Hoppa till sidans innehåll

Fotbollsresultat

Sortera spelprogram på:

Spelprogram - P11 Röd:1

Kontaktpersoner
Lag Namn Tel. bostad Mobil Färger
Film/IFK D-Ö P09 Mattias Palmqvist 0702403305 Blå/Blå/Blå
Gräsö Norrskedika IF Malin Berg 017333544 0706881903 Vit/Grön/Grön
IK Rex Emelie Ekh 0731823098 0731823098 Grön/Vit/Vit
Strömsbergs IF P09 Svart Per Eriksson 029371327 0705827067 Svart/Svart/Svart
Tobo/Örbyhus FF P09/10 Lina Bodin 0702182345 Gul/Svart/Svart
Upplands-Ekeby/Almo BK Hans Tomas Eriksson 0702710032 Blå/Blå/Blå
Österlövsta FF Katarina Larsson 0706659908 0706659908 blå/svart/svart/blå
Östhammars SK P09 Daniel Gustafsson 0706709935 Röd/Vit/Röd
Spelprogram
Tid Match Spelplats
Röd text
= Ändrad matchtid 
Röda utropstecknet
= Peka på utropstecknet så visas en notering 
Widget
Hämta widgets för denna tävling
April
2020-04-27 18:30 (Inst.) IK Rex - Östhammars SK P09 Ottarsborg 1
Maj
2020-05-03 11:00 (Inst.) Österlövsta FF - Gräsö Norrskedika IF Sätravallen 1
2020-05-03 12:00 Upplands-Ekeby/Almo BK - Tobo/Örbyhus FF P09/10 Björnvallen 1
2020-05-03 15:00 Strömsbergs IF P09 Svart - Film/IFK D-Ö P09 Hedens IP 1
2020-05-10 10:00 (Inst.) Östhammars SK P09 - Tobo/Örbyhus FF P09/10 Östhammars IP 1
2020-05-10 11:00 Film/IFK D-Ö P09 - Österlövsta FF Centrala IP 1
2020-05-10 15:00 IK Rex - Strömsbergs IF P09 Svart Ottarsborg 1
2020-05-10 16:00 Gräsö Norrskedika IF - Upplands-Ekeby/Almo BK Nötsveden IP 1
2020-05-16 10:15 (Inst.) Tobo/Örbyhus FF P09/10 - Gräsö Norrskedika IF Örbyhus IP 1
2020-05-16 10:30 Upplands-Ekeby/Almo BK - Film/IFK D-Ö P09 Björnvallen 1
2020-05-16 11:00 Österlövsta FF - IK Rex Sätravallen 1
2020-05-17 15:30 (Inst.) Strömsbergs IF P09 Svart - Östhammars SK P09 Hedens IP 1
2020-05-21 10:30 Östhammars SK P09 - Gräsö Norrskedika IF Östhammars IP 1
2020-05-23 10:00 Strömsbergs IF P09 Svart - Österlövsta FF Hedens IP 1
2020-05-23 12:00 IK Rex - Upplands-Ekeby/Almo BK Ottarsborg 1
2020-05-24 11:00 Film/IFK D-Ö P09 - Tobo/Örbyhus FF P09/10 Centrala IP 1
2020-05-29 18:30 Tobo/Örbyhus FF P09/10 - IK Rex Örbyhus IP 1
2020-05-30 11:15 Strömsbergs IF P09 Svart - Upplands-Ekeby/Almo BK Hedens IP 1
2020-05-31 11:00 (Inst.) Österlövsta FF - Östhammars SK P09 Sätravallen 1
2020-05-31 16:00 Gräsö Norrskedika IF - Film/IFK D-Ö P09 Nötsveden IP 1
Juni
2020-06-02 18:20 Tobo/Örbyhus FF P09/10 - Österlövsta FF Örbyhus IP 1
2020-06-06 12:00 Östhammars SK P09 - Film/IFK D-Ö P09 Östhammars IP 1
2020-06-07 10:00 Strömsbergs IF P09 Svart - Tobo/Örbyhus FF P09/10 Hedens IP 1
2020-06-07 10:00 Österlövsta FF - Upplands-Ekeby/Almo BK Sätravallen 1
2020-06-07 11:00 (Inst.) IK Rex - Gräsö Norrskedika IF Ottarsborg 1
2020-06-10 18:30 Film/IFK D-Ö P09 - IK Rex Centrala IP 1
2020-06-13 10:00 Österlövsta FF - Tobo/Örbyhus FF P09/10 Sätravallen 1
2020-06-16 18:00 (Inst.) Gräsö Norrskedika IF - Strömsbergs IF P09 Svart Norrskedika IP 2
2020-06-16 18:30 Upplands-Ekeby/Almo BK - Östhammars SK P09 Björnvallen 1
Augusti
2020-08-15 10:15 Tobo/Örbyhus FF P09/10 - Upplands-Ekeby/Almo BK Örbyhus IP 1
2020-08-16 10:00 Östhammars SK P09 - IK Rex Östhammars IP 1
2020-08-16 12:30 Film/IFK D-Ö P09 - Strömsbergs IF P09 Svart Centrala IP 1
2020-08-18 18:00 Gräsö Norrskedika IF - Österlövsta FF Norrskedika IP 2
2020-08-22 10:00 Strömsbergs IF P09 Svart - IK Rex Hedens IP 1
2020-08-23 11:00 Österlövsta FF - Film/IFK D-Ö P09 Sätravallen 1
2020-08-23 11:00 Tobo/Örbyhus FF P09/10 - Östhammars SK P09 Örbyhus IP 1
2020-08-23 12:00 Upplands-Ekeby/Almo BK - Gräsö Norrskedika IF Björnvallen 1
2020-08-30 11:00 IK Rex - Österlövsta FF Ottarsborg 1
2020-08-30 11:30 Film/IFK D-Ö P09 - Upplands-Ekeby/Almo BK Centrala IP 1
2020-08-30 15:00 Östhammars SK P09 - Strömsbergs IF P09 Svart Östhammars IP 1
2020-08-30 16:00 Gräsö Norrskedika IF - Tobo/Örbyhus FF P09/10 Nötsveden IP 1
September
2020-09-05 11:00 Österlövsta FF - Strömsbergs IF P09 Svart Sätravallen 1
2020-09-06 10:00 Tobo/Örbyhus FF P09/10 - Film/IFK D-Ö P09 Örbyhus IP 1
2020-09-06 12:00 Upplands-Ekeby/Almo BK - IK Rex Björnvallen 1
2020-09-06 16:00 Gräsö Norrskedika IF - Östhammars SK P09 Nötsveden IP 1
2020-09-09 18:15 IK Rex - Tobo/Örbyhus FF P09/10 Ottarsborg 1
2020-09-12 10:00 Östhammars SK P09 - Österlövsta FF Östhammars IP 1
2020-09-12 12:00 Upplands-Ekeby/Almo BK - Strömsbergs IF P09 Svart Björnvallen 1
2020-09-13 13:00 Film/IFK D-Ö P09 - Gräsö Norrskedika IF Centrala IP 1
2020-09-20 10:00 Tobo/Örbyhus FF P09/10 - Strömsbergs IF P09 Svart Örbyhus IP 1
2020-09-20 11:00 Upplands-Ekeby/Almo BK - Österlövsta FF Björnvallen 1
2020-09-20 12:30 Film/IFK D-Ö P09 - Östhammars SK P09 Centrala IP 1
2020-09-20 16:00 Gräsö Norrskedika IF - IK Rex Nötsveden IP 1
2020-09-26 14:00 IK Rex - Film/IFK D-Ö P09 Ottarsborg 1
2020-09-27 12:00 Östhammars SK P09 - Upplands-Ekeby/Almo BK Östhammars IP 1
2020-09-27 16:15 Strömsbergs IF P09 Svart - Gräsö Norrskedika IF Hedens IP 1

Postadress:
Films SK - Fotboll
Björkparken 14,Film
74892 Österbybruk

Kontakt:
Tel: 029541000
E-post: This is a mailto link

Se all info