Deltagarlista Gren 1-15 
 
  Tävling  Malsjö Cup    Utskriftsdatum  13 februari 2017   
  Tävlingsort  Grums    Utskriftstid  16:01   
  Arrangör  Grums SS         
  Bassäng  25m         
  Tävlingsdatum  19 februari 2017         
 
 
Gren 1, 25m Fjärilsim Herrar 
 
ID  Namn  Född  Förening  Licens  Bassäng  Anmtid  Status 
92  Albringer Lex  2007  KARLSTAD  AA0907  25 m  18.83   
91  Albringer Alexander  2007  KARLSTAD  AB1907  25 m  25.21   
112  Pellfolk Johan  2007  KARLSTAD  AC3507  25 m  26.39   
108  Mathisen Oskar  2009  KARLSTAD  AA4509  25 m  32.99   
50  Otnem Vilhelm  2007  GRUMS SS  AF3907  25 m     
101  Hellgren Olof  2008  KARLSTAD  AE0708  25 m     
 
Gren 2, 25m Fjärilsim Damer 
 
ID  Namn  Född  Förening  Licens  Bassäng  Anmtid  Status 
151  Segerström Elin  2007  SOLSTA  AF7407  25 m  19.49   
15  Johansson Alva  2008  DEJE SS  AB4208  25 m  20.92   
149  Hellström Embla  2007  SOLSTA  AK2407  25 m  21.20   
38  Bäcker Ella  2007  GRUMS SS  AH1607  25 m  23.08   
41  Englund Moa  2008  GRUMS SS  AA1408  25 m  23.19   
74  Jonsson Elin  2007  KARLSKO SF  AH0607  25 m  23.53   
148  Boström Lovisa  2007  SOLSTA  AH3607  25 m  24.59   
26  Larsson Agnes  2007  FILIPSTAD  AM7407  25 m  31.19   
Lundgren ELLEN  2007  ARVIKA SS  AM8207  25 m     
10  105  Lindberg Signe  2008  KARLSTAD  AJ5608  25 m     
 
Gren 3, 50m Fjärilsim Herrar 
 
ID  Namn  Född  Förening  Licens  Bassäng  Anmtid  Status 
139  Lundberg Alexander  2002  VÄNERSBORG  AG5302  25 m  30.77   
83  Löfbom Philip  2003  KARLSKO SF  AC0903  25 m  31.36   
61  Björstam Oscar  2003  KARLSKO SF  AH2703  25 m  34.15   
66  Hodberg Noel  2002  KARLSKO SF  AS7302  25 m  36.92   
119  Feki Adam  2005  SÄFFLE SS  AC8905  25 m  37.22   
68  Högqvist Oskar  2003  KARLSKO SF  AN1703  25 m  38.19   
69  Hökemyr Gabriel  2002  KARLSKO SF  AV0502  25 m  40.06   
100  Hedin Filip  2003  KARLSTAD  AS1503  25 m  40.35   
55  Wåhlén Emil  2004  GRUMS SS  AF3104  25 m  40.69   
10  138  Dahlqvist Filip  1997  VÄNERSBORG  AR9797  50 m  42.57   
11  95  Bülund Marcus  2004  KARLSTAD  AE4304  25 m  43.02   
12  33  Axelsson Edvin  2004  GRUMS SS  AD5704  25 m  43.39   
13  34  Axelsson Emil  2004  GRUMS SS  AD4704  25 m  43.46   
14  86  Osman Mohamed  2003  KARLSKO SF  AW4903  25 m  43.76   
15  145  Svensson Albin  2004  ÅMÅLS SS  AW5504  25 m  43.82   
16  111  Pellfolk Erik  2005  KARLSTAD  AG7305  25 m  47.72   
17  65  Hellberg Viktor  2006  KARLSKO SF  AC0706  25 m  53.19   
18  123  Koivumäki Hugo  2004  SÄFFLE SS  AT2904  25 m  57.95   
19  140  Lundberg Tommy  2005  VÄNERSBORG  AB1305  25 m  59.73   
20  25  Landeman Charlie  2003  FILIPSTAD  AY6303  25 m     
21  28  Spelling Noel  2006  FILIPSTAD  AJ4106  25 m     
22  94  Bjurenhed Erik  2006  KARLSTAD  AI2506  25 m     
 
Gren 4, 50m Fjärilsim Damer 
 
ID  Namn  Född  Förening  Licens  Bassäng  Anmtid  Status 
77  Kinell Alexandra  2000  KARLSKO SF  AF2200  25 m  31.30   
67  Håkansson Elin  1997  KARLSKO SF  BL4697  25 m  32.22   
84  Nilsson Elin  2001  KARLSKO SF  BU9401  25 m  32.27   
137  Bennehed Klara  1997  VÄNERSBORG  AB4897  25 m  32.40   
63  Grandelius Saga  2001  KARLSKO SF  AE1801  25 m  32.52   
81  Lekberg Sanna  2001  KARLSKO SF  AM4201  25 m  33.53   
62  Ek Matilda  2002  KARLSKO SF  AG5202  50 m  34.36   
44  Grubb Pauline  2003  GRUMS SS  AA4403  25 m  34.45   
64  Hammarbäck Moa  2003  KARLSKO SF  AR5403  25 m  34.53   
10  43  Grubb Lovisa  2000  GRUMS SS  AD1400  25 m  34.58   
11  99  Hedin Emmy  2001  KARLSTAD  BO5401  25 m  34.84   
12  152  Segerström Erica  2004  SOLSTA  AR9804  25 m  35.07   
13  16  Johansson Amanda  2005  DEJE SS  AI3605  25 m  35.68   
14  24  Johansson Nova  2004  FILIPSTAD  AA0204  25 m  38.47   
15  37  Busacca Hjärtquist Anna  2005  GRUMS SS  AH4605  25 m  38.62   
16  51  Sjöbom Ella  2005  GRUMS SS  AH3605  25 m  38.64   
17  103  Johnson Alice  2005  KARLSTAD  AU2805  25 m  38.67   
18  59  Bergström Alice  2004  KARLSKO SF  AS5404  25 m  39.04   
19  118  Bruce-Holm Linnéa  2005  SÄFFLE SS  AH4205  25 m  39.18   
20  121  Halldan Tilde  2005  SÄFFLE SS  AH6205  25 m  39.42   
21  104  Lindberg Linnea  2005  KARLSTAD  AJ2205  25 m  39.76   
22  128  Mortensen Tindra  2005  SÄFFLE SS  BD1605  25 m  39.83   
23  85  Nyberg Maja  2004  KARLSKO SF  BM9804  25 m  40.38   
24  71  Johansson Isabelle  2005  KARLSKO SF  AM0405  25 m  40.55   
25  35  Blom Amanda  2004  GRUMS SS  BF9804  25 m  41.06   
26  130  Orban Amanda  2005  SÄFFLE SS  AH9205  25 m  41.58   
27  47  Kumm Anna  2004  GRUMS SS  AH9604  25 m  42.50   
28  80  Larsson Mia  2006  KARLSKO SF  AT0206  25 m  42.51   
29  21  Berglund Linn  2003  FILIPSTAD  AP0603  25 m  43.50   
30  82  Lekberg Thea  2004  KARLSKO SF  AR0404  25 m  44.40   
31  88  Therus Linneá  2005  KARLSKO SF  BC1805  25 m  47.06   
32  98  Engvall Sofie  2005  KARLSTAD  AL8805  25 m  48.70   
33  129  Myrén Nathalie  2004  SÄFFLE SS  AT2604  25 m  49.45   
34  73  Johansson Paula  2004  KARLSKO SF  AR2404  25 m  49.61   
35  106  Lindner Ellen  2005  KARLSTAD  BK3605  25 m  50.29   
36  54  Umeland Wilma  2006  GRUMS SS  AI5206  25 m  51.24   
37  53  Umeland Moa  2004  GRUMS SS  AY1404  25 m  52.01   
38  96  Dahlberg Emma  2005  KARLSTAD  BA8205  25 m  52.54   
39  70  Jansson Thelma  2005  KARLSKO SF  BB0805  25 m  53.02   
40  109  Mohammadi Haze  2004  KARLSTAD  BW5604  25 m  53.03   
41  75  Jonsson Frida  2005  KARLSKO SF  AM1405  25 m  55.86   
42  Hoffman Fanny  2005  ARVIKA SS  AZ7605  25 m     
43  60  Biro Boglarka  2006  KARLSKO SF  AO9806  25 m     
44  72  Johansson Nathalie  2006  KARLSKO SF  AB2606  25 m     
45  114  Wilde Agnes  2005  KARLSTAD  BB4805  25 m     
 
Gren 5, 50m Ryggsim Herrar 
 
ID  Namn  Född  Förening  Licens  Bassäng  Anmtid  Status 
83  Löfbom Philip  2003  KARLSKO SF  AC0903  25 m  32.26   
139  Lundberg Alexander  2002  VÄNERSBORG  AG5302  25 m  35.09   
66  Hodberg Noel  2002  KARLSKO SF  AS7302  25 m  36.53   
61  Björstam Oscar  2003  KARLSKO SF  AH2703  25 m  36.88   
69  Hökemyr Gabriel  2002  KARLSKO SF  AV0502  25 m  39.21   
55  Wåhlén Emil  2004  GRUMS SS  AF3104  25 m  40.53   
68  Högqvist Oskar  2003  KARLSKO SF  AN1703  25 m  41.19   
119  Feki Adam  2005  SÄFFLE SS  AC8905  25 m  41.19   
100  Hedin Filip  2003  KARLSTAD  AS1503  25 m  41.33   
10  95  Bülund Marcus  2004  KARLSTAD  AE4304  25 m  42.56   
11  33  Axelsson Edvin  2004  GRUMS SS  AD5704  25 m  42.71   
12  123  Koivumäki Hugo  2004  SÄFFLE SS  AT2904  25 m  43.62   
13  92  Albringer Lex  2007  KARLSTAD  AA0907  25 m  43.65   
14  111  Pellfolk Erik  2005  KARLSTAD  AG7305  25 m  44.28   
15  145  Svensson Albin  2004  ÅMÅLS SS  AW5504  25 m  44.37   
16  34  Axelsson Emil  2004  GRUMS SS  AD4704  25 m  44.97   
17  86  Osman Mohamed  2003  KARLSKO SF  AW4903  25 m  46.49   
18  91  Albringer Alexander  2007  KARLSTAD  AB1907  25 m  48.84   
19  150  Larsson Casper  2006  SOLSTA  AG7906  25 m  48.85   
20  Lindblom William  2004  ARVIKA SS  AE3104  25 m  48.94   
21  115  Arian Ali  2004  SÄFFLE SS  AT8704  25 m  49.72   
22  65  Hellberg Viktor  2006  KARLSKO SF  AC0706  25 m  50.02   
23  144  Lundahl Robin  2004  ÅMÅLS SS  AW3904  25 m  50.48   
24  127  Locken Linus  2008  SÄFFLE SS  AC5508  25 m  51.39   
25  11  Pasalic Jusuf  2001  ARVIKA SS  AS7701  25 m  52.44   
26  140  Lundberg Tommy  2005  VÄNERSBORG  AB1305  25 m  53.04   
27  Lindblom Oliwer  2007  ARVIKA SS  AF7107  25 m  53.48   
28  122  Holm Alfred  2008  SÄFFLE SS  AB0108  25 m  53.54   
29  31  Aronsson Jonatan  2005  GRUMS SS  AA5705  25 m  56.81   
30  112  Pellfolk Johan  2007  KARLSTAD  AC3507  25 m  1:00.47   
31  94  Bjurenhed Erik  2006  KARLSTAD  AI2506  25 m  1:01.61   
32  108  Mathisen Oskar  2009  KARLSTAD  AA4509  25 m  1:02.92   
33  36  Blom Tom  2006  GRUMS SS  AO9706  25 m  1:03.57   
34  25  Landeman Charlie  2003  FILIPSTAD  AY6303  25 m     
35  29  Andersson Joel  2007  GRUMS SS  AH4107  25 m     
36  32  Aronsson Mattias  2008  GRUMS SS  AD0108  25 m     
37  50  Otnem Vilhelm  2007  GRUMS SS  AF3907  25 m     
38  97  Eder Gabriel  2006  KARLSTAD  AO7306  25 m     
39  102  Johander Vincent  2008  KARLSTAD  AD3108  25 m     
40  131  Persson Christoffer  2007  SÄFFLE SS  AI3907  25 m     
41  135  Westlindh Erik  2007  SÄFFLE SS  AG4707  25 m     
 
Gren 6, 50m Ryggsim Damer 
 
ID  Namn  Född  Förening  Licens  Bassäng  Anmtid  Status 
67  Håkansson Elin  1997  KARLSKO SF  BL4697  25 m  33.23   
84  Nilsson Elin  2001  KARLSKO SF  BU9401  25 m  33.90   
77  Kinell Alexandra  2000  KARLSKO SF  AF2200  25 m  34.17   
137  Bennehed Klara  1997  VÄNERSBORG  AB4897  25 m  34.23   
63  Grandelius Saga  2001  KARLSKO SF  AE1801  25 m  34.82   
64  Hammarbäck Moa  2003  KARLSKO SF  AR5403  25 m  35.39   
52  Strömberg Filippa  1999  GRUMS SS  AI9499  25 m  36.40   
152  Segerström Erica  2004  SOLSTA  AR9804  25 m  37.79   
62  Ek Matilda  2002  KARLSKO SF  AG5202  25 m  37.90   
10  99  Hedin Emmy  2001  KARLSTAD  BO5401  25 m  38.57   
11  44  Grubb Pauline  2003  GRUMS SS  AA4403  25 m  39.10   
12  118  Bruce-Holm Linnéa  2005  SÄFFLE SS  AH4205  25 m  39.40   
13  104  Lindberg Linnea  2005  KARLSTAD  AJ2205  25 m  40.17   
14  121  Halldan Tilde  2005  SÄFFLE SS  AH6205  25 m  40.42   
15  51  Sjöbom Ella  2005  GRUMS SS  AH3605  25 m  40.88   
16  37  Busacca Hjärtquist Anna  2005  GRUMS SS  AH4605  25 m  40.91   
17  24  Johansson Nova  2004  FILIPSTAD  AA0204  25 m  41.60   
18  85  Nyberg Maja  2004  KARLSKO SF  BM9804  25 m  41.94   
19  59  Bergström Alice  2004  KARLSKO SF  AS5404  25 m  41.99   
20  53  Umeland Moa  2004  GRUMS SS  AY1404  25 m  42.06   
21  130  Orban Amanda  2005  SÄFFLE SS  AH9205  25 m  42.18   
22  80  Larsson Mia  2006  KARLSKO SF  AT0206  25 m  42.30   
23  35  Blom Amanda  2004  GRUMS SS  BF9804  25 m  42.35   
24  82  Lekberg Thea  2004  KARLSKO SF  AR0404  25 m  42.90   
25  93  Bergsten Elvira  2005  KARLSTAD  AO8605  25 m  43.01   
26  113  Sjölander Sara  2006  KARLSTAD  AE0406  25 m  43.10   
27  128  Mortensen Tindra  2005  SÄFFLE SS  BD1605  25 m  43.10   
28  151  Segerström Elin  2007  SOLSTA  AF7407  25 m  43.42   
29  126  Locken Ebba  2006  SÄFFLE SS  AH6606  25 m  43.44   
30  103  Johnson Alice  2005  KARLSTAD  AU2805  25 m  43.89   
31  71  Johansson Isabelle  2005  KARLSKO SF  AM0405  25 m  44.13   
32  21  Berglund Linn  2003  FILIPSTAD  AP0603  25 m  44.21   
33  117  Blennrot Julia  2004  SÄFFLE SS  BT4604  25 m  44.89   
34  47  Kumm Anna  2004  GRUMS SS  AH9604  25 m  45.73   
35  73  Johansson Paula  2004  KARLSKO SF  AR2404  25 m  46.53   
36  Hoffman Fanny  2005  ARVIKA SS  AZ7605  25 m  46.75   
37  75  Jonsson Frida  2005  KARLSKO SF  AM1405  25 m  46.95   
38  88  Therus Linneá  2005  KARLSKO SF  BC1805  25 m  46.96   
39  114  Wilde Agnes  2005  KARLSTAD  BB4805  25 m  47.18   
40  129  Myrén Nathalie  2004  SÄFFLE SS  AT2604  25 m  47.37   
41  147  Thorpman Vilma  2006  ÅMÅLS SS  AS5406  25 m  47.61   
42  96  Dahlberg Emma  2005  KARLSTAD  BA8205  25 m  47.72   
43  54  Umeland Wilma  2006  GRUMS SS  AI5206  25 m  47.80   
44  72  Johansson Nathalie  2006  KARLSKO SF  AB2606  25 m  47.99   
45  136  Widing Hanna  2006  SÄFFLE SS  AH5606  25 m  48.32   
46  57  Hultin Cornelia  2003  HAGFORS SS  CB2203  25 m  48.48   
47  116  Arian Sara  2005  SÄFFLE SS  BD0605  25 m  48.94   
48  125  Leander Sofie  2005  SÄFFLE SS  AH3405  25 m  49.03   
49  142  Eriksson Thea  2006  ÅMÅLS SS  AS0606  25 m  49.36   
50  70  Jansson Thelma  2005  KARLSKO SF  BB0805  25 m  50.36   
51  38  Bäcker Ella  2007  GRUMS SS  AH1607  25 m  50.43   
52  15  Johansson Alva  2008  DEJE SS  AB4208  25 m  50.49   
53  41  Englund Moa  2008  GRUMS SS  AA1408  25 m  50.53   
54  109  Mohammadi Haze  2004  KARLSTAD  BW5604  25 m  50.95   
55  146  Sörqvist Cornelia  2007  ÅMÅLS SS  AG6807  25 m  51.13   
56  18  Johansson Tilda  2006  DEJE SS  AO3206  25 m  51.18   
57  58  Hultin Ebba  2005  HAGFORS SS  BO1805  25 m  51.18   
58  149  Hellström Embla  2007  SOLSTA  AK2407  25 m  51.42   
59  27  Larsson Greta  2006  FILIPSTAD  AI6606  25 m  51.75   
60  79  Lantz-Reveron Josefin  2003  KARLSKO SF  BY8203  25 m  52.02   
61  153  Öhberg Emilia  2006  SOLSTA  AT5406  25 m  52.34   
62  76  Josbo Ester  2006  KARLSKO SF  AO2806  25 m  54.53   
63  56  Wåhlén Emma  2006  GRUMS SS  AU1206  25 m  54.73   
64  106  Lindner Ellen  2005  KARLSTAD  BK3605  25 m  55.68   
65  60  Biro Boglarka  2006  KARLSKO SF  AO9806  25 m  56.04   
66  Lundgren ELLEN  2007  ARVIKA SS  AM8207  25 m  56.10   
67  133  Storm Johanna  2006  SÄFFLE SS  BD7406  25 m  57.58   
68  20  Tallberg Emilia  2006  DEJE SS  AO2206  25 m  58.03   
69  120  Feki Sara  2007  SÄFFLE SS  AQ7207  25 m  59.08   
70  74  Jonsson Elin  2007  KARLSKO SF  AH0607  25 m  59.93   
71  30  Aronsson Ellen  2007  GRUMS SS  AU0207  25 m  59.98   
72  23  Bohlemark Isabelle  2008  FILIPSTAD  AE6808  25 m  1:02.82   
73  143  Karlsson Hilda  2007  ÅMÅLS SS  AQ1207  25 m  1:03.16   
74  46  Jonsson Wilma  2007  GRUMS SS  AR6207  25 m  1:06.29   
75  Jarefall Freja  2004  ARVIKA SS  AI8204  25 m  1:06.30   
76  40  Englund Maja  2010  GRUMS SS  AA6410  25 m  1:08.25   
77  134  Thörner Lavinia  2008  SÄFFLE SS  AG2408  25 m  1:10.48   
78  22  Bohlemark Alicia  2007  FILIPSTAD  AN7607  25 m  1:10.72   
79  49  Myrén Emma  2007  GRUMS SS  AO2607  25 m  1:14.69   
80  132  Storm Jennifer  2009  SÄFFLE SS  AB2609  25 m  1:34.97   
81  12  Alameer Hasan Sirin  2008  DEJE SS  AF3608  25 m     
82  39  Davidsson Tilda  2006  GRUMS SS  BE4206  25 m     
83  42  Fristam Elvin My  2008  GRUMS SS  AJ6608  25 m     
84  45  Gunnberg Ebbastina  2008  GRUMS SS  AJ7408  25 m     
85  124  Leander Nellie  2010  SÄFFLE SS  AA3410  25 m     
 
Gren 7, 50m Bröstsim Herrar 
 
ID  Namn  Född  Förening  Licens  Bassäng  Anmtid  Status 
83  Löfbom Philip  2003  KARLSKO SF  AC0903  25 m  36.87   
66  Hodberg Noel  2002  KARLSKO SF  AS7302  25 m  37.86   
61  Björstam Oscar  2003  KARLSKO SF  AH2703  25 m  39.96   
69  Hökemyr Gabriel  2002  KARLSKO SF  AV0502  25 m  41.14   
139  Lundberg Alexander  2002  VÄNERSBORG  AG5302  25 m  41.18   
55  Wåhlén Emil  2004  GRUMS SS  AF3104  25 m  43.80   
34  Axelsson Emil  2004  GRUMS SS  AD4704  25 m  43.87   
33  Axelsson Edvin  2004  GRUMS SS  AD5704  25 m  44.18   
68  Högqvist Oskar  2003  KARLSKO SF  AN1703  25 m  45.06   
10  144  Lundahl Robin  2004  ÅMÅLS SS  AW3904  25 m  45.12   
11  119  Feki Adam  2005  SÄFFLE SS  AC8905  25 m  45.59   
12  138  Dahlqvist Filip  1997  VÄNERSBORG  AR9797  25 m  45.76   
13  100  Hedin Filip  2003  KARLSTAD  AS1503  25 m  46.28   
14  11  Pasalic Jusuf  2001  ARVIKA SS  AS7701  25 m  46.55   
15  150  Larsson Casper  2006  SOLSTA  AG7906  25 m  47.32   
16  92  Albringer Lex  2007  KARLSTAD  AA0907  25 m  47.47   
17  145  Svensson Albin  2004  ÅMÅLS SS  AW5504  25 m  48.56   
18  115  Arian Ali  2004  SÄFFLE SS  AT8704  25 m  48.69   
19  86  Osman Mohamed  2003  KARLSKO SF  AW4903  25 m  49.12   
20  95  Bülund Marcus  2004  KARLSTAD  AE4304  25 m  49.99   
21  Lindblom William  2004  ARVIKA SS  AE3104  25 m  50.23   
22  28  Spelling Noel  2006  FILIPSTAD  AJ4106  25 m  50.70   
23  91  Albringer Alexander  2007  KARLSTAD  AB1907  25 m  52.93   
24  65  Hellberg Viktor  2006  KARLSKO SF  AC0706  25 m  53.02   
25  140  Lundberg Tommy  2005  VÄNERSBORG  AB1305  25 m  54.91   
26  111  Pellfolk Erik  2005  KARLSTAD  AG7305  25 m  55.77   
27  Lindblom Oliwer  2007  ARVIKA SS  AF7107  25 m  56.46   
28  123  Koivumäki Hugo  2004  SÄFFLE SS  AT2904  25 m  57.81   
29  97  Eder Gabriel  2006  KARLSTAD  AO7306  25 m  59.09   
30  127  Locken Linus  2008  SÄFFLE SS  AC5508  25 m  59.43   
31  94  Bjurenhed Erik  2006  KARLSTAD  AI2506  25 m  1:01.10   
32  31  Aronsson Jonatan  2005  GRUMS SS  AA5705  25 m  1:01.66   
33  122  Holm Alfred  2008  SÄFFLE SS  AB0108  25 m  1:05.12   
34  141  Ericsson Vile  2009  ÅMÅLS SS  AB8309  25 m  1:06.14   
35  50  Otnem Vilhelm  2007  GRUMS SS  AF3907  25 m  1:06.68   
36  112  Pellfolk Johan  2007  KARLSTAD  AC3507  25 m  1:07.49   
37  108  Mathisen Oskar  2009  KARLSTAD  AA4509  25 m  1:07.61   
38  17  Johansson Erik  2008  DEJE SS  AA5708  25 m  1:09.30   
39  Ljungqvist Robin  2004  ARVIKA SS  AX2904  25 m     
40  25  Landeman Charlie  2003  FILIPSTAD  AY6303  25 m     
41  29  Andersson Joel  2007  GRUMS SS  AH4107  25 m     
42  48  Kumm Edvin  2008  GRUMS SS    25 m     
43  101  Hellgren Olof  2008  KARLSTAD  AE0708  25 m     
44  102  Johander Vincent  2008  KARLSTAD  AD3108  25 m     
45  107  Lundman Anton  2006  KARLSTAD  AI6507  25 m     
46  131  Persson Christoffer  2007  SÄFFLE SS  AI3907  25 m     
47  154  Öhberg William  2009  SOLSTA  AA1909  25 m     
 
Gren 8, 50m Bröstsim Damer 
 
ID  Namn  Född  Förening  Licens  Bassäng  Anmtid  Status 
89  Waara Elin  1997  KARLSKO SF  BD3497  25 m  36.42   
43  Grubb Lovisa  2000  GRUMS SS  AD1400  25 m  37.35   
63  Grandelius Saga  2001  KARLSKO SF  AE1801  25 m  38.05   
77  Kinell Alexandra  2000  KARLSKO SF  AF2200  25 m  38.39   
44  Grubb Pauline  2003  GRUMS SS  AA4403  25 m  39.66   
90  Waara Emma  2000  KARLSKO SF  AU2800  25 m  39.66   
16  Johansson Amanda  2005  DEJE SS  AI3605  25 m  40.07   
81  Lekberg Sanna  2001  KARLSKO SF  AM4201  25 m  40.19   
84  Nilsson Elin  2001  KARLSKO SF  BU9401  25 m  40.44   
10  137  Bennehed Klara  1997  VÄNERSBORG  AB4897  25 m  40.51   
11  99  Hedin Emmy  2001  KARLSTAD  BO5401  25 m  40.82   
12  104  Lindberg Linnea  2005  KARLSTAD  AJ2205  25 m  41.64   
13  152  Segerström Erica  2004  SOLSTA  AR9804  25 m  41.91   
14  71  Johansson Isabelle  2005  KARLSKO SF  AM0405  25 m  42.07   
15  35  Blom Amanda  2004  GRUMS SS  BF9804  25 m  42.10   
16  62  Ek Matilda  2002  KARLSKO SF  AG5202  25 m  42.38   
17  64  Hammarbäck Moa  2003  KARLSKO SF  AR5403  25 m  42.90   
18  118  Bruce-Holm Linnéa  2005  SÄFFLE SS  AH4205  25 m  42.90   
19  59  Bergström Alice  2004  KARLSKO SF  AS5404  25 m  42.91   
20  51  Sjöbom Ella  2005  GRUMS SS  AH3605  25 m  44.83   
21  47  Kumm Anna  2004  GRUMS SS  AH9604  25 m  44.97   
22  113  Sjölander Sara  2006  KARLSTAD  AE0406  25 m  45.10   
23  93  Bergsten Elvira  2005  KARLSTAD  AO8605  25 m  45.14   
24  85  Nyberg Maja  2004  KARLSKO SF  BM9804  25 m  45.90   
25  129  Myrén Nathalie  2004  SÄFFLE SS  AT2604  25 m  46.36   
26  21  Berglund Linn  2003  FILIPSTAD  AP0603  25 m  46.42   
27  114  Wilde Agnes  2005  KARLSTAD  BB4805  25 m  46.78   
28  130  Orban Amanda  2005  SÄFFLE SS  AH9205  25 m  46.92   
29  60  Biro Boglarka  2006  KARLSKO SF  AO9806  25 m  47.88   
30  10  Pasalic Adna  2003  ARVIKA SS  AV3403  25 m  47.93   
31  121  Halldan Tilde  2005  SÄFFLE SS  AH6205  25 m  48.16   
32  151  Segerström Elin  2007  SOLSTA  AF7407  25 m  48.51   
33  37  Busacca Hjärtquist Anna  2005  GRUMS SS  AH4605  25 m  48.84   
34  80  Larsson Mia  2006  KARLSKO SF  AT0206  25 m  48.95   
35  Hoffman Fanny  2005  ARVIKA SS  AZ7605  25 m  49.36   
36  54  Umeland Wilma  2006  GRUMS SS  AI5206  25 m  49.63   
37  73  Johansson Paula  2004  KARLSKO SF  AR2404  25 m  49.74   
38  18  Johansson Tilda  2006  DEJE SS  AO3206  25 m  49.83   
39  126  Locken Ebba  2006  SÄFFLE SS  AH6606  25 m  49.83   
40  57  Hultin Cornelia  2003  HAGFORS SS  CB2203  25 m  50.23   
41  103  Johnson Alice  2005  KARLSTAD  AU2805  25 m  50.48   
42  96  Dahlberg Emma  2005  KARLSTAD  BA8205  25 m  50.58   
43  70  Jansson Thelma  2005  KARLSKO SF  BB0805  25 m  51.42   
44  38  Bäcker Ella  2007  GRUMS SS  AH1607  25 m  51.72   
45  128  Mortensen Tindra  2005  SÄFFLE SS  BD1605  25 m  52.26   
46  149  Hellström Embla  2007  SOLSTA  AK2407  25 m  52.53   
47  147  Thorpman Vilma  2006  ÅMÅLS SS  AS5406  25 m  52.63   
48  116  Arian Sara  2005  SÄFFLE SS  BD0605  25 m  52.96   
49  41  Englund Moa  2008  GRUMS SS  AA1408  25 m  53.08   
50  88  Therus Linneá  2005  KARLSKO SF  BC1805  25 m  53.10   
51  142  Eriksson Thea  2006  ÅMÅLS SS  AS0606  25 m  53.34   
52  72  Johansson Nathalie  2006  KARLSKO SF  AB2606  25 m  53.56   
53  153  Öhberg Emilia  2006  SOLSTA  AT5406  25 m  53.89   
54  75  Jonsson Frida  2005  KARLSKO SF  AM1405  25 m  54.46   
55  106  Lindner Ellen  2005  KARLSTAD  BK3605  25 m  54.50   
56  Lundgren ELLEN  2007  ARVIKA SS  AM8207  25 m  54.74   
57  Norén Ida  2004  ARVIKA SS  BV6804  25 m  55.36   
58  79  Lantz-Reveron Josefin  2003  KARLSKO SF  BY8203  25 m  55.60   
59  136  Widing Hanna  2006  SÄFFLE SS  AH5606  25 m  56.06   
60  148  Boström Lovisa  2007  SOLSTA  AH3607  25 m  56.59   
61  15  Johansson Alva  2008  DEJE SS  AB4208  25 m  56.63   
62  20  Tallberg Emilia  2006  DEJE SS  AO2206  25 m  57.07   
63  56  Wåhlén Emma  2006  GRUMS SS  AU1206  25 m  57.45   
64  110  Mohammadi Zhino  2006  KARLSTAD  BF1406  25 m  57.83   
65  125  Leander Sofie  2005  SÄFFLE SS  AH3405  25 m  58.05   
66  109  Mohammadi Haze  2004  KARLSTAD  BW5604  25 m  58.79   
67  27  Larsson Greta  2006  FILIPSTAD  AI6606  25 m  59.62   
68  76  Josbo Ester  2006  KARLSKO SF  AO2806  25 m  1:00.78   
69  133  Storm Johanna  2006  SÄFFLE SS  BD7406  25 m  1:00.88   
70  146  Sörqvist Cornelia  2007  ÅMÅLS SS  AG6807  25 m  1:01.68   
71  98  Engvall Sofie  2005  KARLSTAD  AL8805  25 m  1:01.85   
72  58  Hultin Ebba  2005  HAGFORS SS  BO1805  25 m  1:04.23   
73  30  Aronsson Ellen  2007  GRUMS SS  AU0207  25 m  1:05.34   
74  120  Feki Sara  2007  SÄFFLE SS  AQ7207  25 m  1:09.21   
75  74  Jonsson Elin  2007  KARLSKO SF  AH0607  25 m  1:11.48   
76  143  Karlsson Hilda  2007  ÅMÅLS SS  AQ1207  25 m  1:12.54   
77  Jarefall Freja  2004  ARVIKA SS  AI8204  25 m  1:13.18   
78  19  Lidman Isabella  2007  DEJE SS  AJ7207  25 m  1:18.87   
79  132  Storm Jennifer  2009  SÄFFLE SS  AB2609  25 m  1:31.51   
80  13  Alameer Hasan Solaf  2008  DEJE SS  AF9408  25 m     
81  39  Davidsson Tilda  2006  GRUMS SS  BE4206  25 m     
82  40  Englund Maja  2010  GRUMS SS  AA6410  25 m     
83  45  Gunnberg Ebbastina  2008  GRUMS SS  AJ7408  25 m     
84  46  Jonsson Wilma  2007  GRUMS SS  AR6207  25 m     
85  78  Krona Alva  2006  KARLSKO SF    25 m     
86  87  Pettersson Jonna  2004  KARLSKO SF    25 m     
87  124  Leander Nellie  2010  SÄFFLE SS  AA3410  25 m     
 
Gren 9, 50m Frisim Herrar 
 
ID  Namn  Född  Förening  Licens  Bassäng  Anmtid  Status 
83  Löfbom Philip  2003  KARLSKO SF  AC0903  25 m  27.68   
139  Lundberg Alexander  2002  VÄNERSBORG  AG5302  25 m  28.84   
66  Hodberg Noel  2002  KARLSKO SF  AS7302  25 m  30.03   
61  Björstam Oscar  2003  KARLSKO SF  AH2703  25 m  30.58   
55  Wåhlén Emil  2004  GRUMS SS  AF3104  25 m  31.52   
138  Dahlqvist Filip  1997  VÄNERSBORG  AR9797  25 m  32.00   
69  Hökemyr Gabriel  2002  KARLSKO SF  AV0502  25 m  32.52   
25  Landeman Charlie  2003  FILIPSTAD  AY6303  25 m  32.54   
119  Feki Adam  2005  SÄFFLE SS  AC8905  25 m  32.61   
10  33  Axelsson Edvin  2004  GRUMS SS  AD5704  25 m  33.18   
11  34  Axelsson Emil  2004  GRUMS SS  AD4704  25 m  33.44   
12  100  Hedin Filip  2003  KARLSTAD  AS1503  25 m  33.81   
13  92  Albringer Lex  2007  KARLSTAD  AA0907  25 m  34.58   
14  68  Högqvist Oskar  2003  KARLSKO SF  AN1703  25 m  34.70   
15  11  Pasalic Jusuf  2001  ARVIKA SS  AS7701  25 m  35.35   
16  123  Koivumäki Hugo  2004  SÄFFLE SS  AT2904  25 m  35.60   
17  145  Svensson Albin  2004  ÅMÅLS SS  AW5504  25 m  35.91   
18  95  Bülund Marcus  2004  KARLSTAD  AE4304  25 m  36.73   
19  Lindblom William  2004  ARVIKA SS  AE3104  25 m  37.48   
20  28  Spelling Noel  2006  FILIPSTAD  AJ4106  25 m  38.16   
21  86  Osman Mohamed  2003  KARLSKO SF  AW4903  25 m  38.53   
22  65  Hellberg Viktor  2006  KARLSKO SF  AC0706  25 m  39.91   
23  111  Pellfolk Erik  2005  KARLSTAD  AG7305  25 m  40.06   
24  115  Arian Ali  2004  SÄFFLE SS  AT8704  25 m  40.85   
25  150  Larsson Casper  2006  SOLSTA  AG7906  25 m  41.23   
26  144  Lundahl Robin  2004  ÅMÅLS SS  AW3904  25 m  42.85   
27  91  Albringer Alexander  2007  KARLSTAD  AB1907  25 m  45.34   
28  140  Lundberg Tommy  2005  VÄNERSBORG  AB1305  25 m  45.35   
29  97  Eder Gabriel  2006  KARLSTAD  AO7306  25 m  45.99   
30  107  Lundman Anton  2006  KARLSTAD  AI6507  25 m  47.17   
31  Lindblom Oliwer  2007  ARVIKA SS  AF7107  25 m  47.93   
32  94  Bjurenhed Erik  2006  KARLSTAD  AI2506  25 m  49.04   
33  127  Locken Linus  2008  SÄFFLE SS  AC5508  25 m  49.52   
34  122  Holm Alfred  2008  SÄFFLE SS  AB0108  25 m  49.76   
35  36  Blom Tom  2006  GRUMS SS  AO9706  25 m  52.12   
36  17  Johansson Erik  2008  DEJE SS  AA5708  25 m  53.74   
37  31  Aronsson Jonatan  2005  GRUMS SS  AA5705  25 m  53.97   
38  112  Pellfolk Johan  2007  KARLSTAD  AC3507  25 m  54.26   
39  131  Persson Christoffer  2007  SÄFFLE SS  AI3907  25 m  56.83   
40  108  Mathisen Oskar  2009  KARLSTAD  AA4509  25 m  56.95   
41  50  Otnem Vilhelm  2007  GRUMS SS  AF3907  25 m  57.54   
42  Ljungqvist Robin  2004  ARVIKA SS  AX2904  25 m     
43  29  Andersson Joel  2007  GRUMS SS  AH4107  25 m     
44  102  Johander Vincent  2008  KARLSTAD  AD3108  25 m     
45  135  Westlindh Erik  2007  SÄFFLE SS  AG4707  25 m     
46  141  Ericsson Vile  2009  ÅMÅLS SS  AB8309  25 m     
 
Gren 10, 50m Frisim Damer 
 
ID  Namn  Född  Förening  Licens  Bassäng  Anmtid  Status 
77  Kinell Alexandra  2000  KARLSKO SF  AF2200  25 m  28.91   
67  Håkansson Elin  1997  KARLSKO SF  BL4697  25 m  29.40   
81  Lekberg Sanna  2001  KARLSKO SF  AM4201  25 m  30.03   
52  Strömberg Filippa  1999  GRUMS SS  AI9499  25 m  30.16   
63  Grandelius Saga  2001  KARLSKO SF  AE1801  25 m  30.68   
43  Grubb Lovisa  2000  GRUMS SS  AD1400  25 m  30.77   
84  Nilsson Elin  2001  KARLSKO SF  BU9401  25 m  30.99   
64  Hammarbäck Moa  2003  KARLSKO SF  AR5403  25 m  31.33   
99  Hedin Emmy  2001  KARLSTAD  BO5401  25 m  31.34   
10  44  Grubb Pauline  2003  GRUMS SS  AA4403  25 m  31.37   
11  137  Bennehed Klara  1997  VÄNERSBORG  AB4897  50 m  31.54   
12  51  Sjöbom Ella  2005  GRUMS SS  AH3605  25 m  31.99   
13  62  Ek Matilda  2002  KARLSKO SF  AG5202  25 m  32.08   
14  152  Segerström Erica  2004  SOLSTA  AR9804  25 m  32.10   
15  16  Johansson Amanda  2005  DEJE SS  AI3605  25 m  32.37   
16  37  Busacca Hjärtquist Anna  2005  GRUMS SS  AH4605  25 m  33.30   
17  104  Lindberg Linnea  2005  KARLSTAD  AJ2205  25 m  33.45   
18  121  Halldan Tilde  2005  SÄFFLE SS  AH6205  25 m  33.87   
19  59  Bergström Alice  2004  KARLSKO SF  AS5404  25 m  33.91   
20  113  Sjölander Sara  2006  KARLSTAD  AE0406  25 m  34.40   
21  103  Johnson Alice  2005  KARLSTAD  AU2805  25 m  34.47   
22  53  Umeland Moa  2004  GRUMS SS  AY1404  25 m  34.62   
23  130  Orban Amanda  2005  SÄFFLE SS  AH9205  25 m  34.67   
24  47  Kumm Anna  2004  GRUMS SS  AH9604  25 m  34.77   
25  71  Johansson Isabelle  2005  KARLSKO SF  AM0405  25 m  34.77   
26  90  Waara Emma  2000  KARLSKO SF  AU2800  25 m  34.77   
27  118  Bruce-Holm Linnéa  2005  SÄFFLE SS  AH4205  25 m  34.78   
28  93  Bergsten Elvira  2005  KARLSTAD  AO8605  25 m  34.79   
29  80  Larsson Mia  2006  KARLSKO SF  AT0206  25 m  34.90   
30  24  Johansson Nova  2004  FILIPSTAD  AA0204  25 m  34.98   
31  85  Nyberg Maja  2004  KARLSKO SF  BM9804  25 m  34.98   
32  35  Blom Amanda  2004  GRUMS SS  BF9804  25 m  35.35   
33  114  Wilde Agnes  2005  KARLSTAD  BB4805  25 m  35.41   
34  126  Locken Ebba  2006  SÄFFLE SS  AH6606  25 m  35.81   
35  21  Berglund Linn  2003  FILIPSTAD  AP0603  25 m  36.13   
36  89  Waara Elin  1997  KARLSKO SF  BD3497  25 m  36.41   
37  82  Lekberg Thea  2004  KARLSKO SF  AR0404  25 m  36.54   
38  128  Mortensen Tindra  2005  SÄFFLE SS  BD1605  25 m  36.79   
39  151  Segerström Elin  2007  SOLSTA  AF7407  25 m  37.10   
40  129  Myrén Nathalie  2004  SÄFFLE SS  AT2604  25 m  37.56   
41  96  Dahlberg Emma  2005  KARLSTAD  BA8205  25 m  38.41   
42  54  Umeland Wilma  2006  GRUMS SS  AI5206  25 m  38.48   
43  73  Johansson Paula  2004  KARLSKO SF  AR2404  25 m  38.80   
44  18  Johansson Tilda  2006  DEJE SS  AO3206  25 m  39.20   
45  Hoffman Fanny  2005  ARVIKA SS  AZ7605  25 m  39.27   
46  117  Blennrot Julia  2004  SÄFFLE SS  BT4604  25 m  39.47   
47  72  Johansson Nathalie  2006  KARLSKO SF  AB2606  25 m  39.89   
48  27  Larsson Greta  2006  FILIPSTAD  AI6606  25 m  39.95   
49  75  Jonsson Frida  2005  KARLSKO SF  AM1405  25 m  40.07   
50  98  Engvall Sofie  2005  KARLSTAD  AL8805  25 m  40.21   
51  116  Arian Sara  2005  SÄFFLE SS  BD0605  25 m  40.30   
52  70  Jansson Thelma  2005  KARLSKO SF  BB0805  25 m  40.56   
53  125  Leander Sofie  2005  SÄFFLE SS  AH3405  25 m  40.63   
54  142  Eriksson Thea  2006  ÅMÅLS SS  AS0606  25 m  41.18   
55  136  Widing Hanna  2006  SÄFFLE SS  AH5606  25 m  41.21   
56  57  Hultin Cornelia  2003  HAGFORS SS  CB2203  25 m  41.37   
57  88  Therus Linneá  2005  KARLSKO SF  BC1805  25 m  41.38   
58  106  Lindner Ellen  2005  KARLSTAD  BK3605  25 m  41.72   
59  149  Hellström Embla  2007  SOLSTA  AK2407  25 m  41.99   
60  38  Bäcker Ella  2007  GRUMS SS  AH1607  25 m  42.28   
61  147  Thorpman Vilma  2006  ÅMÅLS SS  AS5406  25 m  42.56   
62  79  Lantz-Reveron Josefin  2003  KARLSKO SF  BY8203  25 m  42.98   
63  76  Josbo Ester  2006  KARLSKO SF  AO2806  25 m  43.10   
64  56  Wåhlén Emma  2006  GRUMS SS  AU1206  25 m  43.99   
65  Norén Ida  2004  ARVIKA SS  BV6804  25 m  44.02   
66  20  Tallberg Emilia  2006  DEJE SS  AO2206  25 m  44.07   
67  10  Pasalic Adna  2003  ARVIKA SS  AV3403  25 m  44.69   
68  41  Englund Moa  2008  GRUMS SS  AA1408  25 m  44.73   
69  109  Mohammadi Haze  2004  KARLSTAD  BW5604  25 m  44.84   
70  146  Sörqvist Cornelia  2007  ÅMÅLS SS  AG6807  25 m  45.92   
71  60  Biro Boglarka  2006  KARLSKO SF  AO9806  25 m  45.98   
72  74  Jonsson Elin  2007  KARLSKO SF  AH0607  25 m  46.03   
73  133  Storm Johanna  2006  SÄFFLE SS  BD7406  25 m  47.08   
74  153  Öhberg Emilia  2006  SOLSTA  AT5406  25 m  47.20   
75  15  Johansson Alva  2008  DEJE SS  AB4208  25 m  47.29   
76  Lundgren ELLEN  2007  ARVIKA SS  AM8207  25 m  47.50   
77  58  Hultin Ebba  2005  HAGFORS SS  BO1805  25 m  49.06   
78  143  Karlsson Hilda  2007  ÅMÅLS SS  AQ1207  25 m  49.90   
79  148  Boström Lovisa  2007  SOLSTA  AH3607  25 m  50.25   
80  22  Bohlemark Alicia  2007  FILIPSTAD  AN7607  25 m  52.39   
81  12  Alameer Hasan Sirin  2008  DEJE SS  AF3608  25 m  53.15   
82  23  Bohlemark Isabelle  2008  FILIPSTAD  AE6808  25 m  54.22   
83  26  Larsson Agnes  2007  FILIPSTAD  AM7407  25 m  56.38   
84  120  Feki Sara  2007  SÄFFLE SS  AQ7207  25 m  57.26   
85  13  Alameer Hasan Solaf  2008  DEJE SS  AF9408  25 m  57.41   
86  19  Lidman Isabella  2007  DEJE SS  AJ7207  25 m  58.31   
87  30  Aronsson Ellen  2007  GRUMS SS  AU0207  25 m  58.41   
88  110  Mohammadi Zhino  2006  KARLSTAD  BF1406  25 m  1:00.35   
89  40  Englund Maja  2010  GRUMS SS  AA6410  25 m  1:05.82   
90  Jarefall Freja  2004  ARVIKA SS  AI8204  25 m  1:13.69   
91  134  Thörner Lavinia  2008  SÄFFLE SS  AG2408  25 m  1:16.83   
92  132  Storm Jennifer  2009  SÄFFLE SS  AB2609  25 m  1:22.28   
93  14  Jansson Minna  2007  DEJE SS    25 m     
94  39  Davidsson Tilda  2006  GRUMS SS  BE4206  25 m     
95  42  Fristam Elvin My  2008  GRUMS SS  AJ6608  25 m     
96  45  Gunnberg Ebbastina  2008  GRUMS SS  AJ7408  25 m     
97  78  Krona Alva  2006  KARLSKO SF    25 m     
98  87  Pettersson Jonna  2004  KARLSKO SF    25 m     
99  105  Lindberg Signe  2008  KARLSTAD  AJ5608  25 m     
100  124  Leander Nellie  2010  SÄFFLE SS  AA3410  25 m     
 
Gren 11, 100m Medley Herrar 
 
ID  Namn  Född  Förening  Licens  Bassäng  Anmtid  Status 
92  Albringer Lex  2007  KARLSTAD  AA0907  25 m  1:31.20   
91  Albringer Alexander  2007  KARLSTAD  AB1907  25 m  1:51.08   
112  Pellfolk Johan  2007  KARLSTAD  AC3507  25 m  2:14.71   
108  Mathisen Oskar  2009  KARLSTAD  AA4509  25 m     
 
Gren 12, 100m Medley Damer 
 
ID  Namn  Född  Förening  Licens  Bassäng  Anmtid  Status 
151  Segerström Elin  2007  SOLSTA  AF7407  25 m  1:36.81   
41  Englund Moa  2008  GRUMS SS  AA1408  25 m  1:47.87   
38  Bäcker Ella  2007  GRUMS SS  AH1607  25 m  1:48.27   
15  Johansson Alva  2008  DEJE SS  AB4208  25 m  1:51.89   
Lundgren ELLEN  2007  ARVIKA SS  AM8207  25 m  1:59.50   
146  Sörqvist Cornelia  2007  ÅMÅLS SS  AG6807  25 m  2:00.70   
74  Jonsson Elin  2007  KARLSKO SF  AH0607  25 m     
 
Gren 13, 200m Medley Herrar 
 
ID  Namn  Född  Förening  Licens  Bassäng  Anmtid  Status 
83  Löfbom Philip  2003  KARLSKO SF  AC0903  25 m  2:37.76   
139  Lundberg Alexander  2002  VÄNERSBORG  AG5302  25 m  2:46.34   
66  Hodberg Noel  2002  KARLSKO SF  AS7302  25 m  2:53.71   
61  Björstam Oscar  2003  KARLSKO SF  AH2703  25 m  2:58.00   
100  Hedin Filip  2003  KARLSTAD  AS1503  25 m  3:00.41   
69  Hökemyr Gabriel  2002  KARLSKO SF  AV0502  25 m  3:03.95   
119  Feki Adam  2005  SÄFFLE SS  AC8905  25 m  3:04.97   
33  Axelsson Edvin  2004  GRUMS SS  AD5704  25 m  3:06.07   
68  Högqvist Oskar  2003  KARLSKO SF  AN1703  25 m  3:08.79   
10  34  Axelsson Emil  2004  GRUMS SS  AD4704  25 m  3:12.57   
11  111  Pellfolk Erik  2005  KARLSTAD  AG7305  50 m  3:53.04   
12  28  Spelling Noel  2006  FILIPSTAD  AJ4106  25 m     
13  55  Wåhlén Emil  2004  GRUMS SS  AF3104  25 m     
14  86  Osman Mohamed  2003  KARLSKO SF  AW4903  25 m     
15  95  Bülund Marcus  2004  KARLSTAD  AE4304  25 m     
16  140  Lundberg Tommy  2005  VÄNERSBORG  AB1305  25 m     
 
Gren 14, 200m Medley Damer 
 
ID  Namn  Född  Förening  Licens  Bassäng  Anmtid  Status 
63  Grandelius Saga  2001  KARLSKO SF  AE1801  25 m  2:36.68   
77  Kinell Alexandra  2000  KARLSKO SF  AF2200  25 m  2:38.55   
67  Håkansson Elin  1997  KARLSKO SF  BL4697  25 m  2:43.59   
137  Bennehed Klara  1997  VÄNERSBORG  AB4897  25 m  2:46.23   
81  Lekberg Sanna  2001  KARLSKO SF  AM4201  25 m  2:46.64   
16  Johansson Amanda  2005  DEJE SS  AI3605  25 m  2:46.80   
43  Grubb Lovisa  2000  GRUMS SS  AD1400  25 m  2:51.57   
62  Ek Matilda  2002  KARLSKO SF  AG5202  25 m  2:52.20   
64  Hammarbäck Moa  2003  KARLSKO SF  AR5403  25 m  2:52.63   
10  99  Hedin Emmy  2001  KARLSTAD  BO5401  25 m  2:52.99   
11  44  Grubb Pauline  2003  GRUMS SS  AA4403  25 m  2:59.61   
12  152  Segerström Erica  2004  SOLSTA  AR9804  25 m  3:02.50   
13  37  Busacca Hjärtquist Anna  2005  GRUMS SS  AH4605  25 m  3:06.94   
14  71  Johansson Isabelle  2005  KARLSKO SF  AM0405  25 m  3:07.74   
15  121  Halldan Tilde  2005  SÄFFLE SS  AH6205  25 m  3:08.66   
16  51  Sjöbom Ella  2005  GRUMS SS  AH3605  25 m  3:09.10   
17  59  Bergström Alice  2004  KARLSKO SF  AS5404  25 m  3:09.18   
18  118  Bruce-Holm Linnéa  2005  SÄFFLE SS  AH4205  25 m  3:12.80   
19  85  Nyberg Maja  2004  KARLSKO SF  BM9804  25 m  3:15.17   
20  103  Johnson Alice  2005  KARLSTAD  AU2805  25 m  3:16.07   
21  35  Blom Amanda  2004  GRUMS SS  BF9804  25 m  3:17.56   
22  24  Johansson Nova  2004  FILIPSTAD  AA0204  25 m  3:19.01   
23  104  Lindberg Linnea  2005  KARLSTAD  AJ2205  50 m  3:19.02   
24  130  Orban Amanda  2005  SÄFFLE SS  AH9205  25 m  3:20.30   
25  47  Kumm Anna  2004  GRUMS SS  AH9604  25 m  3:22.21   
26  73  Johansson Paula  2004  KARLSKO SF  AR2404  25 m  3:31.78   
27  129  Myrén Nathalie  2004  SÄFFLE SS  AT2604  25 m  3:34.53   
28  128  Mortensen Tindra  2005  SÄFFLE SS  BD1605  25 m  4:06.22   
29  21  Berglund Linn  2003  FILIPSTAD  AP0603  25 m     
30  27  Larsson Greta  2006  FILIPSTAD  AI6606  25 m     
31  54  Umeland Wilma  2006  GRUMS SS  AI5206  25 m     
32  60  Biro Boglarka  2006  KARLSKO SF  AO9806  25 m     
33  72  Johansson Nathalie  2006  KARLSKO SF  AB2606  25 m     
34  80  Larsson Mia  2006  KARLSKO SF  AT0206  25 m     
35  88  Therus Linneá  2005  KARLSKO SF  BC1805  25 m     
36  98  Engvall Sofie  2005  KARLSTAD  AL8805  25 m     
 
Gren 15, 1000m Stafett Mixed 
 
ID  Namn  Född  Förening  Licens  Bassäng  Anmtid  Status 
155  Lag 1 Grums SS  2007  GRUMS SS    25 m     
156  Lag 1 Karlskoga SF  2007  KARLSKO SF    25 m     
157  Lag 2 Karlskoga SF  2007  KARLSKO SF    25 m     
158  Lag 1 Säffle SS  2007  SÄFFLE SS    25 m     
159  Lag 1 SK Vänersborg  2007  VÄNERSBORG    25 m     
160  Lag 1 SK Solsta  2007  SOLSTA    25 m     
 
 

Skapad av WinGrodan 1.25.10  Utskriftsdatum  13 februari 2017 
Licensierad till: Grums Simsällskap  Utskriftstid  16:01