Hoppa till sidans innehåll

Startlista XL-Bygg i Osbyracet 2019-05-25


 

                                                     

        SENIORER

       1   Mikael Jönsson                 Kristianstad FRC                                                Volkswagen

       2   Magnus Nilsson                Svedala MK / Team Magic Racing                     Saab

       3   Linus Meier Benz             Arlövs MC / Team Graneborg                             Opel

       4   Sammy Andersson           Osby MK / Barum Racing                                   Volvo

       6   Ulf Bergqvist                    Kristianstad FRC                                                 Saab

       7   Kim Hult                          Grimslövs MS                                                      Saab

       8   Ricky Bondesson             Laholms MK                                                        Volvo

       9   Michael Sörensen            SMK Helsingborg / Team Magic Racing             Opel

      10   Joakim Svensson            Hästveda FRC                                                       Opel

      11   Per-Ola Nilsson              Kristianstad FRC / Rinkabymålaren                     Volvo

      12   Per Åkesson                   Dalby MK                                                              Volkswagen

      13   Patrik Nilsson                 Ljungby MK / TEAM BBG                                  Volvo

      14   Emil Riihelä                   Kristianstad FRC / Rinkabymålaren                      Volvo

      15   Glenn Lindell                 SMK Helsingborg / Team Essen                            Volvo

      16   Darius Radvilavicius      Laholms MK                                                          Volvo

      17   Bengt Gengård               Södra Sunnerbos MK                                             Saab

      18   Robin Rihelä                  Kristianstad FRC                                                    Volvo

      19   Timmy Greij                  Tomelilla MK                                                          Opel

      20   Martin Vångendal          Laholms MK                                                           Saab

      21   Jimmy Persson               Kristianstad FRC                                                    Ford

      22   Christian Nilsson           Osby MK                                                                 Volvo

      23   Mattias Ekstrand            SMK Helsingborg / Skånepågarna/JA´s i Hörby    Opel

      24   Bengt Svensson              Kristianstad FRC / Bil & Maskin Degeberga AB  Saab

      25   Daniel Frølich                Grimslövs MS                                                         Opel

      26   Roger Olsson                 Tomelilla MK                                                          Peugeot

      27   Michael Grahn               SMK Helsingborg / Skånepågarna/JA´s i Hörby    Saab

      28   Hans Nilsson                  Kristianstad FRC / Team Graneborg                       Saab

      29   Mattias Hansen              Hästveda FRC / Team Rallysaft                               Opel

      30   Alfred Svensson            Södra Sunnerbos MK                                               Volvo

      31   Conny Persson              Arlövs MC / Team Graneborg                                   Opel

      32   Patrik Nilsson                Laholms MK                                                             Saab

      33   Jonas Johansson            Pilatorps MK                                                             Volvo

      34   Mattis Ekberg                Ryds MK / Fridafors bilservice ab f racing               Saab

      35   Robin Lagerström          Kristianstad FRC                                                      Volvo

      36   Daniel Johansson           Södra Sunnerbos MK                                                Volvo

      37   Benny Olsson                SMK Helsingborg / Team Pärup Racing                    Saab

      38   Marcus Schön               Kristianstad FRC                                                        Volvo

      39   Simon Nilsson               SMK Örkelljunga                                                       Volvo

      40   Robert Thomsson          Pilatorps MK / Tyringe Bildemontering AB              Volvo                                                                                                            

             DAMER

    601   Mia Fjellström              Laholms MK                                                               Saab

    603   Ann Greij                     Tomelilla MK                                                               Ford

    604   Frida Ekberg                Ryds MK / Fridafors bilservice ab f racing                  Saab

    605   Hannah Svensson         Hästveda FRC / Tyringe Bildemontering AB              Saab

    606   Sara Ahlberg                 Kristianstad FRC                                                         Saab

    607   Tina Jönsson                 Kristianstad FRC / Bil & Maskin Degeberga AB       Saab

             JUNIORER

    301   Elof Persson                 Grimslövs MS                                                              Saab

    302   Hanna Svensson           Kristianstad FRC / Bil & Maskin Degeberga AB       Saab

    303   Filip Benz                     Arlövs MC / Team Graneborg                                     Opel

    304   Felicia Olsson               SMK Helsingborg                                                       Saab

    305   Cedrik Nilsson              Kristianstad FRC / Team Graneborg                          Saab

    306   Sebastian Frølich          Grimslövs MS                                                             Opel

    307   Adam Thomsson          Pilatorps MK / Tyringe Bildemontering AB               Volvo

    308   Måns Persson               Tomelilla MK                                                               Opel

 

Det finns inga bilder/dokument att visa.

 

                                                             

 

Postadress:
Hästveda FRC
Gröneväg 6
28932 Knislinge

Kontakt:
Tel: [saknas] Information
E-post: This is a mailto link

Se all info