Hoppa till sidans innehåll

2019-10-05 Grillmäster i Sverigeracet


  SENIORER    
1 Lars Arvidsson SMK Helsingborg / Team Pärup Racing Saab
2 Mikael Jönsson Kristianstad FRC Volkswagen
3 Axel Frick Strand Svedala MK Volvo
4 Emil Bäckman Tomelilla MK Ford
5 Jan Brodén Hästveda FRC Opel
6 Audrius Chopas Laholms MK Honda
7 Jesper Månsson SMK Helsingborg / Team Pärup Racing Saab
8 Lennart Bergstedt Kristianstad FRC / PF Motorsport Fiat
9 Patrik Ahlstedt Christianstad RC / V.VRAM RACING Volvo
10 Linus Larsson Svedala MK Volvo
11 Tim Bergstedt Kristianstad FRC Mitsubishi
12 Sonny Landin Skillingaryds MK Volvo
13 Mikael Hult SMK Helsingborg Volvo
14 Jimmy Persson Kristianstad FRC Ford
15 Lars Koppetsch Tomelilla MK Volvo
16 Christer Ingvarsson Simrishamns MK Ford
17 Magnus Nilsson Svedala MK / Team Magic Racing Mazda
18 Christian Nilsson Osby MK / PF Motorsport Volvo
20 Roger Sandin Kristianstad FRC Peugeot
21 Joakim Brodén Hästveda FRC Saab
24 Conny Persson Svedala MK Volvo
25 Oscar Olsson SMK Helsingborg / Team Essen Volvo
26 Conny Thelenius Botkyrka MK Toyota
27 Timmy Greij Tomelilla MK Mazda
28 Darius Radvilavicius Laholms MK Volvo
29 Charlie Svensson Christianstad RC Saab
30 Conny Carlsson Osby MK Volvo
31 Manfred Levander SMK Helsingborg / Team Pärup Racing Saab
32 Conny Jönsson Hästveda FRC / PF Motorsport Saab
33 Marcus Persson Svedala MK / Team Lumpmeck racing Volvo
34 Marcus Bengtsson Eslövs MK Volvo
35 Robert Björklöv Sjöbo MK Saab
36 Jan Bergstedt Kristianstad FRC Hyundai
37 Edvin Johnsson Tomelilla MK Saab
38 Jonas Andersson SMK Örkelljunga / Team Lumpmeck racing Volvo
39 Åke Andersson Haninge MK Saab
40 Benny Olsson SMK Helsingborg / Team Pärup Racing Saab
41 Per-Ola Nilsson Kristianstad FRC / Rinkabymålaren Volvo
42 Alexander Ahlstedt Christianstad RC / V.VRAM RACING Ford
43 Andreas Persson Simrishamns MK / Team Lasses Trafikskola Sjöbo Opel
45 Veronica Salsten Svedala MK / Salsten Racing Saab
46 Bengt Svensson Kristianstad FRC / Bil & Maskin Degeberga AB Saab
47 Patrik Nilsson Crona Osby MK / PF Motorsport Volkswagen
48 Markus Karlsson Gnesta mk / Team apelsin Ford
49 Henrik Hansen Kristianstad FRC Volvo
50 Paul Åberg SMK Helsingborg / Team Rallysaft Opel
51 Per Åkesson Dalby MK Volkswagen
52 Robin Rihelä Kristianstad FRC Volvo
53 Emil Riihelä Kristianstad FRC Volvo
54 Robert Thomsson Pilatorps MK / Tyringe Bildemontering AB Volvo
       
  DAMER    
601 Angelica Edvardsson Kristianstad FRC / Barum Racing Opel
602 Ann Greij Tomelilla MK Ford
603 Lina Ingvarsson Simrishamns MK Opel
604 Siv Walter Hästveda FRC / PF Motorsport Volvo
606 Martina Wahlman Hästveda FRC / PF Motorsport Audi
607 Zandra Paimensalo Kristianstad FRC / Team Rallysaft Opel
608 Hannah Svensson Hästveda FRC / Tyringe Bildemontering AB Saab
609 Sofia Åberg Gnesta mk / Team apelsin Opel
610 Sabina Kedemyr Kristianstad FRC Volvo
       
  JUNIORER    
301 Marina Hult SMK Helsingborg / Barum Racing Volvo
302 Hanna Svensson Kristianstad FRC / Bil & Maskin Degeberga AB Saab
303 Marika Agnesson Tomelilla MK Opel
304 Adam Thomsson Pilatorps MK / Tyringe Bildemontering AB Volvo
305 Teres Klyft SMK Helsingborg Saab
306 Carl Höglund Asarums MS Saab
308 Elof Persson Grimslövs MS Saab
309 Sebastian Jakobsson Ljungby MK Renault
Det finns inget album kopplat till denna sida.

Postadress:
Hästveda FRC
Hästveda 2476
28276 Hästveda

Kontakt:
Tel: [saknas] Information
E-post: This is a mailto link

Se all info