Hoppa till sidans innehåll

Etapp 2 Sträcktider


FRÖSÖ 5 Dagars ETAPP 2 2011

Sträcktider

EOS (Elektroniskt Orienterings System) Hektor Data AB www.hektor.se


???      Bana G   


Plac Löpare Sluttid Starttid 1-83 2-82 3-78 4-102 5-72 6-73 M-100
 
1 ??? 144877 22.02 19:03:38
3.19 8.02 12.38 18.43 20.57 22.02

??


3.19 4.43 4.36 6.05 2.14 1.05
 

A      Bana A   


Plac Löpare Sluttid Starttid 1-95 2-84 3-79 4-74 5-76 6-87 7-81 8-90 9-75 10-77 M-100
 
1 Joakim Halvarsson 34.55 19:01:44 2.36 4.43 10.09 14.43 18.08 23.21 24.37 25.31 32.55 34.24 34.55

Östersunds OK

2.36 2.07 5.26 4.34 3.25 5.13 1.16 0.54 7.24 1.29 0.31
 
2 Patrik Brorsson 37.44 19:24:16 2.39 6.16 10.53 15.16 16.45 22.47 26.10 27.22 35.41 37.07 37.44

Frösö IF

2.39 3.37 4.37 4.23 1.29 6.02 3.23 1.12 8.19 1.26 0.37
 
3 Daniel Sjölund 38.23 18:34:46 2.46 6.42 12.38 17.05 18.45 24.56 26.30 27.32 36.24 37.48 38.23

Östersund OK

2.46 3.56 5.56 4.27 1.40 6.11 1.34 1.02 8.52 1.24 0.35
 
4 Ulf Lindqvist 40.25 18:14:35 2.45 7.17 12.06 18.26 20.10 26.25 27.40 29.13 37.58 39.44 40.25

Östersunds OK

2.45 4.32 4.49 6.20 1.44 6.15 1.15 1.33 8.45 1.46 0.41
 
5 Håkan Carnland 42.09 18:36:43 3.01 7.20 12.56 17.48 19.56 26.27 27.57 30.50 40.01 41.34 42.09

Frösö IF

3.01 4.19 5.36 4.52 2.08 6.31 1.30 2.53 9.11 1.33 0.35
 
6 Jörgen Mattsson 43.54 19:12:36 2.28 8.45 13.12 20.09 21.59 27.40 29.02 29.58 41.16 43.18 43.54

Tandsbyns IF

2.28 6.17 4.27 6.57 1.50 5.41 1.22 0.56 11.18 2.02 0.36
 
7 Johan Sparrevik 45.48 18:29:23 2.35 6.38 18.11 22.39 24.18 30.50 32.45 34.01 43.40 45.12 45.48

Lerums SOK

2.35 4.03 11.33 4.28 1.39 6.32 1.55 1.16 9.39 1.32 0.36
 
8 Anders Johansson 47.39 19:14:22 2.47 6.41 12.05 18.16 20.11 31.59 33.21 34.20 45.33 47.05 47.39

Östersunds OK

2.47 3.54 5.24 6.11 1.55 11.48 1.22 0.59 11.13 1.32 0.34
 
9 Erik Hellberg 52.24 18:20:04 5.33 8.04 14.00 21.32 23.22 36.51 39.08 41.13 49.50 51.56 52.24

Östersunds Ok

5.33 2.31 5.56 7.32 1.50 13.29 2.17 2.05 8.37 2.06 0.28
 
10 Lennart Hamberg 53.31 17:40:01 4.03 7.21 16.33 23.15 25.23 33.06 38.03 40.32 50.16 52.57 53.31

Östersunds OK

4.03 3.18 9.12 6.42 2.08 7.43 4.57 2.29 9.44 2.41 0.34
 
11 John Hero 54.05 18:36:26 4.32 7.59 17.59 23.42 25.20 36.04 37.56 41.03 50.18 53.29 54.05

Biathlon Östersund

4.32 3.27 10.00 5.43 1.38 10.44 1.52 3.07 9.15 3.11 0.36
 
12 Anders Eriksson 54.10 17:51:34 3.14 8.57 15.43 21.30 23.49 31.18 36.53 38.34 50.52 53.34 54.10

Frösö IF

3.14 5.43 6.46 5.47 2.19 7.29 5.35 1.41 12.18 2.42 0.36
 
13 Erik Willén 61.19 17:55:05 3.42 7.26 14.53 24.25 28.37 36.07 38.46 39.59 58.15 60.35 61.19

Östersunds OK

3.42 3.44 7.27 9.32 4.12 7.30 2.39 1.13 18.16 2.20 0.44
 
14 Ida Willén 61.51 18:11:10 3.37 9.37 18.29 25.54 28.17 42.42 44.20 47.05 59.14 61.12 61.51

Östersunds OK

3.37 6.00 8.52 7.25 2.23 14.25 1.38 2.45 12.09 1.58 0.39
 
15 Arvis Björkroth 63.57 18:43:22 4.30 7.37 14.29 28.54 31.08 42.44 47.46 49.26 61.20 63.15 63.57

Östersunds OK

4.30 3.07 6.52 14.25 2.14 11.36 5.02 1.40 11.54 1.55 0.42
 
16 Hampus Lindblom 68.53 18:18:38 9.13 12.24 20.00 25.37 27.40 43.33 45.15 50.30 66.13 68.08 68.53

Åsarna IK

9.13 3.11 7.36 5.37 2.03 15.53 1.42 5.15 15.43 1.55 0.45
 
17 Anders Carnland 70.10 18:38:57 10.26 16.44 23.53 32.49 35.28 44.40 46.31 48.35 67.19 69.33 70.10

Frösö IF

10.26 6.18 7.09 8.56 2.39 9.12 1.51 2.04 18.44 2.14 0.37
 

B      Bana B   


Plac Löpare Sluttid Starttid 1-95 2-84 3-80 4-79 5-76 6-75 7-72 8-81 9-90 10-74 11-77 M-100
 
1 Kurt Halvarsson 46.33 17:47:40 3.03 5.37 9.38 12.51 18.34 20.28 23.07 32.20 34.42 43.34 45.45 46.33

Östersunds OK

3.03 2.34 4.01 3.13 5.43 1.54 2.39 9.13 2.22 8.52 2.11 0.48
 
2 Sofia Lekselius 52.08 18:15:31 2.37 5.30 8.51 11.57 20.45 25.28 27.31 39.37 40.56 49.54 51.23 52.08

Östersunds Ok

2.37 2.53 3.21 3.06 8.48 4.43 2.03 12.06 1.19 8.58 1.29 0.45
 
3 Anders Berg 53.15 19:04:28 2.57 5.23 8.40 13.41 19.40 21.40 23.38 33.33 34.40 50.31 52.18 53.15

Frösö IF

2.57 2.26 3.17 5.01 5.59 2.00 1.58 9.55 1.07 15.51 1.47 0.57
 
4 Leif Söderberg 53.21 17:52:16 2.52 8.56 16.05 19.14 25.47 28.22 30.55 39.14 40.20 50.29 52.46 53.21

Biathlon Östersund

2.52 6.04 7.09 3.09 6.33 2.35 2.33 8.19 1.06 10.09 2.17 0.35
 
5 Lars Åke Larsson 53.22 18:13:48 5.01 7.45 13.16 18.56 24.37 26.54 29.03 40.57 42.21 50.54 52.38 53.22

Fjärås IK

5.01 2.44 5.31 5.40 5.41 2.17 2.09 11.54 1.24 8.33 1.44 0.44
 
6 Linus Jansson 53.24 17:52:12 2.58 8.54 16.10 19.15 25.23 28.21 31.00 39.13 40.21 50.26 52.44 53.24

Norra Roslagen Elit

2.58 5.56 7.16 3.05 6.08 2.58 2.39 8.13 1.08 10.05 2.18 0.40
 
7 Mattihas Kjell 54.29 18:00:55 4.54 10.59 15.04 18.18 24.44 28.41 31.10 41.51 43.35 52.02 53.57 54.29

Främmestads IK

4.54 6.05 4.05 3.14 6.26 3.57 2.29 10.41 1.44 8.27 1.55 0.32
 
8 Monika Lund 54.32 18:38:25 2.47 6.07 12.15 19.33 25.28 27.27 30.27 41.20 42.11 51.25 53.42 54.32

Litsbygdens SK

2.47 3.20 6.08 7.18 5.55 1.59 3.00 10.53 0.51 9.14 2.17 0.50
 
9 Tom Brantheim 55.12 18:23:35 3.19 6.30 11.18 15.19 22.53 25.45 28.33 40.07 41.50 52.01 54.27 55.12

Östersunds OK

3.19 3.11 4.48 4.01 7.34 2.52 2.48 11.34 1.43 10.11 2.26 0.45
 
10 Patrik Hagström 60.09 17:55:18 3.10 6.24 13.06 16.14 22.23 24.24 27.11 39.39 42.17 56.56 59.37 60.09

Hävredals SK

3.10 3.14 6.42 3.08 6.09 2.01 2.47 12.28 2.38 14.39 2.41 0.32
 
11 L-E Gahlin 62.47 18:08:17 4.04 7.27 12.03 17.42 24.31 26.46 30.03 45.15 47.10 58.58 62.05 62.47

Östersunds OK

4.04 3.23 4.36 5.39 6.49 2.15 3.17 15.12 1.55 11.48 3.07 0.42
 
12 Anders Dahlgren 64.05 18:44:29 4.37 10.44 15.55 19.28 27.40 30.51 33.56 45.02 46.49 60.03 63.06 64.05

Östersunds OK

4.37 6.07 5.11 3.33 8.12 3.11 3.05 11.06 1.47 13.14 3.03 0.59
 
13 Alf Berggren 66.16 17:41:12 3.34 7.02 11.28 23.06 31.47 35.45 38.29 51.00 52.23 63.06 65.30 66.16

Östersunds OK

3.34 3.28 4.26 11.38 8.41 3.58 2.44 12.31 1.23 10.43 2.24 0.46
 
14 Reneé Lövkvist 66.55 17:39:06 4.08 9.03 14.10 20.17 33.24 36.18 39.47 52.13 53.12 63.37 66.10 66.55

Klubblös

4.08 4.55 5.07 6.07 13.07 2.54 3.29 12.26 0.59 10.25 2.33 0.45
 
15 Ingela Engholm 67.24 18:34:11 3.52 8.18 12.07 15.35 22.14 24.57 27.51 47.13 48.10 62.52 66.31 67.24

Klubblös

3.52 4.26 3.49 3.28 6.39 2.43 2.54 19.22 0.57 14.42 3.39 0.53
 
16 Lisa Bergström 68.55 18:52:01 4.05 8.34 16.50 23.35 31.39 34.47 38.40 50.31 53.28 65.35 68.07 68.55

Östersunds OK

4.05 4.29 8.16 6.45 8.04 3.08 3.53 11.51 2.57 12.07 2.32 0.48
 
17 Niklas Larsson 71.17 18:15:54 6.57 17.39 26.43 31.07 37.07 39.34 45.03 57.31 58.38 68.27 70.37 71.17

HJS Vansbro OK

6.57 10.42 9.04 4.24 6.00 2.27 5.29 12.28 1.07 9.49 2.10 0.40
 
18 Erik Olofsson 76.04 18:59:18 2.50 5.47 12.30 16.48 23.35 33.28 42.41 58.05 63.24 73.34 75.23 76.04

Biathlon Östersund

2.50 2.57 6.43 4.18 6.47 9.53 9.13 15.24 5.19 10.10 1.49 0.41
 
19 Agnes Wredenberg 76.06 18:37:23 3.55 7.00 13.23 22.49 31.13 35.27 39.20 51.23 55.18 72.41 75.20 76.06

Edshärads Sf

3.55 3.05 6.23 9.26 8.24 4.14 3.53 12.03 3.55 17.23 2.39 0.46
 
20 Gustav Enemark 77.00 18:17:09 6.35 12.10 17.51 23.49 34.30 39.45 47.29 58.27 59.34 73.37 76.24 77.00

Åsarna IK

6.35 5.35 5.41 5.58 10.41 5.15 7.44 10.58 1.07 14.03 2.47 0.36
 
21 Mårten Suorra 79.54 18:35:01 2.56 7.23 15.28 22.52 39.32 42.40 46.14 56.54 58.44 76.07 78.15 79.54

OK Storsjön

2.56 4.27 8.05 7.24 16.40 3.08 3.34 10.40 1.50 17.23 2.08 1.39
 
22 Daniel Hedin 83.32 18:02:01 5.16 9.45 17.50 22.43 35.51 39.04 43.09 61.19 63.31 79.32 82.34 83.32

Frösö If

5.16 4.29 8.05 4.53 13.08 3.13 4.05 18.10 2.12 16.01 3.02 0.58
 
23 Sara Swartz 100.05 19:12:51 4.50 14.00 27.06 35.21 46.59 52.16 56.15 71.45 74.38 96.29 99.11 100.05

Östersunds OK

4.50 9.10 13.06 8.15 11.38 5.17 3.59 15.30 2.53 21.51 2.42 0.54
 
24 Kim Nilsson 100.09 19:12:48 5.02 14.12 27.22 35.35 47.09 52.27 56.25 72.03 74.46 96.38 99.19 100.09

Östersunds OK

5.02 9.10 13.10 8.13 11.34 5.18 3.58 15.38 2.43 21.52 2.41 0.50
 
25 Anton Kjellsson 100.35 17:58:08 5.17 10.56 19.34 26.22 34.59 38.19 44.42 62.37 70.56 97.36 99.27 100.35

Östersunds OK

5.17 5.39 8.38 6.48 8.37 3.20 6.23 17.55 8.19 26.40 1.51 1.08
 
26 Anna Snell 116.34 18:40:34 7.08 15.48 28.34 36.33 49.59 58.05 70.04 88.24 90.41 111.15 115.44 116.34

OK Storsjön

7.08 8.40 12.46 7.59 13.26 8.06 11.59 18.20 2.17 20.34 4.29 0.50
 

Tomas Björk Utgått
3.12 5.28 8.53 12.17






24.43

Östersunds OK

3.12 2.16 3.25 3.24






12.26
 

Camilla Hamberg Utgått
3.48 10.19 15.38 20.32 28.30 31.39




36.39

Östersunds OK

3.48 6.31 5.19 4.54 7.58 3.09




5.00
 

Christina Green Utgått
4.17 9.10 14.53 23.13 31.56 36.11 39.58

41.58 44.27 45.36

Östersunds OK

4.17 4.53 5.43 8.20 8.43 4.15 3.47

2.00 2.29 1.09
 

Vilhelm Kilander Utgått
2.46 7.36 11.28 15.57 24.29 29.46 34.08 44.28 46.15 55.03
57.44

Östersunds OK

2.46 4.50 3.52 4.29 8.32 5.17 4.22 10.20 1.47 8.48
2.41
 

Erik Olofsson Utgått
5.41 9.16 15.16 19.31 26.27 29.53 33.16 44.57 48.52
62.41 63.27

Östersunds OK

5.41 3.35 6.00 4.15 6.56 3.26 3.23 11.41 3.55
13.49 0.46
 

Åsa Nordlander Utgått
3.45 9.49 16.36 20.52 35.36
47.46 60.23 61.29 72.41 75.01 75.56

OK Linne

3.45 6.04 6.47 4.16 14.44
12.10 12.37 1.06 11.12 2.20 0.55
 

C      Bana C   


Plac Löpare Sluttid Starttid 1-95 2-84 3-80 4-87 5-81 6-90 7-75 8-77 M-100
 
1 Dick Friberg 45.26 18:00:17 3.36 9.03 21.09 22.47 26.50 29.37 42.13 44.48 45.26

Östersunds OK

3.36 5.27 12.06 1.38 4.03 2.47 12.36 2.35 0.38
 
2 Ante Wernersson 65.02 17:40:33 5.24 17.09 28.42 31.48 37.45 39.58 61.06 64.27 65.02

Östersunds OK

5.24 11.45 11.33 3.06 5.57 2.13 21.08 3.21 0.35
 
3 Rasmus Willén 77.08 17:40:10 5.36 20.24 34.27 37.20 39.43 50.46 66.53 76.19 77.08

Östersunds OK

5.36 14.48 14.03 2.53 2.23 11.03 16.07 9.26 0.49
 

D      Bana D   


Plac Löpare Sluttid Starttid 1-95 2-84 3-80 4-87 5-81 6-90 7-75 8-77 M-100
 
1 Bernt Åkerlund 30.08 18:40:42 3.06 5.56 9.50 11.33 13.28 15.29 27.15 29.31 30.08

Fältjägarnas IF

3.06 2.50 3.54 1.43 1.55 2.01 11.46 2.16 0.37
 
2 Kjell Enarsson 32.38 19:02:41 3.48 6.35 10.20 12.11 14.20 15.37 29.19 31.42 32.38

Östersunds Ok

3.48 2.47 3.45 1.51 2.09 1.17 13.42 2.23 0.56
 
3 Björn Johansson 34.27 18:57:08 4.01 7.17 11.55 13.57 17.40 19.40 31.08 33.34 34.27

Frösö IF

4.01 3.16 4.38 2.02 3.43 2.00 11.28 2.26 0.53
 
4 Seth Persson 35.36 18:24:49 3.09 7.50 12.13 15.18 17.18 19.26 32.43 34.50 35.36

Fältjägarnas IF

3.09 4.41 4.23 3.05 2.00 2.08 13.17 2.07 0.46
 
5 Anna Hedström Ringvall 36.14 19:01:26 3.58 7.21 12.43 15.04 17.14 19.25 32.41 35.15 36.14

Östersunds OK

3.58 3.23 5.22 2.21 2.10 2.11 13.16 2.34 0.59
 
6 Fredrik Martinsson 38.20 19:11:39 3.22 14.59 18.28 20.29 23.23 24.56 35.33 37.45 38.20

Frösö IF

3.22 11.37 3.29 2.01 2.54 1.33 10.37 2.12 0.35
 
7 Stina Widmark 39.02 18:28:16 3.49 8.40 13.36 16.39 18.38 20.30 35.35 38.25 39.02

OK Storsjön

3.49 4.51 4.56 3.03 1.59 1.52 15.05 2.50 0.37
 
8 Marianne Åhlström 39.51 18:34:25 4.17 9.39 16.02 18.02 20.24 22.07 36.20 38.53 39.51

OK Storsjön

4.17 5.22 6.23 2.00 2.22 1.43 14.13 2.33 0.58
 
9 Karin Walltin 40.01 18:25:16 4.06 8.20 14.23 16.20 18.38 20.28 36.40 39.12 40.01

Östersunds OK

4.06 4.14 6.03 1.57 2.18 1.50 16.12 2.32 0.49
 
10 Gunnar Hellström 40.39 18:24:30 4.37 8.47 14.33 16.29 19.16 21.09 36.29 39.50 40.39

OK Drommen

4.37 4.10 5.46 1.56 2.47 1.53 15.20 3.21 0.49
 
11 Roger Hedman 40.54 18:04:58 3.35 7.00 14.24 16.26 18.29 20.04 36.44 40.13 40.54

Ok Storsjön

3.35 3.25 7.24 2.02 2.03 1.35 16.40 3.29 0.41
 
12 Hans Ågren 41.56 18:30:36 3.45 6.41 11.11 16.10 22.33 24.22 38.25 41.10 41.56

Brunflo IF

3.45 2.56 4.30 4.59 6.23 1.49 14.03 2.45 0.46
 
13 Leif Allonen 42.00 18:14:20 4.14 7.34 12.59 15.46 19.13 23.19 37.49 41.03 42.00

Fältjägarnas IF

4.14 3.20 5.25 2.47 3.27 4.06 14.30 3.14 0.57
 
14 Andreas Richter 42.13 19:15:11 3.05 10.55 19.05 20.52 22.58 25.21 38.16 40.21 42.13

Östersunds OK

3.05 7.50 8.10 1.47 2.06 2.23 12.55 2.05 1.52
 
15 Johanna Van Der Maaten 43.36 18:33:28 4.32 8.41 14.07 23.07 25.41 27.47 39.54 42.54 43.36

Frösö IF

4.32 4.09 5.26 9.00 2.34 2.06 12.07 3.00 0.42
 
16 Agneta Samuelsson 44.28 18:20:46 4.43 9.05 15.09 20.45 23.04 25.06 41.15 43.39 44.28

Fältjägarnas IF

4.43 4.22 6.04 5.36 2.19 2.02 16.09 2.24 0.49
 
17 Åke Andersson 44.33 18:30:54 4.56 8.56 16.05 18.19 21.17 23.30 39.08 41.36 44.33

Fältjägarnas IF

4.56 4.00 7.09 2.14 2.58 2.13 15.38 2.28 2.57
 
18 Arne Olofsson 44.37 18:54:02 3.44 7.57 12.50 16.52 19.14 23.24 37.42 43.45 44.37

Fältjägarnas IF

3.44 4.13 4.53 4.02 2.22 4.10 14.18 6.03 0.52
 
19 Henrik Randström 44.53 17:48:40 4.02 7.11 13.50 16.31 21.55 23.10 41.01 44.12 44.53

Frösö IF

4.02 3.09 6.39 2.41 5.24 1.15 17.51 3.11 0.41
 
20 Marcus Eriksson 46.17 18:23:53 5.00 9.48 16.14 19.12 22.03 26.02 41.50 45.29 46.17

Frösö IF

5.00 4.48 6.26 2.58 2.51 3.59 15.48 3.39 0.48
 
21 Erik Söderhjelm 47.41 18:26:08 5.11 10.25 17.16 19.53 22.50 26.17 43.41 46.32 47.41

Litsbygdens SK

5.11 5.14 6.51 2.37 2.57 3.27 17.24 2.51 1.09
 
22 Torbjörn Hallin 47.42 18:53:50 4.10 8.16 13.09 17.37 19.51 23.45 43.29 46.46 47.42

Trångsvikens IF

4.10 4.06 4.53 4.28 2.14 3.54 19.44 3.17 0.56
 
23 Christina Persson 49.15 18:48:08 11.34 16.22 25.35 28.36 31.26 33.10 44.54 48.15 49.15

ÖSK

11.34 4.48 9.13 3.01 2.50 1.44 11.44 3.21 1.00
 
24 Anna Maria Andersson 49.19 18:48:03 11.37 16.15 26.19 28.46 31.28 33.18 45.01 48.22 49.19

ÖSK

11.37 4.38 10.04 2.27 2.42 1.50 11.43 3.21 0.57
 
25 Måns Eriksson 49.39 18:23:58 5.03 10.52 19.21 22.24 26.01 29.07 45.15 48.45 49.39

Östersunds OK

5.03 5.49 8.29 3.03 3.37 3.06 16.08 3.30 0.54
 
26 Ingeborg Danielsson 50.13 18:55:01 5.15 9.41 23.37 25.55 28.26 30.19 45.37 49.17 50.13

Östersunds OK

5.15 4.26 13.56 2.18 2.31 1.53 15.18 3.40 0.56
 
27 Björn Wikstrand 50.20 19:28:10 5.30 9.14 16.14 18.35 22.34 26.16 46.13 49.18 50.20

Östersunds OK

5.30 3.44 7.00 2.21 3.59 3.42 19.57 3.05 1.02
 
28 Helene Wikner 53.58 17:43:18 6.50 12.22 20.35 23.27 27.06 29.49 48.49 52.56 53.58

OK Storsjön

6.50 5.32 8.13 2.52 3.39 2.43 19.00 4.07 1.02
 
29 Eva Kilander 55.42 18:03:23 5.45 12.34 20.25 23.25 31.08 34.04 50.29 54.35 55.42

Östersunds OK

5.45 6.49 7.51 3.00 7.43 2.56 16.25 4.06 1.07
 
30 Gerd Lindqvist 56.28 18:50:12 6.11 10.44 17.28 20.48 29.53 32.28 52.10 55.27 56.28

Brunflo IF

6.11 4.33 6.44 3.20 9.05 2.35 19.42 3.17 1.01
 
31 Margareta Vemdal 57.23 18:09:46 6.10 12.12 22.18 25.31 29.05 31.42 52.20 55.49 57.23

Östersunds OK

6.10 6.02 10.06 3.13 3.34 2.37 20.38 3.29 1.34
 
32 Eivor Lindgren 60.52 18:42:44 6.27 21.25 32.08 34.07 36.45 38.49 55.11 59.47 60.52

Brunflo IF

6.27 14.58 10.43 1.59 2.38 2.04 16.22 4.36 1.05
 
33 Signe Karlsson 61.15 17:34:17 9.39 15.37 25.34 29.16 32.50 35.13 55.41 59.51 61.15

Östersunds OK

9.39 5.58 9.57 3.42 3.34 2.23 20.28 4.10 1.24
 
34 Eva-Britt Björk 63.19 18:47:46 11.49 17.28 25.20 29.31 37.11 39.54 57.49 61.52 63.19

Brunflo IF

11.49 5.39 7.52 4.11 7.40 2.43 17.55 4.03 1.27
 
35 Ulrika Willén 66.32 17:57:22 6.25 13.08 29.36 32.51 36.33 40.49 60.22 65.12 66.32

Östersunds OK

6.25 6.43 16.28 3.15 3.42 4.16 19.33 4.50 1.20
 
36 Agneta Söderberg 73.34 18:44:07 5.14 11.14 23.02 25.28 29.42 33.16 56.25 72.15 73.34

OK Storsjön

5.14 6.00 11.48 2.26 4.14 3.34 23.09 15.50 1.19
 
37 Inga Lill Brattlund 80.16 18:05:46 6.49 14.18 25.32 29.57 40.44 46.50 68.22 79.02 80.16

Östersunds OK

6.49 7.29 11.14 4.25 10.47 6.06 21.32 10.40 1.14
 
38 Ylva Järvhed 80.37 18:54:17 8.07 18.49 35.07 38.45 46.16 50.58 74.29 79.15 80.37

Frösö IF

8.07 10.42 16.18 3.38 7.31 4.42 23.31 4.46 1.22
 
39 Agneta Järvhed 80.49 18:54:13 8.09 18.58 35.07 38.56 46.26 51.37 74.37 79.23 80.49

Frösö IF

8.09 10.49 16.09 3.49 7.30 5.11 23.00 4.46 1.26
 
40 Elisabeth Larsson 82.21 17:41:44 7.38 13.54 36.11 39.54 45.31 48.55 77.49 80.55 82.21

Brunflo IF

7.38 6.16 22.17 3.43 5.37 3.24 28.54 3.06 1.26
 
41 Lena Björkman 95.22 18:01:21 7.02 20.25 34.17 45.54 56.35 62.24 81.54 89.36 95.22

Frösö IF

7.02 13.23 13.52 11.37 10.41 5.49 19.30 7.42 5.46
 
42 Kerstin Randström 95.31 18:01:17 6.40 21.08 34.18 45.55 56.33 62.16 82.04 94.06 95.31

Frösö IF

6.40 14.28 13.10 11.37 10.38 5.43 19.48 12.02 1.25
 
43 Gösta Nilsson 96.08 19:16:02 14.11 24.34 38.45 48.13 52.39 56.16 85.10 93.50 96.08

Östersunds OK

14.11 10.23 14.11 9.28 4.26 3.37 28.54 8.40 2.18
 
44 Mikael Brattlund 104.21 18:46:29 8.10 20.08 35.04 38.52 46.20 48.24 100.52 103.21 104.21

Klubblös

8.10 11.58 14.56 3.48 7.28 2.04 52.28 2.29 1.00
 

Gunilla Larsson Utgått










Frösö IF










 

Helen Eriksdotter Utgått
6.11 11.35 18.08 24.04 26.47 29.03 46.22
49.07

Östersunds OK

6.11 5.24 6.33 5.56 2.43 2.16 17.19
2.45
 

Ove Hemmingsson Utgått
3.16 6.29 29.47 32.07



58.37

Brunflo IF

3.16 3.13 23.18 2.20



26.30
 

Ingegerd Persson Utgått
10.10 19.02 35.38 52.24 58.52 65.34 95.36


Frösö IF

10.10 8.52 16.36 16.46 6.28 6.42 30.02

 

E      Bana E   


Plac Löpare Sluttid Starttid 1-95 2-79 3-87 4-81 5-84 6-74 7-76 8-75 9-77 M-100
 
1 Peder Sjölund 40.53 18:07:42 3.17 11.08 17.04 19.05 22.53 33.30 35.39 37.51 40.02 40.53

FMTS

3.17 7.51 5.56 2.01 3.48 10.37 2.09 2.12 2.11 0.51
 
2 Nanna Söderin 52.42 19:26:02 3.30 11.57 19.11 22.09 27.31 41.40 47.06 49.45 52.10 52.42

Klubblös

3.30 8.27 7.14 2.58 5.22 14.09 5.26 2.39 2.25 0.32
 
3 Erik Lindberg 53.56 18:35:08 4.14 14.03 22.04 24.34 30.34 43.28 46.34 49.36 52.49 53.56

Frösö IF

4.14 9.49 8.01 2.30 6.00 12.54 3.06 3.02 3.13 1.07
 
4 Anna-Maria Nilsson 54.35 18:02:44 6.32 16.36 23.22 25.52 34.23 46.08 48.53 51.30 53.47 54.35

Biathlon Östersund

6.32 10.04 6.46 2.30 8.31 11.45 2.45 2.37 2.17 0.48
 
5 Kristin Rönnestrand 57.41 19:12:41 3.30 13.18 21.02 27.22 32.53 45.55 50.50 53.53 56.45 57.41

Frösö IF

3.30 9.48 7.44 6.20 5.31 13.02 4.55 3.03 2.52 0.56
 
6 Fanny Johansson 58.12 19:12:01 4.33 13.41 21.36 27.52 33.22 46.23 51.18 54.32 57.13 58.12

Klubblös

4.33 9.08 7.55 6.16 5.30 13.01 4.55 3.14 2.41 0.59
 
7 Eva Gustafsson 63.21 18:38:08 3.58 19.36 26.32 29.15 34.28 51.17 55.01 59.36 62.23 63.21

Klubblös

3.58 15.38 6.56 2.43 5.13 16.49 3.44 4.35 2.47 0.58
 
8 Emmelie Larsson 63.30 18:03:50 6.21 15.20 22.12 24.42 32.06 55.09 57.45 60.36 62.48 63.30

Ärla IF

6.21 8.59 6.52 2.30 7.24 23.03 2.36 2.51 2.12 0.42
 
9 Henrik Westling 64.43 20:10:31 9.59 19.34 25.52 33.25 37.39 52.27 54.26 59.43 63.46 64.43

Marieby GIF

9.59 9.35 6.18 7.33 4.14 14.48 1.59 5.17 4.03 0.57
 
10 Fredrik Högberg 65.57 19:24:59 4.15 15.05 21.26 28.52 32.03 40.51 59.53 62.36 65.13 65.57

Klubblös

4.15 10.50 6.21 7.26 3.11 8.48 19.02 2.43 2.37 0.44
 
11 Ingela Andersson 66.05 18:10:45 6.20 19.13 27.39 30.57 34.27 51.16 54.27 62.45 65.29 66.05

Arvidsjaur OK

6.20 12.53 8.26 3.18 3.30 16.49 3.11 8.18 2.44 0.36
 
12 Kim Adolfsson 66.07 18:10:43 7.04 19.10 27.43 30.56 34.33 50.48 54.25 62.36 65.26 66.07

Finnskoga IF

7.04 12.06 8.33 3.13 3.37 16.15 3.37 8.11 2.50 0.41
 
13 David Nordblad 66.38 19:26:55 4.08 14.29 22.54 29.20 35.47 49.09 52.37 61.27 65.49 66.38

Domsö IF

4.08 10.21 8.25 6.26 6.27 13.22 3.28 8.50 4.22 0.49
 
14 Arvid Lorentsson 66.41 19:27:01 4.04 14.21 22.50 29.32 35.27 49.06 52.34 61.18 65.46 66.41

FK Jöingarna

4.04 10.17 8.29 6.42 5.55 13.39 3.28 8.44 4.28 0.55
 
15 Thomas Andersson 67.52 19:10:03 5.04 15.20 21.57 35.27 39.45 56.44 60.19 64.06 67.06 67.52

Klubblös

5.04 10.16 6.37 13.30 4.18 16.59 3.35 3.47 3.00 0.46
 
16 Björn Spejare 68.03 19:09:49 5.00 14.50 22.16 35.32 39.12 57.16 60.35 64.16 67.16 68.03

Klubblös

5.00 9.50 7.26 13.16 3.40 18.04 3.19 3.41 3.00 0.47
 
17 Henrik Sekander 68.11 19:09:54 5.04 15.09 22.20 35.30 39.01 56.48 60.24 64.25 67.28 68.11

Klubblös

5.04 10.05 7.11 13.10 3.31 17.47 3.36 4.01 3.03 0.43
 
18 Olov Söderholm 71.39 18:27:44 5.33 22.56 28.59 31.31 36.55 54.12 62.45 67.11 70.46 71.39

Östersunds OK

5.33 17.23 6.03 2.32 5.24 17.17 8.33 4.26 3.35 0.53
 
19 Britta Norgren 75.40 18:26:00 3.24 14.39 30.33 33.12 37.12 62.59 68.45 72.17 74.40 75.40

Klubblös

3.24 11.15 15.54 2.39 4.00 25.47 5.46 3.32 2.23 1.00
 
20 Jonas Johansson 75.43 18:25:44 3.29 14.32 30.40 33.17 37.09 63.05 68.43 72.15 75.03 75.43

Klubblös

3.29 11.03 16.08 2.37 3.52 25.56 5.38 3.32 2.48 0.40
 
21 Claes Nordling 77.28 17:46:35 6.05 16.53 25.55 28.33 33.27 54.58 65.29 72.40 75.49 77.28

OK Storsjön

6.05 10.48 9.02 2.38 4.54 21.31 10.31 7.11 3.09 1.39
 
22 Mikael Söderholm 77.49 18:27:53 5.30 22.21 32.02 35.38 42.32 61.36 67.50 72.31 76.34 77.49

Östersunds OK

5.30 16.51 9.41 3.36 6.54 19.04 6.14 4.41 4.03 1.15
 
23 Lena Johansson 79.27 17:46:31 5.10 20.50 31.17 33.57 38.16 65.49 70.27 74.54 78.14 79.27

Östersunds OK

5.10 15.40 10.27 2.40 4.19 27.33 4.38 4.27 3.20 1.13
 
24 Elisabeth Högberg 86.38 18:04:33 6.00 21.30 45.23 49.11 53.13 65.17 75.12 80.04 85.48 86.38

I21 IF

6.00 15.30 23.53 3.48 4.02 12.04 9.55 4.52 5.44 0.50
 
25 Elin Mattsson 89.26 18:01:40 4.33 23.19 30.11 44.57 49.53 62.15 78.10 82.42 88.31 89.26

Bore Biathlon

4.33 18.46 6.52 14.46 4.56 12.22 15.55 4.32 5.49 0.55
 
26 Rolf Juto 94.05 17:36:17 5.30 20.24 31.23 34.43 44.45 65.09 82.57 88.51 93.23 94.05

Östersunds OK

5.30 14.54 10.59 3.20 10.02 20.24 17.48 5.54 4.32 0.42
 
27 Lena Johansson 94.29 18:12:50 5.25 20.19 47.18 50.47 60.12 76.54 81.56 88.35 92.54 94.29

Klubblös

5.25 14.54 26.59 3.29 9.25 16.42 5.02 6.39 4.19 1.35
 
28 Cissi Hindersson 100.57 18:33:31 4.22 17.02 43.21 45.44 51.39 76.37 91.04 95.58 99.52 100.57

Friskis Och Svettis

4.22 12.40 26.19 2.23 5.55 24.58 14.27 4.54 3.54 1.05
 

Åsa Persson Utgått
5.33 25.05 33.07 36.31






Frösö IF

5.33 19.32 8.02 3.24





 

Helena Ståhl Utgått
4.46
27.46 30.38


47.56 51.23 52.22

Klubblös

4.46
23.00 2.52


17.18 3.27 0.59
 

Katarina Henriksson Utgått
6.44
40.57 43.25

63.57
72.38 74.05

Frösö IF

6.44
34.13 2.28

20.32
8.41 1.27
 

Markus Lindbäck Utgått
17.31 47.24 63.09 68.43 76.52





Okänd

17.31 29.53 15.45 5.34 8.09




 

Jenny Jonsson Utgått
17.34 47.59 63.18 68.55 77.20





I21 IF

17.34 30.25 15.19 5.37 8.25




 

F      Bana F   


Plac Löpare Sluttid Starttid 1-88 2-85 3-102 4-72 5-73 M-100
 
1 Anders Bergström 27.27 17:48:14 6.02 11.25 22.16 25.27 26.36 27.27

Östersunds OK

6.02 5.23 10.51 3.11 1.09 0.51
 
2 Jurgen Snell 29.35 18:40:28 6.27 10.52 24.14 27.40 28.53 29.35

OK Storsjön

6.27 4.25 13.22 3.26 1.13 0.42
 
3 Lars Sahlen 31.36 18:10:38 7.33 11.45 23.59 29.19 30.40 31.36

Östersunds OK

7.33 4.12 12.14 5.20 1.21 0.56
 
4 Jenny Ågren 33.11 18:40:54 7.12 12.32 26.54 30.52 32.15 33.11

Inlandsbanans SK

7.12 5.20 14.22 3.58 1.23 0.56
 
5 Lena Olofsson 33.22 17:46:14 7.41 13.18 27.51 31.15 32.32 33.22

Östersunds OK

7.41 5.37 14.33 3.24 1.17 0.50
 
6 Amin Amey 33.57 19:31:53 7.56 12.31 27.22 31.46 33.14 33.57

Klubblös

7.56 4.35 14.51 4.24 1.28 0.43
 
7 Johan Rambrant 34.04 19:31:51 7.54 12.31 27.10 31.44 33.13 34.04

Marieby GIF

7.54 4.37 14.39 4.34 1.29 0.51
 
8 Therese Hellström 34.12 18:59:27 6.30 12.19 28.09 31.48 33.12 34.12

Skålan

6.30 5.49 15.50 3.39 1.24 1.00
 
9 Joel SJölund 38.50 18:31:15 7.38 15.23 31.04 36.38 38.09 38.50

Östersunds OK

7.38 7.45 15.41 5.34 1.31 0.41
 
10 Lars Mervald 41.35 17:46:26 7.43 14.49 34.50 39.12 40.38 41.35

Klubblös

7.43 7.06 20.01 4.22 1.26 0.57
 
11 Freya Richter 43.25 18:27:12 10.07 19.59 35.23 40.45 42.29 43.25

Östersunds OK

10.07 9.52 15.24 5.22 1.44 0.56
 
12 Frida Häggmark 50.58 18:28:30 8.40 15.32 41.14 46.57 49.43 50.58

Frösö IF

8.40 6.52 25.42 5.43 2.46 1.15
 

Lukas Björk Utgått





12.55

Frösö IF






12.55
 

G      Bana G   


Plac Löpare Sluttid Starttid 1-83 2-82 3-78 4-102 5-72 6-73 M-100
 
1 Emil Rudh 16.15 18:00:10 2.21 4.33 7.10 9.59 14.23 15.29 16.15

Frösö IF

2.21 2.12 2.37 2.49 4.24 1.06 0.46
 
2 Nike Norrman 17.19 18:40:58 2.41 4.37 8.59 11.17 15.01 16.35 17.19

Frösö IF

2.41 1.56 4.22 2.18 3.44 1.34 0.44
 
3 Agnes Mattsson 18.08 18:41:59 2.58 5.20 8.46 12.09 15.53 17.19 18.08

Tandsbyns IF

2.58 2.22 3.26 3.23 3.44 1.26 0.49
 
4 Elin Rudh 19.58 18:01:10 3.10 5.25 8.54 12.09 16.46 18.52 19.58

Frösö IF

3.10 2.15 3.29 3.15 4.37 2.06 1.06
 
5 Maja Willen 22.25 17:57:09 6.00 8.26 11.51 15.28 20.00 21.30 22.25

Östersunds OK

6.00 2.26 3.25 3.37 4.32 1.30 0.55
 
6 Sven Bergqvist 22.48 18:40:55 5.52 7.01 9.06 18.37 21.02 22.04 22.48

Frösö IF

5.52 1.09 2.05 9.31 2.25 1.02 0.44
 
7 Klara Lindberg 24.06 18:33:35 3.19 8.02 11.57 15.42 21.19 22.56 24.06

Frösö IF

3.19 4.43 3.55 3.45 5.37 1.37 1.10
 
8 Harry Fransson 24.52 18:23:05 3.11 7.28 11.48 15.47 21.25 23.52 24.52

Östersunds OK

3.11 4.17 4.20 3.59 5.38 2.27 1.00
 
9 HArriet Richter 25.23 18:25:49 2.18 4.32 7.06 10.20 22.03 23.55 25.23

Östersunds OK

2.18 2.14 2.34 3.14 11.43 1.52 1.28
 
10 Magda Aspholm 25.52 19:12:22 3.35 10.07 13.43 17.14 23.06 24.54 25.52

ÖOK

3.35 6.32 3.36 3.31 5.52 1.48 0.58
 
11 Elvin Porter 26.20 17:54:34 3.57 8.16 12.23 17.18 22.44 25.08 26.20

Klubblös

3.57 4.19 4.07 4.55 5.26 2.24 1.12
 
12 Friska Richter 28.20 18:27:34 8.45 14.09 17.44 21.17 25.26 27.20 28.20

Östersunds OK

8.45 5.24 3.35 3.33 4.09 1.54 1.00
 
13 Frida Olofsson 31.14 18:54:05 3.46 7.56 12.28 17.57 27.56 29.13 31.14

Klubblös

3.46 4.10 4.32 5.29 9.59 1.17 2.01
 
14 Liv Sjölund 31.30 18:32:30 4.47 9.57 15.17 21.01 28.02 30.14 31.30

Östersunds OK

4.47 5.10 5.20 5.44 7.01 2.12 1.16
 
15 Jenny Johannesson 31.55 18:21:56 4.06 9.10 13.50 18.59 29.39 30.51 31.55

Östersunds Ok

4.06 5.04 4.40 5.09 10.40 1.12 1.04
 
16 Calise Jonasson 32.37 18:02:37 5.35 9.44 16.18 22.35 28.49 31.26 32.37

Östersunds OK

5.35 4.09 6.34 6.17 6.14 2.37 1.11
 
17 Ester Olofsson 33.28 18:21:47 3.05 9.03 12.57 20.29 28.42 31.34 33.28

OK Storsjön

3.05 5.58 3.54 7.32 8.13 2.52 1.54
 
18 Josefin Bergman 33.35 19:28:59 3.57 8.50 13.41 18.02 30.38 32.18 33.35

ÖOK

3.57 4.53 4.51 4.21 12.36 1.40 1.17
 
19 Jenny Bergman 33.42 19:28:53 4.47 8.50 13.52 18.40 30.34 32.19 33.42

ÖOK

4.47 4.03 5.02 4.48 11.54 1.45 1.23
 
20 Lisa Holmarker 36.43 18:51:11 7.05 14.16 21.12 26.22 32.12 35.01 36.43

Klubblös

7.05 7.11 6.56 5.10 5.50 2.49 1.42
 
21 Elin Ekström 41.01 18:24:21 7.12 13.04 19.50 27.52 35.18 38.56 41.01

Brunflo IF

7.12 5.52 6.46 8.02 7.26 3.38 2.05
 
22 Tor Rönnestrand 43.42 18:56:20 5.52 14.12 17.13 20.14 40.03 42.12 43.42

Frösö IF

5.52 8.20 3.01 3.01 19.49 2.09 1.30
 
23 Björn Rönnestrand 43.44 18:56:23 5.54 14.14 17.14 20.15 40.04 42.14 43.44

Frösö IF

5.54 8.20 3.00 3.01 19.49 2.10 1.30
 
24 Alva Eriksson 47.43 18:11:58 7.15 13.30 21.57 29.10 43.50 46.15 47.43

Östersunds OK

7.15 6.15 8.27 7.13 14.40 2.25 1.28
 
25 Jonas Lindqvist 48.09 18:11:51 7.20 13.28 22.20 28.41 44.50 46.41 48.09

Marieby If

7.20 6.08 8.52 6.21 16.09 1.51 1.28
 
26 Hanna Lindqvist 48.23 18:11:53 7.33 13.44 22.03 28.51 44.57 46.56 48.23

Marieby IF

7.33 6.11 8.19 6.48 16.06 1.59 1.27
 
27 Fabian Grimborg 49.05 18:51:07 7.03 14.02 20.53 25.39 45.21 47.31 49.05

Ås IF

7.03 6.59 6.51 4.46 19.42 2.10 1.34
 
28 Linn Jonsson 50.21 19:00:52 6.50 14.53 23.47 31.59 43.56 48.40 50.21

Frösö IF

6.50 8.03 8.54 8.12 11.57 4.44 1.41
 
29 Jonna Enghult 50.21 19:00:56 7.35 14.47 23.47 32.03 44.02 48.45 50.21

Frösö IF

7.35 7.12 9.00 8.16 11.59 4.43 1.36
 
30 Gun Eriksson 68.03 18:17:01 14.33 53.45 56.57 59.52 64.53 66.52 68.03

Trångsvikens IF

14.33 39.12 3.12 2.55 5.01 1.59 1.11
 
31 Gerd Eriksson 68.05 18:16:59 14.37 53.49 56.55 59.58 64.51 66.52 68.05

Trångsvikens IF

14.37 39.12 3.06 3.03 4.53 2.01 1.13
 
32 Monika Ågren 72.17 18:27:09 3.46 55.38 59.03 64.14 69.46 71.18 72.17

Brunflo IF

3.46 51.52 3.25 5.11 5.32 1.32 0.59
 
33 Magdalena Larsson 72.23 18:27:05 3.40 55.48 59.12 64.12 69.57 71.19 72.23

Brunflo IF

3.40 52.08 3.24 5.00 5.45 1.22 1.04
 
34 Clara Martinsson 72.27 18:27:03 3.47 56.03 59.19 64.27 69.46 71.26 72.27

Brunflo IF

3.47 52.16 3.16 5.08 5.19 1.40 1.01
 

H      Bana H   


Plac Löpare Sluttid Starttid 1-31 2-32 3-33 4-34 5-35 6-36 M-100
 
1 Simon Falkeström 0.00 17:38:27 4.50 6.23 7.39 9.48 12.38 18.29 19.20

Frösö IF

4.50 1.33 1.16 2.09 2.50 5.51 0.51
 
2 Märta Lindqvist 0.00 18:02:48 3.49 6.17 8.27 11.27 16.39 24.06 25.12

Klubblös

3.49 2.28 2.10 3.00 5.12 7.27 1.06
 
3 Mira-Märta Lekselius 0.00 18:01:18 3.24 5.10 7.27 10.15 12.48 18.59 20.03

Östersunds OK

3.24 1.46 2.17 2.48 2.33 6.11 1.04
 
4 Siri Li Lekselius 0.00 18:01:22 3.16 5.34 7.15 10.09 12.59 18.57 20.01

Östersunds OK

3.16 2.18 1.41 2.54 2.50 5.58 1.04
 
5 Simon Lindqvist 0.00 18:03:07 3.34 5.37 7.53 11.12 16.24 24.07 25.18

Östersunds OK¨

3.34 2.03 2.16 3.19 5.12 7.43 1.11
 
6 Gösta Fransson 0.00 18:12:23 4.02 5.32 6.28 8.28 10.41 14.20 15.31

Östersund OK

4.02 1.30 0.56 2.00 2.13 3.39 1.11
 
7 Tilda Rhodin 0.00 18:19:59 3.01 5.02 6.04 8.04 11.08 14.48 15.23

Klubblös

3.01 2.01 1.02 2.00 3.04 3.40 0.35
 
8 Tor Engholm 0.00 18:24:38 2.01 3.59 5.04 7.44 12.08 15.12 18.25

Klubblös

2.01 1.58 1.05 2.40 4.24 3.04 3.13
 
9 Jens Engholm 0.00 18:24:33 1.52 4.10 5.17 8.07 12.00 15.43 18.35

Klubblös

1.52 2.18 1.07 2.50 3.53 3.43 2.52
 
10 Jonna Hultstrand 0.00 18:25:24 1.29 2.50 3.44 6.11 9.02 12.45 13.38

Frösö IF

1.29 1.21 0.54 2.27 2.51 3.43 0.53
 
11 Gry Dahlgren 0.00 18:30:51 0.51 3.15 4.10 6.55 9.43 11.36 12.03

Östersunds OK

0.51 2.24 0.55 2.45 2.48 1.53 0.27
 
12 Jonna Enghult 0.00 18:32:11 2.51 4.18 5.51 7.38 9.41 13.20 14.02

Frösö IF

2.51 1.27 1.33 1.47 2.03 3.39 0.42
 
13 Linn Jonsson 0.00 18:32:09 2.51 4.17 5.50 7.59 9.54 13.28 14.08

Frösö IF

2.51 1.26 1.33 2.09 1.55 3.34 0.40
 
14 Tore Hammberg 0.00 18:16:47 2.21 3.30 5.52 7.24 8.55 11.17 11.58

Östersunds OK

2.21 1.09 2.22 1.32 1.31 2.22 0.41
 
15 Olle Hammberg 0.00 18:16:53 2.08 3.28 4.21 7.04 9.03 11.14 11.50

Östersunds OK

2.08 1.20 0.53 2.43 1.59 2.11 0.36
 
16 Siri Bergström 0.00 18:38:39 2.41 3.43 5.13 8.18 12.09 15.46 17.10

Östersunds OK

2.41 1.02 1.30 3.05 3.51 3.37 1.24
 
17 Nils Rönnestrand 0.00 18:46:29 3.04 4.43 6.21 10.26 15.05 19.47 21.13

Frösö IF

3.04 1.39 1.38 4.05 4.39 4.42 1.26
 
18 Pelle Westling 0.00 18:54:15 1.43 2.40 3.40 5.20 7.50 10.16 10.51

Marieby IF

1.43 0.57 1.00 1.40 2.30 2.26 0.35
 
19 Adam Tengblad 0.00 19:15:31 2.31 3.41 4.51 7.43 11.10 15.10 16.10

Klubblös

2.31 1.10 1.10 2.52 3.27 4.00 1.00
 

Daisy Blomqvist Utgått
16.51 21.53 44.52
57.19 57.52

Frösö IF

16.51 5.02 22.59
12.27 0.33
 
 
 
Uppdaterad: 03 MAJ 2012 11:21 Skribent: Patrik Brorsson

Postadress:
Frösö IF - Orientering
Patrik Brorsson, Böle 105
83293 Frösön

Kontakt:
Tel: 063128859
Fax: 063128859
E-post: This is a mailto link

Se all info