Hoppa till sidans innehåll

Resultat 10-mila Träning 2008-04-22


   Resultat 10-mila Träning 2008-04-22

Främmestads IK

   Pl tartnr Namn                         År Klubb                             Tid 
H9km  (25)                8.9 km  0 Hm   11 K     
    1     24 Bejbom David                 86 Vänersborgs SK                  52:31 
    2     11 Andersson Tommy              73 Vänersborgs SK                  52:51 
    3     25 Ivarsson Martin              83 Vänersborgs SK                  53:02 
    4     16 Cederberg Peter              62 Vänersborgs SK                  53:12 
    5     10 Gustafsson Jonas             73 Vänersborgs SK                1:00:20 
    6     33 Ohlsson Lars                 72 OK Skogshjortarna             1:02:50 
    7     27 Enbom Robert                 76 Vänersborgs SK                1:03:10 
    8     30 Andersson Simon              90 OK Kullingshof                1:03:12 
    9     15 Larsson Daniel               88 Vänersborgs SK                1:03:16 
   10     26 Stenström Jesper             70 Vänersborgs SK                1:04:31 
   11     13 Tengvall Emil                88 Vänersborgs SK                1:05:55 
   12     36 Lund Stefan                  62 OK Orinto                     1:09:37 
   13     34 Strömqvist Lars              85 OK Skogshjortarna             1:10:14 
   14     58 Krantz Olof                  88 IK Gandvik                    1:11:29 
   15     31 Einarsson Kjell              64 OK Skogshjortarna             1:15:57 
   16     32 Laas Andres                  61 OK Skogshjortarna             1:19:23 
   17     57 Hellsvik Erik                60 IK Gandvik                    1:26:43 
   18     66 Sand Eric                    92 IK Gandvik                    2:04:13 
          28 Ljunglide Joakim             90 OK Kullingshof                 Felst. 
          29 Johnsson Marcus              84 OK Kullingshof                 Felst. 
          35 Krona Markus                 91 OK Skogshjortarna              Felst. 
          12 Wassblad Jesper              89 Vänersborgs SK                 Felst. 
          59 Krantz Isak                  92 IK Gandvik                     Felst. 
          60 Krantz Dan                   48 IK Gandvik                     Felst. 
          61 Lund Magnus                  78 IK Gandvik                     Felst. 
D6km  (28)                6.0 km  0 Hm   9 K      
    1     14 Salomonsson Johan            92 Vänersborgs SK                  41:03 
    2     40 Ivarsson Per                 50 Trollhättans SOK                42:37 
    3     17 Salomonsson Sofia            89 Vänersborgs SK                  42:39 
    4     19 Boman Kristina                  Vänersborgs SK                  43:17 
    5     45 Pedersen Lisa                92 OK Skogshjortarna               44:05 
    6      4 Mattson Janne                93 Trollhättans SOK                45:14 
    7     69 Kristiansson Björn              Trollhättans SOK                46:32 
    8     39 Jansson Bengt-Åke            56 Främmestads IK                  46:40 
    9      1 Jansson Elsa                 88 Främmestads IK                  46:44 
   10     18 Larsson Lina                 90 Vänersborgs SK                  48:20 
   11     20 Andersson Jessica            68 Vänersborgs SK                  49:33 
   12     38 Andersson Birgitta           57 Främmestads IK                  54:59 
   13     46 Skaar Kristin                89 Ryda SK                         56:25 
   14     65 Kööhler Hans                 63 Trollhättans SOK                57:44 
   15     23 Cederberg Inger              70 Vänersborgs SK                  58:38 
   16     67 Sand Uno                     63 IK Gandvik                      59:39 
   17     41 Kristiansson Erik            93 Trollhättans SOK              1:00:41 
   18     42 Kristiansson Mats            64 Trollhättans SOK              1:04:37 
   19     48 Holmström Ann-Marie          49 IK Gandvik                    1:06:17 
   20     47 Andersson Kerstin            56 Ryda SK                       1:07:03 
   21      3 Kööhler Anton                91 Trollhättans SOK              1:07:42 
   22     37 Ivehag Kennet                43 Främmestads IK                1:08:21 
   23      6 Hallén Amanda                91 Trollhättans SOK              1:09:18 
   24      5 Westerberg Linda             92 Trollhättans SOK              1:09:19 
   25     49 Andersson Johan              81 Främmestads IK                1:09:21 
   26     43 Josefsson Carolina           89 Vänersborgs SK                1:09:30 
           2 Mattsson Tobias              92 Trollhättans SOK               Felst. 
          68 Stenberg Gustav              91 OK Skogshjortarna              Felst. 
HD3,5km  (11)             3.2 km  0 Hm   7 K      
    1     63 Svahn Albin                     Främmestads IK                  34:57 
    2     62 Svahn Conny                  51 Främmestads IK                  37:21 
    3     21 Sandgren Samuel              95 Vänersborgs SK                  37:38 
    4     22 Sandgren Lars                62 Vänersborgs SK                  38:45 
    5     56 Ekwall Lennart               60 Trollhättans SOK                43:15 
    6      8 Edgren Aina                  95 Trollhättans SOK                48:37 
    7      7 Mattsson Julia               94 Trollhättans SOK                48:39 
    8     53 Johansson Adam               97 Trollhättans SOK                51:35 
    9     54 Johansson Stefan             58 Trollhättans SOK                51:40 
          50 Berit Ivehag                 44 Främmestads IK                 Felst. 
          64 Ekwall Erik Bäcklund         95 Trollhättans SOK               Felst. 

 

  

Sträcktider
   Pl tartnr Namn                Kla.         Tid                                                                                                                 
Bana A  (13)                            8.9 km  0 Hm   11 K                            
                                                    1(31)   2(33)   3(50)   4(35)   5(37)   6(38)   7(39)   8(52)   9(43)  10(41)  11(48)       M                 
    1     24 Bejbom David        H9km       52:31    4:44    7:41   11:50   18:55   27:46   33:37   34:53   41:05   44:32   48:35   52:09   52:31                 
             Vänersborgs SK                          4:44    2:57    4:09    7:05    8:51    5:51    1:16    6:12    3:27    4:03    3:34    0:22                 
    2     11 Andersson Tommy     H9km       52:51    4:47    7:31   11:47   19:30   28:22   34:09   35:19   41:19   44:55   48:58   52:29   52:51           27:40 
             Vänersborgs SK                          4:47    2:44    4:16    7:43    8:52    5:47    1:10    6:00    3:36    4:03    3:31    0:22             *36 
    3     30 Andersson Simon     H9km     1:03:12    4:52    7:33   11:52   20:28   29:14   36:26   37:51   44:41   48:36   59:07 1:02:54 1:03:12                 
             OK Kullingshof                          4:52    2:41    4:19    8:36    8:46    7:12    1:25    6:50    3:55   10:31    3:47    0:18                 
    4     15 Larsson Daniel      H9km     1:03:16    4:54    8:19   13:10   21:08   30:20   37:50   39:23   47:29   51:52   59:00 1:02:55 1:03:16                 
             Vänersborgs SK                          4:54    3:25    4:51    7:58    9:12    7:30    1:33    8:06    4:23    7:08    3:55    0:21                 
    5     26 Stenström Jesper    H9km     1:04:31    5:07    8:20   13:06   21:04   30:08   37:47   39:18   47:51   51:46   59:02 1:04:04 1:04:31                 
             Vänersborgs SK                          5:07    3:13    4:46    7:58    9:04    7:39    1:31    8:33    3:55    7:16    5:02    0:27                 
    6     13 Tengvall Emil       H9km     1:05:55    5:10    8:14   12:42   22:38   31:58   40:19   41:40   49:48   55:45 1:00:02 1:05:32 1:05:55                 
             Vänersborgs SK                          5:10    3:04    4:28    9:56    9:20    8:21    1:21    8:08    5:57    4:17    5:30    0:23                 
    7     36 Lund Stefan         H9km     1:09:37    4:58    8:50   15:06   23:51   34:07   41:45   44:00   54:42   58:58 1:04:14 1:09:11 1:09:37                 
             OK Orinto                               4:58    3:52    6:16    8:45   10:16    7:38    2:15   10:42    4:16    5:16    4:57    0:26                 
    8     34 Strömqvist Lars     H9km     1:10:14    5:17    9:22   14:25   24:07   36:01   44:42   46:27   54:48   59:56 1:05:16 1:09:52 1:10:14                 
             OK Skogshjortarna                       5:17    4:05    5:03    9:42   11:54    8:41    1:45    8:21    5:08    5:20    4:36    0:22                 
    9     32 Laas Andres         H9km     1:19:23    5:20   10:56   16:29   28:48   39:18   47:18   50:11   59:12 1:07:28 1:12:40 1:18:53 1:19:23                 
             OK Skogshjortarna                       5:20    5:36    5:33   12:19   10:30    8:00    2:53    9:01    8:16    5:12    6:13    0:30                 
   10     57 Hellsvik Erik       H9km     1:26:43   11:44   16:02   22:00   31:47   44:12   53:21   55:46 1:07:30 1:15:05 1:21:04 1:26:08 1:26:43                 
             IK Gandvik                             11:44    4:18    5:58    9:47   12:25    9:09    2:25   11:44    7:35    5:59    5:04    0:35                 
          28 Ljunglide Joakim    H9km      Felst.    5:18    9:21   16:32   -----   -----   -----   -----   -----   -----   ----- 1:04:02 1:04:40                 
             OK Kullingshof                          5:18    4:03    7:11                                                           47:30    0:38                 
          59 Krantz Isak         H9km      Felst.   -----    9:06   14:23   29:09   43:26   53:32   55:51 1:07:22 1:14:51 1:21:09 1:26:13 1:26:37            4:42 
             IK Gandvik                                      9:06    5:17   14:46   14:17   10:06    2:19   11:31    7:29    6:18    5:04    0:24             *32 
          61 Lund Magnus         H9km      Felst.   -----    9:00   13:36   23:42   33:52   42:04   44:07   54:32 1:00:23 1:05:27 1:09:42 1:10:16            4:40 
             IK Gandvik                                      9:00    4:36   10:06   10:10    8:12    2:03   10:25    5:51    5:04    4:15    0:34             *32 
Bana B  (12)                            8.9 km  0 Hm   11 K                            
                                                    1(32)   2(33)   3(50)   4(35)   5(36)   6(38)   7(39)   8(52)   9(51)  10(42)  11(48)       M                 
    1     25 Ivarsson Martin     H9km       53:02    5:50    8:48   13:08   19:33   27:06   34:00   35:16   41:17   44:16   49:12   52:37   53:02                 
             Vänersborgs SK                          5:50    2:58    4:20    6:25    7:33    6:54    1:16    6:01    2:59    4:56    3:25    0:25                 
    2     16 Cederberg Peter     H9km       53:12    4:54    8:16   12:40   19:17   27:19   34:07   35:21   41:24   44:25   49:14   52:48   53:12                 
             Vänersborgs SK                          4:54    3:22    4:24    6:37    8:02    6:48    1:14    6:03    3:01    4:49    3:34    0:24                 
    3     10 Gustafsson Jonas    H9km     1:00:20    5:54    9:13   13:33   21:11   29:08   36:21   37:47   45:10   48:28   53:12   59:52 1:00:20                 
             Vänersborgs SK                          5:54    3:19    4:20    7:38    7:57    7:13    1:26    7:23    3:18    4:44    6:40    0:28                 
    4     33 Ohlsson Lars        H9km     1:02:50    4:52    8:52   13:58   23:01   31:16   38:46   40:13   47:37   51:19   57:28 1:02:17 1:02:50                 
             OK Skogshjortarna                       4:52    4:00    5:06    9:03    8:15    7:30    1:27    7:24    3:42    6:09    4:49    0:33                 
    5     27 Enbom Robert        H9km     1:03:10    5:52    9:03   13:37   21:02   29:10   36:24   37:46   44:43   48:24   53:16 1:02:50 1:03:10                 
             Vänersborgs SK                          5:52    3:11    4:34    7:25    8:08    7:14    1:22    6:57    3:41    4:52    9:34    0:20                 
    6     58 Krantz Olof         H9km     1:11:29    4:37    9:02   13:41   23:29   32:39   42:06   44:10   52:18   56:29 1:02:21 1:10:47 1:11:29                 
             IK Gandvik                              4:37    4:25    4:39    9:48    9:10    9:27    2:04    8:08    4:11    5:52    8:26    0:42                 
    7     31 Einarsson Kjell     H9km     1:15:57    4:48    8:49   13:46   28:57   38:34   47:04   50:09   58:53 1:03:59 1:10:37 1:15:22 1:15:57                 
             OK Skogshjortarna                       4:48    4:01    4:57   15:11    9:37    8:30    3:05    8:44    5:06    6:38    4:45    0:35                 
    8     66 Sand Eric           H9km     2:04:13    5:58   10:00   16:45   35:21   49:39 1:23:07 1:25:19 1:38:28 1:47:53 1:56:31 2:03:39 2:04:13                 
             IK Gandvik                              5:58    4:02    6:45   18:36   14:18   33:28    2:12   13:09    9:25    8:38    7:08    0:34                 
          29 Johnsson Marcus     H9km      Felst.    4:51    8:24   13:29   21:16   -----   37:56   39:28   47:39   53:53   59:03 1:06:37 1:07:08           30:25 
             OK Kullingshof                          4:51    3:33    5:05    7:47           16:40    1:32    8:11    6:14    5:10    7:34    0:31             *37 
                                                    52:06                                                                                                         
                                                      *43                                                                                                         
          35 Krona Markus        H9km      Felst.    5:01    9:27   14:52   -----   -----   -----   -----   -----   -----   -----   56:15   56:37           48:37 
             OK Skogshjortarna                       5:01    4:26    5:25                                                           41:23    0:22             *41 
          12 Wassblad Jesper     H9km      Felst.    4:46    9:03   13:51   25:48   36:38   44:51   46:29   54:40   58:52 1:04:22   ----- 1:08:33                 
             Vänersborgs SK                          4:46    4:17    4:48   11:57   10:50    8:13    1:38    8:11    4:12    5:30            4:11                 
          60 Krantz Dan          H9km      Felst.    6:51   11:18   18:24   -----   -----   -----   -----   -----   -----   ----- 1:20:23 1:22:04                 
             IK Gandvik                              6:51    4:27    7:06                                                         1:01:59    1:41                 
Bana C  (15)                            6.0 km  0 Hm   9 K                             
                                                    1(32)   2(33)   3(50)   4(49)   5(44)   6(52)   7(51)   8(42)   9(48)       M                                 
    1     45 Pedersen Lisa       D6km       44:05    4:25    8:37   14:00   20:38   24:35   28:47   33:14   38:42   43:42   44:05                                 
             OK Skogshjortarna                       4:25    4:12    5:23    6:38    3:57    4:12    4:27    5:28    5:00    0:23                                 
    2      4 Mattson Janne       D6km       45:14    4:13    8:55   13:58   20:29   24:47   28:51   33:27   39:42   44:41   45:14                                 
             Trollhättans SOK                        4:13    4:42    5:03    6:31    4:18    4:04    4:36    6:15    4:59    0:33                                 
    3     69 Kristiansson Björn  D6km       46:32    4:36   10:02   14:39   22:48   27:10   31:56   35:31   41:29   45:57   46:32                                 
             Trollhättans SOK                        4:36    5:26    4:37    8:09    4:22    4:46    3:35    5:58    4:28    0:35                                 
    4     39 Jansson Bengt-Åke   D6km       46:40    4:52    9:24   14:55   22:45   27:32   31:54   35:36   41:35   46:12   46:40                                 
             Främmestads IK                          4:52    4:32    5:31    7:50    4:47    4:22    3:42    5:59    4:37    0:28                                 
    5     18 Larsson Lina        D6km       48:20    4:35    8:39   14:21   21:40   26:18   32:10   36:20   42:33   47:49   48:20                                 
             Vänersborgs SK                          4:35    4:04    5:42    7:19    4:38    5:52    4:10    6:13    5:16    0:31                                 
    6     20 Andersson Jessica   D6km       49:33    4:39    8:58   14:58   22:42   27:30   32:03   36:15   42:30   48:57   49:33                                 
             Vänersborgs SK                          4:39    4:19    6:00    7:44    4:48    4:33    4:12    6:15    6:27    0:36                                 
    7     23 Cederberg Inger     D6km       58:38    6:09   11:14   18:30   27:31   33:00   38:05   44:31   51:50   58:01   58:38                                 
             Vänersborgs SK                          6:09    5:05    7:16    9:01    5:29    5:05    6:26    7:19    6:11    0:37                                 
    8     67 Sand Uno            D6km       59:39    8:30   13:09   19:54   29:29   34:26   39:14   45:02   52:00   59:04   59:39                                 
             IK Gandvik                              8:30    4:39    6:45    9:35    4:57    4:48    5:48    6:58    7:04    0:35                                 
    9     41 Kristiansson Erik   D6km     1:00:41    4:50    8:52   14:37   23:39   31:26   36:41   45:56   53:41 1:00:06 1:00:41                                 
             Trollhättans SOK                        4:50    4:02    5:45    9:02    7:47    5:15    9:15    7:45    6:25    0:35                                 
   10     47 Andersson Kerstin   D6km     1:07:03    6:49   12:18   19:11   29:47   35:01   41:18   52:00 1:00:12 1:06:20 1:07:03                                 
             Ryda SK                                 6:49    5:29    6:53   10:36    5:14    6:17   10:42    8:12    6:08    0:43                                 
   11     37 Ivehag Kennet       D6km     1:08:21    9:20   14:05   21:47   38:25   43:20   49:32   54:17 1:01:42 1:07:51 1:08:21                                 
             Främmestads IK                          9:20    4:45    7:42   16:38    4:55    6:12    4:45    7:25    6:09    0:30                                 
   12      6 Hallén Amanda       D6km     1:09:18    6:38   13:01   20:27   31:30   38:35   46:06   52:11 1:00:49 1:08:45 1:09:18                                 
             Trollhättans SOK                        6:38    6:23    7:26   11:03    7:05    7:31    6:05    8:38    7:56    0:33                                 
   13     49 Andersson Johan     D6km     1:09:21    4:44    9:42   16:40   34:58   41:23   47:53   54:43 1:03:44 1:08:55 1:09:21                                 
             Främmestads IK                          4:44    4:58    6:58   18:18    6:25    6:30    6:50    9:01    5:11    0:26                                 
   14     43 Josefsson Carolina  D6km     1:09:30    6:42   11:56   19:21   29:14   35:59   43:05   54:50 1:02:55 1:08:57 1:09:30                                 
             Vänersborgs SK                          6:42    5:14    7:25    9:53    6:45    7:06   11:45    8:05    6:02    0:33                                 
           2 Mattsson Tobias     D6km      Felst.    6:27    9:52   14:29   22:30   27:01   31:47   35:21   41:22   -----   45:21                                 
             Trollhättans SOK                        6:27    3:25    4:37    8:01    4:31    4:46    3:34    6:01            3:59                                 
Bana D  (13)                            6.0 km  0 Hm   9 K                             
                                                    1(31)   2(33)   3(50)   4(49)   5(44)   6(52)   7(43)   8(41)   9(48)       M                                 
    1     14 Salomonsson Johan   D6km       41:03    4:59    7:34   11:56   19:09   23:18   27:12   31:18   36:01   40:39   41:03                                 
             Vänersborgs SK                          4:59    2:35    4:22    7:13    4:09    3:54    4:06    4:43    4:38    0:24                                 
    2     40 Ivarsson Per        D6km       42:37    5:27    8:56   14:07   20:42   24:28   28:54   32:56   37:45   42:09   42:37                                 
             Trollhättans SOK                        5:27    3:29    5:11    6:35    3:46    4:26    4:02    4:49    4:24    0:28                                 
    3     17 Salomonsson Sofia   D6km       42:39    5:25    8:50   13:56   20:36   24:34   28:25   32:48   37:41   42:13   42:39                                 
             Vänersborgs SK                          5:25    3:25    5:06    6:40    3:58    3:51    4:23    4:53    4:32    0:26                                 
    4     19 Boman Kristina      D6km       43:17    5:22    8:53   14:02   20:34   24:32   28:35   32:58   38:21   42:46   43:17                                 
             Vänersborgs SK                          5:22    3:31    5:09    6:32    3:58    4:03    4:23    5:23    4:25    0:31                                 
    5      1 Jansson Elsa        D6km       46:44    5:39    9:32   14:57   21:48   26:02   30:18   35:24   40:58   46:07   46:44                                 
             Främmestads IK                          5:39    3:53    5:25    6:51    4:14    4:16    5:06    5:34    5:09    0:37                                 
    6     38 Andersson Birgitta  D6km       54:59    5:52   11:05   17:31   25:42   31:06   37:08   42:11   48:30   54:26   54:59                                 
             Främmestads IK                          5:52    5:13    6:26    8:11    5:24    6:02    5:03    6:19    5:56    0:33                                 
    7     46 Skaar Kristin       D6km       56:25    5:59   10:44   17:21   25:55   31:21   36:30   41:45   49:00   55:48   56:25                                 
             Ryda SK                                 5:59    4:45    6:37    8:34    5:26    5:09    5:15    7:15    6:48    0:37                                 
    8     65 Kööhler Hans        D6km       57:44    6:02   14:06   20:35   28:48   33:57   39:26   44:58   50:46   57:05   57:44                                 
             Trollhättans SOK                        6:02    8:04    6:29    8:13    5:09    5:29    5:32    5:48    6:19    0:39                                 
    9     42 Kristiansson Mats   D6km     1:04:37    5:13    8:44   13:55   30:55   35:06   39:01   43:58   59:06 1:04:06 1:04:37                                 
             Trollhättans SOK                        5:13    3:31    5:11   17:00    4:11    3:55    4:57   15:08    5:00    0:31                                 
   10     48 Holmström Ann-Marie D6km     1:06:17    6:43   12:39   20:03   29:05   35:03   40:43   46:57   54:39 1:05:39 1:06:17                                 
             IK Gandvik                              6:43    5:56    7:24    9:02    5:58    5:40    6:14    7:42   11:00    0:38                                 
   11      3 Kööhler Anton       D6km     1:07:42   14:36   26:35   33:47   43:02   47:52   52:05   56:59 1:02:15 1:07:18 1:07:42                                 
             Trollhättans SOK                       14:36   11:59    7:12    9:15    4:50    4:13    4:54    5:16    5:03    0:24                                 
   12      5 Westerberg Linda    D6km     1:09:19    6:36   12:54   20:06   29:52   35:12   40:06   52:17   59:33 1:08:53 1:09:19                                 
             Trollhättans SOK                        6:36    6:18    7:12    9:46    5:20    4:54   12:11    7:16    9:20    0:26                                 
          68 Stenberg Gustav     D6km      Felst.    5:01    8:22   13:40   -----   27:36   32:38   -----   47:01   52:53   53:23                                 
             OK Skogshjortarna                       5:01    3:21    5:18           13:56    5:02           14:23    5:52    0:30                                 
Bana E  (11)                            3.2 km  0 Hm   7 K                             
                                                    1(42)   2(33)   3(43)   4(52)   5(57)   6(40)   7(48)       M                                                 
    1     63 Svahn Albin         HD3,5k     34:57    6:26   10:15   17:36   23:27   26:31   31:20   34:26   34:57                                                 
             Främmestads IK                          6:26    3:49    7:21    5:51    3:04    4:49    3:06    0:31                                                 
    2     62 Svahn Conny         HD3,5k     37:21    6:18   10:25   17:32   23:49   27:32   33:10   36:39   37:21                                                 
             Främmestads IK                          6:18    4:07    7:07    6:17    3:43    5:38    3:29    0:42                                                 
    3     21 Sandgren Samuel     HD3,5k     37:38    6:54   10:48   16:48   22:23   28:11   34:01   37:05   37:38                                                 
             Vänersborgs SK                          6:54    3:54    6:00    5:35    5:48    5:50    3:04    0:33                                                 
    4     22 Sandgren Lars       HD3,5k     38:45    7:00   10:46   16:45   22:18   29:19   34:14   38:14   38:45                                                 
             Vänersborgs SK                          7:00    3:46    5:59    5:33    7:01    4:55    4:00    0:31                                                 
    5     56 Ekwall Lennart      HD3,5k     43:15    6:33   12:01   18:28   25:24   29:35   37:34   42:43   43:15                                                 
             Trollhättans SOK                        6:33    5:28    6:27    6:56    4:11    7:59    5:09    0:32                                                 
    6      8 Edgren Aina         HD3,5k     48:37    8:00   12:21   21:54   30:20   34:04   41:08   48:03   48:37                                                 
             Trollhättans SOK                        8:00    4:21    9:33    8:26    3:44    7:04    6:55    0:34                                                 
    7      7 Mattsson Julia      HD3,5k     48:39    8:02   12:23   21:51   30:24   34:00   41:15   48:05   48:39                                                 
             Trollhättans SOK                        8:02    4:21    9:28    8:33    3:36    7:15    6:50    0:34                                                 
    8     53 Johansson Adam      HD3,5k     51:35    6:46   13:19   22:51   30:28   35:45   43:20   50:51   51:35                                                 
             Trollhättans SOK                        6:46    6:33    9:32    7:37    5:17    7:35    7:31    0:44                                                 
    9     54 Johansson Stefan    HD3,5k     51:40    6:49   13:22   22:54   30:36   35:48   43:26   50:54   51:40                                                 
             Trollhättans SOK                        6:49    6:33    9:32    7:42    5:12    7:38    7:28    0:46                                                 
          50 Berit Ivehag        HD3,5k    Felst.   -----   28:01   -----   -----   -----   43:11   49:25   50:32                                                 
             Främmestads IK                                 28:01                           15:10    6:14    1:07                                                 
          64 Ekwall Erik Bäcklun HD3,5k    Felst.    6:22   11:12   -----   -----   -----   -----   37:30                                                         
             Trollhättans SOK                        6:22    4:50                                   26:18                                                         
Det finns inget album kopplat till denna sida.
 
 

Postadress:
Främmestads IK - Orientering
Birgitta Andersson, Tengene St Källstorp 3,
46792 Grästorp

Kontakt:
Tel: 051424290, 0730657243
E-post: This is a mailto link

Se all info