Hoppa till sidans innehåll

Starter


Lör 7/3 Early Bird start 1 kl 13:00       Full start     

  1. Matthias Axelsson Gislaved BK 
  2. Eero Virta Gislaved BK
  3. Lea Virta BK Linnéa
  4. Lisbeth Uddemar JBS/Boys
  5. Anders Hempel JBS/Boys
  6. Johan Gannerud Skillingaryds IS
  7. Saga Gannerud Skillingaryds IS
  8. Anita Gannerud Skillingaryds IS
  9. Anton Rosqvist Skillingaryds IS
  10. Daniel Hoffman Skillagryds IS
  11. Mikael Juul Skillingaryds IS
  12. Loella Juul skillingaryds IS
  13. Camilla Oscarsson BK Linnéa
  14. Krister Carlsson BK turbo
  15. Benny Rancinger Gislaved BK
  16. Toni  Miletak Forsheda BK

Sön 8/3 Early Bird start 2 kl 10:30       Full start

  1. Joakim Öhrwall IFK Borås
  2. Martin Karlsson IFK Borås
  3. Max Sandberg Borås Gif BK
  4. Oliver Oscarsson IFK Borås
  5. Peter Hellström Team Clan
  6. Mikael Törbom Borås Gif BK
  7. Martin Krums Gislaved BK
  8. Tommy Andersson Jönköping KK
  9. Markus Carlsson IFK Borås
  10. Pierre Emilsson Gislaved BK
  11. Jerker Bergfeldt Gislaved BK
  12. Sören Carlsson Team Värnamo BC
  13. Aarre Gröhn JBS/Boys
  14. Melvin Nielsen Jönköping KK
  15. Katarina Nielsen Jönköping KK
  16. Thea Huck BK Linnéa

Sön 8/3 Early Bird start 3 kl 13:30       Full start

  1. Peter Hellström Team Clan R1 
  2. Martin Krums Gislaved BK R1
  3. Tommy Andersson Jönköping KK
  4. Barsamo Calan Team Värnamo BC
  5. Michael Johansson Team Värnamo BC
  6. Patrik Lewcun Team Värnamo BC
  7. Matteus Calan Team Värnamo BC
  8. Simon Norrman Team Värnamo BC
  9. Filip Lewcun Team Värnamo BC
  10. Victor Larsson BK Turbo
  11. Emma Johansson Team Värnamo BC
  12. Pia Melkersson BK Linnéa
  13. Matthias Axelsson Gislaved BK R1
  14. Simon Johansson Sunnerbo BK
  15. Peter Johansson Sunnerbo BK
  16. Jerker Bergfeldt Gislaved BK R1

Lör 14/3 start 4 kl 10:30                        2 platser kvar                      

  1. Robert Andersson Gislaved BK
  2. John Johansson Borås Gif BK
  3. Fredrik Svensson Borås Gif BK
  4. Erik Bengtsson Borås Gif BK
  5. Emil Stormvall Borås Gif BK
  6. Göran Jagdell Borås Gif BK
  7. Gary Lång Borås Gif BK
  8. Jens Johansson Gif BK
  9. Bo Lindström Borås Gif BK
  10. Anna-Karin Bengtsson Borås BK/Midas
  11. Leif Bengtsson Borås BK/Midas
  12. Nicholas Chill Borås GIF BK
  13. Margaretha Carlsson BK Linnéa
  14. Benny Ahnberg Gislaved BK

Sön 15/3 start 5 kl 13:30                     10 platser kvar

  1. Tobias Nord Jönköping KK
  2. Stefan Nord Jönköping KK
  3. Melvin Nielsen Jönköping KK R1
  4. Anton Wolf Gislaved BK 
  5. Jessica Eriksson BK Linnéa
  6. Yvonne A Eriksson BK Linnéa

Torsdag 3:e sept start 9 kl 18:30             1 plats kvar

  1. Benny Rancinger Gislaved BK R1
  2. Benny Ahnberg Gislaved BK R1
  3. Gustav Oskarsson Gislaved BK
  4. Victor Larsson BK Turbo R1
  5. Jan Ingvarsson Team Värnamo BC
  6. Tommy Ingvarsson Team Värnamo BC
  7. Sören Carlsson Team Värnamo BC R1
  8. Jonas Lindström Gislaved BK
  9. Marko Lamminperä Gislaved BK
  10. Kim Bolleby Team Pergamon
  11. Robert Andersson Gislaved BK
  12. Patric Lewcun team Värnamo BC R1
  13. Bengt Carlsson Team Värnamo BC
  14. Michael Johansson Team Värnamo BC R1
  15. Victoria Johansson Team X-Calibur BK     

Torsdag 10:e sept start 12 kl 18:30           Full start

  1. Mikael Juul Skillingaryds IS R1
  2. Loella Juul skillingaryds IS R1
  3. Alva Juul Skillingaryds IS
  4. Tommy Andersen Jönköping KK R2
  5. Melvin Nielsen Jönköping KK R2
  6. Anders Rogvall Jönköping KK
  7. Aarre Gröhn JBS/Boys R1
  8. Johan Gannerud Skillingaryds IS R1
  9. Anita Gannerud Skillingaryds IS R1
  10. Saga Gannerud Skillingaryds IS R1
  11. Daniel Hofmann Skillingaryds IS R1
  12. Bengt Carlsson Team Värnamo BC R1 
  13. Katarina Nielsen Jönköping KK R1
  14. Niclas Ihreborn Skillingaryds IS 
  15. Henrik Ahlstrand Jönköping KK
  16. Michael Johansson Team Värnamo BC R2,  1:a reserv Jerker Bergfeldt Gislaved BK R2. 2:a reserv Benny Ahnberg Gislaved BK R2.

Lördag 3:e okt start 10 kl 10:00        Full start  

  1. Jerry Nejd Jönköping KK
  2. Patric Lewcun Team Värnamo BC R2
  3. Elis Jacobsson Team Värnamo BC
  4. Emma Mewén BK Högland
  5. Robin Ilhammar Team Clan BK
  6. Simon Norrman Team Värnamo BC R1
  7. Sara Lundin BK Team Kungsbacka
  8. Kai Aho Gislaved BK 
  9. Martin Krums Gislaved BK R2
  10. Victoria Johansson Team X-Calibur BK R1
  11. Patrik Gustavsson BK Turbo
  12. Elias Erlandsson BK Turbo
  13. Sören Carlsson Team Värnamo BC R2
  14. Krister Carlsson BK Turbo R1
  15. Mike Lorentzon Gislaved BK
  16. Victor Larsson BK Turbo R2

 

Lördag 3:e okt start 14 kl 13:00 OBS! SISTA START!!    Full start

  1. Peter Östensson BK Viskan
  2. Ann-Britt Östensson BK Calluna Borås
  3. Erik Bengtsson Borås GIF BK R1
  4. John Johansson Borås GIF BK R1
  5. Max Sandberg BK Viskan R1
  6. Carina Leiderud BK Linnéa
  7. Elias Andersson JBS/Boys
  8. Tomas Andersson JBS/Boys
  9. Per-Olov Lönn BK Turbo 
  10. Mikael Juuul Skillingaryds IS R2
  11. Loella Juul Skillingaryds IS R2
  12. Alva Juul Skillingaryds IS R2
  13. Bonny Lilja BK Hönö 
  14. Johanna Borgström BK Hönö
  15. Jerker Bergfeldt Gislaved BK R2
  16. Benny Wallin gislaved BK 

 

OBS! Tävlingen är återuppstartad. Final den 4:e oktober!

Det finns inget album kopplat till denna sida.

Postadress:
Gislaveds BK - Bowling
Benny Rancinger, Kastanjegatan 12E
33332 Smålandsstenar

Besöksadress:
Benny Rancinger, Kastanjegatan 12E
33332 Smålandsstenar

Kontakt:
Tel: [saknas] Information
E-post: This is a mailto link

Se all info