Oppropsliste lag 1 Kval-Skytetid Lördag 11/1 09:00

1 Anna Huiskes Pelarne L Si 11
2 Rasmus Adolfsson Pelarne L Si 11
3 Erik Torbjörnsson Gamleby L Si 11
4 Hannah Fredriksson Gunnebo L Si 11
5 Moa Svensson Vena L Si 11
6 Samuel Hedin Gullabo L Si 11
7 Liam Bernhardsson Mönsterås L Si 11
8 Sara Risbrandt Ålem L Si 11
9 Angelica Eriksson Ålem L Si 11
10 Linde Wykman Kalmar/Läckeby L Si 11
11 Fanny Sörensson Söraby L Si 11
12 Frida Gustavsson Tolg L Si 11
13 Lucas Erdman Söraby L Si 11
14 Oscar Grantås Söraby L Si 11
15 Oskar Flystam Alvesta L Si 11
16

Oppropsliste lag 2 Kval-Skytetid Lördag 11/1 10:00

1 Christina Sideri Anderstorp L Si 11
2 Josefina Eklöf Nässjö L Si 11
3 William Mild Nässjö L Si 11
4 Erik Allansson Skillingaryd L Si 11
5 Alfred Svensson Anderstorp L Si 11
6 Leo Ericsson Pelarne L Si 11
7 Sophia Svensson Älmhult L Si 11
8 Alex Thörn Alvesta L Si 11
9 Adam Eifel Nässjö L Si 11
10 Filippa Dahl Älmhult L Si 11
11 Pontus Sleman Vimmerby L Si 13
12 Imke Huiskes Pelarne L Si 13
13 Dennis Fridlund Gunnebo L Si 13
14 Dennis Tinglöf Vimmerby L Si 13
15 Hugo Carlqvist Vena L Si 13
16

Oppropsliste lag 3 Kval-Skytetid Lördag 11/1 11:15

1 Gustav Lindhagen Ålem L Si 13
2 Tove Pettersson Karlslunda L Si 13
3 Jenny Nilsson Ålem L Si 13
4 Anna-Sofia Önnered Alsterbro L Si 13
5 Emma Eriksson Kalmar/Läckeby L Si 13
6 Josefin Kristiansson Bolmsö L Si 13
7 Julia Håkansson Växjö L Si 13
8 Melker Dahl Älmhult L Si 13
9 Filippa Björkqvist Bolmsö L Si 13
10 Fritjof Edin Ingelstad L Si 13
11 Armas Larsson Anderstorp L Si 13
12 Elias Lundberg Rydaholm L Si 13
13 Camilla Björnsdottir Värnamo L Si 13
14 Felix Ohrgren Anderstorp L Si 13
15 Alvin Stening Värnamo L Si 13
16

Oppropsliste lag 4 Kval-Skytetid Lördag 11/1 12:15

1 Vilda Revelj Ingelstad L Si 13
2 Kajsa Henningsson Växjö L Si 13
3 Theo Persson Ålem L Si 13
4 Alvin Nilsson Tolg L Si 13
5 Anton Arvidsson Vimmerby L Si 13
6 Tina Adolfsson Pelarne L Si 15
7 Hugo Karlsson Gunnebo L Si 15
8 Edwin Karlsson Vena L Si 15
9 Adam Biskop Ålem L Si 15
10 Andrea Jirle Långasjö L Si 15
11 Isabella Granlund Alsterbro L Si 15
12 Hampus Hermansson Kalmar/Läckeby L Si 15
13 Gustav Einefors Värnamo L Si 15
14 Melker Hultgren Bäckseda L Si 15
15
16

Oppropsliste lag 5 Kval-Skytetid Lördag 11/1 13:30

1 Imke Huiskes Pelarne L 13
2 Dexter Dahl Mönsterås L 13
3 Wilma Svensson Ingelstad L 13
4 Matilda Berglund Söraby L 13
5 Anton Ahlm Söraby L 13
6 Jacob Andersson Nässjö L 13
7 Alice Sjöberg Skillingaryd L 13
8 Tina Adolfsson Pelarne L15
9 Kevin Karlsson Pelarne L15
10 Nora Olsson Gullabo L15
11 Frida Börjesson Ålem L15
12 Josefine Ahlm Söraby L15
13 Thea B Lundgren Berga L15
14 Emmy Mauritzson Berga L15
15 Iza B Lundgren Berga L15
16

Oppropsliste lag 6 Kval-Skytetid Lördag 11/1 14:45

1 Sanna Svärd-Paulsson Ingelstad L15
2 Ellen Mörberg Nässjö L15
3 Josefin Andersson Nässjö L15
4 Felix Eriksson Värnamo L15
5 Rasmus Rydberg Värnamo L15
6 Elias Johansson Anderstorp L15
7 Felicia Dahl Älmhult L15
8 Alexander Ignell Nässjö L15
9 Amand Berglund Söraby L15
10 Sara Johansson Kalmar/Läckeby L 17
11 Julia Sjögren Älmhult L 17
12 Jonathan Ahlm Söraby L 17
13 Hanna Göransson Sävsjö L 17
14 Viktor Johansson Värnamo L 17
15 Johanna Andersson Nässjö L 17
16

Oppropsliste lag 7 Kval-Skytetid Lördag 11/1 16:00

1 Wiktor Thulin Sävsjö L 17
2 Tony Björnsson Värnamo L 17
3 Emil Andersson Nässjö L 17
4 Benjamin Wallsten Aleholm L 17
5
6 Mathias Sjöström Vimmerby L21
7 Louise Rosell Algutsrum L21
8 Gabriella Johansson Gullabo L21
9 Mathilda Hjelm Kalmar/Läckeby L21
10 Linn Mauritzson Berga L21
11 Simon Tollstern Söraby L21
12 Eddie Johansson Värnamo L21
13
14
15
16

MLRes - www.megalink.no 17:35 - 05.01.2020