Hoppa till sidans innehåll

Resultat


 

Resultatlista

EOS (Elektroniskt Orienterings System) Hektor Systems www.hektor.se Utskriftsdatum: 2013-06-11 22:52:20



Klass:   D10    Bana: G 1910


Plac Sluttid Löpare Klubb
1 30.24 Frida Berggren Östersunds OK  
 

Klass:   D12    Bana: F 2040


Plac Sluttid Löpare Klubb
1 28.35 Clara Lindberg ÖOK  
2 40.46 Ella Hjelm Östersunds OK  
 

Klass:   D16    Bana: D 3760


Plac Sluttid Löpare Klubb
1 41.14 Monika Ågren Brunflo  
 

Klass:   D21    Bana: B 5590


Plac Sluttid Löpare Klubb
1 45.20 Linnea Johnsson OK Nackhe  
2 49.26 Erica Johansson ÖOK  
3 53.22 Anna Lotta Irevall Tjällmo Godegård OK  
4 61.50 Christina Green Östersunds OK  
5 68.23 Maria Nymark Frösö IF  
6 77.30 Martina Höök ÖOK  
 

Klass:   D50    Bana: D 3760


Plac Sluttid Löpare Klubb
1 52.28 Elisabeth Ågren Brunflo  
2 55.51 Agneta Samuelsson Fältjägarnas IF  
3 66.20 Marianne Åhlström OK Storsjön  
 

Klass:   D60    Bana: D 3760


Plac Sluttid Löpare Klubb
1 50.24 Helene Eriksdotter Östersunds OK  
2 50.46 Ingeborg Danielsson Östersunds OK  
3 52.27 Karin Walltin Östersunds OK  
4 59.05 Helene Wikner OK Storsjön  
5 69.52 Elisabeth Larsson Brunflo IF  
6 87.54 Signe Karlsson Östersunds OK  
 

Klass:   D70    Bana: E 2810


Plac Sluttid Löpare Klubb
1 67.02 Eivor Lindgren Brunflo IF  
 

Klass:   H10    Bana: G 1910


Plac Sluttid Löpare Klubb
1 23.06 Widar Bäckman Frösö IF  
2 27.35 Joar Bäckman Frösö IF  
3 43.59 Edvin Berggren Östersunds OK  
 

Klass:   H14    Bana: E 2810


Plac Sluttid Löpare Klubb
1 86.42 Tor Nyberg Frösö IF  
 

Klass:   H18    Bana: B 5590


Plac Sluttid Löpare Klubb
1 56.05 Ante Wernersson Östersunds OK  
 

Klass:   H21    Bana: A 6820


Plac Sluttid Löpare Klubb
1 44.06 David Sundström Söderhamns OK  
2 47.39 Sven Norrman Frösö IF  
3 47.55 Markus Hansson Östersunds OK  
4 49.31 Johan Halvarsson Östersunds OK  
5 50.03 Ulf Lindqvist Östersunds OK  
6 52.04 Martin Olsson OK Storsjön  
7 58.27 Anders Eriksson Frösö IF  
8 58.41 Daniel Berggren Östersunds OK  
9 61.17 Mattias Hallmans Frösö IF  
10 61.23 Mikael Hallmans Frösö IF  
11 64.29 Anders Carnland Frösö IF  
12 64.40 Håkan Carnland Frösö IF  
13 64.41 Kristian Gustafsson Frösö IF  
14 80.06 Joakim Stenvall NCC  
 

Klass:   H40    Bana: B 5590


Plac Sluttid Löpare Klubb
1 48.22 Anders Berg Frösö IF  
2 49.32 Magnus Mattsson Hägglunds IOFK  
3 66.53 Gunnar Hagqvist Frösö IF  
 

Klass:   H50    Bana: C 4290


Plac Sluttid Löpare Klubb
1 36.01 Hans Ågren Brunflo  
2 39.02 Jörgen Ågran OK Storsjön  
3 56.58 Gunnar Haglund Frösö IF  
 

Klass:   H60    Bana: D 3760


Plac Sluttid Löpare Klubb
1 31.31 Seth Persson Fältjägarnas IF  
2 35.25 Ola Lindgren Östersunds OK  
3 35.32 Tom Brantheim Östersunds OK  
4 38.18 Bernt Åkerlund Fältjägarnas IF  
5 40.18 Alf Berggren Östersund OK  
6 42.24 Anders Forstedt Klubblös  
7 43.46 Ove Hemmingsson Brunflo IF  
8 51.58 Claes Nordling OK Storsjön  
9 57.59 Claes Söderhiem Östersunds OK  
10 60.49 Björn Wikstrand Östersunds OK  
11 62.23 Leif Israelsson Tandsbyns IF  
12 69.43 Sven Ringvall Östersunds OK  
EjG   Sven Martin Eriksson ÖOK  
 

Klass:   H70    Bana: E 2810


Plac Sluttid Löpare Klubb
1 29.10 Bengt Hannersjö Östersunds OK  
2 33.37 Leif Allonen Fältjägarna  
3 46.52 Åke Andersson Fältjägarnas IF  
 

Klass:   H80    Bana: E 2810


Plac Sluttid Löpare Klubb
1 76.15 Gösta Nilsson Östersunds OK  
 

Klass:   NYB    Bana: H 1740


Plac Sluttid Löpare Klubb
  0.00 Arvid Berggren Östersunds OK  
  0.00 Axel Hedström Östersunds OK  
  0.00 Alex Lundberg Klubblös  
  0.00 Sofia Frimodig ÖOK  
  0.00 Rasmus Jönsson ÖOK  
 

Klass:   ÖMA    Bana: A 6820


Plac Sluttid Löpare Klubb
1 93.03 Henrik Ilhamn Östersunds SK  
 

Klass:   ÖMB    Bana: B 5590


Plac Sluttid Löpare Klubb
1 62.26 Jonas Danvind Frösö IF  
2 72.27 Thomas Dahlberg OK Storsjön  
 

Klass:   ÖMC    Bana: C 4290


Plac Sluttid Löpare Klubb
1 38.33 Thomas Gunnarsson OK Nacke  
2 42.48 Erik Willen ÖOK  
 

Klass:   ÖMD    Bana: D 3760


Plac Sluttid Löpare Klubb
1 42.59 Emma Hansson Östersunds OK  
2 43.01 Åsa Persson Östersunds OK  
3 48.35 Evelina Wallentin Östersunds OK  
  48.35 Fredrik Jungberg Klubblös  
5 49.45 Rasmus Willen Östersunds OK  
6 49.55 Eric Lindberg Östersunds OK  
7 53.25 Ida Willen Östersunds OK  
8 73.25 Gertrud Edler Klubblös  
9 91.17 Rolf Nyström Östersunds OK  
EjG   Lina Lindberg ÖOK  
 

Klass:   ÖME    Bana: E 2810


Plac Sluttid Löpare Klubb
1 58.31 Magdalena Larsson Brunflo  
2 67.05 Oskar Boström Östersunds OK  
3 77.37 Sofia Lindgren Östersunds OK  
4 101.37 Irja Wall OK Storsjön  
 

Klass:   ÖMF    Bana: F 2040


Plac Sluttid Löpare Klubb
1 38.00 Emma Lindberg ÖOK  
2 40.31 Barbro Hjelm Östersunds OK  
3 47.32 Maj-Britt Ringvall Östersunds OK
Uppdaterad: 16 JUN 2013 10:43 Skribent: Patrik Brorsson

Postadress:
Frösö IF - Orientering
Patrik Brorsson, Böle 105
83293 Frösön

Kontakt:
Tel: 063128859
Fax: 063128859
E-post: This is a mailto link

Se all info