Hoppa till sidans innehåll

Anmälda åkare


Följande åkare är anmälda till Geflepiruetten.

Gruppindelning i större klasser (Minior C & Ungdom C) kommer ske med testnivå samt ålder.

(Sortering efter klubb och efternamn)

Antonuka Anna Marija Bollnäs KK Ungdom C Flickor
Didricksson Anna-Lisa Bollnäs KK Miniorer C
Myhrberg Klara Bollnäs KK Miniorer C
Palm Elin Bollnäs KK Miniorer C
Persson Mathilda Bollnäs KK Miniorer C
Salin Emilia Bollnäs KK Ungdom B 13 Flickor
Silvroth Lina Bollnäs KK Miniorer B
Svensson Joline Bollnäs KK Miniorer C
Öst Vendela Bollnäs KK Ungdom B 13 Flickor
Andersson Matilda Borlänge KK Ungdom C Flickor
Ekholm Ester Borlänge KK Miniorer C
Gustafves Annie Borlänge KK Miniorer C
Höglund Elin Borlänge KK Ungdom C Flickor
Iversen Soleil Borlänge KK Ungdom B 13 Flickor
Johansson Bella Borlänge KK Ungdom C Flickor
Lennström Sara Borlänge KK Ungdom C Flickor
Lindgren Maja Borlänge KK Miniorer C
Lindström Anna Borlänge KK Miniorer C
Niklasson Emma Borlänge KK Ungdom B 13 Flickor
Sjödén Maja Borlänge KK Ungdom C Flickor
Zetterström Tilde Borlänge KK Miniorer C
Bernhardsson Agnes Brinka Sandviken KK Ungdom C Flickor
From Elin Brinka Sandviken KK Ungdom B 13 Flickor
Grindberg Lisa Brinka Sandviken KK Miniorer C
Grindberg Märta Brinka Sandviken KK Ungdom C Flickor
Juuti Åsberg Molly Brinka Sandviken KK Ungdom C Flickor
Kleen Lissi Brinka Sandviken KK Miniorer C
Kleen Lovis Brinka Sandviken KK Ungdom C Flickor
Westerlund Pim Brinka Sandviken KK Miniorer C
Österberg Maja Brinka Sandviken KK Miniorer C
Astervik Klara Gävle KK Ungdom B 15_2 Flickor
Belin Linn Gävle KK Miniorer C
Björklund Ida Gävle KK Ungdom C Flickor
Fatih Lanya Gävle KK Ungdom C Flickor
Fernström Tilda Gävle KK Ungdom B 15_1 Flickor
Gabrielli Felicia Gävle KK Miniorer C
Grundström Daniella Gävle KK Ungdom C Flickor
Hansson Clara Gävle KK Ungdom B 15_1 Flickor
Hibner-Wigh Maja Gävle KK Ungdom B 13 Flickor
Håkansson Wilma Gävle KK Ungdom C Flickor
Johannesson Mathilda Gävle KK Miniorer A
Leiman Milana Gävle KK Miniorer A
Lijla Lindqvist Filippa Gävle KK Miniorer C
Linderdahl Alva Gävle KK Ungdom B 13 Flickor
Lövqvist Ronja Gävle KK Miniorer C
Norrbelius Mathilda Gävle KK Ungdom B 13 Flickor
Nyström Emma Gävle KK Miniorer B
Pehrsson Märtha Gävle KK Ungdom B 15_2 Flickor
Sandström Sofia Gävle KK Ungdom C Flickor
Seger Emmy Gävle KK Ungdom C Flickor
Westberg Engblom Malva Gävle KK Ungdom C Flickor
Westling Maja Gävle KK Miniorer B
Westling Lina Gävle KK Ungdom C Flickor
Wikegård Ebba Gävle KK Ungdom C Flickor
Wiksell Maja Gävle KK Ungdom B 15_2 Flickor
Wiksell Stina Gävle KK Ungdom C Flickor
Zarotti Engla Gävle KK Miniorer C
Zetterberg Astrid Gävle KK Ungdom B 13 Flickor
Östergren Mimmi Gävle KK Ungdom B 13 Flickor
Alm Norah KK Iskristallen Miniorer C
Alm Hannah KK Iskristallen Ungdom B 15_2 Flickor
Gilliusson Julia KK Iskristallen Ungdom C Flickor
Grahn Emma KK Iskristallen Ungdom C Flickor
Håkansson Anna KK Iskristallen Ungdom C Flickor
Kuoppa Milla KK Iskristallen Miniorer C
Rönningås Elsa KK Iskristallen Ungdom C Flickor
Sintorn Maja KK Iskristallen Ungdom C Flickor
Sällbom Agnes  KK Iskristallen Juniorer B_1 Damer
Ersson Alva Orsa KK Miniorer C
Feller Sarah Orsa KK Ungdom C Flickor
Hansson Tyra Orsa KK Ungdom C Flickor
Kvarnlöf Adina Orsa KK Ungdom C Flickor
Nyberg Sonja Orsa KK Ungdom C Flickor
Sparr Johan Orsa KK Ungdom B Pojkar
Azizi Jasmine SK Gavleskäret Miniorer C
Azizi Dilan SK Gavleskäret Miniorer C
Bergström Ellie SK Gavleskäret Ungdom C Flickor
Engren Nora SK Gavleskäret Miniorer C
Eriksson Alva SK Gavleskäret Miniorer C
Fredriksson Emillia SK Gavleskäret Miniorer C
Holm Matilda SK Gavleskäret Ungdom C Flickor
Högstedt Chantelle SK Gavleskäret Miniorer C
Jahic Ida SK Gavleskäret Miniorer C
Lundh Ebba SK Gavleskäret Miniorer C
Lisa Nordin SK Gavleskäret Miniorer C
Sundell Thea SK Gavleskäret Miniorer C
Värn Alice SK Gavleskäret Miniorer C
Adler Stina Strands IF Miniorer C
Andersson Märta Strands IF Juniorer B_2 Damer
Broberg Signe Strands IF Miniorer C
Emilsson Ella Strands IF Ungdom C Flickor
Faller Klara Strands IF Miniorer C
Faller Wilma Strands IF Miniorer C
Hammarström Elice Strands IF Miniorer C
Hansson Karolina Strands IF Ungdom C Flickor
Herranen Lina Strands IF Ungdom C Flickor
Hållén Klara Strands IF Ungdom C Flickor
Hällberg Marielle Strands IF Juniorer C Damer
Karlsson Alina Strands IF Ungdom B 15_2 Flickor
Lammenvirta Jenna Strands IF Miniorer C
Larsson Klara Strands IF Ungdom B 13 Flickor
Müller Elin Strands IF Ungdom B 13 Flickor
Ring Emma Strands IF Miniorer C
Smidt Anna Strands IF Miniorer C
Svedén Linnea Strands IF Ungdom C Flickor
Thor Linnéa Strands IF Ungdom C Flickor
Wadén Emma Strands IF Ungdom B 15_2 Flickor
Wimo Thea Strands IF Miniorer C
Uppdaterad: 28 SEP 2015 14:00 Skribent: Magnus Wiksell

Postadress:
Gävle KK - Konståkning
Helena Wiksell, Järpvägen 17
80424 Gävle

Kontakt:
Tel: +46706938066
E-post: info@gavlekonstaknin...

Se all info