Löf

2008

Örbyhus IF

Totalt 14 deltagare

Längd

Startnr

Namn

Född

Förening

Årsbästa

165

Lovisa Hanses

2008

Djurmo/Sifferbo IF

186

Astrid Ödlund Karlsson

2008

Falu IK

202

Felicia Sternhammar

2008

Falu IK

205

Freja Bengtsson

2008

Falu IK

211

Hedvig Flank

2008

Falu IK

212

Hilda Nygård

2008

Falu IK

218

Leia Stalnert

2008

Falu IK

222

Linnéa Hallström

2008

Falu IK

232

Moa Enberg

2008

Falu IK

259

Ella Östblom

2008

Gefle IF

261

Emma Khanal

2008

Gefle IF

346

Melawit Gebrehiwet

2008

Gefle IF

348

Nellie Sahlström

2008

Gefle IF

353

Tyra Königsson

2008

Gefle IF

355

Vera Hillman

2008

Gefle IF

364

Lovisa Call

2008

Heby AIF

373

Thelma Hammarberg

2008

Högbo GIF

422

Emelie Lundqvist

2008

Kungsängen Friidrott

428

Amanda Åslund

2008

Kvarnsveden Friidrott

3,21

439

Tove Andersson

2008

Leksands FIK

484

Ida Andersson

2008

Örbyhus IF

486

Wilma Löf

2008

Örbyhus IF

Totalt 22 deltagare

Kula

Startnr

Namn

Född

Förening

Årsbästa

186

Astrid Ödlund Karlsson

2008

Falu IK

205

Freja Bengtsson

2008

Falu IK

211

Hedvig Flank

2008

Falu IK

232

Moa Enberg

2008

Falu IK

261

Emma Khanal

2008

Gefle IF

346

Melawit Gebrehiwet

2008

Gefle IF

355

Vera Hillman

2008

Gefle IF

364

Lovisa Call

2008

Heby AIF

373

Thelma Hammarberg

2008

Högbo GIF

422

Emelie Lundqvist

2008

Kungsängen Friidrott

428

Amanda Åslund

2008

Kvarnsveden Friidrott

5,47

439

Tove Andersson

2008

Leksands FIK

484

Ida Andersson

2008

Örbyhus IF

486

Wilma Löf

2008

Örbyhus IF

Totalt 14 deltagare

F 10


60 m

Startnr

Namn

Född

Förening

Årsbästa

173

Vendela Dekreon

2009

Eskilstuna FI

177

Agnes Rosenkvist

2009

Falu IK

182

Alva Ödlund Karlsson

2009

Falu IK

219

Lilly Mårten Haag

2009

Falu IK

234

Neele Hildebrand

2009

Falu IK

243

Stella Stenman

2009

Falu IK

244

Theresa Monheim

2009

Falu IK

246

Tindra Andersson

2009

Falu IK

247

Tove Nilsson

2009

Falu IK

256

Alma Westlin

2009

Gefle IF

262

Emma Wennerbo

2009

Gefle IF

10,44

366

Zaga Widen

2009

Heby AIF

432

Esther Hellman

2009

Leksands FIK

447

Stella Pettersson

2009

Ludvika FFI

12,65

472

Molly Envall

2009

Turebergs FK.

Totalt 15 deltagare

600 m

Startnr

Namn

Född

Förening

Årsbästa

173

Vendela Dekreon

2009

Eskilstuna FI

246

Tindra Andersson

2009

Falu IK

432

Esther Hellman

2009

Leksands FIK

472

Molly Envall

2009

Turebergs FK.

Totalt 4 deltagare

Höjd

Startnr

Namn

Född

Förening

Årsbästa

173

Vendela Dekreon

2009

Eskilstuna FI

177

Agnes Rosenkvist

2009

Falu IK

190

Clara Arvidsson

2010

Falu IK

219

Lilly Mårten Haag

2009

Falu IK

239

Renza Ninganza

2009

Falu IK

247

Tove Nilsson

2009

Falu IK

256

Alma Westlin

2009

Gefle IF

262

Emma Wennerbo

2009

Gefle IF

366

Zaga Widen

2009

Heby AIF

435

Hilla Ytfeldt

2010

Leksands FIK

472

Molly Envall

2009

Turebergs FK.

Totalt 11 deltagare

Längd

Startnr

Namn

Född

Förening

Årsbästa

173

Vendela Dekreon

2009

Eskilstuna FI

177

Agnes Rosenkvist

2009

Falu IK

182

Alva Ödlund Karlsson

2009

Falu IK

219

Lilly Mårten Haag

2009

Falu IK

234

Neele Hildebrand

2009

Falu IK

239

Renza Ninganza

2009

Falu IK

243

Stella Stenman

2009

Falu IK

244

Theresa Monheim

2009

Falu IK

246

Tindra Andersson

2009

Falu IK

247

Tove Nilsson

2009

Falu IK

256

Alma Westlin

2009

Gefle IF

262

Emma Wennerbo

2009

Gefle IF

366

Zaga Widen

2009

Heby AIF

432

Esther Hellman

2009

Leksands FIK

447

Stella Pettersson

2009

Ludvika FFI

472

Molly Envall

2009

Turebergs FK.

Totalt 16 deltagare

Kula

Startnr

Namn

Född

Förening

Årsbästa

173

Vendela Dekreon

2009

Eskilstuna FI

219

Lilly Mårten Haag

2009

Falu IK

239

Renza Ninganza

2009

Falu IK

244

Theresa Monheim

2009

Falu IK

256

Alma Westlin

2009

Gefle IF

262

Emma Wennerbo

2009

Gefle IF

432

Esther Hellman

2009

Leksands FIK

447

Stella Pettersson

2009

Ludvika FFI

472

Molly Envall

2009

Turebergs FK.

Totalt 9 deltagare

F 9


60 m

Startnr

Namn

Född

Förening

Årsbästa

159

Elsie Westman

2010

Djurmo/Sifferbo IF

160

Emma Löfkvist

2010

Djurmo/Sifferbo IF

180

Alice Stintzing

2010

Falu IK

181

Alma Enochsson

2010

Falu IK

190

Clara Arvidsson

2010

Falu IK

206

Freja Ribjer

2010

Falu IK

207

Frida Eriksson

2010

Falu IK

225

Lisen Nygård

2010

Falu IK

238

Rebecca Zocca

2010

Falu IK

361

Josephine Melander

2010

Heby AIF

368

Cornelia Gustavsson Kihlberg

2010

Hofors AIF

435

Hilla Ytfeldt

2010

Leksands FIK

455

Rut Rydén

2010

Sälens IF

456

Tyra Hulterström

2010

Sälens IF

457

Vilma Åkerstedt

2010

Sälens IF

482

Emma Andersson

2010

Örbyhus IF

485

Maya Löf

2010

Örbyhus IF

Totalt 17 deltagare

200 m

Startnr

Namn

Född

Förening

Årsbästa

159

Elsie Westman

2010

Djurmo/Sifferbo IF

160

Emma Löfkvist

2010

Djurmo/Sifferbo IF

180

Alice Stintzing

2010

Falu IK

181

Alma Enochsson

2010

Falu IK

190

Clara Arvidsson

2010

Falu IK

206

Freja Ribjer

2010

Falu IK

207

Frida Eriksson

2010

Falu IK

225

Lisen Nygård

2010

Falu IK

238

Rebecca Zocca

2010

Falu IK

361

Josephine Melander

2010

Heby AIF

435

Hilla Ytfeldt

2010

Leksands FIK

455

Rut Rydén

2010

Sälens IF

456

Tyra Hulterström

2010

Sälens IF

457

Vilma Åkerstedt

2010

Sälens IF

482

Emma Andersson

2010

Örbyhus IF

485

Maya Löf

2010

Örbyhus IF

Totalt 16 deltagare

Längd

Startnr

Namn

Född

Förening

Årsbästa

159

Elsie Westman

2010

Djurmo/Sifferbo IF

160

Emma Löfkvist

2010

Djurmo/Sifferbo IF

178

Alice Hellström

2010

Falu IK

180

Alice Stintzing

2010

Falu IK

181

Alma Enochsson

2010

Falu IK

190

Clara Arvidsson

2010

Falu IK

206

Freja Ribjer

2010

Falu IK

207

Frida Eriksson

2010

Falu IK

220

Lina Hoppe

2010

Falu IK

225

Lisen Nygård

2010

Falu IK

238

Rebecca Zocca

2010

Falu IK

361

Josephine Melander

2010

Heby AIF

368

Cornelia Gustavsson Kihlberg

2010

Hofors AIF

435

Hilla Ytfeldt

2010

Leksands FIK

455

Rut Rydén

2010

Sälens IF

456

Tyra Hulterström

2010

Sälens IF

457

Vilma Åkerstedt

2010

Sälens IF

482

Emma Andersson

2010

Örbyhus IF

485

Maya Löf

2010

Örbyhus IF

Totalt 19 deltagare

F 8


60 m

Startnr

Namn

Född

Förening

Årsbästa

166

My Persson

2011

Djurmo/Sifferbo IF

171

Signe Haglöf

2011

Djurmo/Sifferbo IF

179

Alice Johansson

2011

Falu IK

228

Lovisa Ninganza

2011

Falu IK

233

My Enberg

2011

Falu IK

248

Tuva Ekhammer

2011

Falu IK

397

Signe Jansson

2011

IK Stål

399

Elin Jansson

2011

Kungsängen Friidrott

434

Hilde Andersson

2011

Leksands FIK

454

Mira Dahl

2011

Sälens IF

471

Maja Envall

2011

Turebergs FK.

Totalt 11 deltagare

200 m

Startnr

Namn

Född

Förening

Årsbästa

166

My Persson

2011

Djurmo/Sifferbo IF

171

Signe Haglöf

2011

Djurmo/Sifferbo IF

228

Lovisa Ninganza

2011

Falu IK

233

My Enberg

2011

Falu IK

248

Tuva Ekhammer

2011

Falu IK

399

Elin Jansson

2011

Kungsängen Friidrott

434

Hilde Andersson

2011

Leksands FIK

454

Mira Dahl

2011

Sälens IF

471

Maja Envall

2011

Turebergs FK.

Totalt 9 deltagare

Längd

Startnr

Namn

Född

Förening

Årsbästa

166

My Persson

2011

Djurmo/Sifferbo IF

171

Signe Haglöf

2011

Djurmo/Sifferbo IF

179

Alice Johansson

2011

Falu IK

195

Ellinor Flink

2011

Falu IK

199

Emilia Falk

2011

Falu IK

228

Lovisa Ninganza

2011

Falu IK

233

My Enberg

2011

Falu IK

397

Signe Jansson

2011

IK Stål

399

Elin Jansson

2011

Kungsängen Friidrott

434

Hilde Andersson

2011

Leksands FIK

454

Mira Dahl

2011

Sälens IF

471

Maja Envall

2011

Turebergs FK.

Totalt 12 deltagare

F 7


60 m

Startnr

Namn

Född

Förening

Årsbästa

156

Alma Westman

2012

Djurmo/Sifferbo IF

193

Elina Cassepierre

2012

Falu IK

208

Greta Wass

2012

Falu IK

209

Göran Gustavson

2012

Falu IK

213

Ida Stintzing

2012

Falu IK

214

Isa Madsen Wallén

2012

Falu IK

223

Linnea Ninganza

2012

Falu IK

227

Lova Widmark

2012

Falu IK

240

Ruth Johansson

2012

Falu IK

242

Stella Ribjer

2012

Falu IK

257

Astrid Östblom

2012

Gefle IF

10,73

357

Lea Andersson

2013

Gefle IF

365

My Lindström

2012

Heby AIF

452

Alma Strandberg

2012

Sälens IF

Totalt 14 deltagare

200 m

Startnr

Namn

Född

Förening

Årsbästa

156

Alma Westman

2012

Djurmo/Sifferbo IF

208

Greta Wass

2012

Falu IK

213

Ida Stintzing

2012

Falu IK

223

Linnea Ninganza

2012

Falu IK

240

Ruth Johansson

2012

Falu IK

242

Stella Ribjer

2012

Falu IK

257

Astrid Östblom

2012

Gefle IF

37,24

357

Lea Andersson

2013

Gefle IF

452

Alma Strandberg

2012

Sälens IF

Totalt 9 deltagare

Längd

Startnr

Namn

Född

Förening

Årsbästa

156

Alma Westman

2012

Djurmo/Sifferbo IF

193

Elina Cassepierre

2012

Falu IK

194

Elina Hellström

2012

Falu IK

208

Greta Wass

2012

Falu IK

209

Göran Gustavson

2012

Falu IK

213

Ida Stintzing

2012

Falu IK

214

Isa Madsen Wallén

2012

Falu IK

223

Linnea Ninganza

2012

Falu IK

227

Lova Widmark

2012

Falu IK

240

Ruth Johansson

2012

Falu IK

242

Stella Ribjer

2012

Falu IK

257

Astrid Östblom

2012

Gefle IF

357

Lea Andersson

2013

Gefle IF

365

My Lindström

2012

Heby AIF

Totalt 14 deltagare



© Arena 2.0, RunPro Systems