Hoppa till sidans innehåll

Fotbollsresultat

Sortera spelprogram på:

Spelprogram - F11 Röd:1

Kontaktpersoner
Lag Namn Tel. bostad Mobil Färger
Bälinge IF F09 Gul Martin Degeryd 0702761556 Gul/Svart/Gul
Film/IFK D-Ö F09/10 Mattias Nyström 0703881630 Blå/Blå/Blå
Gamla Upsala SK F09 Fredrik Norrby 0703792189 Gula/Svarta/Gula
SK Iron Mattias Frisk 0707102080 Blå/Blå/Blå
Skuttunge/IK Hinden Anna-Carin Andersson 018468271 0767782144 Gul/Svart/Gul
Storvreta IK F09 blå Emma Sjöstedt 0731504230 Blå/Vit/Blå
Tierps IF F09 Tobias Johansson 0706990250 Röd/Vit/Röd
Östervåla IF Johan André Joelsson 0706939955 mörkblå/mörkblå/mörkblå
Spelprogram
Tid Match Spelplats
Röd text
= Ändrad matchtid 
Röda utropstecknet
= Peka på utropstecknet så visas en notering 
Widget
Hämta widgets för denna tävling
Maj
2020-05-02 15:00 Storvreta IK F09 blå - Bälinge IF F09 Gul Ärentunaskolans Konstgräs
2020-05-03 13:00 Gamla Upsala SK F09 - Film/IFK D-Ö F09/10 Yrsa IP 4
2020-05-03 15:00 Tierps IF F09 - Östervåla IF Vegavallen 2
2020-05-03 15:00 Skuttunge/IK Hinden - SK Iron Movallen 1
2020-05-09 09:30 Bälinge IF F09 Gul - SK Iron Bälinge IP 4
2020-05-09 10:00 Film/IFK D-Ö F09/10 - Tierps IF F09 Centrala IP 1
2020-05-09 14:00 Östervåla IF - Skuttunge/IK Hinden Lundavallen 1
2020-05-10 10:00 Storvreta IK F09 blå - Gamla Upsala SK F09 Skogsvallens IP 3
2020-05-16 09:30 Bälinge IF F09 Gul - Gamla Upsala SK F09 Bälinge IP Konstgräs
2020-05-16 12:00 Skuttunge/IK Hinden - Film/IFK D-Ö F09/10 Movallen 1
2020-05-17 12:00 SK Iron - Östervåla IF Björkvallen 1
2020-05-17 15:00 Tierps IF F09 - Storvreta IK F09 blå Vegavallen 2
2020-05-21 09:00 Storvreta IK F09 blå - Skuttunge/IK Hinden Skogsvallens IP 3
2020-05-23 10:00 Film/IFK D-Ö F09/10 - SK Iron Centrala IP 1
2020-05-23 11:00 Bälinge IF F09 Gul - Östervåla IF Bälinge IP 4
2020-05-23 15:00 Gamla Upsala SK F09 - Tierps IF F09 Yrsa IP 3
2020-05-24 16:00 Storvreta IK F09 blå - Östervåla IF Skogsvallens IP 3
2020-05-30 10:30 Östervåla IF - Film/IFK D-Ö F09/10 Lundavallen 1
2020-05-31 10:00 Skuttunge/IK Hinden - Gamla Upsala SK F09 Movallen 1
2020-05-31 14:00 SK Iron - Storvreta IK F09 blå Björkvallen 1
2020-05-31 15:30 Bälinge IF F09 Gul - Tierps IF F09 Bälinge IP Konstgräs
Juni
2020-06-06 09:30 Bälinge IF F09 Gul - Film/IFK D-Ö F09/10 Bälinge IP 4
2020-06-07 15:00 Gamla Upsala SK F09 - SK Iron Yrsa IP 4
2020-06-07 15:00 Tierps IF F09 - Skuttunge/IK Hinden Vegavallen 2
2020-06-13 10:30 Östervåla IF - Gamla Upsala SK F09 Lundavallen 1
2020-06-13 12:00 Skuttunge/IK Hinden - Bälinge IF F09 Gul Lännaborg 1
2020-06-14 13:00 Storvreta IK F09 blå - Film/IFK D-Ö F09/10 Skogsvallens IP 3
2020-06-14 14:00 SK Iron - Tierps IF F09 Björkvallen 1
Augusti
2020-08-15 10:00 Film/IFK D-Ö F09/10 - Gamla Upsala SK F09 Centrala IP 1
2020-08-15 10:30 Östervåla IF - Tierps IF F09 Lundavallen 1
2020-08-15 15:00 Bälinge IF F09 Gul - Storvreta IK F09 blå Bälinge IP Konstgräs
2020-08-16 14:00 SK Iron - Skuttunge/IK Hinden Björkvallen 1
2020-08-22 10:30 Tierps IF F09 - Film/IFK D-Ö F09/10 Vegavallen 2
2020-08-23 10:00 Skuttunge/IK Hinden - Östervåla IF Movallen 1
2020-08-23 14:00 Gamla Upsala SK F09 - Storvreta IK F09 blå Yrsa IP 4
2020-08-23 14:00 SK Iron - Bälinge IF F09 Gul Björkvallen 1
2020-08-29 10:00 Storvreta IK F09 blå - Tierps IF F09 Ärentunaskolans Konstgräs
2020-08-29 10:00 Film/IFK D-Ö F09/10 - Skuttunge/IK Hinden Centrala IP 1
2020-08-29 15:00 Gamla Upsala SK F09 - Bälinge IF F09 Gul Yrsa IP 4
2020-08-30 16:00 Östervåla IF - SK Iron Lundavallen 1
September
2020-09-04 18:30 Östervåla IF - Bälinge IF F09 Gul Lundavallen 1
2020-09-05 10:00 SK Iron - Film/IFK D-Ö F09/10 Björkvallen 1
2020-09-06 10:00 Skuttunge/IK Hinden - Storvreta IK F09 blå Movallen 1
2020-09-06 15:00 Tierps IF F09 - Gamla Upsala SK F09 Vegavallen 2
2020-09-12 09:00 Storvreta IK F09 blå - SK Iron Ärentunaskolans Konstgräs
2020-09-12 10:00 Film/IFK D-Ö F09/10 - Östervåla IF Centrala IP 1
2020-09-13 14:00 Gamla Upsala SK F09 - Skuttunge/IK Hinden Yrsa IP 4
2020-09-13 15:00 Tierps IF F09 - Bälinge IF F09 Gul Vegavallen 2
2020-09-19 10:00 Film/IFK D-Ö F09/10 - Bälinge IF F09 Gul Centrala IP 1
2020-09-19 11:00 Östervåla IF - Storvreta IK F09 blå Lundavallen 1
2020-09-20 10:00 Skuttunge/IK Hinden - Tierps IF F09 Lännaborg 1
2020-09-20 12:00 SK Iron - Gamla Upsala SK F09 Björkvallen 1
2020-09-26 12:00 Gamla Upsala SK F09 - Östervåla IF Yrsa IP 4
2020-09-27 13:00 Film/IFK D-Ö F09/10 - Storvreta IK F09 blå Centrala IP 1
2020-09-27 15:00 Tierps IF F09 - SK Iron Vegavallen 2
2020-09-27 16:00 Bälinge IF F09 Gul - Skuttunge/IK Hinden Bälinge IP 4

Postadress:
Films SK - Fotboll
Björkparken 14,Film
74892 Österbybruk

Kontakt:
Tel: 029541000
E-post: This is a mailto link

Se all info