Hoppa till sidans innehåll

Anmälda & Reservlista


Lägret är nu fullt men vi fyller på reservlistan

Tränare:

Mattias Borg (Lägerchef)
Rebecca Kuhl
Klara Johansson
Emelie Carlsen
Erik Angervall
Josh Langley
Richard Kuhl
Tim Foo
Berfin Aslan
André Irpola

Anmälda

Namn (lägerdeltagarens) Klubb Åldersklass nästa säsong
Erik ottosson HBMK U13 (födda 2010-2011)
Rebecka Carlsson Halmstad U19 (födda 2004-2005)
Casper Ohlsson Lugi BMK U17 (födda 2006-2007)
Edvin Thornberg BMK Göta U15 (födda 2008-2009)
Elias Carlsson Halmstad U17 (födda 2006-2007)
Charlie Wannem HBMK U15 (födda 2008-2009)
Alva Robinsson Eksjö U19 (födda 2004-2005)
Melker Lundin Halmstad U15 (födda 2008-2009)
Axel Faström PTBK U13 (födda 2010-2011)
Erik Stenborg Halmstad badmintonklubb U15 (födda 2008-2009)
Neo berg HBMK U17 (födda 2006-2007)
Klara Heimgård Bjärreds badmintonklubb U13 (födda 2010-2011)
Gabriel Al-Matook Österlen U15 (födda 2008-2009)
Leo Fager HBMK U19 (födda 2004-2005)
Vega Vestman Halmstad Badminton U19 (födda 2004-2005)
Sofia Zhang LUGI U17 (födda 2006-2007)
Mysak Nordahl Österlens badmintonklubb U15 (födda 2008-2009)
Inez Anbelin Bjärreds badmintonklubb U13 (födda 2010-2011)
Teo Wallin Ödén Lugi badminton U17 (födda 2006-2007)
Emanuel Hammervik BMK Göta U15 (födda 2008-2009)
Hugo Nelenius Lugi U17 (födda 2006-2007)
Johannes Hansson Lugi U13 (födda 2010-2011)
Joel Li Yang Lau LUGI U17 (födda 2006-2007)
Viktor Wallin Ödén Lugi badminton U13 (födda 2010-2011)
Erik Steen Halmstad badminton U13 (födda 2010-2011)
Anton Bengtsson LUGI Badmintonklubb U15 (födda 2008-2009)
Elsa Kylefors LUGI badminton U19 (födda 2004-2005)
Benjamin Tran LUGI U17 (födda 2006-2007)
Elton Berg Hbmk U13 (födda 2010-2011)
Amilia Mared Halmstad U19 (födda 2004-2005)
Adam Åberg Halmstad badminton U19 (födda 2004-2005)
Elias Hansson Halmstad BMK U19 (födda 2004-2005)
Lucas Nilsson Lugi U19 (födda 2004-2005)
Liam Rådlund Halmstad U13 (födda 2010-2011)
Leon Undén Halmstad Badmintonklubb U15 (födda 2008-2009)
Casper Undén Halmstad badmintonklubb U13 (födda 2010-2011)
Elin Genberger Halmstad Badminton U19 (födda 2004-2005)
Henrik Liu LUGI badminton klubb U17 (födda 2006-2007)
Casper Nordling Örebro badmintonklubb U19 (födda 2004-2005)
Hjalmar Spaniol Halmstad badmintonklubb U13 (födda 2010-2011)
Linus Gellert HalmstadBadminton U17 (födda 2006-2007)
Liv Axler Lugi badminton U17 (födda 2006-2007)
Gustav Åkerblad Bmk Göta U17 (födda 2006-2007)
Dilan Jacobsson Trollhättans BF U17 (födda 2006-2007)
Jonathan Falk Lugi U17 (födda 2006-2007)
Alexander Villanueva Falk Eslöv U13 (födda 2010-2011)
Isak Härkegård BMK Göta U15 (födda 2008-2009)
Ebba Grahn BMK Göta U17 (födda 2006-2007)
Taocheng Lu (Tony) Lugi U15 (födda 2008-2009)
Alex jacobsen dahlman Lugi badminton U17 (födda 2006-2007)
Sean Jeong Lugi Badmintonklubb U15 (födda 2008-2009)
Rut Wesser Halmstad Badminton U17 (födda 2006-2007)
Samuel Hugosson Sollentuna Badmintonsällskap U17 (födda 2006-2007)
Ida Erlandsson BMK Göta U17 (födda 2006-2007)
Elsa Suomela BMK Göta U17 (födda 2006-2007)
Emilio Silva LUGI Badminton U17 (födda 2006-2007)
Sophia Rönnquist BMK Göta U17 (födda 2006-2007)
Rohan Lugi badminton U17 (födda 2006-2007)
Matthew Lee Helsingborg badmintonklubb U15 (födda 2008-2009)
Malte Derwik BK Kruset Höganäs U17 (födda 2006-2007)
Annie Derwik BK Kruset Höganäs U15 (födda 2008-2009)
Alfred Knutsson Bk Kruset U17 (födda 2006-2007)
Matilda Knutsson Bk Kruset U15 (födda 2008-2009)
Victor Carrick Bjärred Badmintontonklubb U15 (födda 2008-2009)
Anya Song Bjärred Badmintontonklubb U15 (födda 2008-2009)
Alexander Carlsson Halmstad U15 (födda 2008-2009)
Ruolan Duanmu Bjärreds Badmintonklubb U15 (födda 2008-2009)
Albin Crusell Ljungsbro badminton klubb U15 (födda 2008-2009)
Justin Giang Gislaved badmintonklubb U15 (födda 2008-2009)
Oscar Gao Vbmf U15 (födda 2008-2009)
Arwen Gao Vbmf U13 (födda 2010-2011)
Isak Lundgren Råda badmintonklubb U19 (födda 2004-2005)
Frank Karling Spårvägen U15 (födda 2008-2009)
Marcelo Öberg León Bromma Badminton U15 (födda 2008-2009)
Victoria Ketsarin Halmstad BTK U15 (födda 2008-2009)
Baldur Hasan Halmstad badminton U13 (födda 2010-2011)
Philip BMK Racket, Alingsås U17 (födda 2006-2007)
Vidar Bravell Tranås Badmintonklubb U17 (födda 2006-2007)
Milo Skärbäck Lugn Badminton U15 (födda 2008-2009)
Emilia Isberg Malmö Badmintonklubb U13 (födda 2010-2011)
Eskil Sakshaug BMK Racket U17 (födda 2006-2007)
Anton Billgren Göteborgs Badmintonklubb U15 (födda 2008-2009)
Lukas Jiang Göteborgs badminton Klubb U15 (födda 2008-2009)
Arvid Ekstrand Göteborgs Badmintonklubb U15 (födda 2008-2009)
Theo Stockelberg Göteborgs badmintonklubb U15 (födda 2008-2009)
Edwin Werner Göteborgs Badmintonklubb U15 (födda 2008-2009)
Hannes Sjölin Tranås Badmintonklubb U17 (födda 2006-2007)
Ida Agerhed Högsrums BK U13 (födda 2010-2011)
Mohana Lindgren Malmö Badmintonklubb U15 (födda 2008-2009)
Agnes Johnsson Halmstad badminton U19 (födda 2004-2005)
Filip Sundeck Heldesjö Västerås Badmintonförening (VBmF) U17 (födda 2006-2007)
Max Sandelin VBMF U17 (födda 2006-2007)
Hugo Fredriksson Västerås Badminton U17 (födda 2006-2007)
Wictor Fredriksson Västerås Badminton U15 (födda 2008-2009)
Lennon Wilskier Västerås badminton U17 (födda 2006-2007)
Cornelia Nilsson Eslöv U19 (födda 2004-2005)
Leon Fritz Halmstad U17 (födda 2006-2007)
Felix Glück BK Fåken U15 (födda 2008-2009)
Vanessa Chau MBK aura U15 (födda 2008-2009)
     
     
     
     
     
     
     
     
     
     
     
     
     
     
     
     
     
     
     
     
     
     
     
     
     
     
     
     
     
     
     
     
     
     
     
     
     
     
     
     
     
     
     
     
     
     
     
     
     
     
     
     
     
     
     
     
     
     
     
     
     
     
     
     
     
     
     
     
     
     
     
     
     
     
     
     
     
     
     
     
     
     
     
     
     
     
     
     
     
     
     
     
     
     
     
     
     
     
     
     
Uppdaterad: 15 JAN 2021 07:57 Skribent: Thomas Carlsson
E-post: This is a mailto link

HBMK PÅ FACEBOOK

helens.jpg

Postadress:
Halmstads BMK - Badminton
Söndrumshallen, Bäckagårdsvägen 130
30241 Halmstad

Besöksadress:
Söndrumshallen, Bäckagårdsvägen 130
30241 Halmstad

Kontakt:
Tel: 03536919
E-post: info@halmstadbadmint...

Se all info