Hoppa till sidans innehåll

Anmälda spelare


Start 17/3 kl 11:00 Early Bird

  1. Martin Krums Gislaved BK
  2. Jerry Nejd Jönköpings KK
  3. Matthias Axelsson Gislaved BK
  4. Andreas Johansson Team Värnamo BC
  5. Jerker Bergfeldt Gislaved BK
  6. Lisbeth Uddemar JBS/Boys 
  7. Anders Hempel JBS/Boys 
  8. Toni Miletak Gislaved BK
  9. Marko Lamminperä Gislaved BK
  10. Yvonne A Eriksson BK Linnéa
  11. Susanne Brink BK Calluna
  12. Mikael Petterson Team Alingsås
  13. Peter Johansson Sunnerbo BK
  14. Melvin Nielsen June BK

 Start 19/3 kl 19:30 Early Bird

  1. Jerker Bergfeldt Gislaved BK Reentry 1
  2. Tommy Ingvarsson Team Värnamo BC
  3. Pierre Emilsson Gislaved BK
  4. Benny Ahnberg Gislaved BK
  5. Jan Ingvarsson Team Värnamo BC
  6. Robert Andersson Gislaved BK
  7. Simon Norrman Team Värnamo BC
  8. Michael Johansson Team Värnamo BC
  9. Barsamo Calan Team Värnamo BC
  10. Jonas Lindström Gislaved BK
  11. Martin Krums Gislaved BK Reentry 1
  12. Johanna Leiderud BK Linnéa
  13. Benny Wallin Gislaved BK
  14. Daniel Olin Team Värnamo BC
  15. Pelle Ahlström Team Värnamo BC
  16. Victoria Johansson X-calibur  

 Start 24/3 kl 10:00

  1. Bonny Lilja Hönö BK 
  2. Johanna Borgström Hönö BK 
  3. Aarre Gröhn JBS/Boys 
  4. Benny Ahnberg Gislaved BK Reentry 1  
  5. Reine Lidén Gislaved BK

 Start 14/4 kl 10:00

  1. John Johansson Borås GIF BK
  2. Emmelie Rydfalk Borås GIF BK
  3. Max Sandberg Borås GIF BK
  4. Erik Bengtsson Borås GIF BK 
  5. Emil Stormwall Borås GIF BK
  6. Fredrik Svensson Borås GIF BK 
  7. Per-Olof Johansson Team Värnamo BC 
  8. Sören Carlsson Team Värnamo BC
  9. Jan Ingvarsson Team Värnamo BC 

 Start 15/4 kl 18:30

  1. Carina Leiderud BK Linnéa
  2. May-Britt Lindström BK Linnéa 
  3. Maggan Carlsson BK Linnéa 
  4. Krister Carlsson BK Turbo 
  5. Sören Carlsson Team Värnamo BC 
  6.  

 Start 19/4 kl 11:00

  1. Lea Virta BK Linnéa
  2. Eero Virta Gislaved BK
  3. Melvin Nielsen June BK
  4. Linnéa Andersson Hallandia BK
  5. Oscar Svensson BKF Falkenberg
  6. Gustav Gunnarsson BKF Falkenberg
  7. Daniel Johansson Team Clan
  8. William Berggren Team Clan
  9. Elis Jacobsson Glasriket KK
  10. Simon Johansson Sunnerbo BK
  11. Simon Norrman Team Värnamo BC
  12. Joel Hedlund Glasriket KK
  13. Magnus Johansson Vingåkers BK
  14. Johanna Lejderud BK Linnéa 
  15. Johanna Borgström Hönö BK
  16. Bonny Lilja Hönö BK

Start 19/4 kl 14:00

  1. Magnus Johansson Vingåkers BK
  2. Camilla Oscarsson BK Linnéa 
  3. Lena Pettersson BK Linnéa 
  4. Jimmy Stånggren Gislaved BK 
  5. Jerker Bergfeldt Gislaved BK Reentry 2 
  6. Sandra Gummesson BK Linnéa
  7. Jessica Eriksson BK Linnéa 
  8. Robert Andersson Gislaved BK 
  9. Peter Johansson Sunnerbo BK
  10. Benny Ahnberg Gislaved BK 
  11. Johanna Lejderud BK Linnéa 
  12. Barsamo Calan Team Värnamo BC 

Start 20/4 kl 11:00

  1. Sören Persson Atlantic Sharks
  2. Kenth Lorentzon Emmaboda BK
  3. Stefan Johnsson Emmaboda BK 
  4. Maggan Carlsson BK Linnéa
  5. Carina Leiderud BK Linnéa 
  6. Michael Johansson Team Värnamo BC 
  7.  
  8.  
  9.  
  10.  
  11.  
  12.  
  13.  
  14.  
  15.  

 Start 20/4 kl 14:00

  1.  Sören Persson Atlantic Sharks Reentry 1
  2.  Martin Krums Gislaved BK Reentry 2
  3.  Stefan Johnsson Emmaboda BK
  4.  Reine Lidén Gislaved BK Reentry 1
  5.  
  6.  
  7.  
  8.  
  9.  
  10.  
  11.  
  12.  
  13.  
  14.  
  15.  
  16.  
Uppdaterad: 24 FEB 2019 23:20 Skribent: Benny Rancinger
E-post: Adressen Gömd

Postadress:
Gislaveds BK - Bowling
Benny Rancinger, Kastanjegatan 12E
33332 Smålandsstenar

Besöksadress:
Benny Rancinger, Kastanjegatan 12E
33332 Smålandsstenar

Kontakt:
Tel: [saknas] Information
E-post: This is a mailto link

Se all info