Hoppa till sidans innehåll

Gruppindelningen hösten 2012


 

Måndag 15-16-        Ida Johansson

                                Lina Nyman

                               Alva Gustafsson

                               Ronja Noren

                               Hilda Hagiwara

Måndag 16-17

Måndag 17-18          Malte Wallman

                               Evelina Sturesson

                               Filip Tamminen

                               Albin Thid

                               Max Merstrand      

Måndag 18-19          Alexander Borg

                               Sofia Borg

                               Emil Svensson

                               Simon Bodenheim

Tisdag 15-16               Oskar Spetz

                               Oscar Möllberg

                                Arvid Holm

                                Daniel Gustafsson

Tisdag 16-17             Viktor Ottoson

                                Gabriel Persson

                                 Joel Bäckman

                                 Albin Ekblom

                                 Olle Spetz

Tisdag 17-18              Isac Mentu

                                 Eric Björge

                                     Philip Mentu

                                 Melvin Wallman

Onsdag 16-17               Lisa Carlsson

                                Isa Björge

                                Åke Henriksson

                                       Alexander Nyman

 

Onsdag 17-18    Ida Johansson

                         Moa Merstrand

                           Lina Nyman

Onsdag 18-20     Linda Käll

Torsdag 15-16     Carin Jonsson

                          Jesper Jonsson

                          Alma Ekblom

                           Beatrice Persson

Torsdag 16-17                  

Torsdag 17-18     Jens Carlsson

                           Ludvig Berg

                           Viktor Händen

                           Evald Rask

Torsdag 18-19     Alexander Borg

                          Sofia Borg

                          Emil Svensson

Fredag 15-16        Isac Mentu

                           Eric Björge

                               Melvin Wallman

                           Philip Mentu

Fredag 16-17.30   Linda Käll

                           Jennifer Käll

 

Uppdaterad: 04 JAN 2013 19:09 Skribent: Lennart Johansson

 

Postadress:
Härna Lawn TK - Tennis
Härna 105
52399 Hökerum

Kontakt:
Tel: [saknas] Information
E-post: This is a mailto link

Se all info