Hoppa till sidans innehåll

Stockholm Hockey Cup

Team 05s matchschema för säsongongens seriespel i Stockholm Hockey Cup för U9.
Vi kommer att spela med 4st lag
Omgång Datum Tid Grupp Match Arena Matchnr
1 2013-11-17 09:00 Grupp E HAHC - Saltsjöbadens IF 3 Torvalla B-hall 15874002
    09:00 Grupp F HAHC - Saltsjöbadens IF 2 Torvalla B-hall 15875002
    11:30 Grupp G Saltsjöbadens IF 4 - HAHC Saltsjöbadens IF 15876002
    11:30 Grupp H Saltsjöbadens IF 1 - HAHC Saltsjöbadens IF 15877002
             
2 2013-11-24 09:00 Grupp G HAHC - Värmdö HC 2 Torvalla B-hall 15876011
    09:00 Grupp H HAHC - Värmdö HC 3 Torvalla B-hall 15877011
    14:30 Grupp E IFK Tumba 2 -HAHC Ishuset 15874010
    14:30 Grupp F IFK Tumba 1 -HAHC Ishuset 15875010
             
3 2013-12-01 09:00 Grupp E HAHC - Nacka HK 1 Torvalla B-hall 15874014
    09:00 Grupp F HAHC - Boo HC 1 Torvalla B-hall 15875014
    10:00 Grupp G HAHC - FOC Farsta 2 Torvalla B-hall 15876018
    10:00 Grupp H HAHC - FOC Farsta 1 Torvalla B-hall 15877018
             
4 2013-12-08 10:00 Grupp G Tyresö Hanvikens 1 - HAHC Fontanahallen 15876023
    10:00 Grupp H Tyresö Hanvikens 2 - HAHC Fontanahallen 15877023
    11:00 Grupp E MB Hockey 1 - HAHC LW Hallen 15874021
    11:00 Grupp F MB Hockey 2 - HAHC LW Hallen 15875021
             
5 2013-12-15 09:00 Grupp G HAHC - Nacka HK 2 Torvalla B-hall 15876030
    09:00 Grupp H HAHC - Boo HC 3 Torvalla B-hall 15877030
    10:00 Grupp E HAHC - Nordia HC 2 Torvalla B-hall 15874026
    10:00 Grupp F HAHC - IFK Salem Torvalla B-hall 15875026
             
6 2014-01-12 08:00 Grupp E Segeltorps IF 2 - HAHC Segeltorpshallen 15874032
    08:00 Grupp F Segeltorps IF 1 - HAHC Segeltorpshallen 15875032
    08:00 Grupp G Nynäshamns IF 2 - HAHC Folkets Hall 15876034
    08:00 Grupp H Nynäshamns IF 1 - HAHC Folkets Hall 15877034
             
7 2014-01-19 09:00 Grupp E HAHC - Djurgårdens IF 1 Torvalla B-hall 15874038
    09:00 Grupp F HAHC - Djurgårdens IF 2 Torvalla B-hall 15875038
    10:00 Grupp G HAHC - Tullinge TP HC Torvalla B-hall 15876042
    10:00 Grupp H HAHC - Nordia HC 1 Torvalla B-hall 15877042
             
8 2014-01-26 08:30 Grupp G Trångsunds IF 2 - HAHC Stortorpshallen 15876045
    08:30 Grupp H Trångsunds IF 1 - HAHC Stortorpshallen 15877045
    09:15 Grupp F Huddinge IK 2 - HAHC Björkängshallens B-hall 15875043
    16:30 Grupp E Hammarby IF 1 - HAHC Zinkensdamms IP 15874043
             
9 2014-02-01 10:00 Grupp H Älta IF Gul - HAHC Ältahallen 15877054
  2014-02-02 10:15 Grupp G Huddinge IK 3  -  HAHC Björkängshallen 15876054
    13:00 Grupp E FOC Farsta 4 - HAHC Farsta Ishall 15874049
    13:00 Grupp F FOC Farsta 3 - HAHC Farsta Ishall 15875049
             
10 2014-02-08 09:00 Grupp F HAHC - Tyresö Hanvikens 3 Haribohallen 15875056
    09:00 Grupp G HAHC - Flemingsbergs IK Haribohallen 15876060
  2014-02-09 10:00 Grupp E HAHC - Boo HC 2 Haribohallen 15874056
    10:00 Grupp H HAHC - IFK Tumba IK 3 Haribohallen 15877060
             
11 2014-02-15 18:00 Grupp H Hammarby IF 2 - HAHC Zinkensdamms IP 15877062
  2014-02-16 09:15 Grupp E Värmdö HC 1 - HAHC Ekhallen 15874066
    09:15 Grupp F Värmdö HC 4 - HAHC Ekhallen 15875066
    09:15 Grupp G Huddinge IK 1 - HAHC Björkängshallens B-hall 15876062




© Svenska Ishockeyförbundet 2021
Informationen hämtas ifrån Svenska Ishockeyförbundets Tävlingssystem TSM. För komplett statistik se stats.swehockey.se

Postadress:
Haninge Anchors HC - Ishockey
Torvallavägen
13646 Handen

Besöksadress:
Torvallavägen
13646 Handen

Kontakt:
Tel: +46733124346
E-post: kansli@haningeanchor...