Hoppa till sidans innehåll

Startlistor Preliminära


Här kommer det preliminära startlistor inför söndagens banträning.

 

Start kl 13.00

Bom på marken

  1. Irma Tilstam                                 Docka
  2. Leila Persson                                Suchi
  3. Malin Sandström                          Lasse
  4. Anna Lindqvist                              Pysen
  5. Tuva Thelander                            Docka
  6. Irma Tilstam                                 Suchi
  7. Klara Mattsson                             Loppan
  8. Katarina Engvall                           Lisell

20 Cm

  1.  Irma Tilstam                                Docka
  2.  Irma Tilstam                                Suchi


30 Cm

  1.  Katarina Engwall                         Lisell
  2.  Malin Sandström                         Lasse

40 Cm

  1. Amanda Berglund                        Rivalia
  2. Tindra Rånge                               Kiwi
  3. Amanda Nordmark                      Rivalia

50 Cm

  1. Tindra Rånge                               Kiwi
  2. Filippa Mannonen                        Aughris Jessie Sparrow
  3.  Ebba Gustavsson-Piel                Loppan
  4.  Felicia Jungelind                        Candelia
  5.  Thyra Örfelth                              Bonne
  6. Tindra Rånge                               Filipina

     

60 Cm

  1. Noomie Sundell                           Lexx
  2. Tindra Rånge                               Filipina
  3. Filippa Mannonen                        Aughris Jessie Sparrow
  4. Ebba Gustavsson-Piel                Loppan
  5. Annie Lang                                  Cheit Corvette
  6. Lina Johnsson                             Camille
  7. Cecilia Reinholdsson                   Cliff
  8. Felicia Jungelind                          Candelia

 

70 Cm

  1. Caroline Svensson-Rowell           Alonzo
  2. Noomi Sudell                                Lexx
  3. Madelene Fransson                      Zampano
  4. CajsaHolm                                   Cassanova
  5. Maria Pagacz                               Divina
  6. Annie Lang                                   Chiet Corvette
  7.  Madelene Fransson                     Zampano
  8. Malena Åberg                                Bonaparts
  9. Lina Johnsson                               Camille
  10. Emma Johansson                         Miss Soie

PAUS
Här finns tid för att gå banan.

 

80 Cm

  1. Sofia Berglund                              Pour lamour
  2. Linda Esping                                  Leyda
  3. Clara Holm                                     Munsboro Nikita
  4. Cajsa Holm                                    Cassanova
  5. Linda Esping                                  Leyda
  6. Maria Pagacz                                 Divina
  7. Filippa Mannonen                          Tindra
  8. Frida Ling                                       Manna Mo
  9. Peter Lindqvist                               Molly
  10. Frida Ling                                        Manna Mo
  11. Melanie Asplund                            Zorbini
  12. Malena Åberg                                 Bonaparts  
  13. Sandra Sonnerby                          Liberty  Light    
  14. Caroline Svensson-Rowell            Basilika  

90 Cm

  1. Erika Ekman                                Champions Colobrie
  2. Matilda Johansson                       Pärla
  3. Anne Eriksson                              Sörbys Boss
  4. Clara Holm                                   Munsboro Nikita
  5. Filippa Mannonen                        Tindra
  6. Amanda Johansson                     Never the less
  7. Peter Lindqvist                             Molly
  8. Melanie Asplund                          Zorbini
  9. Emma Johansson                       Miss Soie
  10. Sandra Sonnerby                        Liberty Light
  11. Alexandra Neese                         Denise
  12. Sofia Berglund                             Vip wins mighty heart

100 cm

  1. Erika Ekman                                  Champions Colobrie
  2. Anna Ronnemo                             Primera
  3. Jenny Lundh                                  Poncho
  4. Emma Svärd                                  Epsilon
  5. Sandra Holmberg Melin                Sambrina
  6. Jenny Lundh                                  Poncho
  7. Emma Svärd                                  Epsilon
  8. Erika Ekman                                  Miss Hope

110 Cm

  1. Pernilla Sanden                            Cash
  2. Anna Ronnemo                            Primera
  3. Sandra Holmberg Melin               Sambrina
  4. Erika Ekman                                 Miss Hope
  5. Pernilla Sanden                           Sunset L





 

Uppdaterad: 22 JUN 2014 19:49 Skribent: Carina Viktorsson

Följ oss på Facebook 

 

Sponsorer

Postadress:
Forserums RS - Ridsport
Nina Claeson, Klockaregården
57197 Forserum

Kontakt:
Tel: 0736485962
E-post: forserumsrs@hotmail....

Se all info