Hoppa till sidans innehåll

2019-10-05 Grillmäster i Sverigeracet


               
  Start. nr. Klubb  /  Anmälare                                      Omgång 1 2 3 Totalt
  A - FINAL   SENIORER          
1 43 Andreas Persson Simrishamns MK Team Lasses Trafikskola Sjöbo 7 7 7 21
2 r 46 Bengt Svensson Kristianstad FRC       Bil & Maskin Degeberga AB B 7 7 14
3 45 Veronica Salsten Svedala MK       Salsten Racing 5 5v 7 17
4 8 Lennart Bergstedt Kristianstad FRC       PF Motorsport 7 3 7 17
5 1 Lars Arvidsson SMK Helsingborg       Team Pärup Racing 7 7 4v 18
6 52 Robin Rihelä Kristianstad FRC        3 7 7 17
  B - FINAL   SENIORER          
1 r 46 Bengt Svensson Kristianstad FRC       Bil & Maskin Degeberga AB B 7 7 14
2 14 Jimmy Persson Kristianstad FRC        7 7 2 16
3 15 Lars Koppetsch Tomelilla MK        5 5 5 15
4 40 Benny Olsson SMK Helsingborg       Team Pärup Racing 7 5 5 17
5 29 Charlie Svensson Christianstad RC        5 7 5 17
6 54 Robert Thomsson Pilatorps MK       Tyringe Bildemontering AB 5 7 5 17
  C - FINAL   SENIORER          
1 46 Bengt Svensson Kristianstad FRC       Bil & Maskin Degeberga AB B 7 7 14
2 39 Åke Andersson Haninge MK        5 5 4 14
3 11 Tim Bergstedt Kristianstad FRC        5 4 5 14
4 r 18 Christian Nilsson Osby MK       PF Motorsport 1 5 7 13
5 34 Marcus Bengtsson Eslövs MK        S 7 7 14
6 53 Emil Riihelä Kristianstad FRC        7 4 4 15
  D - FINAL   SENIORER          
1 18 Christian Nilsson Osby MK       PF Motorsport 1 5 7 13
2 20 Roger Sandin Kristianstad FRC        5 3 5 13
3 49 Henrik Hansen Kristianstad FRC        4 4 5 13
4 31 Manfred Levander SMK Helsingborg       Team Pärup Racing 3 5 5 13
5 6 Audrius Chopas Laholms MK        1 5 7 13
6 37 Edvin Johnsson Tomelilla MK        7 4 3 14
  A - FINAL   DAMER          
1 603 Lina Ingvarsson Simrishamns MK        5 7 7 19
2 604 Siv Walter Hästveda FRC       PF Motorsport 4 4 4 12
3 608 Hannah Svensson Hästveda FRC       Tyringe Bildemontering AB 7 7 7 21
4 609 Sofia Åberg Gnesta mk       Team apelsin 4 4 4 12
5 610 Sabina Kedemyr Kristianstad FRC        5v 5 5 15
6 606 Martina Wahlman Hästveda FRC       PF Motorsport 7 5 5 17
  A - FINAL   JUNIORER          
1 302 Hanna Svensson Kristianstad FRC       Bil & Maskin Degeberga AB 5 7 7 19
2 305 Teres Klyft SMK Helsingborg        5 4 5 14
3 308 Elof Persson Grimslövs MS        7 7 4 18
4 304 Adam Thomsson Pilatorps MK       Tyringe Bildemontering AB 7 5 7 19
5 301 Marina Hult SMK Helsingborg       Barum Racing 3 5 4 12
               
  ÖVRIGA   SENIORER          
  4 Emil Bäckman Tomelilla MK 5 5 3 13
  27 Timmy Greij Tomelilla MK 7 3 3 13
  5 Jan Brodén Hästveda FRC 4 7 2 13
  36 Jan Bergstedt Kristianstad FRC 4 4 4 12
  51 Per Åkesson Dalby MK 5 3 4 12
  17 Magnus Nilsson Svedala MK  /  Team Magic Racing 3 4 4 11
  50 Paul Åberg SMK Helsingborg  /  Team Rallysaft  2 4 4 10
  32 Conny Jönsson Hästveda FRC  /  PF Motorsport 7 3v B 10
  7 Jesper Månsson SMK Helsingborg  /  Team Pärup Racing 3 2 4 9
  13 Mikael Hult SMK Helsingborg 2 4 3 9
  2 Mikael Jönsson Kristianstad FRC 3 3 3 9
  26 Conny Thelenius Botkyrka MK 3 3 3 9
  9 Patrik Ahlstedt Christianstad RC  /  V.VRAM RACING 4 2 3 9
  38 Jonas Andersson SMK Örkelljunga  /  Team Lumpmeck racing 4 5 B 9
  30 Conny Carlsson Osby MK 4 4 B 8
  42 Alexander Ahlstedt Christianstad RC  /  V.VRAM RACING 3 2 2 7
  12 Sonny Landin Skillingaryds MK 1 2 3 6
  21 Joakim Brodén Hästveda FRC 4 2 B 6
  47 Patrik Nilsson Crona Osby MK  /  PF Motorsport 4 2 E 6
  3 Axel Frick Strand Svedala MK 2 3 B 5
  33 Marcus Persson Svedala MK  /  Team Lumpmeck racing 3 2 E 5
  10 Linus Larsson Svedala MK 2 Sv 2 4
  16 Christer Ingvarsson Simrishamns MK 4 B E 4
  48 Markus Karlsson Gnesta mk  /  Team apelsin 3 Bv E 3
  24 Conny Persson Svedala MK 2 B E 2
  25 Oscar Olsson SMK Helsingborg  /  Team Essen 1 Å 1  
  41 Per-Ola Nilsson Kristianstad FRC  /  Rinkabymålaren B E Å 0
  35 Robert Björklöv Sjöbo MK S E Å 0
               
  ÖVRIGA   DAMER          
  607 Zandra Paimensalo Kristianstad FRC  /  Team Rallysaft 3 3 3 9
  602 Ann Greij Tomelilla MK 3 3 E 6
               
  ÖVRIGA   JUNIORER          
  303 Marika Agnesson Tomelilla MK 4 3 3 10
  309 Sebastian Jakobsson Ljungby MK 4 3 3 10
               
  U T E S L U T N A          
               
  JUNIORER          
  306 Carl Höglund Asarums MS 3 4 5 12
Det finns inget album kopplat till denna sida.

Postadress:
Hästveda FRC
Hästveda 2476
28276 Hästveda

Kontakt:
Tel: [saknas] Information
E-post: This is a mailto link

Se all info