Oppropsliste lag 1 Grundomgång-Skytetid Lördag 8/2 09:00

1 Tove Pettersson Karlslunda LSi 13
2 Axel Kennemar Karlslunda LSi 13
3 Maja Kennemar Karlslunda L mini
4 Sabine Pettersson Karlslunda LSi 11
5 Melissa Pettersson Karlslunda LSi 11
6
7 Mats Gunnarsson Gullabo FM
8 Pelle Lindgren Gullabo L mini
9 Melker Petersson Gullabo L mini
10 Benno Olsson Gullabo FM
11 Edvin Peterson Gullabo L mini
12
13 Viktor Hedin Gullabo
14 Jerry Olsson Gullabo LSi 13
15
16 Samuel Hedin Gullabo LSi 13

Oppropsliste lag 2 Grundomgång-Skytetid Lördag 8/2 09:50

1 Alice Gunnarsson Gullabo L mini
2 Carl Lindström Gullabo LSi 11
3 Emanuel Petersson Gullabo FM
4 Caroline Petersson Gullabo FM
5 Elin Eriksson Gullabo L mini
6 Marcus Arvidsson Karlslunda
7 Hampus Helmuth Karlslunda LSi 13
8 Patricia Abrahamsson Karlslunda
9 Berith Danielsson Karlslunda
10 Andrea Jirle Långasjö Lsi 17
11 Jan Blomqvist Långasjö
12 Gabriel Alm Långasjö LSi 11
13 Alma Eriksson Gullabo LSi 11
14
15
16

Oppropsliste lag 3 Grundomgång-Skytetid Lördag 8/2 10:40

1 Oscar Yang Gullabo L mini
2 Ellen Eriksson Gullabo L mini
3 Boo Fang Xue Gullabo LSi 13
4 Emil Abramsson Gullabo L mini
5 Jenny De Bie Långasjö LSi 13
6 Charlie Blomqvist Långasjö L mini
7 Emil Johansson Långasjö LSi 11
8 Albin Abrahamsson Gullabo LSi 11
9 Gry Pettersson Karlslunda
10 Maria Helmuth Karlslunda
11 Johanna Sitt Carlsson Gullabo
12 Camilla Karlsson Karlslunda
13 Julia Helmuth Karlslunda
14 Amanda Sitt Carlsson Gullabo
15
16

Oppropsliste lag 4 Grundomgång-Skytetid Lördag 8/2 11:30

1 Oliver Karlsson Alsterbro LSi 11
2 Anna- Sofia Önnered Alsterbro LSi 15
3 Valter Haellquist KA 2 L mini
4 Jacob Pettersson KA 2 LSi 13
5 Rasmus Johansson Eringsboda/Backaryd L mini
6 Wilma Johansson Eringsboda/Backaryd LSi 11
7 Nova Petersson Eringsboda/Backaryd LSi 13
8 Inez Sitt Andersson Eringsboda/Backaryd LSi 13
9 Linde Wykman Kalmar/Läckeby LSi 11
10 Melvin Boström Kalmar/Läckeby LSi 11
11 Emma Eriksson Kalmar/Läckeby LSi 15
12 Peter Fransson Algutsrum
13 Nora Sitt Olsson Gullabo LSi 15
14 Helen Johansson Algutsrum
15 Gabriella Sitt Johansson Gullabo
16 Inger Larsson Gullabo

Oppropsliste lag 5 Grundomgång-Skytetid Lördag 8/2 12:20

1 David Wiggur Figeholm LSi 13
2 Hugo Ahlm Söraby LSi 11
3 Adam Biskop Ålem LSi 15
4 Ricky Ståhl Ålem LSi 13
5 Hanna Olsen Alsterbro LSi 15
6 Isabella Granlund Alsterbro LSi 15
7 Sara Haellquist KA 2
8 Moa Karlsson Eringsboda/Backaryd LSi 13
9 Stefan Hjelm Kalmar/Läckeby
10 Susanna Eliasson Kalmar/Läckeby
11 Alida Gunther Algutsrum
12 David Kronholm Algutsrum
13 Sara Kronholm Algutsrum
14 Håkan Bengtsson Gullabo FM
15
16

Oppropsliste lag 6 Grundomgång-Skytetid Lördag 8/2 13:10

1 Molly Persson Mönsterås L 17
2 Håkan Hertzman Karlslunda L Vet
3 Johanna Carlsson Gullabo L Elit
4 Wilma Svensson Ingelstad L 15
5 Anton Ahlm Söraby L 15
6 Amanda Carlsson Gullabo L 17
7 Benjamin Wallsten Bäckseda L 17
8 Sabina Fagerlund Ingelstad L Elit
9 Gabriella Johansson Gullabo L Elit
10 Inez Andersson Eringsboda/Backaryd L 13
11 Dexter Dahl Mönsterås L 13
12 Nora Olsson Gullabo L 15
13 Mathilda Hjelm Kalmar/Läckeby L Elit
14 Sara Johansson Kalmar/Läckeby L 17
15 Josefine Ahlm Söraby L 15
16 Tony Pettersson Karlslunda L Vet

MLRes - www.megalink.no 18:54 - 02.02.2020