Startlist relay 1 Skyttiaden-Start time Saturday 12/1 09:00

1 Therese Hermansson Algutsrum L25
2 Maria Bondesson Gullabo L 15s
3 Moa Bernhardsson Karlslunda L 17
4 Helena Larsson Gullabo L25
5 Emelie Forsberg Gullabo L 17
6 Martin Ohlsson Gullabo L25
7 Emma Andersson Gullabo L 15s
8 Linn Larsson Gullabo L25
9 Johanna Jonsson Gullabo L 17
10 Tobias Rosell Algutsrum L20
11 Gabriella Johansson Gullabo L20
12 Albin Alexandersson Gullabo L 15s
13 Fredrik Brynielsson Algutsrum L 17
14 Malin Bengtsson Gullabo L25
15 Mikaela Alexandersson Gullabo L 17
16

Startlist relay 2 Skyttiaden-Start time Saturday 12/1 10:05

1 Elin Gunnarsson Karlslunda L 11
2 Amanda Carlsson Gullabo L 11
3 Ebba Gustavsson Kalmar-Läckeby L 11
4 Viktor Hedin Gullabo L 11
5 Ida Johansson Borgholm L 11
6 Wilma Ishagen Mönsterås L 11
7 Frida Börjesson Ålem L 11
8 Ebba Forsberg Gullabo L 13
9 Amanda Söderström Mönsterås L 13
10 Evelina Jungfjärd Ålem L 13
11 Elsa Gustavsson Kalmar-Läckeby L 13
12 Gustav Magnusson Ålem L 13
13 Erik Andersson Ålem L 13
14
15
16

Startlist relay 3 Skyttiaden-Start time Saturday 12/1 10:55

1 Annie Jonasson Tolg L 11
2 Nellie Larsson Alvesta L 11
3 Erik Lööw Bolmsö L 11
4 Johanna Andersson Söraby L 11
5 Thea B Lundgren Berga L 11
6 Henry Tångered Gamleby L 11
7 Linnea Khundet-Roth Gunnebo L 11
8 Hanna Karlsson Figeholm L 11
9 Agnes Boren Vimmerby L 11
10 Felicia Olovsson Västervik L 11
11 Erika Hilding Rydaholm L 11
12 Madeleine Andersson Rydaholm L 11
13 Olivia Arvidsson Skillingaryd L 11
14 Iza Liljengren Gislaved L 11
15 Linnea Gunnarsson Villstad L 11
16 Clara Lameksson Berga L 11

Startlist relay 4 Skyttiaden-Start time Saturday 12/1 11:45

1 Olof Engström Alvesta L 11
2 Iza B Lundgren Berga L 11
3 Jonathan Gustavsson Söraby L 13
4 Linnea Bengtsson Älmhult L 13
5 Adam Tollstern Söraby L 13
6 Amanda Ryden Alvesta L 13
7 Aron Jonasson Tolg L 13
8 Lydia Tångered Gamleby L 13
9 Linn Johansson Gunnebo L 13
10 Wilma Åkesson Vena L 13
11 Martin Karlsson Figeholm L 13
12 Alexander Mucha Västervik L 13
13 Jenny Sävrup Rydaholm L 13
14 Linus Torebrand Kärda L 13
15 Fanny Axelsson Sävsjö L 13
16 Albin Martinsson Rydaholm L 13

Startlist relay 5 Skyttiaden-Start time Saturday 12/1 12:35

1 Wiktor Thulin Sävsjö L 13
2 Fanny Börjesson Ålem L 13
3 Joel Adamsson Söraby L 13
4 Oskar Karlsson Ålem L 13
5 Hanna Mauritzson Berga L 13
6
7 Mattias Pettersson Ingelstad L 15r
8 Gustav Karlsson Ålem L 15r
9 Majken Obing Kalmar-Läckeby L 15r
10 Johanna Carlsson Gullabo L 15r
11 Erik Engström Mönsterås L 15r
12 Johanna Olsson-Karlsson Järnsida L 15r
13 Niklas Karlsson Vena L 15r
14 Oskar Bogren Vena L 15r
15 Per Ekholm Figeholm L 15r
16 Julia Stolt Vena L 15r

Startlist relay 6 Skyttiaden-Start time Saturday 12/1 13:25

1 Anna Stark Skillingaryd L 15r
2 Ted Liljengren Gislaved L 15r
3 Sofie Josefsson Anderstorp L 15r
4 Emelia Sund Gislaved L 15r
5 Elise Josefsson Anderstorp L 15r
6 Louise Rosell Algutsrum L 15r
7 Martin Gardstig Ålem L 15r
8 Oskar Gustavsson Algutsrum L 15r
9 Viktor Pettersson Ålem L 15r
10 Felix Sjösten Nässjö L 15r
11
12
13
14
15
16

Startlist relay 7 Skyttiaden-Start time Saturday 12/1 14:45

1 Linn Mauritzon Berga L 15s
2 Rasmus B Lundgren Berga L 15s
3 Lucia Terhakel Berga L 15s
4 Victoria Carlsson Alvesta L 15s
5 Johan Tångered Gamleby L 15s
6 Oliver Sandström Vimmerby L 15s
7 Vilma Jönsson Gunnebo L 15s
8 Andreas Karlsson Vimmerby L 15s
9 Johanna Arvidsson Skillingaryd L 15s
10 Isabelle Johansson Anderstorp L 15s
11 Linnea Svensson Skillingaryd L 15s
12 Viktor Eriksson Heige Anderstorp L 15s
13 Hampus Söderqvist Skillingaryd L 15s
14 Sofia Johansson Anderstorp L 15s
15 Gustav Hjalmarsson Villstad L 15s
16

Startlist relay 8 Skyttiaden-Start time Saturday 12/1 15:50

1 Rebecka Hjortskull Söraby L 17
2 Tide Hansson Tolg L 17
3 Simon Tollstern Söraby L 17
4 Johannes Magnusson Ålem L 17
5 Mathilda Sjöström Vimmerby L 17
6 Joakim Nelson Vena L 17
7 Gustaf Widerberg Vimmerby L 17
8 Isabelle Edman Jönköping L 17
9 Ebba Göthberg Anderstorp L 17
10 Victor Möller Mönsterås L 17
11 Simon Eriksson Heige Anderstorp L 17
12 Emmy Andersson Mönsterås L 17
13 Erik Sundqvist Berga L20
14 Ida Tollstern Söraby L20
15 Emelie Persson Berga L20
16

Startlist relay 9 Skyttiaden-Start time Saturday 12/1 16:55

1 Axel Arvidsson Alvesta L20
2 Herman Lameksson Berga L20
3 Nathalie Granback Mönsterås L20
4 Martin T Nilsson Mönsterås L20
5 Jenny Svensson Algutsrum L20
6 Kasper Fingal Ålem L20
7 Mathias Sjöström Vimmerby L20
8 Emma Nilsson Gunnebo L20
9 Per Edström Gamleby L20
10 Johan Andersson Vena L20
11 Michaela Arvidsson Skillingaryd L20
12 Alexander Carlqvist Vena L20
13 Peter Johansson Skillingaryd L20
14 Zandra Rosander Anderstorp L20
15 Oscar Johansson Jönköping L20
16

Startlist relay 10 Skyttiaden-Start time Saturday 12/1 18:00

1 Fredrik Johansson Anderstorp L20
2 Victor Holm Algutsrum L20
3 Emil Spjörk TellFjord Jönköping L20
4 Martina Martinsson Dädesjö L25
5 Sabina Fagerlund Söraby L25
6 Emma Arvidsson Alvesta L25
7 Elisabeth Svensson Tolg L25
8 Andreas Strand Älmhult L25
9 Jimmy Karlsson Gunnebo L25
10 Jonathan Karlsson Gamleby L25
11 Erik Balk Vena L25
12 Karin Blom Jönköping L25
13 Erik Gustavsson Rydaholm L25
14
15
16

MLRes - www.megalink.no 18:50 - 28.12.2012