Hoppa till sidans innehåll

2019-05-25 XL-Bygg i Osbyracet


               
               
  Start. nr. Klubb  /  Anmälare                                        Omgång 1 2 3 Totalt
  A - FINAL   SENIORER          
1 r 4 Sammy Andersson Osby MK       Barum Racing 7 5 5 17
2 40 Robert Thomsson Pilatorps MK       Tyringe Bildemontering AB 4 7 7 18
3 32 Patrik Nilsson Laholms MK        7 7 7 21
4 13 Patrik Nilsson Ljungby MK       TEAM BBG 5 5 7 17
5 41 Bo Danielsson SMK Helsingborg        7 4 7 18
6 24 Bengt Svensson Kristianstad FRC       Bil & Maskin Degeberga AB 7 7 5 19
  B - FINAL   SENIORER          
1 4 Sammy Andersson Osby MK       Barum Racing 7 5 5 17
2 35 Robin Lagerström Kristianstad FRC        4 7 4 15
3 7 Kim Hult Grimslövs MS        5 5 5 15
4 34 Mattis Ekberg Ryds MK       Fridafors bilservice ab f racing 4 4 7 15
5 r 37 Benny Olsson SMK Helsingborg       Team Pärup Racing 3 5 4 12
6 30 Alfred Svensson Södra Sunnerbos MK        7 7 3 17
  C - FINAL   SENIORER          
1 37 Benny Olsson SMK Helsingborg       Team Pärup Racing 3 5 4 12
2 18 Robin Rihelä Kristianstad FRC        7 4 4 15
3 29 Mattias Hansen Hästveda FRC       Team Rallysaft S 4 7 11
4 31 Conny Persson Arlövs MC       Team Graneborg 4 7 2 13
5 26 Roger Olsson Tomelilla MK        B 7 5 12
6 6 Ulf Bergqvist Kristianstad FRC        3 3 5 11
  A - FINAL   DAMER          
1 605 Hannah Svensson Hästveda FRC       Tyringe Bildemontering AB 4 5 7 16
2 606 Sara Ahlberg Kristianstad FRC        5 7 5 17
3 601 Mia Fjellström Laholms MK        7 7 4 18
4 607 Tina Jönsson Kristianstad FRC       Bil & Maskin Degeberga AB 7 4 E 11
5 604 Frida Ekberg Ryds MK       Fridafors bilservice ab f racing 3 5 2 10
6 603 Ann Greij Tomelilla MK        5 4 B 9
  A - FINAL   JUNIORER          
1 305 Cedrik Nilsson Kristianstad FRC       Team Graneborg 7 7 7 21
2 307 Adam Thomsson Pilatorps MK       Tyringe Bildemontering AB 5 5 7 17
3 304 Felicia Olsson SMK Helsingborg        3 4 B 7
4 308 Måns Persson Tomelilla MK        3 4 5 12
5 303 Filip Benz Arlövs MC       Team Graneborg 4 5 5 14
6 301 Elof Persson Grimslövs MS        7 7 4 18
               
  ÖVRIGA   SENIORER          
  21 Jimmy Persson Kristianstad FRC 3 4 4 11
  22 Christian Nilsson Osby MK 4v 3 4 11
  36 Daniel Johansson Södra Sunnerbos MK 3 5 3 11
  27 Michael Grahn SMK Helsingborg  /  Skånepågarna/JA´s i Hörby 5 4 2 11
  23 Mattias Ekstrand SMK Helsingborg  /  Skånepågarna/JA´s i Hörby 5 2 3 10
  19 Timmy Greij Tomelilla MK 5 5 S 10
  17 Bengt Gengård Södra Sunnerbos MK 3 2 4 9
  12 Per Åkesson Dalby MK 3 3 3 9
  1 Mikael Jönsson Kristianstad FRC 2 2 3 7
  16 Darius Radvilavicius Laholms MK 2 3 2 7
  38 Marcus Schön Kristianstad FRC 2 3 2 7
  11 Per-Ola Nilsson Kristianstad FRC  /  Rinkabymålaren 4 2 1 7
  9 Michael Sörensen SMK Helsingborg  /  Team Magic Racing 7 E E 7
  3 Linus Meier Benz Arlövs MC  /  Team Graneborg B E 5 5
  28 Hans Nilsson Kristianstad FRC  /  Team Graneborg S 5 E 5
  33 Jonas Johansson Pilatorps MK 5 E Å 5
  39 Simon Nilsson SMK Örkelljunga 5 E Å 5
  14 Emil Riihelä Kristianstad FRC  /  Rinkabymålaren 4 E B 4
  2 Magnus Nilsson Svedala MK  /  Team Magic Racing 1 3 S 4
  20 Martin Vångendal Laholms MK 2 B E 2
  25 Daniel Frølich Grimslövs MS B 1 E 1
  8 Ricky Bondesson Laholms MK B E Å 0
  10 Joakim Svensson Hästveda FRC B E Å 0
  15 Glenn Lindell SMK Helsingborg  /  Team Essen B E Å 0
               
  ÖVRIGA   DAMER          
  608 Kerstin Persson  Benz Arlövs MC  /  Team Graneborg 4 E 3 7
               
  ÖVRIGA   JUNIORER          
  302 Hanna Svensson Kristianstad FRC  /  Bil & Maskin Degeberga AB  5 B B 5
  306 Sebastian Frølich Grimslövs MS 4 B E 4
Det finns inget album kopplat till denna sida.

Postadress:
Hästveda FRC
Hästveda 2476
28276 Hästveda

Kontakt:
Tel: [saknas] Information
E-post: This is a mailto link

Se all info