Hoppa till sidans innehåll

Poängställning Gyllene Uttern kannan


Slutställning 2019

Namn Totalpoäng
Elliott Rehn 276
Mattias Rehn 223
Siri Rehn 200
Philip Hjellström 174
Monika Hjellström 169
Sten Åström 99
Birgitta Lundh 96
Göran Jansson 83
Anita Eriksson 75
Conny Simonsson 66
Victoria Lindén 64
Anders Larsson  51
Göran Eriksson 49
Wincent Karlsson 33
Kajsa Rehn 32
Tomas Lundh 32
Leah Jonzon  26
Soli Karlsson 26
Linn Björnsson 24
Rasmus Alloh 22
Björn Tiger 20
Anton Levinsson 18
Samuel Karlsson 18
Jimmy Iby 12
Per Karlsson 12
Robin Alloh 4
Agnes Jansson 2
Alex Barje 2

 

Redovisade tävlingar.

Klubb/datum
IKHP 10/1
IKHP 17/1
Hjälpkurvan 24/1
IKHP 31/1
OK Gränsen 7/2
JOK 21/2
IKHP 28/2
Pan 1/3
Pan 2/3
Pan 3/3
Laholm 9/3
Halmstad 10/3
IKHP 14/3
Tjällmo Godeg.16/3
Nyköping 23/3
Tibro 29/3
Tibro 30/3
Tibro 31/3
FAIK OK 5/4
FAIK OK 6/4
Norrvirdarna 7/4
SOK Aneby 10/4
Växjö OK 13/4
Växjö OK 14/4
IFK Stockaryd 17/4
Tockarps IK 20/4
SOK Aneby 21/4
SOK Aneby 22/4
SOL Tranås 24/4
IKHP 25/4
OK Bävern 28/4
OK Gränsen 1/5 (1)
OK Gränsen 1/5  (2)
Mjölby OK 1/5
Nybro OK 4/5
OK Tisaren 5/5
Vaggeryd 7/5
Gällstad 11/5
OK Ymer 12/5
Boxholm 14/5
OK Bävern 15/5
Bottnaryd 16/5
OK Älme ind. 18/5
OK Älme staf. 18/5
Gudhems IF ind 19/5
Gudhems IF staf 19/5
Boxholms OK 22/5
Tidaholm 25/5
Nässjö OK 25/5
Matteus SI 26/5
OK Njudung 29/5
Mullsjö SOK 29/5
OK 64 Torpa 30/5
Bredaryds SOK 2/6
Nässjö OK 5/6
OK Gränsen 6/6
Eksjö SOK 8/6
OK Klyftamo 8/6 E1
OK Klyftamo 8/6 E2
IK Gandvik 9/6
Annebergs GIF 12/6
Boxholms OK 25/6
OK Gränsen 27/6
OK Gisle 1/7
Tidaholms SISU 2/7
GBOK 4/7
Visborgs OK 9/7
Visborgs OK 10/7
Eksjö SOK 9/7
FK Friskus 12/7
FK Friskus 13/7
FK Friskus 14/7
Andrarums OK 15/7
Andrarums OK 16/7
Andrarums OK 17/7
Forserums OK 16/7
JOK 18/7
O-Ringen 22/7
O-Ringen 23/7
O-Ringen 25/7
O-Ringen 26/7
O-Ringen 27/7
Annebergs GIF 30/7
OK Mark 3/8
OK Mark 4/8
SOK Aneby 6/8
SOK Aneby 7/8
Stjärnorp 8/8
Hestra IF 9/8
Hestra IF 10/8
Hestra IF 11/8
SOL Tranås 13/8
Eksjö SOK 14/8
Sk-ryd/V-ryd 17/8
JOK 18/8
Bodafors 21/8
Anderstorp OK 24/8
SPF/PRO Sala 24/8
SPF/PRO Sala 24/8
Skogspojkarna 25/8
Målilla OK 25/8
Tidaholm SISU 27/8
IK Vista 27/8
SOL Tranås 28/8
Västervik 30/8
IKHP 1/9
IF Hallby SOK 3/9
IKHP 5/9
Bredaryds SOK 7/9
IFK Sävsjö 11/9
OK Gisle 15/9
OK Bävern 18/9
GBOK 21/9
Eksjö SOK 27/9
Eksjö SOK 28/9
Tenhult 29/9
Forserum 2/10
Ulricehamn 5/10
Tranemo 6/10
Boxholm 9/10
GBOK 10/10
Kinnaström E1 13/10
Kinnaström E2 13/10
OK Njudung 16/10
Istrums 18/10
Istrums 19/10
Motala AIF 20/10
Nässjö OK 23/10
Kexholms OK 26/10
Kexholms OK 27/10
Nässjö OK 2/11
OK Gränsen 3/11
Borås GIF 8/11
Hestra IF 9/11
IK Ymer 10/11
OK Stigen 16/11
IKHP 28/11
Vbn 2 Öxnehaga 5/12

 










 

Uppdaterad: 11 AUG 2018 19:26 Skribent: Tomas Lundh

GBOK Orientering

GBOK MTB

logohemmavinsten


Visa GBOK-stugan på en större karta

 


Stöd GBOK genom ett enkelt bidrag!

Swish 123 1790 385

 

Postadress:
Gränna-Bygdens OK - Orientering
Bertil Kjellström, Bergsgatan 24
56332 Gränna

Kontakt:
Tel: 0706859400
E-post: This is a mailto link

Se all info