Hoppa till sidans innehåll

Fotbollsresultat

Sortera spelprogram på:

Spelprogram - F12 Röd:3

Kontaktpersoner
Lag Namn Tel. bostad Mobil Färger
Bälinge IF F08 Lag 2 Anna Larsson 0706595477 Gul/Svart/Gul
Films SK/IFK D-Ö F08 David Palmqvist Blå/Blå/Blå
Funbo IF F08/09 Blå Peter Preinitz 0700222606 Blå/Blå/Blå
Häverödals SK 08/09 Johan Gustafsson 0707516555 Blå/Blå/Blå
IF VP Uppsala Blå Klara Hansson 0702477994 Orange/blå/blå
Rasbo IK F08/09 Katarina Lundin 0709295169 Vinröd/Svart/svart
SK Iron 2 Jörgen Wissman Blå/Blå/Blå
Storvreta IK F08:vit Erik Lind 0703217617 Blå/Vit/Blå
Vattholma IF Daniel Bohman orange/svart/orange
Spelprogram
Tid Match Spelplats
Röd text
= Ändrad matchtid 
Röda utropstecknet
= Peka på utropstecknet så visas en notering 
Widget
Hämta widgets för denna tävling
Maj
2020-05-02 12:00 Häverödals SK 08/09 - Funbo IF F08/09 Blå Lundåsvallen 1
2020-05-02 12:30 Films SK/IFK D-Ö F08 - IF VP Uppsala Blå Centrala IP 1
2020-05-03 10:00 Storvreta IK F08:vit - Rasbo IK F08/09 Ärentunaskolans Konstgräs
2020-05-03 10:00 SK Iron 2 - Bälinge IF F08 Lag 2 Björkvallen 1
2020-05-10 11:00 Vattholma IF - Storvreta IK F08:vit Änglavallen 2
2020-05-10 14:00 IF VP Uppsala Blå - Häverödals SK 08/09 Ekebydalen IP 2
2020-05-10 17:00 Rasbo IK F08/09 - SK Iron 2 Rasbo IP 1
2020-05-10 17:30 Bälinge IF F08 Lag 2 - Films SK/IFK D-Ö F08 Bälinge IP Konstgräs
2020-05-12 19:00 Funbo IF F08/09 Blå - IF VP Uppsala Blå Vargspåret IP 1
2020-05-13 18:30 Häverödals SK 08/09 - Bälinge IF F08 Lag 2 Lundåsvallen 2
2020-05-14 18:30 SK Iron 2 - Vattholma IF Björkvallen 1
2020-05-14 18:30 Films SK/IFK D-Ö F08 - Rasbo IK F08/09 Centrala IP 1
2020-05-17 09:30 Bälinge IF F08 Lag 2 - Funbo IF F08/09 Blå Bälinge IP Konstgräs
2020-05-17 11:00 Vattholma IF - Films SK/IFK D-Ö F08 Änglavallen 2
2020-05-17 14:00 Storvreta IK F08:vit - SK Iron 2 Skogsvallens IP 3
2020-05-17 17:00 Rasbo IK F08/09 - Häverödals SK 08/09 Rasbo IP 1
2020-05-19 18:30 Funbo IF F08/09 Blå - Rasbo IK F08/09 Vargspåret IP 1
2020-05-21 11:00 Films SK/IFK D-Ö F08 - Storvreta IK F08:vit Centrala IP 1
2020-05-21 12:30 IF VP Uppsala Blå - Bälinge IF F08 Lag 2 Ekebydalen IP 2
2020-05-21 16:00 Häverödals SK 08/09 - Vattholma IF Lundåsvallen 2
2020-05-24 11:30 Storvreta IK F08:vit - Häverödals SK 08/09 Skogsvallens IP 3
2020-05-24 15:00 SK Iron 2 - Films SK/IFK D-Ö F08 Björkvallen 1
2020-05-24 17:00 Rasbo IK F08/09 - IF VP Uppsala Blå Rasbo IP 1
2020-05-30 10:00 Häverödals SK 08/09 - SK Iron 2 Lundåsvallen 2
2020-05-30 10:30 Funbo IF F08/09 Blå - Storvreta IK F08:vit Vargspåret IP 1
2020-05-30 15:30 Bälinge IF F08 Lag 2 - Rasbo IK F08/09 Bälinge IP 4
2020-05-31 11:00 IF VP Uppsala Blå - Vattholma IF Ekebydalen IP Konstgräs
Juni
2020-06-06 11:00 Films SK/IFK D-Ö F08 - Häverödals SK 08/09 Centrala IP 1
2020-06-07 11:00 Vattholma IF - Bälinge IF F08 Lag 2 Änglavallen 2
2020-06-07 12:00 SK Iron 2 - Funbo IF F08/09 Blå Björkvallen 1
2020-06-13 12:00 IF VP Uppsala Blå - SK Iron 2 Ekebydalen IP Konstgräs
2020-06-13 13:00 Bälinge IF F08 Lag 2 - Storvreta IK F08:vit Bälinge IP 4
2020-06-13 14:00 Storvreta IK F08:vit - IF VP Uppsala Blå Skogsvallens IP 3
2020-06-14 13:00 Funbo IF F08/09 Blå - Films SK/IFK D-Ö F08 Vargspåret IP 1
2020-06-14 17:00 Rasbo IK F08/09 - Vattholma IF Rasbo IP 1
2020-06-21 14:00 IF VP Uppsala Blå - Films SK/IFK D-Ö F08 Ekebydalen IP 2
2020-06-21 17:00 Rasbo IK F08/09 - Storvreta IK F08:vit Rasbo IP 1
2020-06-21 18:00 Bälinge IF F08 Lag 2 - SK Iron 2 Bälinge IP 4
2020-06-23 19:00 Funbo IF F08/09 Blå - Häverödals SK 08/09 Vargspåret IP 1
2020-06-28 11:00 Vattholma IF - Funbo IF F08/09 Blå Änglavallen 2
Augusti
2020-08-08 10:00 Häverödals SK 08/09 - IF VP Uppsala Blå Lundåsvallen 2
2020-08-08 10:00 SK Iron 2 - Rasbo IK F08/09 Björkvallen 1
2020-08-08 11:00 Films SK/IFK D-Ö F08 - Bälinge IF F08 Lag 2 Centrala IP 1
2020-08-09 14:00 Storvreta IK F08:vit - Vattholma IF Ärentunaskolans Konstgräs
2020-08-15 15:00 IF VP Uppsala Blå - Funbo IF F08/09 Blå Ekebydalen IP Konstgräs
2020-08-16 10:30 Vattholma IF - SK Iron 2 Änglavallen 2
2020-08-16 13:00 Bälinge IF F08 Lag 2 - Häverödals SK 08/09 Bälinge IP 4
2020-08-16 17:00 Rasbo IK F08/09 - Films SK/IFK D-Ö F08 Rasbo IP 1
2020-08-22 10:00 SK Iron 2 - Storvreta IK F08:vit Björkvallen 1
2020-08-22 10:00 Funbo IF F08/09 Blå - Bälinge IF F08 Lag 2 Vargspåret IP 1
2020-08-22 10:00 Häverödals SK 08/09 - Rasbo IK F08/09 Lundåsvallen 2
2020-08-23 11:00 Films SK/IFK D-Ö F08 - Vattholma IF Centrala IP 1
2020-08-29 10:00 Bälinge IF F08 Lag 2 - IF VP Uppsala Blå Bälinge IP 4
2020-08-30 10:30 Vattholma IF - Häverödals SK 08/09 Änglavallen 2
2020-08-30 14:00 Storvreta IK F08:vit - Films SK/IFK D-Ö F08 Ärentunaskolans Konstgräs
2020-08-30 17:00 Rasbo IK F08/09 - Funbo IF F08/09 Blå Rasbo IP 1
September
2020-09-05 11:00 Funbo IF F08/09 Blå - Vattholma IF Vargspåret IP 1
2020-09-05 12:00 Häverödals SK 08/09 - Storvreta IK F08:vit Lundåsvallen 2
2020-09-06 10:45 IF VP Uppsala Blå - Rasbo IK F08/09 Ekebydalen IP Konstgräs
2020-09-06 13:00 Films SK/IFK D-Ö F08 - SK Iron 2 Centrala IP 1
2020-09-12 14:00 Storvreta IK F08:vit - Funbo IF F08/09 Blå Ärentunaskolans Konstgräs
2020-09-13 10:30 Vattholma IF - IF VP Uppsala Blå Änglavallen 2
2020-09-13 16:00 SK Iron 2 - Häverödals SK 08/09 Björkvallen 1
2020-09-13 17:00 Rasbo IK F08/09 - Bälinge IF F08 Lag 2 Rasbo IP 1
2020-09-20 09:45 IF VP Uppsala Blå - Storvreta IK F08:vit Ekebydalen IP Konstgräs
2020-09-20 12:00 Bälinge IF F08 Lag 2 - Vattholma IF Bälinge IP 4
2020-09-20 14:30 Funbo IF F08/09 Blå - SK Iron 2 Vargspåret IP 1
2020-09-20 15:00 Häverödals SK 08/09 - Films SK/IFK D-Ö F08 Lundåsvallen 2
2020-09-26 14:00 SK Iron 2 - IF VP Uppsala Blå Björkvallen 1
2020-09-26 14:00 Storvreta IK F08:vit - Bälinge IF F08 Lag 2 Ärentunaskolans Konstgräs
2020-09-27 10:00 Films SK/IFK D-Ö F08 - Funbo IF F08/09 Blå Centrala IP 1
2020-09-27 10:30 Vattholma IF - Rasbo IK F08/09 Änglavallen 2

Postadress:
Films SK - Fotboll
Björkparken 14,Film
74892 Österbybruk

Kontakt:
Tel: 029541000
E-post: This is a mailto link

Se all info