Hoppa till sidans innehåll

Gruppindelning våren 2014


Måndag 15-16            Ida Johansson

                                    Lina Nyman

                                    Alva Gustafsson

                                    Julia Myren

 

Måndag 16-17            Isac Mentu

 

Måndag 17-18            Evelina Sturesson

                                    Wilma Hellqvist

                                    Elsa Hulen

 

Måndag 18-19            Alexander Borg

                                    Sofia Borg

                                    Emil Svensson

                                    Ludvig Berg

 

Måndag 19-20            Annika Larsson

                                    Tess Quinn

                                    Eric Quinn

                                    David Chapin

 

Tisdag 15-16              Oskar Spetz

                                    Oscar Möllberg

                                    Arvid Holm

                                    Daniel Gustafsson

 

Tisdag 16-17              Olle Spetz

                                    Johan Högberg

                                    Joel Carlsson

                                    (Oskar Spetz)

 

Tisdag 17-18              Josefina Svensson

                                    Nicole Eiduka

                                    Evelina Sturesson

 

Tisdag 18-19             Ida Johansson

                                    Alva Gustafsson

                                    Kajsa Klaesson


Onsdag 14-15            Vilgot Johansson

                                    Oscar Jändel

                                    Hampus Schill

                                    Alexander Nyman

                                    Hugo Mauritzon

 

Onsdag 15-16            Philip Mentu

                                    Isac Bodin

                                    Erik Magnusson

 

Onsdag 16-17            Lisa Carlsson

                                    Emma Claesson

                                    Åke Henriksson

                                    Amanda Strandmark

                                    Olivia Strandmark

 

Onsdag 17-18            Moa Merstrand

                                    Lina Nyman

                                    Julia Myren

                                    Elin Johnsén

 

Torsdag 15-16           (Carin Jonsson)

                                    (Jesper Jonsson)

 

Torsdag 16-17           Axel Magnusson

                                    Olga Henriksson

                                    Nilas Sannholm

                                    Oscar Jändel

                                    Gabriel Johansson

                                    Erik Sturesson

 

Torsdag 17-18           Patrik Holm

                                    Martina Görloff

 

Torsdag 18-19           Alexander Borg

                                    Sofia Borg

                                    Emil Svensson

 

Fredag 17-18??         Patrik Möllberg

                                      Rebecca Bergqvist

Uppdaterad: 18 JAN 2014 13:50 Skribent: Lennart Johansson

 

Postadress:
Härna Lawn TK - Tennis
Härna 105
52399 Hökerum

Kontakt:
Tel: [saknas] Information
E-post: This is a mailto link

Se all info